• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@chaplinka Jinak podle mne zadne golfky nejsou uplne super, kazde maji sva pro a proti. Ja mam bugaboo bee uz po synovi (chtela jsem moznost mit sedacku otocenou obema smery) a pak jeste inglesina trip (ty mame v aute, jen kdyz nekam jedeme). Spokojena jsem s obema, ale proste maji mensi kolecka a tak se s nima nekde jezdi hur. Kamaradka ma tfk buggster air a prisly mi taky super, rozhodne lepsi nez quinny zapp, ktere vypadaji podobne, ale jsou to podle mne takove kostitrasy. Doporucuji vyskouset a zvazit, co od nich clovek chce. Ale pomer cena vykon, je podle mne asi nejlepsi tfk buggster air. Jsou velky, takze v nich dite neni tak namackany.
10. bře 2013 v 01:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ no mě to totiž štve, moje doktorka mi nenabízí žádný očkování který je nepovinné.. :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: takže jsem se mrkla na net a našla jsem toho víc,čím se dá očkovat už od 1roku nebo dřív... nejvíc mě štve že mi neřekla o očkování proti rotavirům, které je jen do půl roka možné očkovat, takže ho nemáme... přitom je to také nebezpečný... no teď jsem si všechno vypsala všechny ty očkování a v dubnu tam jdeme na poslední očkování prevenaru,ale řeknu jí ať mi k tomu už něco řekne a naočkuje dřív tu žloutenku. po měsíci třebas ten prevenar a pak do začátku léta bych chtěla proti klíštěcí encifalitidě a meningokok,který je také jen do 2let... navíc jsem našla že pojišťovna proplatí navíc očkování,který je nepovinné 500,- (ZPMV 211) takže toho chci také využít... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
V květnu jdeme poprvé k zubařce a jsem mooooc zvědavá jak se jí podívá do pusy ? máte už nekdo zkušenost se zubařem? :confused: :confused: :confused: :confused:
12. bře 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik Ahojky taky řeším první narozeniny :wink: :wink: :wink: :wink: dortík jsem chtěla koupit ale pak jsem si řekla že ho zkusím udělat sama, a raději jsem ho upekla už na zkoušku dřív... a povedl se mi :slight_smile: :slight_smile: díky internetu... takže ho upeču sama pro to naše zlatíčko,.. dáreček už dostala novou autosedačku,tu moooc potřebovala.. a pak už dostane jen samé hračky a dobrůtky :wink: :wink: :wink:
12. bře 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,vy co máte kluky,taky si strká furt něco mezi nohy a dělá prdelkou nahoru a dolů,nebo mám takovýho šikovnýho kluka už od malička?Veme si mují ruku a strčí si jí mezi nohy.
12. bře 2013 v 08:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Taaaak a dnes máme 1 rok. Oslavu jsme už měli ale v neděli. Posílám foto
12. bře 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@neslusanka gratuluju k ročku.Tádík je velkej kluk a sluší mu to.
12. bře 2013 v 10:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neslusanka krásnej kluk :dizzy_face: všechno nej nej :slight_smile:

@petlenina moji to nedělali ani jeden..starší se o to začal zajímat v létě, to měl 2roky a něco. Malýho zaujme spíš bráchův, když se koupou, vlastní ani moc ne.
12. bře 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neslusanka velká gratulace my to budeme slavit zítra a v sobotu :wink:
@chaplinka dortík bude nepečený z jablek ve tvaru auta :wink:
Holky my byly dneska na kontrole u mudr a Miri má 10520g a 76cm :slight_smile: zubů má celkem sedm a další dole se tlačí :slight_smile:
Dostal injekci 4hexa ani nemuknul byl statečný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik šikulka :slight_smile: my to budem odkládat, je teď nemocný, tak asi na začátek léta. Hodnoty máte krásné, počítám s podobnýma :slight_smile: tak to uteklo co..malé miminka to byly a teď takoví kluci velcí už.
12. bře 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik taky přejeme vše NEJ NEJ, hlavně zdraví. Míry krásné, my jdeme zítra, myslím, že budem na tom veeeelmi podobně. Jsou to ale chlapi. Očkovat asi nebudeme, má pořád rýmu, už měsíc vkuse :confounded:
12. bře 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsme byli u mudr. Takže naše roční míry a váhy: 10950g a 77cm. Dostali jsme dva píchance, samozřejmě jsme řvali a nejen kvůli injekci. Právě nám vylezl sedmý zub, ale myslím, že se furt něco tlačí. Pořád prsty v puse, šíleně slintá a také z ničeho nic pláče. Ale už to prožívá daleko líp, než ty první
13. bře 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme prohlídku odloženou až na 13měsíců, i očkování..Dr je nemocná, děcka taky..
13. bře 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím,pošlu vám pošlu fotku,jak mladej devastuje koberec a jak mu nestačí pokojíček.
13. bře 2013 ve 20:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dnešní oslava byla rušná jsem úplně utahaná jako kotě :pensive: ale vydařila se :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mireček byl nejdřív vykulenej kolik přišlo dětí ale potom si to užíval :dizzy_face:
akorát teď navečer měl zvýšenou teplotu asi reakce ne očkování :confused:
13. bře 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tak my už se taky hlásíme k jednoročákům :slight_smile: oslavujem postupně tak lehce, kluci jsou ještě nemocní.
18. bře 2013 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Taky se připojuju k ročkám,pošlu pár fotek .
27. bře 2013 v 10:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petlenina všechno nej :dizzy_face: ten pohled u dortu je super :grinning: a koukám že jste kupovali sedačku..my tuhle plánujem taky, aby v ní mohli jezdit oba, hlavně teda starší.
27. bře 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka děkuju.Do vajíčka se už nevejde a už nechce ležet,ale musíme mu dát polštýřek pod prdítko
27. bře 2013 v 19:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, všem malým oslavencům přeji krásný roček a posílám taky fotku z oslavy
28. bře 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte všechny mamči a děti. Nějak to tu stichlo. Co nové? Co vaše děti umí, neumí, dělají, nedělají, jak spí, jí, mají režim....?
U nás Tadík nechodí, bojí se pustit, tak jen za ruce nebo aspoň za jednu ručku
Pokud ho netrápí zuby nebo něco jiného, tak jí až moc, pořád a sní toho snad více jak já
Hrát si sám moc neche, to pořád jen mrčí, musí mít fakt náladu, abych o něm aspoň pár minut nevěděla
Spí 2x denně max.hodinu, v noci spí velmi dobře. Usíná kolem osmé, budí se kolem šesté
Umí paci paci, jak si veliký, pá pá, ty ty ty
Nemluví, pouze cosi žblebtá a když něco shodí nebo samo spadne, řekne bááá (= bác)
3. dub 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neslusanka ahojky,no u nás je to náročné,ale jde to. Už mám ale depky z toho počasí :rolling_eyes:
Domi leze a chodí kolem nábytku. Před pár dny si sám sedl.
Jí taky pěkně, mamka říká že je lepší ho šatit než živit :grinning:
Hraje si jak kdy,někdy jo a včera když nespal,tak řval nebo kňoural, jak jsem ho někde položila,posadila, tak řev.
Spí buď 1x delší úsek nebo 2x kratší. Veče chodí teď kolem 20h a vstává po 6. Budí se jak kdy,někdy 3x, někdy 6x :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Umí jak jsi veliký, paci paci, šiju boty do roboty a tancuje.
A vykládá jen gagaga, aaa...
4. dub 2013 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak moje mala jeste take nechodi a se synem jsem uz v jejim veku chodila na male prochazky bez kocarku. Jinak umi, kdyz chce, docela dost, jindy nic. Jinak jsem ji zacala odstavovat a tak je jejim nejoblibenejsim sloven "ne ne", pokazde, kdyz zkusime dat flasku. Holt to bude boj.
6. dub 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ já jsem ráda že ještě nechodí..v tomhle počasí.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Odstavujete? A jak?
Já se pořád odhodlávám..ale nějak na to asi ještě nemám :frowning2: hlavně kvůli staršímu, toho budu muset na noc odlifrovat pryč, a zatím ještě nikde jinde nespal..Potřebuju za a) naučit Domču usínat a spát v postýlce ... a za b) odnaučit noční kojení. Snad to do léta zvládnem. Musím si promyslet strategii a připravit se na to.
7. dub 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka s odstavováním neporadím, my už nekojíme. Oba kluci se odstavili sami. Co se týče spaní, tak starší s náma spal do svých cca 2 let a 9m, potom jsme ho přestěhovali do jeho pokoje. A to tak, že večer jsme s ním šli spát, jak usnul, zdrhli jsme a samozřejmě když se v noci vzbudil, tak přišel nebo nás volal. Takže zase já nebo manžel jsme šli k němu a když opět usnul, zase jsme odešli. Někdy jsme tam prakticky s ním strávili celou noc, jindy třeba jen 1x. Zhruba po půl roce spal a spí v pokoji sám. Občas, opravdu jen zřídka, pro někoho z nás v noci přijde, tak tam zase s ním jdeme. Teď už i usíná sám. Pojezdíme si s autama, přečtem pohádku, necháme svítit na chodbě, otevřené dveře a odcházíme a on usne.
7. dub 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neslusanka já bych byla ráda kdyby spal v postýlce. Dany byl v pohodě, nějak jsme došli k tomu, že usínal v postýlce a někdo z nás si četl vedle na posteli a on si tam poblbnul a usnul. Takže večerní kojení se odnaučovalo bez problémů, protstě jsem mu před tím než šel do postýlky prso nedala. Domi spí se mnou v posteli, často se budí, spát chodí většinou později než Dany, takže tam nemůže vřískat a dělat binec, když Dany už spí..musím si to pořádně promyslet. Pokoj navíc nemáme, spím s oběma klukama.
7. dub 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neslusanka ahojík, tak u nás už T. začíná pomaličku chodit, včera přešla půl obýváku :slight_smile: , říká tata, mama, nene, haf, ham, baba :slight_smile: , umí paci paci, vařila myšička, jak je veliká, ukazuje uši, zuby, tancuje, dává pusinku a taky chodí na nočník, pořád ji kojím, tkaže se v noci budí, ale už jsem si zvykla a ni mi to nepřijde, spí jednou denně asi 3 hodiny
8. dub 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka
@neslusanka
@verusa.j čauky já už nekojím Mireček se odstavil sám v noci nic nedávám jenom večer než jde spát tak sunar a další dostane až ráno :wink: V noci se stejně vzbudí musím ho položit dát dudlíka a spí dál někdy dvakrát nebo třikrát se vzbudí :wink:
má svojí postýlku kde spinká .
krůčky bez držení udělá tak tři a pak se chytne :wink: na nočníček chodí rád sedí tam i půl hodiny a výsledek je tak padesát na padesát :dizzy_face:
zase se mu tlačí zuby slintá a všechno okusuje :wink: hlavně postýlku tu už má pěkně okousanou :wink:
8. dub 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No moje pokusy o odstaveni jsou zatim takove, ze rano nenakojim a zkusime dat flasku. Zatim bez uspechu a ja to pak nevydrzim a nakojim ji. Vubec se ji nechce pit z flasky a to ani normalni vodu. Takze ja kojim jeste pres den i v noci.

Jinak v kocarku se ji nelibi, nosit nechce, nejradeji by se valela po zemi a sbirala kaminky. Kdyby uz chodila, tak by to bylo lepsi, takhle v te zime je to na nic. Ale dneska uz bylo docela hezky.
8. dub 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj opožděně gratuluji všem malým oslavencům. A konečně přidávám i nějaké fotečky z naší oslavy.
Slavila jsem to na 2x jedna oslava byla v sobotu 2.3 na tu jsem pekla dort sama klasika piškotovej naplněnej šlehačkou + borůvky a paříš + jahody celý pak potažený marcipánem. Všem moc chutnal :grinning:
A druhou oslavu měla 4.3 v pondělí přesně na rok co se narodila a to jsem mela objednaný. Ale všihcni co chutnaly oba dorty tak se zhodly,že můj byl o 100 procent lepší i tchán to říkal a to je co říct :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak Nikol v roce měla 9,5kg 74cm. Tad má celkem 7zoubků 4 nahoře a 3 dole.
Ted se dívám a hlaedám nějaké golfky jen tak na dovolenou a do města. Němáte někdo zkušenosti s golfkama oc chicca a nebo od 4baby?
A vypadáto, že nám snad pomalu začíma jaro. U nás dnes krásně slunečno a přes 10 C.Krása :grinning:

1 fotka první oslava dort jsem pekla sama
2 fotka Nikol mala opatrovnice pořád vozí a chová
3 fotka druhá aslava dort od cukrářky
8. dub 2013 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Zdravím,všechny fotečky z narozenin jsou pěkné.
Standa už chodí,ale když spadne,tak to doleze po čtyřech.Jinak je hrozně protivnej a u niěeho dlouho nevydrží.
S kojením to je už horší,teda v noci ještě saje,ale přes den už né,tak mu dávám čaj.
9. dub 2013 v 09:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek