• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@deniskakubicek buď v klidu to je vážně blbost s těmi pohyby :grinning: stejně si mimi řekne samo až bude chtít vylézt :sunglasses:
10. lis 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek týjo to tě stejně nechali dlouho přenášet
10. lis 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii nechali, protoze si neprecetli papiry, kde byl jasne napsany TP podle utz :-/ ale Kubicek si rekl sam, asi vedel co dela :slight_smile:
10. lis 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, ja uz mam zase bolesti :frowning2: teda poslicky, stydkou kost uz nevnimam, magnezko nepomaha a kdyz se Maty zavrti, tak mam pocit, ze mam ty nejsilnejsi mesicky v zivote :frowning2: co mi pomuze?
10. lis 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek počítání TP podle pohybů jsem taky slyšela, ale to je blbost, každá to vnímá jinak a jindy, podle uložení placenty, možná i tukové vrstvy, velikosti mimča, jestli je to první dítě nebo další...je to jen pomůcka, spíš z dob kdy ještě nebyl utz.
Ajaj, to mě mrzí, že máš problémy pořád. Pomoct by měl asi klid, dýchat do bříška, ruce položit na bříško..tohle by teda mělo pomoct na tvrdnutí, na poslíčky nevím, asi vana.
Stydká kost mě bolí též, už týden, minule to začlo mnohem pozdějc.
10. lis 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek ahojky, určitě běž k doktorovi, at ti zvýši dávky magnezia, ale ono záleží hlavně i to jestli toto tvrdnutí má nějaký vliv na tvé otevírání. pokud ne tak je to jen opravdu blbnutí dělohy. když by jsi si na pár dní dala i 2-2-2 tbl magnezia nic se nestane.
11. lis 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno těhulinky :grinning:
@deniskakubicek přesně jak píše Jarka radši zajdi k doktorovi, pro lklid..jinak mi doktorka řikala, že kdyby mi břicho tvrdlo i přes to magnésko beru 1-1-1 tak ho můžu zvýšit až na 8denně...
11. lis 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jak se mate?Ja jsem byla ve stredu na kontrole a vse je v poradku :slight_smile: pan doktor vse premeril a rekl, ze miminko roste, tak jak ma? A jestli chci rict pohlavi, tak jsem rekla ze ne.Ale nevim jestli to vydrzim priste jsem strasne zvedava :grinning: .Holky muzu se zeptat jestly berete nejake vitaminy a jestli jo tak jake?
Ja chodim taky do plavani, jen je skoda ze tam chodi tak malo tehu ve ctvrtek jsme tam byly jen 3 a pred tim jen 5.
A jeste jsem se chtela zeptat jestli jste byly na 3D ultrazvuku? A kolik jste za to zaplatili? Ja nevim jestli jid nebo ne nejblize to mam do Brna? Diky a preji krasny vikend :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. lis 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniela.250 my se máme dobře :slight_smile: a ráda čtu dobré zprávy :slight_smile:
Vitaminy beru semo temo Mamavit, ale moc ne. Zato ujíždím na Gravimilku čokoládovém, to jsou taky vitamíny.
Plavání je supr, a náhodou nevadí když je menší obsazenost. Nás poprvé bylo 6 a podruhé už 11 a asi už se to od příště bude dělit na dvě skupiny.
Na 3D jsem nebyla a neplánuju.
11. lis 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83
@jarka23

holky diky moc...dnes jsem si magnezko zvysila, mam pytlikove, tak misto jednoho jsem si dala dva + vitamin, ve kterem je taky a pomohlo, ale bolesti byly a budou, tomu uz se nevyhnu, doktorovi jsem to rikala, ale rikal, ze se mam zvysit davky, tak asi vi o cem mluvi...
@daniela.250 beru vitaminy GS mamavit a pred timhle jsem brala kys.listovou, na 3D nejdeme, nebyli jsme ani u prvniho a neplanuju

Jinak holky, ten nas Mates uz kope i pres noc, zacinam mit pocit, ze budu mit doma pekneho divocha...a dnes jsem si vyfotila brisko, ve 24.tt... domecek nam krasne roste a maminka s ni...uz mam cca 4-5kg nahore!!!!
11. lis 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@daniela.250 ahojky, já vitamíny neberu žádné, nebrala jsem je ani u prvního, nějak mi prostě nejdou do úst :slight_smile:)
Na 3D jsem byla s první, ale teˇˇd asi už neplánujeme, jak jsem byla na odběru plodovky tak si myslím, že toho má malej už dost...

@deniskakubicek krásnej pupík, juž mám taky takový a nahoře 4 kila přesně _:slight_smile: koukala jsem do bývalé těhu průkazky a přibírám naprosto stejně jako s Helí :slight_smile:
11. lis 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii ty jsi taky byla na odberu plodovky? a duvod? Ja mela s Kubou v tomhle tydnu uz 12kg nahore a ve 30.tt 16 kg nahore :astonished: ted se drzim :slight_smile: taky aby ne, kdyz jsem to vsechno zhubla :grinning:
11. lis 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek tak já nakonec měla 20 kilo nahoře :slight_smile:)
¨Jjo byla, vyšly mi špatně nějaký hodnoty a podezření na downa 1:75, ale ono to vychází dost špatně ty testy já bych na plodovku nešla podle ultrazvuku byloi vše v pořádku ale muž potřeboval mít jistotu...
11. lis 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,diky :wink: za radu ohledne tech vitaminu.Ja jsem brala jen 2a3mesic kde byla kyselina listova +nejake dalsi vitaminy, kvuli problemu s otehotnenim. :frowning2: Ja jsem zatim pribrala od zacatku celkem 6kg, tak jsem zvedava kolik to bude pred porodem :slight_smile:
12. lis 2011 v 01:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek je to je krásne bříško :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , ja jsem četla v jedné moudré knížce, že děti, k,teré v noci v bříšku dělají kotrmelce, pak jsou v noci většinou klidné. :slight_smile: :slight_smile:
12. lis 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniela.250 Ja jsem brala na začátku kyselinu listovou, a ted jsi občas dám mamavit, když mám pocit, že mi něco chybí. Jinak já zasadně vitamíny nechci, protožeze zkušenosti vím, že se pak rodí moc velké deti a i maminky přibírají.Malý si bere co potřebuje a ja zatím nevidím, že by mi něco chybělo. snažím se jíst zeleninu ovoce....
12. lis 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 já to mám asi stejně jako u Danyho, taky jsem si sem tam dala tabletku a jinak Gravimilk, přibrala jsem 7,5kg a malej měl 3,2kg, takže akorát. Mně teď v zimě zelenina a ovoce bohužel moc nejedou :frowning2:
Zatím koukám jak je to těhu s druhým chlapečkem stejné jako to první - přibírám skoro stejně, bříško skoro stejné, první trimestr skoro stejný... :slight_smile:

@deniskakubicek krásné bříško, a jsi krásně štíhlá :slight_smile: a ráda slyším že zvýšení magnezka pomohlo :slight_smile:
12. lis 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak to bylo určitě akorát, ja mam strach při své váze, že kdybych moc přibrala, tak bych to snad už nikdy nedala dolu, anebo by byl zaručenej jojo efekt. JA jsem měla ze začátku strašnou chut na jalíčka, ale jenom na ty zelený :slight_smile: :slight_smile: a myslim, že ted když začnou ty chripky tak si zase začnu sem tam dávat tabletku. Měla jsme rýmu a to bylo strašný 3 dni jsem odolávala než jsem si kápla olynth - nic nepomáhalo ani mořska sůl ani suché mokré napařování, až ten zakletý sedmí den pomohl :slight_smile:
12. lis 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 já se přibírání taky bojím, mám s tím celoživotní problémy :unamused: Ale zas při kojení s ejí dzravě, pohybu kolem dětí bude v létě až dost, tak snad by to nějak šlo i kdyby se nezadařilo moc nepřibrat. Někdy to člověk neovlivní.
Já nesnáším rýmu, brrr :frowning2: a jak na to člověk skoro nic nemůže, a furt smrká a ještě aby nenakazil dítě...
12. lis 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak tak, rýma je opravdu hrozná přes den se to ještě jakžtakž dá, ale v noci.........Dnes se mi po první stalo, že jak malý kopal tak se mi nazvedalo i bříško. Měla jsem takovou radost, že se mu hezky daří a kope a že překopl i tutukovou vrstvu. a jak se máte dneska vy?
12. lis 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka23 to je krásný :dizzy_face:
My se máme dobře, tatínek je sice dneska pryč, ale přijde babička, odpoledne půjdeme ven :slight_smile:
12. lis 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek jéé ty máš super pupík :grinning: ajinak takovej hubeňour, no s pupíkem tě dohánim :grinning: ale zvětšujou se mi i boky :angry: :grinning: na váhu se netěšim..tušim že tam bude tak +7 a děsim se aby nee víc :grinning:
Super, že tě doktor uklidnil, to magnésko ti určitě aspoň trochu pomůže!!!
12. lis 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak já toho brala celé těhu děsně moc..teď jsme první měsí konečně jen na magnésku a fembionu, právě jsem ho dobrala a váhám zda ho zase koupit, jestli to má smysl..nebo zda má mimín vše co potřebuje a tohle všechno okolo je zbytečné.. jen jsou potom děti cvalíkovatější :grinning:
12. lis 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka my půjdeme asi taky k rodičům, jen musím počkat na ty zatracené vycházky :slight_smile:
12. lis 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já beru jen Megne B6 a teď Famibion, ale už ho dobírám, beru si ho ob den a další kupovat nejspíš nebudu, třeba si dám sem tam listovku.
@deniskakubicek - Moc pěkný domeček na mimi :slight_smile:
12. lis 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii ja mela taky spatne dve hodnoty + nizke HCG, tak jsem radeji sla, ale uz bych to taky nepodstoupila...fuj :frowning2:
@jarka23 jee, to by bylo fajn, kdyby byl v noci klidny :slight_smile: snad se to vyplni a dekuju! jinak gratulace k prvnim vetsim kopanecku ;)
@andelka Kato, stihla? no nevim, ja nikdy nebyla stihla...mam trosku nadvahu, ale nejak me to netrapi, ono to pujde dolu - kdyz budu chtit samozrejme :slight_smile: to ty jsi jak proutek, kdejaka tehulka by ti mohla zavidet :wink:
@petrita83 nejsem hubenour, to je tim, ze se fotim z profilu, mam trosku nadvahu 170/74kg, ale nejak me to tentokrat netrapi :grinning: magnezko si davam opet, jsem drbala koberec dneska a myla okna, tak toho mam az az :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@verusa.j dekuju :slight_smile:

jinak holky, ja taky odolavala vitaminkum, u Kuby jsem je brala tak do 25.tt, pak mi doktor hrozil velkym clovickem, ale tady mi zase rekli, ze to na mimi nema vliv a ze si vezme kolik potrebuje...bohuzel moje strava uz neni tak pestra a zelenina mi naprosto prestala chutnat, az na vcerejsek, to jsem si s manzelem dala zeleninovy salat s krutim masickem, ale bohuzel nekdy ujedu i na nezdrave veci :confounded:
12. lis 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neblázněte vitamíny a větší mimi je fakt fáma :slight_smile: já nic nebrala a prcek měl 4,15kg :slight_smile:)
12. lis 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek no podle fotek teda krom bříška nemáš vůbec nic "navíc", fakt vypadáš moc dobře a jsi i dost vysoká. Já jsem malý pindel, tak přiberu 5kilo a jsem jak kulička :sweat_smile:
No, moje strav a též někdy moc pestrá není, takže něco občas zobkám, radši.
12. lis 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii jasny, kazdy tvrdi neco jineho, proto ja je ted zobu denne, doktor mi je doporucil, tak abych byla trosku fit :slight_smile:
@andelka jsem vyssi sand o 5cm, ale je fakt, ze i to dela dost, ale podle cm se mi zvetsila prsa a zadek :confounded: a dekuju za kompliment :slight_smile:
12. lis 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii každý má na to jiný názor, jen ted už vím, z odstupem času, že kdybych si znovu vybírala bakalářskou práci tak by to bylo pod názvem vliv vitamínu na porodní váhu. moje zkušenosti říkají, že jo, ale nikomu nic nevyvracím, každý chce pro své miminko jen to nejlepší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak proč je neužívat?
12. lis 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek