• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@macinka84 i tobě krásné sluníčkové a doceta teplé ráno, určitě se na albíčko podívam at se kouknu jaké jste šikulky krásné. a líbilo se jí to hned od začátku anebo jak se tvářila ze začátku na vodičku?
7. lis 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka my jsme si kdysi kupovali malí asi 100 - 120 cm, protože jsme bydleli v malém bytě a oni ty vánoce bez detí jsou takové smutné, tak nám prozatím takový malý a uměly stačil, ten se dá postavit na cokoliv hlavně at je víš, ze vším všudy.zkuste zatím nějaký taky anebo neustále hlídání nebo se mi zdá, že mojí rodiče mívali na stene skobu která tam byla celoročně a uvázali aspon vrch stromečku o tu skobu aby aspon stromeček zůstal stát na místě.
Ne ne, tchýně tak brzo nedojede, ona nic nechce, nikde nemusí na co, a tak. manželovy sourozenci je jich 5, tak ty se aspon jednou do roku někdo z nich ukáže a mi jezdíme na oravu vatšinou 3 - 4 x do roka. pokud se mi podaří vyjednat si vycházky aspon na tři dny jak sem někde četla, že se to dá tak by jsme chtěly jet na silvestra na oravu. je tam nádherně sníh, zima..... ne jak tady na jihu :wink:
7. lis 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinka84
tak ty fotečky jsou nádherné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: takto bych chtěla umět plavat i ja z otevřenýma očičkama a z nosem který si nemusím držet. :slight_smile:
7. lis 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, chtela bych se k vam pridat na pokcet, jsem tady nova. Jsem poprve tehotna, tak procitam co se da. Termin porodu nam stanivili na 18.3.2012, ale po dukladnem zmereni to posunuli na 23.3.2012.
Zatim nevime co to bude, hlavne at je to zdrave. Jmeno mame zatim jen na kluka Filip na holcicku se nemuzeme nejak rozhodnout.
7. lis 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jarka23 no nějak to vymyslíme, se stromečkem. Jj, zima na Oravě musí být super :slight_smile:

@daniela.250 ahojky, vítám. :slight_smile: ještě nevíte co čekáte, a chcete to vědět? My též zatím nevíme a jména naopak, pro holčičku máme a pro kluka vůbec :sweat_smile: Filip je moc hezké :slight_smile:
7. lis 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniela.250 ahojky, vítam každou novom maminku a miminečko, my víme my budeme mít kluka, jmeno pro holčičku jsme věděla hned pro kluka se s manželem nemůžeme zhodnout. Kdysi jsem chtěla taky syna Filipa, proto jsme naší čivavu pojmenovali FLIP. A tak jsme se z manželem domluvili, že když se nedomluvímme tak to bude Filip. jinak mě se líby Kryštof, Matěj, Matyáš - manžel Samuel, Artur. No tak nevím :slight_smile:
7. lis 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 - ahoj, co se týká plavání, já pracuji jakoby v dětském centru, kde máme i bazén a mimča tam plavou, podrobnosti nevím, protože tam učím v MŠ, ale zkus třeba na www.racekstudio.cz
7. lis 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j děkuju, ráda bych to pak zkusila, at mame nějakou aktivitu a zábavu pokud se to mimískovi bude líbit :slight_smile:
7. lis 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 - jj, asi do toho taky půjdu, pokud nebudou žádné zdravotní problémy, my chodíme plavat se školkou právě tady a je to super, jde hodně poznat, jestli dětí vede instruktor nebo ne - hlavně teda, co se týká dýchání a potápění, mě se to u nás líbí, takže já jsem pro
7. lis 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 ahojky já s dcerkou plavala od 3 měsíců ve vaně a od půl roku v bazénu, moc se nám to oboum líbí a chodíme doteď :slight_smile: teda teď chodí muž abych se s ní nemusela tahat. S druhým se taky určitě chystám plavat. Je to sice teď asi víc modní záležitost, ale nás to baví moc a moc, hlavně jí. Je ve vodě ve svém živlu. Takže pokud se mu bude voda líbit proč ne :slight_smile: žádná spojitost s nemocema a tak se u nás nepotvrdila, naopak mi přišlo že je spíš otužená... nevím... je to případ od případu. Určitě je možnost nějak lekce jen ozkoušet a ne hned paltit. Ale pokud tě to láká tak hurá do toho! :sunglasses:
7. lis 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@daniela.250 Vítej a gratuluju ke človíčkovi v bříšku!!
7. lis 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak dneska jsme byly na tom 3D. A co myslíte???? Prcek se po 2min. přetočil zády a hotovo!! :slight_smile: Takže nemáme nic!! Než si to pan Dr. nachystal ,tak se zavrtěl a bylo po utz.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Máme zkusit třeba za 2-3 týdny. Ale pohlaví víme bude to prý .................... CHLAPEČEK!!!!!! :slight_smile: Tak to má aspoň nějaké pozitivum. Jsem šťastná jak blecha!! :slight_smile:
7. lis 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pavlina86 jéé tak paráda :slight_smile: jsou to mršky viď, holt všichni nejsou exibicionisti a chtějí se vám ukázat až v den D :slight_smile:
7. lis 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii děkuju moc za pozitivní reakci. Tak když se nám ty miminka narodí bude bezen a než začneme plavat bude skoro léto, tak sa začne otužovat. když mě se ty detičky tak líbí na tych fotečkách, že už vypadají jako velké panenky samy drží hlavičku, mají otevřené očička. No krása
8. lis 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 jé tak to gratuluju, ja mam pocit, že že se to tady jenom těma klukama hemží :slight_smile: :slight_smile: JA jsem byla minulé uterý na UTZ a chtěla jsem zatím jenom 3d fotečku, ale když doktor zkusil nejlepší uhel vypadal jako machule, nehledě na to, že při UTZ naá poslal se ještě projít protože se nemohl dostat k srdíčku :slight_smile: :slight_smile:
8. lis 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 gratulace k chlapečkovi :dizzy_face: tak to bude Daniel? :slight_smile: ale je to zlobidýlko malé teda :sweat_smile:
8. lis 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chtěla bych se Vás ještě zeptat, nevíte kde se prodávájí takové ty nalepovací zvířatka na stěnu. Kreslit fakt neumím, bohužel.
8. lis 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. lis 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86
gratulace k chlapákovi :slight_smile:) téda tady fakt všechny čekáme chlapečky :slight_smile:
já jdu na 4D za 14 dní tak jsem zvědavá jestli se nám ukáže nebo ne :slight_smile:
8. lis 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meluzina děkuju moc, jeste, že Vás tady mám
8. lis 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky. Také máme termín v březnu. Čekáme chlapečka. Další:o))) Davídka.
8. lis 2011 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@maryonu gratulace ... Teda kde budou ti naši chlapi brát nevěsty ? :slight_smile:
8. lis 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji. A s těma nevěstama teda nevim:o)))
8. lis 2011 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maryonu velká gratulace............a kdy máš termín?

kdo tady čeká holku at zvedene ruku, hledáme potencionální nedostatkové nevěsty :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. lis 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 já už jsem se napráskala minulý týden, my čekáme princeznu a jsem moc ráda, že už jí tu roste tolik nápadníků, to se ale bude mít holka jedna :grinning: :grinning:
8. lis 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka23 a pokud by nevadili i o rok starší, tak i moje kamarádky všechny mají holčičky, tak nevím ta jižní morava asi bude na nevěsty plodná, že by to bylo tím dobrým vínem co tu pijem :wink:

my si dnes užívali návštěvy u zubaře, odstraňovali mi zubní kámen aby nám prý v těhu tak nekrváceli dásně, no nevím, bylo to příjemné jak prd :angry: a už máte holky všechny razítka v průkajdě?
8. lis 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@macinka84 ty fotky z koupání jsou užasné, taky do toho rozhodně půjdu jestli tu budu mít někde možnost, navíc vidím jak od kamarádky malá si to krásně uživá, takže myslím že i pro mimča je to zážitek
8. lis 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky a diky moc za přjetí, :wink: :wink: :wink: chtěli by jsme se nachat překvapit co to bude, ale nevim jestli to vydržím.Ja bych taky pak chtěla chodit s prckem plavat. Zatim chodim plavat 3x týdně sama, ale už jsem 2x byla na plavani pro těhotne a byla jsem nadšená, tak pokud mi to zdravi dovolí tak budu chodit plavat jak budu moci.
Ja zatim nemam žádné razítko v prukajdě, ale 22.11jdu k zubaři a příští týden chci zajít k obvodačce at to mam vše za sebou.
8. lis 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak my čekáme holčičku podle paní doktorku, pindíka tam neviděla :slight_smile:
8. lis 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@verusa.j
jééé nevěsta pro Filipa :slight_smile:)) moc gratuluji !! paráda !
8. lis 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek