• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@neslusanka paráda že máte sníh tady je ho maličko :frowning2: Helenka se hrozně těší až bude učit jezdit na lyžích a ono pořád nic :unamused:
14. led 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neslusanka tyjo,ted jsem si ho přečetla. Taky sis prožila své. A co vyndavání drenů? ty jsem měla taky. Pro mě to byla nejhorší bolest,co jsem zažila
14. led 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrofka jasně, na další mimčo máš ještě čas a jsi hodně mladá, tak klidně můžeš mít i později. Teď po tom, co jsi zažila, je ještě brzo na to myslet. Mě primář po prvním porodu řekl, že mě tu min. 3 roky nechce vidět :grinning: A teď po Tadeáškovi mě už nechce vidět vůbec :cry: A třeba další těhotenství a porod bude úplný opak, většinou to tak je a také si tě už pohlídají. Jinak dreny, to byl zážitek. Vyndali mi dva najednou, to jsem netušila, co mě čeká. Další den opět dva a to jsem se už bála, protože to byla šílená bolest. Ale naštěstí to trvalo chvíli, to jsem vydržela. Pro mě nejhorší zážitek jsou kontrakce :confounded:
14. led 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neslusanka my chodíme jednou denně bobovat, kočár to tu projede. Nasněžené je, ale mám kočár s velkými nafukovacími koly, tak to jde.
14. led 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik no, oni hlásili, že v lednu toho sněhu moc nenapadne, ale to asi neplatilo pro nás. U nás už týden sněží, každý den. Tak bude muset Helča dorazit k nám na prázdniny :slight_smile: By mi aspoň dělala parťačku na lyže, bo u nás nikdo nelyžuje, jen já

@andelka také mám kočár s velkými nafukovačkami, ale u nás sněží pořád, takže to není ani rozhrnuté a bydlíme v šíleném kopci. Takže tohle počasí by asi nezvládl žádný kočár. Zítra jedem do města k Mudr.tak jsem zvědavá, jak to zvládnem
14. led 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@neslusanka no jo, to jedině pluh :grinning:
14. led 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neslusanka tak já měla kontrakce taky..ale jen chvilku..a šli mi do zad. :confounded:

Holky tady v Jirkově moc sněhu naštěstí není..a nesněží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky musím se pochlubit :slight_smile: Mireček dneska udělal své první hovínko do nočníčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamik už ho dáváš na nočník? Také jsem o tom uvažovala, ale nevím nevím. Prvního jsem také dávala a zbytečně. Stejně se naučil ptát a čůrat až těsně před druhým rokem. A kakání? Tak to byl dlouhodobý boj

Jinak, dnes jsme byli na 10m prohlídce, máme 10,2 kg, 75cm a balíme kojení. Mudr. říkala, že to nemá cenu mu pořád zkoušet dávat, když už to nechce, takže jsem dnes koupila UM, tak uvidíme :cry:
15. led 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím,
tak mydneska na převážení,tak jsem zvědavá,jak dopadnem a chci si nechat zjistit krevní skupinu Standy.Jinak se po mě furt lomozí,je to hrozný,
16. led 2013 v 08:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neslusanka to byla náhoda při obědě tak nějak divně poposedával tak jsem ho po jídle dala na nočník zapla telku do ruky ovladač a zadařilo se :grinning:
jinak jsme byly včera na prohlídce a má 9,70kg a 74cm :wink:
když nechce už od tebe mlíčko tak to se opravdu nic nedá dělat :wink: a UM mu chutnalo? :confused:
já Mirečka odstavím v roce a dám UM snad bude líp spát v noci :pensive:
16. led 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik to mají děti dobré, že můžou trůnit i v obýváku :grinning: Tak kéž by se tak dařilo pořád, co?
Dnes ráno Tadík poprvé vyzkoušel UM, ale udělala jsem jen malou láhev, 130ml, tak to vypil všechno, ale potom už nekřičel, že by ještě chtěl, tak jsem mu nedávala. Ale musím vytáhnout větší flašku a zítra ráno mu udělám víc, tak uvidím kolik toho zblajzne. Mudr také říkala, že bude aspoň lépe spát a to, že mu pořád zkouším dávat MM, tak ho rozčiluje. No co už, tak mi to moje kojení nevydrželo ani na podruhé. Také jsem chtěla kojit min. do roka
16. led 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se vrátili od dr.Vážíme 8,7kg a měříme 73cm.
Na nočníku se mu nelíbilo,ještě si tam neumí pořádně sednout.Vy máte šikovné děti.
Máme dvojku dole,takže celkem 7 zubů.
16. led 2013 v 11:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla, nějak nebyl přes Vánoce čas :frowning2: Daník je lumpík, takže s ním se fakt nezastavím.

Vítám novou maminku @zrofka mezi náma.

Jinak já jdu s Daníkem na 10M v pátek, tak jsem zvědavá. Baští docela dobře, hlavně jogurtíčky, ty mu jedou dobře :slight_smile: Stále kojím a to ráno, pak kolem 17 a pak až v noci. Na noc dostává kaši, ale i přes ní se v noci stále na jídlo budí.
Máme stále jenom 4zuby, nechce mě pustit do pusiny, tak nevím, zda se mu nějaký klubou nebo ne.

ááá, už je vzhůru, tak musím běžet, snad toho napíšu někdy více :confounded:
16. led 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky jsem tu dlouho nebyla, na prohlídku jdeme další týden, počítám, že budeme mít těch 8 kg. Jinak t. už na nočník chodí tak č krát denně a úspěch tak na těch 90 procent, čůrá i kaká, ale první musí přijít na to, co tam vlastně dělá a vůbec proč. :slight_smile: Jinak zuby stále dva :slight_smile: kojení přes den asi č krát v noci taky tak :slight_smile: Odstavovat zatím neplánuji, vidím to tak do roku a půl :slight_smile:
Jinak je to divoška, zkouší stát sama, chodí okolo nábytku a pořád něco vymýšlí :slight_smile:
17. led 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mireček má neštovice :frowning2: ach jo to byla noc :frowning2:
teplotu nemá ale vyrážka se mu pěkně rozlejzá nejvíc pupínků má kolem prdelky :frowning2:
18. led 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás také mazec noc i celý včerejší den. Tadík má pořád teplotu, nic nechce pořádně jíst, má trochu průjem a vůbec, ale vůbec nespí. Celý den a celou noc jen pláče, potom na chvíli stichne, spí půl hoďky a jedem na novo :cry: Nevím, zda je nemocný, nebo se mu klubou zuby. Ještě jsem to nezažila

@kamik ty jo, neštovice, tak to je mazec. Starší to ještě neměl, tak s tím zkušenosti nemám
18. led 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neslusanka to je trápení s těma nemocema :frowning2: Skus zajít za doktorkou co ti poradí :confused: možná se jedná o pátou nebo šestou nemoc :confused:
Helenka měla neštovice hnedka po novém roce ale jen pár pupínků a jeden asi v uchu protože jí bolelo :frowning2: ani jsem jí to nemazala protože jsem měla čekat až se jí to rozleze :unamused: a ono se jí to zastavilo a další se jí nedělaly :unamused: tak snad se jí to nevrátí :unamused:
Mireček už má tich pupínků hodně ve vláskách v podpaží a kolem řitního otvoru nejvíc :frowning2: dala jsem mu teď prášek na svědění tak spí :pensive: tak uvidím jak dlouho bude spát :pensive:
18. led 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Božatka dětičky :frowning2: doufám že všechny nemoci budou brzy pryč.

Dany měl na jaře rotaviry a v létě HFMD a stačilo teda. Domi naštěstí až na nějakou rýmu dobré.
Akorát mu roste šestý zub, a navíc musí usínat v postýlce, protože spát v noci se mnou nemůže kvůli bezpečnosti (ráno si ho beru, to už tvrdě nespím), tak máme večer plný řevu. Holt už neusíná u kojení ani při houpání a ještě to nevzdal. :confounded:
18. led 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak to teď s tím spaním máme naopak. Táďa zase spí s náma, celou noc. O bezpečnost se nebojím, bo z jedné strany jsem já, z druhé manžel.
A Tadikuv pláč, nespavost, teploty, průjem... byly opravdu zuby. Dnes už je dobrý, spánkový deficit dohání a už máme 4 zoubky. Ale vyhráno ještě není. Tak se mi zdá, že každý jeho zub bude boj
20. led 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neslusanka u nás to bude podobný taky ho zlobí zuby ale naštěstí zabírá u nás calgel :wink: neštovice už se to lepší dneska jsem ho vyfotila aby měl památku jak vypadal když byl kropenatý jako vajíčko :grinning:
21. led 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik Domi si gel hned olíže...tak nevim.
Hele, solidně baculaté mimino... My jdem dneska na kontrolu.
21. led 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jo nejsme žádný houžvičky :grinning: ale zaposlední dva měsíce přibral jenom půl kila :wink: ale to bude tím že se začal hodně hýbat :wink:
21. led 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik u nás též tak. Tipuju že teď přibral tak 400g za 2m. Měl by mít kolem 10,5kg a asi 77cm...podle domácího měření vážení.
21. led 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak má 10 440g :slight_smile: za 2měsíce 330g..no hurá, tak se to snižuje.
22. led 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka a délku?opravdu 77cm?Je to dlouhán :wink: my máme 73 cm a 9,70kg :wink:
22. led 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik délku neměřila, ale tak nějak to bude. 72 měl před 2měsíci. :sweat_smile: a vidím na oblečení že se dost vytáhnul za tu dobu.
22. led 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, konečně mám chvilku vše jsem si pěkně dočetla. A přidávám se NIkol v 10-ti měsících měla 8,89gramů a 74 cm, jinak vše v pořádku.
Taky nám rosrou zoubky, má 2 dole, začátkem ledna se jí vyklubala dvojka nahoře a v neděli se jí vykulubala jednička a ted se jí klube druhá jednička. A v neděli se sama pustila a udělala 4 kroky ted už chodí za jeden prst a ráda se pouští má z toho strašnou radost a směje se tomu když se jí povede pár kroků :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. led 2013 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@daniela.250 je moc šikovná že se už pouští a daří se jí udělat pár krůčků :wink:
a zoubky vás netrápí?u nás je to docela často poznám kdy mu nějaký popolezl má řidší stolici a je mrzutej a špatně spí atd. :frowning2:
23. led 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik tak kecám, přeměřila jsme ho a má 74cm (a kousek možná). :slight_smile: oblečení ale musí mít zásadně 80. Ono se to nějak natáhne když je buclík.
24. led 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek