• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@andelka tak to také za pár týdnů začne chodit. Táda minulý týden pořád doma každou chvíli přecházel od nábytku k nábytku. Vždy se chytl, odpočinul si :slight_smile: a šel dál. A o víkendu už udělal i pár kroků v terénu (venku). Jako že by už pořád běhal jen po svých, tak to ještě ne, je to tak půl na půl. Půl dne prolozí, půl dne prochodí
27. kvě 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@neslusanka doufám že během června bude chodit. Je blbý že když ho venku vyndám, tak leze..a je buď mokrý, nebo jak prase..všechno ožírá...
27. kvě 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no právě. také venku buď v kočáře, na houpačce nebo v písku, jinak lozí po kolenách i po cestě :slight_smile: Teda teď už asi nebude, ale zase venku ho musím ještě pořád držet, nebo dávat pozor. Snad se během měsíce naučí pořádně chodit i v terénu, protože to už budu mít doma oba kluky, tak abych se z nich nezbláznila :grinning:
27. kvě 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neslusanka
@andelka
čauky to je prima že kluci už umí první krůčky :wink:
Mireček venku moc sám po trávě nechce chodit zato po chodníku mi utíká :grinning: Na písku mi během vteřinky strčil lopatku i s pískem do pusy a potom to vyzvracel a od tý doby už si písek nestrká do pusy :sweat_smile: Na hřišti ho moc baví houpačka a takový zvířátka na pružině a s Helenkou se klouže na klouzačce takže když je hezky tak jsme tam i dvě hodiny :dizzy_face:
S jídlem začal trochu zlobit jakmile tam má víc kousků ke kousání tak to nechce :frowning2: Přitom jsem to nikdy moc nemixovala jenom na hrubo :unamused: Snad to bude jenom přechodný období. :wink:
29. kvě 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik ahojky. Ty jo, s jídlem to samé. Kusy odmítá, spíše jí jen takové vodnaté a kašovité věci. Nevím, jestli mu rostou zuby, nebo co teď blbne. Táďu také baví písek, houpačka, klouzačka, také trampolína. Vše strká do pusy, takže musím být pořád ve střehu. Květinky, to je jeho :slight_smile: :slight_smile:
29. kvě 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik
@neslusanka u nás s jídlem problém není, i když jsem dlouho mixovala, mačkala :sweat_smile: od té doby co má čtyři stoličky pokouše všechno. Ale oběd většinou ještě mačkám a krájím nadrobno.
Na hřišti ho baví ty houpadla a skluzavka taky, ale to ho tam musím vyzvednout a držet a sklouznout..no moje ruce a záda. Už aby tam vylezl sám a stačilo by jen podat ruku.
29. kvě 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neslusanka taky doufám že je to zubama :wink: zajímavý je že tvrdý rohlík rozkousá a jak mu chutná :confused: babička říká že si brousí zuby :grinning: :grinning: :grinning:

@andelka taky běhám nahoru a dolu podél skluzavky :wink: :wink: :wink:
zapoměla jsem napsat že teď Miri chodí jako starosta :slight_smile: je to komický pohled jak si vykračuje břicho vystrčený a ruce za zády :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, zdravím po dlouhé době :slight_smile:

Byla jsem s Kubíkem v lázních a měla jsem tam i Daníka, takže napalicu, ale zvládla jsem to :slight_smile: Jsme 14dní doma a kluci teprve minulý týden se uzdravili, protože jsme odjížděli z lázní-Kubík atb a Daník kašel a rýma. No a od včera mám kašel a plnej nos a bolí mě v krku zase já :frowning2:

Jinak gratulka k prvním krůčkům. Daník utíká úplně všude, doma, na trávě, na silnici, takže chvilku neposedí. Hodně se rozběhla v lázních, každej mu tipuje tak 1,5-2roky, tím jak krásně chodí. Ale je to tím, že začal někdy po tom 11měsíci.

Stále máme 8zoubků, jeden jsme si po 5měsích přivezli z lázní. Měl stále 7 a až v lázní se další vyklubal. JInak kouše pěkně, nejraději má jídlo od nás, ale ještě mu vařím zvlást. JInak stále přes noc kojíme, ale jeho spaní se zlepšilo, že už nekojíme 2-4za noc, ale jen 1-2x což je super, že se konečně aspon vyspím :slight_smile:
31. kvě 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf a kde jsi byla v lázních? Já s esnažím si vyjednat aspoň víkend do lázní..snad se to povede. Ty nemoci jsou napalicu :frowning2:
Jinak u nás taky tak..před časem s ebudil strašně často, ale poslední dny jen 1-2x..a za 14dní ho chci noční kojení odnaučit, pokud to nepochopí do té doby sám. Ranní kojení si ještě chvíli necháme. Zubů už má 13. :slight_smile:
31. kvě 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Jezdíme do Jánských lázní.
Páni, tak Domi už má tolika zoubků? No, Daník si furt šahá do pusiny, ale zatím tam nic nevidím.

Holky, to je hrozné to počasí :frowning2: Zítra mám jet do Prahy, tak jsem zvědavá, zda nás tam vůbec pustí...

Co jste říkali paterčatům? Docela je obdivuju, že to takhle berou z nadhledem, ikdyž ono se v tom případě asi moc dělat nedá, já bych si asi děti vzít také nenechala, jak to dělají třeba jen na ty 2-3...
2. čer 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak my máme tři stoličky,jestě pár zoubků a máme všechny.Jinak lítáme jak pominutý,Standa předemnou a já za Standou.
5. čer 2013 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf jak je v Praze?Jedu tam v sobotu tak snad už bude jezdit metro :confused:

@petlenina jestli máš nějaký kila navíc tak teď půjdou pěkně dolů :wink: :slight_smile:
5. čer 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf no jo, má zubů plnou hubu :grinning:
paterčata mazec, tohle bych nedala.

Jo, Domi dneska začal chodit sám, hrozně ho to baví. Zítra asi budu mít o zábavu postarané. :grinning:
5. čer 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamik kila navíc nemám,každej mě říká,abych se najedla.Mám mín,než jsem otěhotněla.
@andelka gratuluju k chození,my už lítáme
6. čer 2013 v 07:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik V Praze no, docela to šlo, ale nevěděli jsme kudy do Motola když všechny příjezdové cesty zavřené, nakonec jsme museli na okruh jako na Brno a tam asi po 10km byl kruháč, tak jsme se vrátili a pak už cesta po okruhu dobrá.

@andelka jéé, tak to velká gratulka k chození. To už se ted vážně nezastavíš :slight_smile:

@petlenina také máte hodně zoubků. Daník je dneska protivka a večer měl zvýšenou teplotku, tak nevím, zda opět nějaká vitozka nebo také zoubky..
6. čer 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf stoličky mu dali zabrat nespal a když spal,tak byl potom protivnej.
Ted po snídani a po obědě jde bez řevu spát,spí sice jen 30-45minut,ale jsem ráda,že neprotestuje.
6. čer 2013 ve 12:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak svatbu jsme si užili.
Pár foteček
10. čer 2013 ve 12:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@petlenina překrásné..moc se mi líbí kytička :slight_smile: a malej je teda lev salonů :dizzy_face:
13. čer 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka taky se každýmu líbil a fotili si ho tam i cizí lidi :slight_smile:
14. čer 2013 v 08:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My máme 7 nebo 14 (ještě nevíme jistě) křtiny, tak též uvažuju co mu obleču..jsou jen v kruhu rodinném,a le i tak..ať má památku na slavný den.
14. čer 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky tak u nás začalo vztekací období :frowning2: mrskne sebou na zem a řve nebo hází věcma :frowning2: dneska se sápal po lžičce tak jsem mu jí dala a zkoušel jíst jogurt sám a já mu pomohla dát lžičku do pusy a bylo hned zle a jogurt jsem měla všude :frowning2: pište prosím taky nějaké vztekací zážitky ať se mi zlepší nálada že to není jenom u nás :frowning2: :sweat_smile:
18. čer 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik tak u nás naštěstí vztekací období není, a ani u staršího si nějak nepamatuju že by bylo, nebo ne moc často (občas trucoval že dál nejde a tak, ale válení a tak neznám) :sweat_smile: Lžičku mi taky bere, tak dostává svoji a tou si machruje a snaží se nabírat a druhou ho krmím.
s ním je to teď paráda, sedí v kočárku, kouká, venku lozí, ještě nezdrhá...můžu si s ním i sednout na pivko, stačí když má něco k jídlu v ruce..musím si toho užívat dokud to jde. S Danym už to nejde, ten už nevydrží a kde je nějaká restauračka s hřištěm, tak ho taky nemůžu nechat bez dozoru..takže zahrádky si můžem užít jen když má Dany s někým jiný program.
19. čer 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já má zase chvilku pohodičku když jsme na pískovišti od tý doby co snědl lopatku písku a vyzvracel jí :unamused: tak už ho do pusy nedává a hraje si hezky zkouší nabírat a dávat do kyblýku nebo si hraje z autama :dizzy_face: ty totiž zbožňuje :grinning:
19. čer 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamik taky se vztekáme.Lehne si na zem na čtyři a vzteká se,ale zjistil,že to nemá cenu.Taky se pokouel jíst sám jogurt,snad najdu fotku.
Včera nám byl rok a čtvrt,hrozně to utíká.
Na hřišti se mu líbí na houpačkách .
22. čer 2013 ve 14:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. čer 2013 ve 14:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak moje princezna se nevzteka, jen zakrici, kdyz ji bracha ublizuje. Abych hned vedela :slight_smile:. Jinak zubu 12 a dalsi 4 na ceste,ale jeste to potrva. Chodit zacala az po 14tem mesici,ale za to vubec nepada, max na zadek. Jinak s tim vztekanim je to vycerpavajici, syn vzdycky sel hlavou k zemi a bylo mu jedno, co je tam za podlahu. Tak pak rval jeste, ze se bouchnul. Drzte se.
25. čer 2013 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,my jsme z neděla na pondělí byli samy doma.Standu jsme dali k babičce a my jsme si užívali.
bylo hrozný ticho,žádnej řev,počítače jsme měli potichu,kdyby se vzbudil,ale on doma nebyl,hrozně se nám stýskalo.Přítel pořád koukal na hodiny,kdy se vzbudí,ale on doma nebyl.
Babička říkala,že byl hodnounkej.
26. čer 2013 v 18:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_
@petlenina tím vztekáním mě úplně vysává jsem bez energie a bez chuti :frowning2: :pensive: Dneska jsme už druhý den bez večeře najedl se ve tři hodiny a v šest už nic nechtěl jíst ani lžičku :angry:
Včera pro změnu jsem vytáhla takový plastový vozík po Helence myslela jsem si že s ním bude jezdit a že se zabaví no a sotva jsem se otočila tak si na něj vlezl a spadl na hlavu boule byla veliká naštěstí přes noc splaskla a má tam jenom modřinu :rolling_eyes: ach jo tak jsem vozík zase uklidila a vytáhnu ho později :sweat_smile:
26. čer 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petlenina závidím já asi obě děti babičce jen tak neudám :unamused:
26. čer 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik proč ne? Moje mamka to teda taky nevyhledává, ale když pořebuju, tak je pohlídá, tak na 3hodiny. A Danyho si teď začala brát 1x týdně na noc. Zatím byl třikrát, ale v pohodě (jen vstává po 5h, takže to má náročné trochu)..my dáme večer spát domču a od zpráv máme klid. Jinak obě a na dýl nebo na noc zatím e-e.
26. čer 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek