• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@neslusanka tak to věřím, taky máme někdy drsné noci. A budíček mezi 5a6h. Je fajn že je starší ve školce.
Já už občas na 2-3h ven můžu, mamka pohlídá. Ale na nějaké srazíky to není, to jsou všichni v práci. Spíš toho využívám na nákup v klidu, nebo když musím na úřad. A jednou jsme byli s mužem hodinu v kavárně :slight_smile:
6. lis 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,.. páni vy jste toho tolik napsali, že jsem to vše musela dočíst :slight_smile:

U nás máme maroda, takže jsem tu dlouho nebyla a když jsem se dostala na chvilku na PC, tak jsem jen shlédla mejly a zase jsem šla k Daníkovi.
První vysoké teploty a byl z toho cudá tam odrovnanej, že byl protivka až hrůza. Do toho nám lezou zuby. Zatím má 2dole a další mu lezou, dr říkala, že i nahoře už brzy budou.
Ted už je od včera bez teplotky, ale ještě pořád to není ono, atb snad už zabrala.

tak já zase jdu, sicce spinká, ale potřebuju vyžehlit, tak dokud ještě spí, at mám klid :slight_smile:
7. lis 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak my máme doma protivu.Vzteká se,když jdu do kuchyně,sice na mě vidí,ale brečí a je přitom na čtyřech.Za 14dní jdem na kontrolu a na převážení.V sobotu jedem do Hradce,jsou tam trhy,tak tam snad něco koupím.
@luciasekf at je Daníkovi líp a zoubky to je pech.My máme zatím 6,zatím nidke nic nevidím.
8. lis 2012 v 10:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už ty modřiny přestala počítat jak jedna zmizí hned si udělá další, včera spadla zase na topení, takže má šlinc přes půl čela :( ještě mám dotázek, už jste některá byli na osmiměsíční prohlídce? je to ještě klasika nebo už chtěla doktorka něco vidět? :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaplinka vidět..no jak je na bříšku a ptala se co umí..přetáčení, lezení...jinak nic zvláštního.
9. lis 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka aha no tak dobrý. .. já zase šílím jestli nemám už něco speciálního učit...pořád si totiž jen hrajeme,ale přijde mi že se ještě moc nechce nic učit třeba paci nebo nerozumí povelům :slight_smile: povelům to zní jak pro pejska, ale vy určo myslíte jak to myslím... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaplinka na to jsou ještě malí. Dany měl o paci paci a jak jsi veliký...zájem až po roce.
9. lis 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky teď jsme přišli z 8.měsíční prohlídky váha 9270g a měří 73cm :dizzy_face:
od minulého týdne leze po kolínkách dopředu :dizzy_face: sedí zatím jenom šikmo a dneska poprvé klečí na kolínkách a rukama se drží :dizzy_face: hezky papá sní všechno co mu nandám :dizzy_face: spinká hezky přes den a v noci se budí tak dvakrát až třikrát :unamused:
zoubek zatím žádný :unamused:
13. lis 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte. Také jsme dnes byli na 8 měsíční. Máme 9,5kg, 71cm, zub žádný, za to rýmu a kašel pořádnou :frowning2: Pár dnů už také začíná lozit dopředu, konečně nedělá jen raka. Zatím velice pomalu, ale myslím že do týdne natrénuje a pak nebudu stíhat :grinning: Přes den nespí vůbec, pořád ho musím jen vozit, v noci teď dobře, vzbudí se 2x. Ale s tím spaním to máme každý týden jinak

@chaplinka nic speciálního učit nemusíš, oni tomu ještě nerozumí. Sice náš Tadík dělá pacičky o sto šest, ale ne účelně. Jen tak plácá ručkama o sebe a směje se a my říkáme paci paci. Ale je to fakt jen od radosti :slight_smile: První syn se tyto věci začal učit kolem 10m
13. lis 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zdravím,koukám,jak jste šikovný.My od včerejška lezeme,je tak roztomilej,jak leze.Jinak na převážení jdeme 21.11,tak se uvidí.Koukám že v zoubkách vedeme.Ale zase jste šikovnější než my.
13. lis 2012 v 19:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pár foteček
13. lis 2012 ve 20:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petlenina taky se mi líbilo jak hezky leze :wink: teď už je to horší :unamused: leze všude za mnou jako pejsek sedne si u mě a hraje si pořád musím koukat pod nohy abych ho nezašlápla :slight_smile: hračky ho nějak přestaly bavit pořád hledá něco zajímavějšího :unamused:
14. lis 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik to máš pravdu,všude musí bejt.Už i na záchodě nemám soukromý.Nechávám si pootevřený dveře,a tak koukám,jak šmíruje,hlavu nestranu a směje se.Standa spíš leze jako voják a občas i leze.Ale když ho budu chtít natočit,tak bude dělat,že to neumí.
14. lis 2012 v 19:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, my měli jít sice až v úterý na 8M, ale nehodilo se mi to, takže jsem volala dneska dr., zda bychom mohli dorazit, tak říkala, že jo.
Takže Daník má 8600g a 72cm. Má 2zoubky dole a horní se klubou, plazí se, na kolínkách péruje a občas mu jde i lézt, ale rychlejší je plazení., také ze 4 se vzevá na nožky- dělá takovéj komín a je to hrozná sranda. Jinak umí HAM a Malá, malá.. to je asi vše co zatím umí.

@kamik to mi povídej, musím koukat, kde je, protože se mi také motá pod nohama. Včera objevil kabely, takže je tahal a pak se mi sekl net, takže jsem se s tim tady mordovala.
16. lis 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. lis 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf pěkně Daníkovy poporostly vlásky :wink:
Miri objevil že na kolínkách dosáhne výš každý den žasnu jak je šikovný :dizzy_face:
16. lis 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamik já budu mít asi obě děti vlasaté :grinning: Néé, teda jako je Mirda :grinning:
Kubík měl také hodně vlásků a Daník už to také dohání, oproti třeba naší kamarádce, která ani v 10měsících tam skoro nic nemá :grinning:
16. lis 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se jdem pochlubit.
Plazíme se jak das,občas lezem,ale plazení je lepší.
Včera u doktorky.Měříme 71cm a vážíme 7,7kg.Pěkný míry,co?
22. lis 2012 v 08:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petlenina malej je šikulka :slight_smile:

My jsme byli na poradně v úterý...měří 71cm a váží 10,1kg :sweat_smile: neplazí se , neleze, přetáčí se výjimečně (zdechlina jedna), ale pivotuje jako drak a odstrkuje se dozadu a sem tam i dopředu. Občas ho přistihnu že se snaží na 4, ale holt dupka je těžká :sweat_smile: myslím že vánoce ještě budou relativně v poklidu :slight_smile: Zuby ještě nemá žádné, ale už se derou, nahoře to má naběhlé hodně. Na noc mu dávám Nurofen, protože v pondělí byl 8x hore :confounded:, tak Dr poradila tohle, ať se trochu vyspíme. A je to lepší, budí se jako vždy 2-3x na kojení.

Jinak kojíme 3x denně a 2-3x v noci, má ovocnou svačinu, /maso/ zeleninu na oběd a nemléčnou kaši na večeři. S dalším příkrmem počkám asi do 9m. Jsem s dětma celý den sama, tak je mi jedno jestli odpoledne kojím nebo dávám něco jiného.Zatím je tak spokojenej, tak to nebudu měnit.
22. lis 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka taky máte pěkný míry,to jsme oproti vám hubenouři.

Občas dává jednu nožičku na stranu,asi si cvičí kyčle.Jinak kojím jak kdy.Ráno,před obědem mu dávám svačinku,pak oběd,pak zase svačinku,a kdyžtak někdy ještě dokojím.A v noci jak kdy někdy 2-3.K obědu má zeleninovou polívku ke sváče bud jogurt nebo přesnídávku a někdy jablko s mrkví.a k veče má rýžovou kaši.Ale bývá někdy pěkně mrzutej
22. lis 2012 v 09:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petlenina no, však mě taky bolí celej člověk z něho. Dr se ptala co jí, tak jsem říkala..a mi to přijde normální, ne že by jedl hodně. V 6m měl skoro 9kg a to byl kojenej jenom + 14dní měl trochu zeleninky, což nemá moc vliv na tu váhu.
22. lis 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ale až začnou chodit,tak to shoděj.Jinak máme hopsadlo,tak hopsáme.Zezačátku se bál,ale potom už hopsal vesele.To náš nemá být pokom silnější,my jsme štíhlá rodinka :grinning: .ted čekám,až se probudí a jdeme na koupit,
22. lis 2012 v 10:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. lis 2012 v 10:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petlenina jj, taky doufám že to vyběhá. Starší byl taky buclík a teď je štíhlej. Domi myslím má i těžké kosti po tatínkovi.
Jé, koukám mají kluci stejnou zicherku :grinning:
22. lis 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno,
tak jsme kojili po 22hé hodině,pak po 2hé hodině a pak po 6té.

@andelka blbá otázka.Co to je zicherka?
23. lis 2012 v 07:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petlenina zato my jsme byli hore 8x :stuck_out_tongue_closed_eyes: i přes Nurofen
zicherka je...spínací špendlík? ta zelenomodrá hračka co ji má na první fotce :grinning:
23. lis 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všichni. Po dlouhé době jsem opět tu. S Tadíkem je to šílené, tak vůbec nevím, co dělat. Nechce ležet, nechce sedět, nechce lozit, nechce si hrát..... tak jen jezdíme, nosíme se a prostě přežíváme den. Nejdřív jsem si myslela, že to budou zuby, ale teď fakt nevím. Jak dlouho se prořezávají? Nemá dásna nateklé, naběhlé, v puse nic nevidím, necítím.... a když se vozi nebo nosí, tak je relativně v klidu. Tak co to může být? V noci naštěstí dobré, tak jsem aspoň vyspaná

@andelka Domi je teda fakt pěknej kousek. Ale pokud je važně "zdechlý", tak to se není čemu divit. Ale až se rozhýbe, to se ustálí. Táda měl v pěti měsících 8,5 kila, potom se začal převalovat, pérovat na kolínkách, pořád na břiše, na zádech furt nohy v luftu a teď už lozí a nabral za 3m jen kilo. Ale baští pořád dost a často. Prostě to "vyběhá" :grinning: A jaktože je malý pořád tak často v noci hore, a na co nurofen? Je nemocný?

@petlenina
@andelka holky, také máme špendlík hračku, jen místo modré, oranžovou. To je pro takové děti asi nejlepší, dobře se drží. To má snad každý :sweat_smile:
23. lis 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neslusanka no holt je těžkej, tak to má náročnější. Ale snaží se, takže až na to přijde, tak bude lítat jak drak. Dany začal lézt až v 10m a 3týdnech, předtím se měsíc plazil, na čtyřech byl od 9m...takže taky nikam nespěchal. Domi bude asi stejný.
Teda to je mazec, to si užíváte :confounded: no Domča dásně nateklé má, i Dr říkala, že se zuby derou, tak proto Nurofen na noc, aby ho to nebolelo. Ale včera to nějak nemělo efekt...anebo se budil z jiného důvodu, nevim. Každopádně jsem KO a máme dneska návštěvu, musím uklízet a chystat. Doufám že aspoň budou děcka slušně spát.
23. lis 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak konečně jsem se taky dostala na net. Tak Nikolka v 8měsících 71cm a 8,09kg. Zatím má jen 2 zoubky dole. :slight_smile:
Plazí se a leze pomalu i po čtyřek, ale snaží se pořád stoupat. A strašně se jí líbí v chodítku, pomalu tapka po celém bytě.Ale nechci jí tam nechávat moc dlouho, jenže jí se jí v tom chodítku strašně líbí opici malej. :grinning: Na Vánoce bude asi veselo :grinning: :grinning: :grinning: .
A před týdnem Nikol prodělala šestou nemoc byla jsem z toho celá špatná protože jsem nevěděla, že něco takového existuje a doktorka si taky nebyla jistá co to je.
Ale jinak je to naše malé sluníčko. Holky máte nějaké typy na dárky na Vánoce pro ty naše drobečky? :wink: :wink: :wink:
Chtěla jsem jestli už máte větší autosedačky a jaké máte a jak jste s něma spokojené. Divala jsem se, že jí budeme muset koupit už větší.
24. lis 2012 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky přidávám ještě fotku Nikol jak jí to jde v chodítku. :slight_smile: Konečně jsem měla chvilku fotky stáhnout do počítače :sunglasses:
25. lis 2012 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek