• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@andelka to jo to ona pohlídá když potřebuji :slight_smile: ale přes noc obě děti zatím neměla :slight_smile: Jinak Helenka už tam spala sama několikrát :dizzy_face: zatím chci babičku šetřit a obě děti jí tam zatím nenechám :grinning: :grinning: :grinning: aby nám babička dlouho vydržela :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik no tak naše babi taky ne, a to jsou na ni děti zvyklé od narození. Jako ony by to zvládly, ale babička si netroufá, takže to chápu. Za měsíc budu na víkend pryč (dvě noci), a asi děti na noc rozdělíme, Dany u babičky, Domi doma s manželem.
27. čer 2013 v 05:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik můžu se zeptat,kolik mamka vychovala dětí?jestli víc jak dvě,tak to má s výchovou zkušenost.Taky jsme se bála,ale mamka vychovala tři holky a byla na ně sama,tak to zvládne s jedním klukem.Chce to zvyk,ale je to uleva,být sama doma,sice ticho,ale...
27. čer 2013 v 08:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petlenina o tom to ani není..mamka vychovala dvě děti (ale zvlášť, po 15letech)..nicméně 40let pracovala jako učitelka, je zvyklá zvládnout dvacet malých dětí..a stejně moje hlídá jen pár hodin a přes noc ne. Celý den oba dva je utopie, možná tak za půl roku.
27. čer 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka to musí mamka vědět sama,jestli si na ně troufá,ale taky se dočkáš a budete s mužem sami a pořádně si to užijete.
Tak si představte,že po dvou letech jsem dostala krámy,to zas bude hrůza :confounded:
27. čer 2013 v 08:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka
@petlenina babička vychovala tři kluky ale to byla podstatně mladší :grinning: Ona by to zvládla ale pokud není krize tak toho nechci zneužívat :slight_smile:
Já dostala krámy asi hned po šestinedělí :frowning2:
27. čer 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petlenina
@kamik no právě, sama se nehlásí a dokud to není akutní, tak ji nechci obtěžovat. Jsem ráda že hlídá často staršího.

Já měla MS poprvé v únoru, podruhé v dubnu, pak v květnu a teď špiním, takže asi zítra to vypukne. Dva dny jsem vždycky na Ibalginu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja skoro neudam toho starsiho, natoz tu malou. Prarodice daleko predaleko. A i kdyby si nahodou udelali volno, tak malej zatim nechce jet sam. Na jednu stranu si od nich neodpocinu, na druhou stranu mam vice pod kontrolou, co kde ji a co kde vyvadeji. Nemusim trnout, jak moc presolena jidla jedi u tchyne. Nebo za co zase dostal malej vynadano, co u nas muze,ale u prarodicu ne.
29. čer 2013 ve 02:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak se konečně po dlouhé době hlásíme. :grinning: Nikol začala chodit, tak něco mezi 10 - 11 :slight_smile: měsíci. Ted všude lítá jak drak. Zubů má asi 13. Díky takovému krásnému počasí je zase nachlazená. Já nevím, ale vždy když je nachlazená, tak já špatně spím a strachuju se aby to neměla zase na průdůškách. :frowning2: Manžel mi už nadává, že se pořád zbytečně stresuju.
Ve čtvrtek jedeme na prodloužený výkend na Slovensko i s manželováma rodičema snad bude sranda. :grinning:
A týden na to jedeme do Třeboně se známíma na týden. Tak doufám, že Nikolka bude zdravá a pořádně si to užijeme. :grinning:
Jinak by jsme chtěly pořídit Nikolce sourozence, od prosince se snažime a nějak porád nic. Ale snad to přijde.
Nemáte holky nějaké rady a zkušenosti. Díky moc
Přidávám pár fotek
1- foto Nikol a její oblibené vozítko :grinning: :slight_smile:
2- foto Nikol v pampeluškách máma si torchu hrála,jen jsem nevěděla jak bude těžké udržet Nikol, aby tam seděla a hned neutíkala za mnou.
3- foto tak mi Nikolka pomáhá skládat prádlo ten koš kde sedí, tak to prádlo v něm bylo původně poskládané :sunglasses:
30. čer 2013 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@daniela.250 to je přesně jako u nás s těma fotkama :grinning:
Počasí je na budku, takové změny.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad bbude malá zdravá a užijete si všechno podle plánu :slight_smile:
Ve snažení držím palce..co radit nevim, snad jen máš představu jak ti funguje cyklus? to je asi základ..mně to po porodu dost blbne pořád. Takže beru bylinky.
1. črc 2013 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Ahojky snažime se pořád, na Nikolku jsme čekaly rok než se nám to podařilo. :unamused: Začala jsem znovu cvičit cviky podle paní Mojžíšové a v útery jdu na prvni konzultaci po dvou rokách. Chodila jsem tam i při prvním. Ale cvičit ted je hrůza Niki po mě pořád leze a má z toho stračnou srandu. prvná menstr. jsem dostala 9 měsáců po porodu a byl celkem pravidelný, ale v červnu jsem to dostala až 39 den, už jsem si myslela, že se na nás usmálo štěstí a další den jsem to dostala. Tak uvidím jestly to bude pořád tak blbnout.
A můžu se tě zeptat jaké používáš bylynky na upraveni cyklu?
2. črc 2013 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniela.250 jo, to znám..já chci začít zas cvičit, ale budu moct až Domi usne večer.
Beru tinkturu z drmku obecného. Sehnala jsem v bylinkářství, dá se i na netu a jako Mastodynon by to měli mít v lékárně. Na mě mělo velký vliv kojení, dokud jsem kojila dost hlavně v noci, tak MS nikde.
3. črc 2013 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pár foteček ze svatby od profesionálky.
12. črc 2013 ve 14:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petlenina moc vám to sluší :slight_smile: jste krásná rodinka :slight_smile: Stáník je moc roztomilej kluk :wink:
15. črc 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petlenina po kom je blond? :dizzy_face: moc vám to sluší rodinko.
15. črc 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik
@andelka holky,my oba jsme byli blondáci jako malý a ted máme oba ttmavý vlasy.
16. črc 2013 v 16:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petlenina ahá, tak to je jak můj muž, do 8let asi byl blond a teď je hnědý. Kluci světlouncí modroocí asi hlavně po mně.
16. črc 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska v noci děti spaly sami v novém pokojíčku :slight_smile: celou noc a ráno vztávaly v půl sedmý :slight_smile: super kéž to tak vydrží co nejdéle :dizzy_face: Helenka je nadšená že má svůj psací stůl kde si bude moc kreslit a Mireček jí nebude rušit :grinning:
Co děláte v tomhle krásném létu?????? :confused:
22. črc 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik mají společný pokojíček? Malá už půjde do školy? Je super jak spali. U nás to asi ještě dlouho nehrozí. A bohužel budu muset spát stále s nima, jinak to nejde.
My chodíme na hřiště, na výlety, k rodičům..super. Akorát na ty vedra se netěším, to už je moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2013 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Helenka jde do školy a už se těší :wink: Mireček je z pokojíku taky nadšený ani je pomalu nemůžu dostat ven :grinning: Vedro je velký tak chodíme ráno do desíti a odpo po čtvrtý :wink: ale to k létu patří :dizzy_face:
23. črc 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka
@petlenina jak se máte?Co začala škola tak jsem v jednom kole :slight_smile: Mireček jde příští týden na prohlídku tak jsem zvědavá o kolik nám ten kluk narostl :wink: Začala jsem chodit do mateřského centra a je to tam super :wink: potom chodíme plavat a to zvažuju že asi přestaneme :unamused: Mirečka to už moc nebaví on by se šplouchal sám podle sebe a protestuje když děláme cviky všichni naráz :unamused:
10. zář 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik já byhc ho nenutila, když s emu to nelíbí..
Dany ve školce v pohodě, od pondělí tam spí, ale dneska nešel, má rýmu. Tak jsme zvědavá jestli fakt nebude víc doma než ve školce. A to je tak príma mít do odpoledne jen jendo dítě. :sweat_smile: na kontrolu jdem 23. i na očkování, též jsem zvědavá kolik bude mít.
11. zář 2013 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka dochodíme tenhle kurs a pak se uvidí :wink: Já mám volnějc dopo na oběd musím do školy :unamused: Helenku nevzali do družiny tak si jí vyzvedávám poo :wink: JO škola neni školka ach jo :wink:
11. zář 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, je tu nějaká mamina s prckem narozeným jaro 2012? Hanka z Kolína
14. zář 2013 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanahana2 těch je tu hafo :wink: ale asi moc nemáme čas no..
15. zář 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka my byly včera u mudry na kontrole a Miri měří 83cm a váží 13kg :dizzy_face: Jsem docela překvapená z váhy protože Miri mi bojkotuje jídlo kromě sušenek a suchých rohlíků :confused: Zase se mu tlačí zub tak má průjem a slintá o stošest :unamused: Zatím jich má dvanáct.A u vás co nového?
18. zář 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik no, my jsme byli taky u doktorky dneska, protože už jsou týden nemocní, tak radši aby je poslechla. Je to teda jen nachlazení a kašel z toho..ale ještě příští týden Dany nepůjde do školky..takže z měsíce jestli bude ve školce 10 dní tak to bude hodně. :unamused:
Domi má 11,9kg a cm asi 82..on se nechtěl nechat změřit. Baští všechno, zubů 16 :slight_smile:
19. zář 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík, tak my taky byli na ko v roce a pl 9.300 g 79 cm, všechno v pořádku, zatím nás ani žádná nemoc neskolila, rostou stoličky, ale vše je ok :slight_smile:
27. zář 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andelka Mireček chytil nemoc,, ruce nohy ústa" je celý osipaný vyrážkou nejvíc to má na dlaních na chodidlech v puse :frowning2: :frowning2: :frowning2: asi jeden den měl horečky.Vůbec jsem nevěděla že taková nemoc existuje.Je to vysoce infekční :angry: Snad to nechytne Helenka aby neměla velkou absenci ve škole :cry: protože to může trvat i deset dní než to přejde :unamused:
27. zář 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik Dany to měl loni v létě, zrovna když měl muž dovolenou. Trvalo 14dní než byl úplně ok. Domi to tehdy nechytil, Dany to tehdy chytil asi v mateřském centru, protože jinde jsme nebyli.
Tak se držte.
28. zář 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek