• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@andelka :grinning: prostě zkušená těhulka :slight_smile: to budu muset taky zavést..ale někdy si řikám, jdu jen kousek na poštu..
no tak to musel koukat :grinning: :grinning: proklestil cestu a ty nikde :grinning: hlavně, že ti někdo pomohl..já teď moc sama radši nikam nechodim..manželovi vždycky řikám chyť mě :grinning: nejdřív se divil..teď už to chápe..a ještě mu to přijde vtipný :slight_smile:
16. lis 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 no jo, no. :sweat_smile: mám malé flaštičky 0,25 nebo 0,33l a beru to fakt všude s sebou, když jdu ven. A aspoň mussli tyčinku.
Právě, si říkal, že vylezl z tramvaje, dveře se zavřely a já mu ujela :grinning: Já musela hodně jezdit sama, tak proto ty manévry.
16. lis 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka je to fakt musim se vždy vyzbrojit :grinning: snad se to počasí nějak umoudří, tohle je děs..ať je zima ale bez smogu..ale stejně jaro a léto to je moje :grinning:
16. lis 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 jaro a léto budou naše :dizzy_face: si užijem s čerstvýma miminkama :slight_smile:
16. lis 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jo joo na to se mooc těšim :grinning: snad už se v březnu začne oteplovat :slight_smile: trošku se děsim toho oblékání :grinning: myslim oblékání miminka..no a konec konců i sebe..nevim zda mi kabát vydrží..už teď mám problém ho zapnout :wink:
16. lis 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 oblékání mimča bude v poho, nejlíp zavinovací body, celorozepínací overal, jak bude ještě zima tak nějakou flísovou kombinézku, čepičku rukavičky, a do deky nebo zavinky a fertig.
No, já teda moc parádu eleganci nehoním, sice na kabátě mám povolené knoflíky ještě z minulého těhu :sweat_smile: ale zas budu chodit hlavně ve sportovní bundě, přinejhorším si půjčím mamčinu, má stejnou jen o číslo větší.
16. lis 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka a fertig :grinning: jasně..to všechno ještě budeme muset nakoupit.. :wink: snad na nic nezapomenem :slight_smile:
No já taky parádu asi zrovna nedělám..ikdyž něco už jsem si koupila pár těhu šatiček ,delších světříků a mikin..ale všechno tak aby se to dalo nosit i potom..jen si právě nechci kupovat žádnej kabát, ale zase nechci zmrznout..ten co mám je na zip :wink: ten nepřešiju..a sportovní bunda - stejný příběh :grinning:
16. lis 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 no jo, jedině koupit z druhé ruky nějaký kabát, jinak jsou drahé jak selátko :sweat_smile:
na šatičky mě neužije, teď sháním těhotenské tepláky :grinning: ale objednala jsem si takový hezký delší svetr, ten též unosím i později, jinak taky - trička, delší, do gatí s nápletem můžou být i kratší, nějaký delší svetr a hotovka.
Já teda oblečky mám, nedávno jsem je třídila :slight_smile: a něco teplejšího mi půjčí kamarádky :slight_smile:
16. lis 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka vidíš kamarádky taky skásnu :grinning:
já na šatičky taky nejsem, jen je to teď nejjednoduší..šaty s dlouhym rukávem, punčochy, kozačky a kabát a jdeš...taky furt nemám ty těhu kalhoty a normální džíny sice nosim, ale neni to žádné pohodlí :slight_smile:
jinak přesně jsou jako selátko :grinning: :grinning: ale třeba mi něco donese ježíšek :wink:
16. lis 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 no to jo, to musí být hezká kombinace. Já chodím pořád v kalhotech a sportovních teplých botách a bundě, kvůli malému, že. No, normální rifle bych měla už asi vyprat a schovat do skříně :grinning:
16. lis 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 5kg dole nemam, mam uz 5kg nahore :grinning: ale je fakt, ze jsem mela zacpu a vazila se poprve, kdyz jsem ji mela, tak to bylo asi tim...jinak motani hlavy jsem mivala taky, i kdyz jsem tehu nebyla, u me to bylo nizkym tlakem, stacilo, aby bylo nekde vic pritopeno a uz jsem jela na podlahu :-/ snad ti to odezni, je to hrozny stav
@jarka23 mne rika hlavne manzel, ze mi to moc slusi, pry budu tehotna porad :grinning: bych mu prala, aby si to zkusil, kanec jeden :grinning:
@andelka Kato, ta vaha byla asi tim, ze jsem mela zacpu, pak jsem si dala zase zrni a bylo to lepsi :slight_smile:

Jinak holky, brisko se uklidnilo, ale dnes jsem musela na chirurgii...hrala jsem si s prckem a sedla si celou svou vahou na ruku :frowning2: mam obrazeninu a otok, boli to hrozne, jsem na prcka opet tri dny sama a babicka nemuze pomoct, pac ma anginu, no to je den, ze bych ho radeji zaspala...zkusila jsem si RTG se zasterou a byla tezka potvora olovena :grinning: ale nastesti to neni zlomenina, ale i tak mi da zabrat koupani, prebalovani, priprava jidla :-/
16. lis 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tééda holky vy jste tady toho napovídaly, já vůbec nestíhám číst :slight_smile:))

Dneska jsem si dopřála těhotenskou masáž a bylo to úžasný! Hned jsem se objednala na další :slight_smile: A taky jsem pořídila pro dcerku postel pořádnou velikou tak hurá až budem chodit uspávat k ní do postele teda obzvláště tatínek :slight_smile:)
16. lis 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já se vážim ráno poctivě než jdu ráno na záchod a když jdu ze záchodu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

@deniskakubicek Ty si teda, hlavně at ruka rychle přestane bolet a tři dni uteče jako voda a má ti kdo pak pomoct!
16. lis 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 každý den?? tééda já na váhu raději nestoupám vůbec když to není nutné :grinning:
16. lis 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii jo jo každý den, protože mám strašnou radost, že se ke své původní váze 115, jen pomaličky přibližuju a maličký krásně roste a netrpí tím.
17. lis 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včerejší kontrola dopadla moc dobře, Theuška už má 381g, placenta je v pořádku, čípek taky, tři kilča nahoře a mám krásnou fotku, jak se usmívá prcina naše
17. lis 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek dávej na sebe pozooor! :slight_smile:
17. lis 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 každý den?brrr :grinning: ještě, že doma nemáme váhu :grinning: jinak bych měla vážící depresi :grinning: @zdeniii přesně na váhu radší nelezu jen u doktorky když musim :grinning:
@verusa.j - no to je pecka, gratuluju super!
17. lis 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verusa.j to je super :dizzy_face:

@deniskakubicek na tebe se to nějak sype, snad bude pak delší dobu klid.
Já se vážím ráno ve spodním prádle když přijdu z wc. Jednou týdně maximálně, nejsem masochista :sweat_smile:
17. lis 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky kdyby mi váha lezla na horu, :grinning: :grinning: jakobvykle při mých kilech leze tak tam taky vůbec nechodím :slight_smile:
17. lis 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verusa.j tak to gratuluju, že tak hezky rostete mi v te době měly 386g a fotečka, no hrůza, nechce se fotit po mě :slight_smile: :slight_smile: i ta placenta je výborna správa, jen at to všechno hezky takto vydrží na furt
17. lis 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja se vazim jednou tydne, i cm a nestacim se divit :grinning:
@verusa.j jeee, to je malucke miminko :slight_smile: my meli ve 20.tt 400g :-/ se docela bojim, pri tom k nejakemu velkemu mimcu nemame dispozice...
17. lis 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak dekuju za podporu :slight_smile: ruka neboli, tak jsem dnes vygruntovala cely dum, navarila dve jidla a poprve vyprala vecicky pro Matyska - nemuzu uverit, ze jsou tak malicke! A holky, nedivte se, ze peru uz ted, ja si myslela, ze to necham az na unor, ale kdyz vidim, ze mam porad nejake problemy, tak to radeji udelam ted, nazehlim a dam do vakuovych pytlu, pak uz budu jen cekat na ten nas poklad...ale opet mam nejake vycitky, ze jsme ted druhe nemeli mit, ze ochuzuju Kubicka, ze to nezvladnu, jak to bude se spanim, aby se navzajem nebudili, no je to des bes...
17. lis 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek neplaš s tím velikým miminkem, je to vážně zbytečný. Dnešní maminy fakt moc řeší každou blbost. Vždyt každý nemůže být dle tabulek a průměrů...

@verusa.j Paráda Theuška je krásnej kousek :slight_smile:
@jarka23 mně přijde fakt zbytečné se vážit pořád akorát jsou z toho pak depky :slight_smile:) stejně s tím přibíráním teď nic neuděláme :slight_smile:))
17. lis 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii neplasim :grinning: ale Kuba mel 4kg a dal mi zabrat a potrhana jsem byla strasne, ale to me muze potrhat i 2kg miminko, to vim :slight_smile: budeme mit doma dalsiho tloustika, Kubovi to zustalo dodnes :grinning:
17. lis 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek - a to je váhově akorát, tak doufám, že jí to vydrží až do porodu
17. lis 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek ja jsem už vyklidila pokojíek, kde bude dětský pokojíček. manžel začne malovat, pak mám v pláně koupit postýlku komodu.......... a přídou na radu už konečně i ty věcičky. dnes jsem si byly koupit nový svetr a přišla jsem na to, že mi strašněq narůstlo přicho tak musím začat něco dělat at se pak ohnu.
17. lis 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek Helenka měla taky přes 4 kila a všechno bylo naprosto úžasný :wink: Fakt vám všem můžu doporučit připravit se na porod s Epinem (www.epino.cz)
nechám se překvapit kolik bude mít Toníček :slight_smile:
@jarka23 neboj s břichem se ohýbat nejde :grinning:
17. lis 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j urcite vydrzi neboj :slight_smile:
@jarka23 cekas prvni mimco? ja mam vsechno po synovi, ale nedalo mi a uz jsem koupila celou krabici novych vecicek :grinning: Kuba ma svuj pokoj a prcek bude zatim s nama v loznici, kde uz mam postylku a pultik, ale chtela bych ho, az bude cas prestehovat ke Kubovi, muj nazor je, ze loznice je jen pro rodice :slight_smile: i kdyz, nekdy bych brala, aby se mnou Kubik spal v posteli, kdyz tam neni manzel, ale to neeee, on chce jen do sve postylky :-/
17. lis 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii cetla jsem o to strasne moc...ale nejdu do toho
17. lis 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek