• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@jarka23 já byla fakt s plavíním spokojená a jsem i teď :slight_smile: začali jsme plavat někdy v červenci a pak od září v bazénu :wink:
8. lis 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 já koupila hezké samolepky v Mobelixu :slight_smile: mají je skoro všude, jen si vybrat
8. lis 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maryonu jéé to bude klukůůů :slight_smile: a pak že se rodí jen holky :slight_smile:))

@meluzina par let si na ně právě počkají aby měli rozum :grinning:

@martas14 já teda razítko ještě nemám žádné :slight_smile: nějak není čas, ale když jsem byla prvně těhotná tak už jsem měla v tuhle dobu všechno :slight_smile:)
8. lis 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja teda vubec nestiham procitat prispevky :slight_smile: jen budu reagovat k plavani...taky jsem chtela se synkem chodit, ale mame to 60km daleko a to se nam nevyplati :frowning2: trosku me to mrzi, ale zase jsme si zablbli ve vane a v lete v bazene, tak zadnou ujmu snad mit nebude :slight_smile:

a moc gratuluji tem tehulkam, co uz vedi pohlavi, aspon se muzete tesit a nakupovat...ja uz mam doma fusak od Emitexu a jeste mi rpijdou nejake vecicky, tak se moc tesim...pozdeji budu kupovat i latkove plenky, abychom meli vybavicku :slight_smile:

jinak, vcera jsem natocila Matyho, jak kope, tak vam vkladam videjko :slight_smile: http://www.youtube.com/watch?v=O7LiomIkdNE
8. lis 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky a co kočárky? máte ž něco vybrané? nebo nějaké zkušenosti?
8. lis 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek tááááááááák a ted ti závidím, že mi takového nic nevidíme protože moje miminko jen tak to moje sádilko neodkopne :slight_smile:))) ale nádherný pohled
8. lis 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka23 tak my budeme mit kocarek po klukovi, tak aspon usetrime penizky...
jeeee, nezavid, pockej, az ho prokopne :grinning: ja nejsem zadnej hubenour a jak je to hezky videt, ale vcera mel nejaky amok, tak jsem ho stihla natocit, jindy se mi vymeje a nekope :grinning:
8. lis 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek juu téda to krásně kope!!! Toníček je hrozněj lenoch, vždycky jen malinko ťukne, je to obrovská změna oproti Helence ta tam vyloženě taky skákala...
8. lis 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 já si taky nechávám co mám po Helence jen musím dokoupit hlubokou korbičku - to jsem měla jiný kočárek a ten už cestoval jinam .-) mám tento http://www.babypark.cz/kocarek-quinny-freestyle-3xl-comfort a jako hluboký jsem měla tento http://www.slune-cz.cz/kocarek-bebecar-stylo-at-ovalna-korba-1/ ale jako sporták mi nevyhovoval tak jsem ho prodala. Jinak jako hluboký super! prosdtorný, polohovací, i odvětraný :slight_smile:
8. lis 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii Kubicek byl prave lenoch...ale holky, snad se nam zadari a budeme mit dma klidne ryby :slight_smile: teda doufam, ze me nenechaji prenaset az do berana :grinning:
8. lis 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meluzina - děkuji, třeba je jednou dáme do kupy :slight_smile:
8. lis 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka23 - já si dnes vybrala kočárek Espiro Enzo Evo, měla jsem strach z barev, ale na živo nejsou vůbec křiklavé a moc hezké
8. lis 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek tý jo, tobě úplně nadskakuje bříško :grinning: :dizzy_face: mně zatím prcek docela šetří
@jarka23 my budem mít po synovi, napřed kombinaci a od jara sporťák. Jelikož jsou oba na jaře, tak vím, že budu spokojená.
8. lis 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek - tak to je mazec, takové vlny, krásné
8. lis 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte některá zkušenosti s nízko položenou placentou? Máte to taky některá?
8. lis 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka je to rostak :slight_smile: a taky budeme mit kombinaci a na jaro asi sportak, uvidim, treba az na podzim, chci, aby do nej sedel
@verusa.j jj, uz je to fotbalista :slight_smile: ja mam nizko polozenou placentu vzadu...ale mam byt v klidu, ona se jednou vytahne ;)
8. lis 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný úterní večer všem... :wink:
@jarka23 díky moc za pochvalu. Emmka je opravdu vodníček, vodu miluje a když plaveme, tak je hrozně nadšená. Ona byla nadšenec už od začátku, takže u ní bych neměnila ani za nic. Od září začne chodit do kurzu sama.. :wink: zatím chodíme spolu, v šestinedělí to za mě vezme taťka a potom už budu chodit zase já a miminko mi bude hlídat tchýňka... takže to máme v celku vymyšleno... :wink:

@daniela.250 ahojky... :wink: krásné jméno jste vybrali... :dizzy_face:
@zdeniii u nás jsou to taky jen samá pozitiva, Emmička je zdravá holčička, i když má rýmu, tak ta jí trvá tak 4 dny a je v pohodě, takže u nás to mělo určitě otužující vliv... :wink: ale jak říkáš, nejlepší je to vyzkoušet, na každého to funguje jinak... :wink:
@pavlina86 velké gratulace ke chlapečkovi... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a maličká závist... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
@jarka23 já taky neumím normálně kreslit, ale Emmičce jsem nakonec výzdobu namalovala, protože jsem potřebovala speciální dekoraci k zácloně... tak jsem se do toho vrhla a hrozně mě to chytilo... mám tady i album těch obrázků. A opravdu mám nulový talent, tak si myslím, že to zvládneme každá... ona láska vede ten štětec... :grinning:
@verusa.j gratulace ke zdravé holčičce... :dizzy_face:
8. lis 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek - já mám zase v předu :slight_smile: prý to problém není, akorát se nesmím začít otevírat, tak snad se otevřu až u porodu :slight_smile:
8. lis 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinka84 -děkuji
8. lis 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j mno, ona zasahuje do porodnich cest a pri porodu by hodne vadila, proto se dela predcasny cisarsky rez...zalezi jak moc je v rodidlech, vetsinou se i krvaci, kdyz zasahuje hodne...
8. lis 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek krásné video... :wink: taky jsem si miminko takhle točila, tohle předvádí i to naše sluníčko... :dizzy_face:
@jarka23 my taky kočárek máme, určitě nový nebudeme kupovat, maximálně golfky, později... :wink: My máme klasickou čtyřkolu, firkon F7 a maximální spokojenost... u nás by ani jiný nešel.... :grinning:
@verusa.j mě akorát doktor řekl, hned na začátku, že mám zakloněnou dělohu a já vůbec nevím co to jako je... :grinning: ale nijak mě nehlídá a ani já sebe...jsem hodně akční matka, takže ani nemám čas... :grinning:
Dítě, manžel, domácnost, škola, Emmky plavání, vedu 6 zájmových kroužků pro děti, teď se chystáme na páteční vystoupení na akci Příjezd Sv. Martina...no nenudím se... :grinning: Občas mi ztvrdne břicho, ale doktor mi to vše povolil, takže nic neriskuji... :dizzy_face:
8. lis 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek já počítám už s druhým beránkem, bude sranda :slight_smile:))
8. lis 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jinak jsme dneska byli na kontrole, malej je v pořádku a je to fakt flegmouš, vůbec sebou neházel jen v klidu ležel nožky nahoru a otevíral pusinku, měl to prostě na háku :slight_smile: Jinak je o týden větší než jsem těhu, asi to bude chlapák. Jsem říkala že bude mít 4,5 kila :grinning:
8. lis 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii to je dobre, ze je vsechno v poradku! My jsme zase o tyden mensi :frowning2:

holky, zda se mi, ze mate vsechny vetsi hrudnicek, at jste ve vyssim nebo nizsim tehu...my mame 163mm, to mi prijde malo :-/
9. lis 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii tak to je super, velké gratulace... :wink:
@deniskakubicek Deni, já vůbec nevím, jak je miminko velké, jen váhu a to že je v pořádku a odpovídá +- Děti si rostou svým tempem, hlavní je, že jsou v pořádku a to vzhledem k akčnosti Matyáška je naprosto jasné... :dizzy_face: Já měla Emmku celou dobu menší asi o týden a nakonec na posledním UTZ vyrostla tak, že byla najednou a týden větší než podle MS, takže bych řekla, že rozdíl 14. dnů je v celku velký... :wink: nakonec se narodila o 4 dny dřív, než byl ten poslední vypočítaný termín podle UTZ. Naprosto v pořádku a zdravoučká... :wink: Jinak když teď doktor měřil bříško, tak bylo opravdu menší než by vycházelo, ale to neřeš, myslím, že každá jsme jiná a stejně tak každé naše miminko je originál...važme si toho, že nám bylo dopřáno miminko v bříšku nosit a zažít ten nádherný pocit, který zažije jen maminka, když v ní miminko roste a roztahuje se.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A určitě se netrap, já přesnou míru neznám a tak mě to netrápí. Ani nevím, kolik by měla být...sladká nevědomost... :wink: Užívej si Kubíčka a rostoucího bříška a nestresuj se, to ani tobě, ani miminku nepomůže... :wink:
Jinak krááááásné mlhavé ráno... :wink:
9. lis 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@macinka84 to mas naprostou pravdu :slight_smile: ja bych se tim ani netrapila, jen jsme hlidani prave kvuli rustu a kdyz vidim, ze stehenni kost ma 52mm, a brisko pak tak malinke, tak me to zarazilo, ale asi to bude dlouhan, i kdyz nevim po kom :slight_smile: strasne se na maleho tesim a zaroven se bojim, jak to zvladnu se dvema detma, ale ono to prijde samo...nas Kuba se narodil 17 dni po terminu, ale byl to kluk jako buk, ach, ke jsou ty casy :slight_smile:

u vas je taky mlha? U nas je mraz, zima, mlha, ale vykukuje slunicko, Kuba kouka na Medvidky od Kolina a ja mam chvilku klidek :sweat_smile:
9. lis 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek a jak jste hlídaní? Kvůli čemu? Přiznám se, že jsem vás nedočítala, takže nejsem v obraze! Taky jsem zvědavá, jak to zmáknu se dvěma dětma, ale snad jo...doufám, mám toho k tomu ještě dost... :grinning: Tady ani sluníčko asi nevyleze...my právě snídáme krupicovou kaši a potom jdeme na kosmetiku... :wink:
9. lis 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinka84 Kubik jde za chvilku spinkat...my musime byt hlidani kvuli ledvinam, Kuba je ma porad zvetsene a mame jednu vyvojovou vadu, tak jsem na rizikovce...
9. lis 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak je to s materskou? Kdyz pujdu na 3 letou variantu, tak pry budu brat jen 6100Kc, ted jsem na 4 lete a nejak se v tom neorientuju :confounded:
9. lis 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek když ono je to tak , mi po první těhotné chceme všechno hned, ale naštěstí nevíme přesně do čeho jdeme :slight_smile: :slight_smile:
@verusa.j když jsem v 15.t.t zakrvacela a špinila v neocnici mi diagnostikovali hematom a palcenata praevia marginalis na přední straně - to znamená že zasahauje do porodních cest, ale ne do vnitřní branky - takže u teto se dá běžne rodit, na předné straně znamená, že se dá líp kontrolovat než na zadní straně. a navíc je možnostže se povytáhne. Pak tuto teorii vyvrátil obvodní gynekolog i doktor na UTZ, tak Ti sama nevím co mám, hlavně, že žádne špinění od té doby. pak je placenta, co zaseahuje do vnitřní branky a co jí uplně překrýva, tady je velké riziko jako pro maminku tak pro miminko a proto sledujou předčasné otevíráni a plánujouu císařský řez hodně dopředu.
@zdeniii tak to je dobře, že jste v pořádku. mě taky vždycky kontrola a UTZ uklidní, škoda, že to není častěji :slight_smile:

S tím kočárkem, právě, že mě bude stačit nějakej obyčejnej nechci ty za 20-30tis a univerzální barvu co kdyby nám kočárek taky vydřžel a byla to holčička, , radši investujem do nečeho jiněho napriklad uvažujem o nanince.....máte některá?
9. lis 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek