• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
dobré ránko, ty jooo tady to bylo včera slušené klábosení :grinning: a já zrovna vzala drobka do práce...
@deniskakubicek - teda tobě se to bříško slušně mele :grinning: je to divoch!!!
@zdeniii - další chlapeček? :grinning: super, gratuluju..jsem to říkala holčička tady bude rarita..a jednou na roztrhání :grinning:

Jinak v těch mírách se nějak neorijentuju, moc to neřešíme, stačí když víme že je vše ok..náš žvejk je taky o týden větší a to by jeden řek, že po IVF to je daný..a není ..každé miminko má evidentně svůj rytmus a dispozice..manžel má 2metry a přes 100kg :grinning: tak že to že se žvejk předbíhá chápu :grinning: :grinning:

A skočárkama?zatím se manželovi nejvíc líbí X-Lander(3-kola), my musíme vybírat co nejvyšší..dneska se všechny kočárky dělaj hrozně nízký..tak že není pro nás moc možností.teď jsem ještě našla Britax B-Dual 4 2012.ten má rukojet dokonce 119mm..
:grinning: a s kočárkem mu musím vyhovět ať pak nemá výmluvy proč nemůže vozit :grinning: :grinning: :grinning:

@deniskakubicek - s mateřskou vůbec nevim, co jak chodí..jen vim, že zvolíme 2letou variantu...a dál se asi nechám překvapit :grinning:
9. lis 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 přesně taky bych ráda aby nám kočárek vydržel i pro další miminko :grinning: nechci dávat 20-30tis, přijde mi to zbytečné, vzhledm k tomu že je to vše na chvilku..ale samozřejmě se mi musí mooc líbit..a barva určitě univerzální :grinning:
9. lis 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 nekdy je lepsi nevedet :grinning: ale ja jsem rada, ze vim do ceho jdu, i kdyz prvni tehu jsem si uzivala vic a nebala se tolik jako ted
9. lis 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j já mám taky placentu nízko..bohužel tu blbou variantu v porodních cestách..ale ještě se může vytáhnout a hlavně už nekrvácim, tak to berem sportovně, ale musim na nás víc dávat pozor, jsme doma na rizikovém a kontroly máme každejch 14dní-3týdny...
Porod asi bude císařem..je to škoda, ale zase je lepší plánovanej císař než nečekanej :grinning:
Pokud jí máš v předu, tak to určo bude dobré :wink: jen jsem četla, že díky tomu nemusí člověk tak dobře cítit kopance? :unamused:
9. lis 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 jj, kazde mimi ma svoje tempo, to vidim ted, pred 14 dny byly miry stejne jako podle MS a ted uz jsou jine :grinning:
9. lis 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek já jsem neskutečně vyplašená a ty říkáš že s druhým to bude horší :grinning: to abych si objednala kazajku :grinning: :grinning:
9. lis 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek jo joo začlo mu chutnat :grinning: asi dobře vaříš!
9. lis 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
JA jsem se dívala, zatím jen na caramelo, mají ho tady v obchodě, ja se moc na internetu dívat nemůžu protože ja ho chci vidět v realu, měla bych strach i s barev, jak by ve skutečnosti vypadala. zatím se mi líbi do zelena kočárek.
9. lis 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 právě proto mi maminky co čekáme to naše vysněné první, nevíme do čeho vůbec jdeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. lis 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek to ano, ja mam naštěstí takovou flegmatickou povahu, protože bych se asi zbláznila, když na to ,, vše mám školu,, hlavně porod, proto vůbec neuznávam porody doma i když bych asi měla. když vím co se může během minuty stát.
9. lis 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 :grinning: přesně nevíme a všechno nác překvapí :grinning:
na kočárky na netu koukám, jen pro přehled a abych si utřídila co chci, ale finální rozhodnutí bude rozhodně až potom co ho uvidíme v reálu :grinning: přeci nebudeme kupovat zajíce v pytli :grinning:
9. lis 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 já jsem zase byla ten druhý případ, v prvním těhu jsem byla víc vyplašená, teď jsem mnohem víc v klidu, ale je to hrozně moc dáno tím, že jsem měla těhotenství bezproblémové, porod bezproblémový, Emmička je zdravá holka, takže já žádná negativa nezažila a teď řádím jak černá ruka, stále v pohybu, ani přibírat se mi nechce... :grinning: zhubla jsem 4 kg a vrátily se mi zatím 2kg, takže stále jsem -2kg z počáteční váhy... takže zatím fakt pohodička.
@jarka23 noo, tak to je jasný, jak člověk pozná i ty špatné stránky, zdravotní problémy, tak je to o to horší...ještě že, jak píšeš máš tu flegmatickou povahu, to je dobře... :wink:
9. lis 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinka84 :grinning: tak to je super, no to mi ani neříkej, že ty jsi takhle zhubla :grinning: já kynu a kynu :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 po porodu to půjde dolů samo, uvidíš... :wink: Já mám třeba zase maličké bříško, na začátek 6. měsíce určitě a každý se mě ptá, kde to miminko schovávám, že to není vůbec vidět, atd. Je pravda, že je vidět, když jsem nahá, oblečené zatím moc nevyčuhuje... :sweat_smile: ale je tam a to je důležité, není důležité jak moc je velké, nebo malé... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hlavně ten zázrak v něm.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@macinka84 u mě je to to samý, v oblečení není moc vidět, zato večer a když jsem nahatá tak už teda jo. :slight_smile:

A hlásím, že řadu holčiček nerozšíříme, neb čekáme dalšího kloučka :slight_smile: srdíčko má v pořádku, lebedil si v bříšku v tureckém sedu a cucal si paleček. A nakonec ukázal i co má mezi nožkama. :slight_smile:
9. lis 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@andelka velké gratulace... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinka84 díky :slight_smile: teď už "jen" vymyslet jméno :sweat_smile:
Jo a miminko krásně odpovídá tt, plodové vody mám akorát a placentu na zadní stěně, a je zatím dupkou dolů.
9. lis 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka jj, jméno...u nás se nad jménem ještě ani neuvažuje..hlavně, když nevíme co to je... :sweat_smile: To je moc dobře, že všechno v pořádku... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinka84 to máš pravdu, ahaaa já mám docela veliké bříško, hodně dopředu..manžel se mi směje, že už mě ani obejmout nemůže :grinning: a taky jak roste tak mě to vždycky tak 3dny doost bolí :confounded: ale ten náš obřík prostě asi potřebuje obří domeček :grinning:
9. lis 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka gratuluju :grinning: super!!!a ještě pohodář! :slight_smile:a taky aspoň vše po Danečkovi využijete :grinning:
9. lis 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 hlavně že mu je v bříšku dobře :slight_smile: jj, to i můj muž, když jsem přišla z porodnice tak říkal, že mě konečně může zase pořádně postiskat a obejmout :slight_smile:
Přesně, navíc mám dvě neteře, takže princezen apod. jsem si už užila až až. :grinning:
9. lis 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 prave, ze asi neee, protoze se zmensil :grinning: heled neboj, ono to je tak u kazde, ze se u druheho vic boji, asi je to tim behanim kolem prvniho a vic starosti :slight_smile:
9. lis 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no to evidentně je a ještě tam zvládá meditovat či co :grinning: hlavní je, že máte z kloučka radost :grinning: ale tušim, že Vám to bylo taky jedno, viď?hlavně ať jsou ty naše miminka zdravá!!!
9. lis 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 ja taky neuznavam porody doma, asi je to pro rodicku super, protoze je ve svem prostredi, ale ja mam radsi, kdyz jsem hlidana, clovek nikdy nevi, co se muze stat
@andelka Kato, moc, moc gratuluji ke chlapeckovi!!! to budeme mit obe doma dva rarasky :grinning:
9. lis 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jnak holky, ja mam brisko docela velke, ale u prvniho jsem ho mela vetsi...je fakt, ze touhle dobou jsem mela s Kubou uz 11kg nahore, ted mam zatim 4, z toho Maty ma pul kila :grinning:
9. lis 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek ahaa tak musíš líp vařit :grinning: :grinning: ono je to jednou tak a příště zas třeba obráceně, viď?no je fakt, že když máte doma fofr kolem prvního drobka tak nedumáte nad blbostma :slight_smile: už se těším až to taky poznáme :grinning:
9. lis 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 ja jsem prave takova, ze nad blbostma dumam :grinning: ale je to tim, ze prvni tehu jsem mela pohodove, to jsem ani nevedela, ze jsem tehotna, az ke konci :slight_smile: ted uz mam ruzne neduhy a nejak vic si toho clovicka v brisku uvedomuju, vic ho vnimam, uz se tesim, az tady bude s nama...hlavne jsem strasne stastna, ze to bude druhy chlapecek, ja mu tam toho pindu snad dala podvedome :grinning:
9. lis 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek :grinning: :grinning: cha chááá :grinning: no to určitě!je super když to všechno takhle krásně klapne..nám to bylo tak moc jedno, vzhledem k tomu čekání a marným pokusům..ale pak jsem tušila, že to bude kluk a měla jsem oobr radost že je!v plánu mám totiž nejdřív chlapečka, pak holčičku a pak je to jedno a nebo chlapečka, chlapečka a pak holčičku :grinning: jako třešničku..nee je i to vážně úplně fuk..hlavně ať to všechno zvládnem :grinning:
9. lis 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 - jaj, tak se příští týden zeptám moji gyndařky, jak to vidí ona, ráda bych rodila normálně, kéž by se mi povytáhla
9. lis 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 - tak to já cítím kopance sakra hodně :slight_smile: už dva týdny určitě :slight_smile: takže jsem fakt zvědavá, co mí poví doktorka moje, ale kdyby to bylo asi v těch porodních cestách, myslím, že by mi to už řekli na velkém ULT, tož uvidíme
9. lis 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek