• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@verusa.j - cha chaáá tak vidíš, to je super..jinak určitě to ti řeknou na velkém utz, ale jak jsme psala u mě to začalo krvácením,,tak že pokud u tebe nic bude to dobré..a ani tohle neni tragédie :wink: jen prcka přemlouvám ať se tam co nejvíc dopeče :grinning:
9. lis 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek - jak se pozná, jak je dlouhá stehenní kost? :slight_smile:
9. lis 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 -no právě, že jsem už byla na velkém ULT :slight_smile: a tam jen řekla nízko na přední stěně
9. lis 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j ahaa a jinak nic..tak bude jen níž a na přední stěně :grinning: neříkala ti žádné omezení nabo tak..to bude v poho, navíc se to může změnit...a čekáte holčičku, to je pecka :grinning:
9. lis 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 - jo jinak mi nic neřekli, jsem se jí ptala, jestli je to něco špatného nebo tak a ona jen, že pokud bych se začala dříve otevírat, holt to mě zase musí hlídat moje gyndařka, tam jdu právě 16. takže fakt uvidíme, jeslti nějaké změny od minule, ale začíná mi trošku tvrdnout břicho, tak to mě spíše straší, jestli to není nic vážného
9. lis 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 - jinak kluků je tu hodně, tak jsem mimču domluvila, ať je to holka :slight_smile: ale třeba má pinďu schovaného:slight_smile:
9. lis 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j a bereš magnésko já ho dostala proti tomu tvrdnutí a řekla bych že mi pomáhá...ahaa no tak to bude jak u nás, prostě se to jen musí víc hlídat..mně to doktorka kontroluje na každé návštěvě a taky tam chodíme kdykoliv se něco nestandartního děje...
9. lis 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j :grinning: to snad ne :grinning: holčička už tu byla potřeba :slight_smile: jinak to tu bude moc testosteronu :grinning:
9. lis 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 - magnezko beru hned od začátku, jsem i epileptik, tak kvůli tomu, takže mi asi nezabírá :slight_smile: a nebo by to mohlo být ještě horší :slight_smile:
9. lis 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j to snad nee :slight_smile: tak uvidíš co se dozvíš za týden..hlavně jestli se cítíš dobře :slight_smile:
9. lis 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 - jsem myslela jako, že by tomohlo být horší kdybych ho nebrala vůbec, tak možná zabírá :slight_smile: Jinak se cítím dobře, někdy unavená, někdy v poho, hlvně to chci v práci doklepat do Vánoc aspoň
9. lis 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j stehenni kost je udaj v papirek zapsany jako FL :slight_smile:
9. lis 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek -tak to máme 32,0 mm s ty ostastní značky víš, co znamenají?
9. lis 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j pokud vysloveně už dávno neřekli, že zasahuje přes porodní cesty, tak bud v klidu, ta placenta by se nevytáhla, ale tento dobrý druh se většinou povytáhne.
9. lis 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 - to jsi mě uklidnila, taky si říkám, že už by to řekla, takže doufám, že to vyleze nahoru :slight_smile:
9. lis 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j to jsme ráda, a když je vepředu tak ji líp aspon vidí.
9. lis 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verusa.j BPD je myslim hlavicka, AC hrudnicek a FL stehenni kost, vic jich nemam... my mame ve 23.tt, podle MS 24.tt BPD 51,7mm, AC 163mm a FL 40,1mm
9. lis 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://svjet.sweb.cz/plzak.html holky, zkuste to, jedne holcine ted vysla dvojcatka a mne vysli oba dva kluci :slight_smile:
9. lis 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek neřeš nějaké míry a váhy, stejně to jsou jen odhady a porovnává se to s nějakými průměry! naíc se to rychle mění a všichni lidi nejsou přeci dle tabulek a stejní, to by byla přece nuda :wink:
Mateřskou ještě nemá smysle řešit, není nic schváleno ještě takže uvidíme v lednu jak to skutečně bude... J8 bych měla jít automativcky teď na 4 roky, páč mám smlouvu na dobu určitou a tudíž jsem jakoby nezaměstnaná. Tak půjde asi manžel abychom si mohli vybrat :slight_smile:
9. lis 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek mně vyšly dvě holky :slight_smile:)
9. lis 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii jj, mimco si stejne rekne, kdy chce jit na svet, jen abych pak nenosila miminko rok podle vypoctu telicka :grinning:
9. lis 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@deniskakubicek - děkuji, já jich tam mám hodně, ani se v tom neorientuji, hlavně všechnov pořádku a už má holčička 313g ve 21.t.
9. lis 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verusa.j teda, to uz je kus zensky!!! My mame 500g :slight_smile: nemuzu tomu uverit, jak to leti...ale je fakt, ze nas prvni kluk mel 500g ve 21.tt, takze Maty bude asi opravdu mensi
9. lis 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek - ty jo 500g ve 21t. to je fakt veliký cvalík, vzhledem k tomu, že já jsem malá, tak počítám, že vyloženě cvalík to nebude
9. lis 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j no, Kuba byl trochu vetsi, ale behem tehu se to postupne upravilo a narodil se s normalni vahou 3870g a 51cm a to jsem ho jeste 17 dni prenasela, takze ty odhady jsou fakt jen odhady :slight_smile:
9. lis 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek - právě, realita může být jiná, tak uvidíme tu naši holčenku, až vykoukne na svět!
9. lis 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii my taky budem rodičák řešit až to bude aktuální, kdoví, co ještě vymyslí, že. Taky bych měla mít na 4roky, jako minule, ale asi bychom to zas přepsali na manžela.
Já tentokrát vůbec nevím kolik mimi měří a váží, nějak to už neřeším, vypadá zdravě, odpovídá týdnům, tak co. :sweat_smile:
Podle Plzáka bych měla mít holčičku.Ale těsně, protože početí bylo 2.7.+-, tak je to na hraně.
10. lis 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ted nam jedna maminka ve skupince na FB - taky breznova napsala, ze ji doktor rekl, ze bude rodit o 18 dni driv podle pohybu :confused: ja citila pohyby uz ve 14.-15.tt, to znamena, ze bych musela rodit v unoru...neni to nahodou blbost?
10. lis 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek no TP se určuje i podle pohybu, ale hlavne podle ultrazvuku. Ja jsem prví dite mela dle pohybu rodit už 1.10 a podle UZ az 23 a mladej se vyklubal 25.10 takže nekdy to tak je, ale radeji bych se řídila podle UZ. Třeba muj Dr termín ani nemení pokavad tomu neodpovída ultrazvuk :slight_smile:
10. lis 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barky no ty jo, uz jsem se lekla :grinning: nastesti mam termin zatim dobry...
10. lis 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek