• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@andelka
@karchinka tak vyvojovou dysfasii nemame, tak jsem si to myslela spravne. Mozna opozdeny vyvoj reci, ale jeste jdeme jednou, kdy ho bude zkoumat. Rozhodne patlavost, takze zacneme trenovat od pristi navstevy. Jinak jsem zasla, jak byl syn nesvuj, kdyz jsme tam prisli. Jeste rekl, jak se jmenuje, ale kolik je mu let jen ukazal na prstech a pusobil hrozne nejiste, pri tom to umi. Dal mel poznavat zviratka, vsechny umi a doma pojmenuje. No tam asi u tretiny tvrdil, ze nevi. A to jsem sedela hned vedle nej. Tak kdo vi, co predvedl v te skolce, kdyz tam byl sam. Pak se trosku uvolnil a bylo to lepsi. No ke konci uz byl uvolneny az moc :slight_smile:. Logopedka rikala, ze pusobi hyperaktivne, takze by mohl mit lehkou mozkovou disfunkci, ale ze by ho ted nechala byt, ze je jeste maly, tak uvidime, jak to dopadne.

Jinak pry druhorozene deti zacinaji mluvit pozdeji, ale treba chodi driv. No u nas to nesedi, mala zacala chodit pozdeji a i mluvi min, nez mluvil syn v jejim veku.
5. únor 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky tak jsme měli včera první havárku na motorce :frowning2: Je to hrozný závodník chtěl vjet na chodník a byl tam malej obrubník myslel že na něj normálně vjede ale zapíchlo se mu tam kolečko přelít řidítka a bradou se udeřil o chodník a prokousl si několikrát ret :frowning2: Naštěstí zuby v pořádku jen krve teklo moc.
Tak jsem motorku schovala do sklepa a uvidím kdy ji zase vytáhnu :confounded:
19. únor 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Tak co? Oslavy druhých narozenin už jsou v plném proudu? My budeme mít příští sobotu, společně s taťkou, slaví kulatiny :slight_smile:
Jinak Táďa je bez plíny dva měsíce. Ven ani na odpolední spaní mu ji také nedávám. Jen na noc, kdyby náhodou, ale i tak se nepočůrá. Jen tedy opět s kakáním problém. Jako u staršího syna. Nevím, co z toho mají furt trauma.
Mluví také dobře, každé slovo zopakuje, nejen slabiky, ale celé. Dá se s ním už jakš takš dorozumět. Jen tedy mele furt, co ráno odlepí oči, tak až zase do večera. Už mi to leze na nervičky :grinning:

Pokud tedy někdo máte oslavu za sebou, hoďte foto. A mějte se krásně
6. bře 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neslusanka my budeme slavit v neděli příští týden, zrovna jedem k prarodičům.
Táďa je teda moc šikovný, s plínkama i mluvením, to my tak daleko nejsme. Doma je bez plen, ale na spaní a ven ještě dávám (až bude teplo tak na ven ne, ale teď by se u stromečku blbě čuralo). Mluví líp než Dany v jeho věku, ale vyloženě slova ještě ne, jen ty batolecí..ale snaží se, má snahu opakovat, tak jsem ráda.

@kamik jakpak je malému? už je to určitě zhojené a na oslavu bude krasavec :slight_smile:
7. bře 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka my slavili dneska dopo tak teď odpočívám :slight_smile: byla super .Mirečkovi se už to zahojilo ale včera opět spadl z motorky :frowning2: naštěstí jenom modřina pod okem a lehce odřená brada.Asi špatná motorka už jsem jí schovala a vytáhneme kolo odrážedlo tak to snad bude lepší :slight_smile:
Taky moc nemluví ale už se snaží spojovat dvě slova jinak opakuje hezky :slight_smile:
Je to pěknej vztekloun a začíná si pěkně vymejšlet např.se naštve když otevřu dveře jako první nebo mu sundám bundu apod. Někdy neslyším nic jiného než já jáááááá jáááá sám :angry:
Plínky máme pořád když jsme doma tak má treninkové kalhotky ale zatím žádný úspěch :frowning2: Když ho neposadím tak si sám neřekne :angry:
8. bře 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik jejda, to je motorista teda :sweat_smile:
Jo no, to je výborné období..jak já říkám "to je děsný, takové mrně a už to má svůj názor" :grinning:
Já jsem docela překvapená..on byl nadoma bez plín už na podzim, jenže pak se ochladilo a když měl tepláky, tak nechodil sám od sebe..a změnilo se to asi před 2měsíci, že už si i řekne, i jde sám, umí si stáhnout tepláky, tak už mu to nevadí. Dany takhle začínal až ve 25měsících, takže o víc jak čtvrtrok později.
8. bře 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neslusanka
@andelka pár fotek z oslavy
8. bře 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik perfektní dortík :dizzy_face: a měli jste to pro děti jo? My budem slavit jen s rodinou. A navíc u tchánovců, tchyně upeče dort, uvaří oběd a má myčku :grinning: ideální oslava. A děcka můžou lítat venku.
8. bře 2014 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já už ty plínky nechci kupovat to je pětistovka za měsíc ale on to zatím nechápe nebo nechce si říkat :angry: :angry: :angry: Do nočníčku nic a do plíny to je hned :angry: A toho dávám na nočník už od desíti měsíců :unamused:
8. bře 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik hm, Domi začal na nočník krátce před 18m, protože to viděl u staršího. Jinak Dany do 2let absolutně nula, a za měsíc poté byl přes den bez plín.
Já na ven a na spaní po obědě dávám látkovky, papírovku jen na noc a na návštěvy. Ty ceny jsou strašné.
8. bře 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já jsem si letos pronajala prostory mateřského centra a udělala oslavu tam.K nám by se už nevešli nějak jsme se rozrostli a každá má dvě děti :grinning: Dortík byl nepečenej a každýmu chutnal :dizzy_face:
8. bře 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@neslusanka
@andelka řešíte už zápis do školky?My byly včera ve dvou školkách a v jedný řekli že už mají plno a v druhý taky nebyla optimistická :unamused: Špatný už to bylo za Helenky ale teď je to prý horší :angry: A já v březnu příští rok nastupuju zpátky do práce :unamused:
11. bře 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik já nenastupuju nikam, musím napřed vůbec něco sehnat. Ale potřebuju vědět na čem příští rok budu. Takže zkusíme a uvidíme. Dávám tomu tak 10%. Ale zkusím. Zápis je 25.3. a zkusím to jen do školky kde je Dany.
11. bře 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik vzala jsem si přihlášku u nás na vesnici ve školce a v dubnu je rozhodnutí o přijetí či nepřijetí, takže uvidím. Mateřskou mám jen na tři roky, takže také potřebuji od příštího roku pracovat. Sice nemám kde, musím si práci hledat :cry:
12. bře 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neslusanka všechno nejlepší Tadeáškovi k narozeninám :slight_smile:
Ta školka mě štve už roky mají narváno a nový se nedělají :angry: Nevím jak to budu řešit jestli mi ho nevemou :unamused: ještě tu otevřeli hlídací službu ale to by padla skoro celá výplata na hlídání :frowning2:
12. bře 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tam budeš mít největší šanci že ti ho vezmou :wink: tady taky upřednostňujou děti co už mají jednoho sourozence ve školce :wink: Já bych chtěla školku co je vedle školy ale tam mi řekli že mají plno ale stejně jsem si tam tu přihlášku dala co kdyby se místečko našlo :sweat_smile:
12. bře 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik jé, děkujeme. Mirečkovi také vše nej nej, hlavně zdraví a krásný život. Má také přesně dnes, že? My budeme mít oslavu v sobotu. A dnes i tatínek slaví 30, takže to bude velké :grinning:
U nás upřednostňují děti které mají 5 a více let, děti, které v nimulém roce nevzali, pracující rodiče a potom to berou po řadě, kdo si jako první přišel pro přihlášku. A také pokud už tam chodí starší sourozenec. Tak my jakš takš šanci máme. Jen tedy ta práce mi ještě chybí. Snad něco najdu. Budu muset
12. bře 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neslusanka taky se Mireček narodil dneska v 13.05hod. :dizzy_face:
Ty podmínky jsou asi všude stejný :wink: Jen jsem se dozvěděla že u nás si ze tří školek ředitelky sednou spolu a rozdělí si děti :unamused: Tak nevím jestli mi bylo platný že jsem si podala dvě přihlášky :unamused: Nebyla jsem sama většina maminek si dala dvě přihlášky :wink:
U nás je to taky slabý z prací tak jsem ráda že nějakou mám :sweat_smile: A na jaře máš největší šanci něco najít :wink: tak snad něco najdeš :wink:
12. bře 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neslusanka taky budu muset, jinak budu půl roku jaksi bezprizorní. No každopádně od března by to bylo nejlepší, ať to naváže na rodičák, a snad by hlídala mamka no.
Poněvadž se rozvádím, tak je to pro mě dost nejisté ten příští rok. :pensive:
12. bře 2014 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, tady je náš oslavenec
17. bře 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
A něco od nás :slight_smile: ještě bude jedna oslava v neděli.
17. bře 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@wendy_ moc gratuluju. My by jsme taky chtěly druhé, ale boužel se nějak ne ane zadařit

Jinak my máme už oslavy za sebou jako tradičně jsme to měly na 2x, ale tentokrát jsem oba dorty pekla sam.
Na zápisu do školky jsme už byly,ale máme velmi malou šanci, že se dostane. Mateřská mi končí na podzim, tak to bude zajímavé, práci žadnou nemám, tak se musím už pomalu po něčem podívat.
Co se týče nočníku tak je to malejj lump, asi zkusím jak jste psaly, prostě ju budu neechávat doma bez plynek, tak se snad podaří. Nikol mluví zatím málo, ale to má po tatvy ten začal až ve 3rokách.
23. bře 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo a tady nějaké fotečky z narozenin
23. bře 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krasne fotky z oslav. My budeme slavit az pristi vikend. Na narozeniny probehlo jen predani par darku a foukani svicek z dortu, ale velka oslava s balonky a s rodinou je pred nama. Tento vikend jsme zkusili odplenkovat a bez uspechu, tak to odkladame o mesic. A skolku taky zkusime, i kdyz budu doma s dalsim ditetem, tak pocitam, ze bude uz chtit v tech trech letech byt s detma. Tak uvidime, loni breznove jeste brali.
24. bře 2014 ve 02:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
26. bře 2014 ve 21:20 • cimanka
@daniela.250 krásné dortíky, a malá má úžasné šatičky :slight_smile:

@wendy_ jéje, to utíká, v létě už bude třetí na světě..jste dobří teda.

My jsme teda na zápis zkusili jít, ale ani si nás nezapsali, zapisovali jen děti do 31.8. Tak nám dali zvláštní papír a prý kdyby se uvolnilo, dají vědět. Ale i tak budou mít přednost děti narozené dřív (říjem, listopad..) No, rodičák mám do března, pak nic. V září ho pak vezmou určitě, ale co do té doby..I tak ale budu hledat, a kdyby se poštěstilo dřív jak v tom září, tak by hlídala babička, něco by zastal tatínek díky dovolené a home office, něco druzí prarodiče..snad by se dalo.
8. dub 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla, tak jsem si pročetla aspon pár posledních příspěvků..

Řeší se tu pleny- no, my jsme ne bodu 0 :frowning2: Když ho dám na nočník hysterák, když ho dám na záchod, tak chvilku sedí, ale za chvilku ječí, že chce dolů. Už jsem ho i nechala přes den bez pleny, ale vždycky se počural a pokadil, tak jsem to vzdala. Až přijde čas, tak si sám řekne.. sice mě to štve, protože to hrozně leze do peněz, ale nechci, aby měl z toho nějaký trauma :frowning2:
Jinak také docela dobře mluví, hodně opakuje, ale celé věty ještě neříká.
10. dub 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posílám také pár foteček z oslavy 2.narozenin :slight_smile:
10. dub 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciasekf
@andelka
@daniela.250 čauky holky co děláte jak se máte?Chystáte se někam na dětský den?Mě se moc nechce pořád u nás jenom prší a prší :unamused:
Zítra by tu u nás měl být ale uvidím jestli bude pršet hodně nikam nejdu :wink:
Jinak Miri má už všechny zuby a na nočník si sám neříká takže žádný pokrok u nás :frowning2:V ždycky skřípu zubama když kupuju nové plínky :angry: na ostatní věci je moc šikovnej :wink:
Nooo ještě jídlo nechce pořádně kousat a pořád si ho drží v puse tak jsem zvědavá do kdy mu ten zlozvyk zůstane :frowning2:zatím jsem nepřišla na nic čím bych ho to odnaučila :angry:
30. kvě 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik ahojky, no, já jsem s klukama v lázních a už tu byl minulý týden, ale to jsme naonec nešli, protože začalo děsně lejt a ted tu bude ještě v neděli, tak pokud bude hezky, tak s klukama vyrazím.
Jinak Daník je také stále ještě na plenách, už to nebudu řešit a hold léto to jistí :slight_smile: však už je za chvilku.

Tak posíláme jeden slunečný pozdrav z Janek :slight_smile:

P.S. Fotečka je z výstupu na Sněžku :slight_smile:
30. kvě 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek