• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@jarka23 však jo, jen já fakt nic nebrala a nikdo by neřekl že budeme mít takovou cvaldu :slight_smile:
12. lis 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek no o 10 :wink: tak prsa nevadí ne? :slight_smile: Já je mám taky trochu plnější. Ale minule mi po porodu zůstaly stejné, nezvětšily se ještě víc,tak ještěže tak.
12. lis 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka prsa mi nevadi, ale je to nezvyk...jsem nemela temere zadna :grinning:

a holky, dnes jsem stoupla na vahu a uz mam 6kg nahore :slight_smile:
13. lis 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii kamáratka rodila, v září, taky nic nebrala, ale zase měla těhotenskou cukrovku, malý byl stalé podle uzv takové malé mimi měl kolem 2, 6 někde kolem 35 t a najednou se vypapal na porodní váhu 3,7. porod jí vyvolávali v 39t, protože měly strah že bude moc veliky, ten UTZ ma odchylku + - 300g. takže ono opravdu, někdy nezáleží na vitamínech , ale i na tom že pokud si má miminko z čeho brát tak si bere. :slight_smile: :slight_smile:
13. lis 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky...........! hezký den všem, u nás je šílena mlha. Jak jste se vyspinkali s detičkama a miminkama v bříšku?
15. lis 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no u nás taky, mlha, zima a smog :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale byli jsme dopoledne s Danym na setkání maminek, tak si polítal a pohrál s dětma, tak odpo budem asi doma už. Spaní nic moc, pořád se aspoň 2x v noci budí, asi mě trénuje na mimčo :sweat_smile: teďka zalehnul, tak se půjdu naobědvat.
Jinak s emáme bezvadně, mimčo kope čím dál silněji a častěji, tak už se bojím těch kopanců co bude, až bdue ještě větší, Dany byl jak chobotnice :grinning:
15. lis 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj no u nás smog a mlha hnus,spinká se stále hůř s pupíkem ,mímo kope jako blázen jen když dá taťka ruku na pupek je klid :D ale snad se dočká,můj 6ti letej se ještě kolikrát budí v noci,od mala nespavec,chodí spát v 22h a vstává v 6 ráno,někdy ještě 2-3x na Wc :( Takže se těším na zítra kdy odfrčí na svátek k babičce a já nevylezu z pelíšku:D
15. lis 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kosticka32 tak to si pelíšek pěkně užij :slight_smile:
Tý jo, tak nejpozději v 22h chodím spát já. Malej je tuhej do 19.30, vstáváme kolem 6.30 většinou, dneska výjimečně 7.50, ale to se stane fakt výjimečně. Už jsem byla zvyklá, že spí celou noc a teď už dva měsíce tohleto.
15. lis 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak vidím, že nejsem jediná. Koho mimísek začal dost kopat!! :slight_smile: Ale musím říct, že dneska kope abnormálně. Jen mi skáče bříško. Navíc se mi prcek nacpal na pravou stranu tak jsem jak .....ani nevím co! :slight_smile: A jak píše @kosticka32 mě se ten náš chlapeček normálně začne hýbat a kopkat až po 22:00, jak lehnu do postele,když mám ruku na bříšku já, tak se tam vrtí a když dá ruku manža jednou kopne a nic! :stuck_out_tongue_closed_eyes: A když dá ruku pryč, tak malý řádí. :slight_smile: Ale je to krásný pocit. Mě to bříško pak bude i chybět!! :frowning2: Já z toho mám takové krásné pocity. :slight_smile:
Jinak se nám spává jak kdy? Někdy se to dá, ale teď už mě začíná prcek tlačit a nevím jak si lehnout, protože mě navíc bolí záda. Ale bude hůř, tak se tím nějak nezaobírám!! :slight_smile: Jinak u nás taky zima, mlha.... :angry:
15. lis 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 jj, jak si člověk lehne a má klid, tak prcek začne řádit :grinning:
Já už dlouho spím na boku, jednu nohu podloženou dlouhým polštářem. Spávala jsem na břiše, ale jak jsem furt těhu nebo kojící, tak jsem si odvykla a spát na levém boku mi přijde normální :sweat_smile:
15. lis 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kosticka32 - máme to úplně stejně s tím kopáním, manžel mi někdy nevěří, že mě malá kope :slight_smile:
15. lis 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já spávám taky na boku s polštářem, ale víc mi to vyhovuje na pravém boku. Proto je tam malý asi nastlaný!! :slight_smile: Holky zrovna jsem se byla zvážit a skoro mi vypadly oči od poslední kontroly jsem přibrala 4 kg a na další jdu v pondělí. To mě Dr. asi moc nepochválí. :frowning2: Ale vůbec se nepřejídám a sladké skoro nejím, a prcek tolik vážit nemůže!! :slight_smile: :slight_smile: Tak nevím?No jestli budu přibírat tímto tempem, tak se za chvíli neunesu!! :frowning2: A k porodu půjdu s 20 kilama nahoře! :frowning2:
15. lis 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alikorcakova - a kolik jsi přibrala od začátku?ale neřeš to,kamarádka přibrala 22 kg a to je hubená, jak lunt, každá to máme jinak
15. lis 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 třeba ne, ono to bývá i skokové, jeden měsíc víc, druhý méně, já už mám za 14dní kilo nahoře, tak jsem zvědavá na další tempo. Prcek dost přibírá, taky děloha roste, zvyšuje se objem krve...
15. lis 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno!!!
@pavlina86 vítej v klubu, však já se minule taky vyděsila.furt nic, nic nic nic a pak najednou 6kg hore :astonished: rovnou jsem doktorku varovala, že jim tu váhu příště strhnu, ale ona nic neřikala, tak asi v poho..mám 173cm a teď 66kg..teda minule..v pondělí to asi bude zase víc, ojoj..ale nepžežírám se, sladký taky skoro nejim, řekla bych že vůbec toho snim míň..a váhá letí nahoru..asi fakt nemá cenu si s tím lámat hlavu, idkyž doufám, že se to tempo trošku zpomalí :grinning:
16. lis 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den těhulky a maminky...dlouho jsem tu nebyla, mám toho hodně, tak se vás jdu pokusit dočíst... :wink:
16. lis 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek já taky nejsem pro porody doma, přijde mi to hrozně riskantní, ale samozřejmě každýho věc... :wink: máš krásné bříško, mě už se taky konečně začíná zvětšovat, v úterý jdu do poradny, tak jsem zvědavá... :wink:
@verusa.j držím pěsti, ať se ta placenta upraví, není nic krásnějšího než přirozený porod...hrozně silný zážitek... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak já zase doufám, že to bude chlapeček... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@deniskakubicek tak já to zkusila a teď mi to vychází, že nelze určit...takže stejně jako z UTZ... :grinning: a Emmička mi vyšla... :wink: takže stále překvapení... :grinning: :grinning: :grinning: mě u Emmky napsal i TP dle pohybů (je to v průkazce), ale nebral to nijak závazně, protože to se nedá. Každá jsme jinak citlivá, takže prostě každé se první pohyby liší. Není to o tom, že by mimčo bylo starší. Můj TP byl 15.6. a podle pohybů mi vycházel na 29.5. Teď by mi vycházel tak o 2 měsíce dřív, než je TP dle UTZ. Myslím, že ten je nejpravděpodobnější, podle mě!
16. lis 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina86 Váhu neřeš to pak půjde rychle dolu,hlavně ať máš zdravé spokojené miminko :wink:
16. lis 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek koukám, že stav stále nezměněn, stále silné poslíčky...a u doktora si s tím byla? Třeba by ti zvýšil dávku magnesia?!
16. lis 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím běžet na nákup, chci upéct kynuté ovocné koláčky... :wink: tak se mějte krásně a krásný den!!!
16. lis 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinka84 doktorovi jsem volala a rikal, ze si mam zvysit magnezko, od te doby zase nic...tuk, tuk, tuk :slight_smile: ale uz ted si radeji nazehlim vecicky a ulozim do vakuovych pytlu, chtela jsem to nechat po novem roce, ale radeji nee :slight_smile:
Taky si myslim, ze TP podle utz je nejpresnejsi, verim tomu ze screeningu, tak uvidime, kdy se bude chtit prckovi na svet :slight_smile: at se kolacky povedou ;)
16. lis 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja spavat na boku kvuli te stydke kosti nemuzu, tak spim na zadech a malej fakt radi, vcera se pretocil opet prdelkou dolu a to bylo neco :grinning: jinak vaha? predevcirem jsem stoupla na vahu a mela 76kg, dnes jsem stoupla na vahu oblecena a bylo na ni 74,5kg :grinning: pak si vyberte, kazdopadne 5kg nahore uz mam, ale nijak me to zatim netrapi, az tam bude 10kg nahore, tak asi uz zacne :grinning:
16. lis 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek to je fakt jak tam bude o 10víc :slight_smile: začnu být viděšená :grinning: ale jak ty to děláš 5kg dole? :wink: no hlavně, že je ti líp poslíčcic si dali na chvilu odchod, to je fajn!!!
Mě teď pořád trápí nějáká motolice..najednou se mi udělá hic, nevidim..a musim si sednout ať jsem kdekoliv..máte to někdo?no v pondělí se na to zeptám..
JInak já spim na zádech a boky střídám..většinou jsme stočená do klubíčka aby mě nikde nic nepnulo :grinning: ám pocit, že pak snad zůstanu takhle scvrklá :grinning: :grinning:
16. lis 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek tak to jsem ráda, že se bříško uklidnilo. Aspon at vydrží zase chvilku a nezlobí :slight_smile:

ja pomalu začínám dorustat :slight_smile: do své původní váhy takže jsem nejspokojenejší človíček, že si malinky bere co potřebuje. Halvně všichni mi říkají, že vypadám líp, než před těhotensvím, že jsem zhubla, jenn to bříško se zvětšuje.
My už kopeme konečně taky tak, že uži tatínek videl jak se mi bříško nadskalkovalo. Já mimiska taky moc přes den necítím, ale hlavně až kolenm 21hod když si lehnu v klidu do postele, anebo když jdu v noci na záchod. :slight_smile:
JInak taky spím na jedném nebo druhém boku hlavně musím mít mezi nohama peřinu anebo spím na zádech a mám vysoko pod hlavou. začínam cítit, že s tím spánkem tio bude opravdu čím dál tím horší :slight_smile:
Akurát, mě dnes a včera po dlouhé době trápi nevoslnost a to jsme nikc tak hrozného nejedla a mám zase šílenou chut na pivo:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka23 někdo dorůstá, někdo přerůstá :grinning: :grinning: :grinning: náš prcek kope průběžně nejvíc taky večer a vždycky po jídle..to funguje, stačí si dát mňamku a do 10minut řádí :grinning: :grinning: taťka by kvůli tomu do mě pořád něco cpal jen aby to viděl a cítil :grinning: :grinning: je to super..ten spánek ještě jde, ikdyž musim pořád vstávat na záchod :slight_smile: bude hůř :grinning:
16. lis 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 no právě ja přerostla už dávno tak ted musím jenom dorůstat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

ja jsem zvědava máme jít za dva týdny na UTZ jak nám ten prcek za 5 týdnu vyrostl.měl
16. lis 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 není to třeba kolísání tlaku? Musí to být moc nepříjemné. Já mívám někdy nízký tlak, taky nic moc.
V prvním těhu jsem sebou šlehla v tramvaji. :unamused:
@deniskakubicek já chci taky takovou váhu :slight_smile: a super že poslíčci už si dali pokoj.
16. lis 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 určitě to bude pořádnej macík!!!taky jsem zvědavá kolik bude vážit ten náš v po..uvidíme ho zase po 3týdnech, to čekání je děs..ikdyž teď mi to docela uteklo :slight_smile:
16. lis 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka taky si řikám, že by to mohlo být počasím..ikdyž teď to mám fakt každej den..a to se nějak zvlášť nehonim..radši se zeptám, ale někde jsme četla že se to stávat může..asi jsme nějákej slabší kus :grinning: :grinning: :grinning:
sekla v tramvaji?brr, to já si vždycky stihnu dřepnout na zem :grinning: třeba ve vlaku..jen mě zaráží, že lidi na to nic..spíš mě přeskočej...no hlavně, že se vždycky zvednu :slight_smile:
16. lis 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 určitě může, ale je to nepříjemné tyhle stavy. Já jsem si právě uvařila kafe, usnout nelze a tlak mám 103/63.
No to bylo z ničeho nic, jeli jsme s m tramvají právě z NT, vyřizovat hypo do banky, moc jsem nejedla, nepila, v tramvaji plno lidí, slunko, takže horko...a najednou prostě buch a byla jsem na zemi. Tak se pak o mě staraly tři paní a prý hned, jestli nejsem těhotná :sweat_smile: i se mnou vystoupily a počkaly, než m dojede další tramvají. Já jem mu totiž před jednou zastávkou řekla, že bych radši vystoupila, že je mi blbě, on se vydal ke dveřím, že mi udělá cestu, vystoupil, já se mezitím složila, zavřely se dveře a m zůstal na zastávce sám, já jsem mu odjela :sweat_smile: pak se divil co se stalo, že sedím zelená na schodech s opatrovatelkama.
Od té doby si sedám když to jen trochu jde, snažím se nejezdit MHD ve špičce, nosím si s sebou pořád svačinu a pití.
16. lis 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek