• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
Ahoj, po strááášně dlouhé době :slight_smile:
Nějak jsem byla mimo a Willík měl 9 dní 40 horečky, nikdo nevěděl z čeho. Byli jsme i v nemocnici na vyšetření a nakonec jsem si to vyřešila sama. V pondělí jsem s ním šla na ORL a vylezl z toho zánět ucha. Všichni předpokládali, že když si nestěžuje, že mu nic není. Blbci doktoři :angry: Má atb a včera mu to píchali, zkoušelo se bez, ale už hůř slyšel a nelepšilo se to. No a já měla po cvičení. @andelka jak ti to jde? Já abych teď začínala odznova :rolling_eyes:

Laura v 10. měsících - 8160 g a 71,5 cm. Lehce se propadá grafem, ale snad to bude dobrý. Už řve, tak snad brzy...
24. led 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka teda to jste si užili. Doufám že už to bude dobrý, chudák malej :frowning2:
No, jde to, ale dělám pauzy. Někdy jsem z dětí docela KO, nebo jsme celý den mimo..tak mám občas den pauzu, tak 1-2x týdně. ale nevadí, já nečekám zázraky...kojím, nespím, jídlo mi v zimě ani tolik nejede (to zdravé), tak jsem ráda jen, že jsem aspoň začala. Na jaře, až odstavím, se do toho víc opřu.
Hele, malá v pohodě, hlavně že je spokojená :slight_smile:
24. led 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím vác uklidnit ohledně mluvení - Lola vůbec neslabikuje, žádné tata, mama apod. Jen neidentifikovatelné výrazy. Ale rozumí až moc dobře :slight_smile: Vyleze a sleze z gauče, vydrží stát bez opory, obchází nábytek, stěny, tlačí vše před sebou. Zatím 4 zuby, pátej se klube. Neumí pít z flašky, tak jí to tam nalíváme. Kojím 2-3x denně, ale ráda bych už odstavila. Ale neumí pít z flašky a ani nechce :confounded:

@andelka je pravda, že kojení vyčerpává a nevyspání ještě víc. Mně se teď ale vůbec nechce začít, ale musím. Snad zítra najdu odvahu a sjedu si pár dní znova 1L.
24. led 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka no hlavně si tělo drží zásoby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lola je moc šikovná :dizzy_face: ad pití..Domčovi jsem nabízela flašku skoro 2měsíce než se chytl. Teď už pije, dneska dal 100ml. S kojením vydržím do roka.
dneska jsem po jednodenní pauze cvičila a bylo to super. I se mi zdá že po pauzičce mi to jde lépe.
24. led 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoolky kolik máte zoubků?? my stále dva.. vyrostly nám naráz... :grinning:
26. led 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím maminky po mooooooooooooooooooc dlohé době:slight_smile:
@zrofka My máme taky jen dva a taky vylezly obaběhem týdne, už před dvěma měsíci, od té doby nic:slight_smile:
26. led 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrofka zatím 5..tři nahoře a dva dole. První myslím v 8měsících,ten pátý před 14dny.
26. led 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím,
tak my máme na 10měsících 8,7kg a měříme 73cm.Máme 7zubů,ale už má býlí dásničky na trojkách.S tatkou blbli a Standa kousl tatku do ruky,ten řádil :slight_smile: .Jinak vržeme zubama.Kupili jsme bačkůrky,dám foto.
27. led 2013 v 08:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Zdravím, tak jsme chytli vyrážku. Doktorka nám dala Fenistil a nějakou mastičku, tak jsem zvědavá, protože máme v pátek plavání, ale asi nepůjdem, protože to má po zádíčkách a na jedný ručičce.
Jinak nechce spát, spí se budí po dvou hodinách, dneska jsme vstávali v 5.54hod. A přes den si občas hraje a jindy je mrzutej a chce abych ho nosila a když ho položím na zem, tak řve jak tur, ale jinak je zlatíčko.
5. únor 2013 v 09:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petlenina Miri je taky poslední dobou mrzutý pořád by se choval a v noci se často budí :frowning2: Naštěstí k ránu ještě usne tak vztáváme v osm :wink:
A vyrážku má z čeho? je na něco alergický? :confused:
5. únor 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik to nevím,z čeho to má.Nic nejíme alergickýho,asi jak je zpocený,ale to má suchý,tak nevím.
5. únor 2013 ve 13:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petlenina u nás to samý, akorát že vstává kolem 6h..dneska 5.30, ukojit se mi ho nepodařilo.
7. únor 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky tak to vypadá že jsme asi skončily s kojením :unamused: Když mu chci dát prso tak začne řvát a prohybat se musím ho podržet aby se chytnul začal to dělat i v noci :frowning2: trvá to už asi pět dní tak koupím dneska sunar a uvidím jestli to bude lepší :unamused: přes den mu dávám čaj ani ten nechce pít trochu si lokne a už nechce :frowning2:
11. únor 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik tak jestli to dělá i v noci, kdy jste v klidu, tak asi už nechce no.Hlavně aby se rozpil, ať má dost tekutin.Však už mají dítka skoro rok, já za měsíc a půl s kojením asi taky končím.
11. únor 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a info o naší zdechlině :grinning: za posledních 14dmní pokroky..klečí (sedí na patách), stoupá si a leze. Takže spokojenost. starší drobek měl vývoj podobný. a už tolik nepřibírá,i babička říkala, co ho 3týdny neviděla, že "zhubl"..resp vytáhl se ale nepřibral moc.
11. únor 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka sunar neuspěl uvidím třeba dneska budu to zkoušet dál :frowning2:
12. únor 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik jakože nechutnal? Já jsem si dneska přinesla z lékárny dva vzorky Hip a Bebu, tak uvidím, snad mu něco sedne. Nechci kupovat celou pixlu, tak zkusím to. Jinak bych chtěla dávat Babydream, ale ten je až od roka a nemají vzorky.
12. únor 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka nevím ale potom si trochu sosnul z prsa :unamused: Já jsem koupila celé balení tak uvidím třeba mu zachutná s Helenkou jsem neměla problém jí chutnal hned od začátku :slight_smile:
12. únor 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik třeba je to o zvyku, že si zvykne časem. No já chci vidět našeho dneska :sweat_smile:
12. únor 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik ahojky. Já už nekojím měsíc a měsíc jsme bojovali, ale prostě nechtěl. Tak jsem začala dávat UM a také první dny nic moc, vypil sotva 100ml za celý den a teď ráno stáhne 250ml a někdy ještě chce. Tak zkoušej, snad uspějete
12. únor 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamik
@neslusanka my budem taky trénovat. Včera teda úspěch nulovej, párkrát cucnul a už nechtěl.
13. únor 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neslusanka
@andelka dneska malý úspěch vypil 100 ml :dizzy_face:
13. únor 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik tak snad se to i u nás povede. Z čeho to pije prosím tě?
13. únor 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka od MAM flaška s dudlíkem :slight_smile: dneska dokonce vypil i 100ml čaje :dizzy_face: tak se to snad už lepší :dizzy_face:
13. únor 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik mám to samé...a jaký dudlík? od 6m?
14. únor 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já už si to nepamatuju jaký jsem koupila ale je na něm číslice 3 :wink:
14. únor 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik tak to bude už ten pro větší děti. Zítra chci do DM, tak ho tam koupím. Čaj pije z 1, pro miminka, jsem jiný neměla a pevnější savičku nechápal. Z tohodle celkem pije. Ale to mlíko by mělo být asi z jiného dudle, aby mu to víc a líp teklo.
14. únor 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka z tohodle dudlíku mu to dobře teče a teď před chvílí vypil 100ml a ještě by si dal :wink: tak zítra mu udělám víc :slight_smile:
na večer vypije málo spíš teď kojím večer :slight_smile: už mu prso zase chutná :dizzy_face: ale budu to postupně omezovat :wink:
14. únor 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik tak já ho zkusím. On včera měl dvě svačiny, večeři mléčnou kaši, po hodině jedno prso, za hodinu druhé a po 30min ještě z toho druhého a pak konečně usnul. A za 2,5h byl hore a v noci po 2 a 3h.
14. únor 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka to spaní je u nás taky na prd :rolling_eyes: dvakrát jsem kojila a potřetí jsem ho jenom položila a po chvilce naštěstí usnul :slight_smile: a já čumákovala už jsem nemohla zabrat a v půl sedmý jsme vztávaly do školky :unamused:
14. únor 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek