• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@deniskakubicek proč ne?
Naše dcerka spí s náma i teď většinou si ji kolem 3tí nebo k ránu beru k sobě :slight_smile:
17. lis 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii jako kolem 3ti rano? ty jo, to si nedovedu predstavit...
nevim, asi mam strach, necham to na prirode, mozna budu jen promazavat...
17. lis 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek jjo většinou se vzbudí a bulí... tak se mi u ní nechce sedět a raději si ji vezmu k sobě :slight_smile:
17. lis 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek z čeho strach? naopak ti to pomůže... já porodila bez nástřihu, poranění prostě paráda :sunglasses:
17. lis 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek já mám taky někdy takové pocity, že to s tím mým drakem nezvládnu. Zatím mám bříško malé, kromě spodku mě nic nebolí, ale vím že to bude horší a náročnější, a on je jak energizer, chvíli neposedí, přes den spí tak hoďku, v noci se budí (teď je nemocný, má rýmku), zdrhá už i od jídla..fakt už jsem z něho někdy na nervy. Ještěže mi přes den může pomáhat mamka, pozornost se rozdělí, jinak bych si za celý den snad ani nesedla, a já jak pořádně nespím, tak jsem unavená a bojím se tvrdnutí bříška...
17. lis 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii já tuším že deniska říkala, že by mohla rodit i dřív, a to se většinou epino ani nestihne.
Já po nějakém exempláři začnu pátrat po novém roce. Minule jsem ho měla už ve 20tt doma :slight_smile:
Malého si taky většinou nad ránem beru do postele, někdy to pomůže že usne, někdy ne.
17. lis 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka Kato, vim jak ti je :slight_smile: manzel vzdy na tri dny odjede a ja jsem na toho draka sama, nastesti spi celou noc, nekdy vstanu, kdyz ma spatne sny, ale to je malokdy, ale zase vstava v 7, coz neni vyhra, spinka 2x denne, ale uz ho ucim, aby sel spat po obede...vyhraje si sam, takze ja si dam kafe, zapnu mu pohadky a mam na hodku klid, treba uvarim, vyperu a tak, ale tata je tata, dela s nim kravinky, ktere ja ted proste nemuzu :frowning2:
17. lis 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek no Dany má tatínka jen na hoďku než jde spát a o víkendech, takže taky žádná výhra. Vstáváme v 6.30, spí jednou...nejhorší je teď to buzení v noci, už jsem si zvykla že spí celou noc, tak mě to zmáhá. Ale jako taky si pohraje i sám, sednu si na zem, dáme si svačinu a koukáme na kouzelnou školku..ale pak má hodinu, kdy dělá samé vylomeniny, leze po gauči, ňamčí...
Teď snídá v kuchyni, tak jsem na chvilku tady, pak si udělám snídani já a on si bude hrát a somrovat ještě moje jídlo :grinning:
18. lis 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii ja vím, ale ještě o tom nevím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@deniskakubicek ano čekám svoje první mimčo, ale hodně vecí budu mít od segry tak chci nejdřív vědet co tam se skrývají za zázraky a pak začnu nakupovat. Zrovna tento víkend jsem měla asi pul hodinový rozhovor se segrou a švagrem na tema díte v postýlce v dětském pokojíčku a pes zůstane v posteli. Oni víš jak je to těžké vstávat v noci několikraá do druhého pokoje udělat x kroků.......bla bla bla Ja: ja vím, ale nejdřív to chci vyzkoušet takto a když to nepujde, lehce postýlku dáme do ložnice. a navíc manžel se potřebuje vyspat , každe rano vstáva ve 4 a v práci musí přemýšlet a soustredit, tak bude lepší kdž bude malý vedle. Švagr: ja tyky zruba (dle nástupu do práce, pracuje podle 21 dnového kolotoče) takže jakdy - vstávam ve tri a nikdy jsem nenadával, že deti plakali.................. Takže oni o voze a ja o koze, ja vím, že maji asi pravdu, ale nejdřív to chci vyzkoušet takto a když to nepujde tak jinak

jakej máte vy názor na spaní miminek v dětském pokojíčku od začátku?
18. lis 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
@jarka23 - my taky čekáme první..tak nemáme zkušenosti, o to víc jsme poplašený..určitě mu pokojíček nachystáme, ale spát bude s náma v ložnici, teda pokud nás manžel oba neodsune do pokojíčku :grinning: :grinning: :grinning:
Určitě nechcem mimčo zvyknout na spaní s náma..známe to od kamarádů jak tam měli syna do 6let :grinning: a to bych vážně nerada..ale je mi jasné že se mi taky nebude chtít pořád vstávat..ale to se všechno uvidí..kamarádka co má měsíční miminko vstává v noci 1-2krát a to se dá..záleží jaký režim mrňous nastaví :slight_smile: snad to bude spáč :grinning:
18. lis 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 no, vzhledem k tomu že se Dany v šestinedělí budíval na kojení i v noci co 2h, tak chodit někam jinam by mě asi kleplo. Spával u mě v posteli, jen jsem se přitočila, napil se, usnul a já většinou během toho taky. Kolem 3měsíce se budil v noci 2x, tak to by šlo, ale kolem půl roka zase co 2-3h. Takže u mě by asi záleželo, jak by dítě spalo, některé prospí skoro od narození celou noc, i usíná samo, nebo s pomocí ale rychle, tak tam by to šlo.
Já spím pořád s Danym v pokoji, protože manžel spí v obýváku (chrápe). Kdybychom měli další pokoj, tak kolem roka by do něj šel, to už usínal v pohodě a spal celou noc.
18. lis 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 no můj názor je takový,že být tvrdá a důsledná a frknout ho tam a nebrat do postele,já u kubíka udělala chybu že spal semnou a je mu 6 a máme problémy do dnes,te´d vím,že jsem vše dělala jen pro svou pohodlnost :frowning2:
18. lis 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83
@andelka
@kosticka32
děkuju holky za Vaše názory, myslím, že je to taky opravu i na tom miminku, jestli v noci vstáva 10x, nebo 1. mám známou a ta má takovou hodnou holčičku, že by jí opravdu mohla závidet každá maminka. spinka v svém pokojíčku hned od začátku. Proto, se mi nelíbi, že moje rodina, neřekně vždyt vyzkoušej a uvidíš, ale hned ukazuje všechny negativa.
aproto jsme tady my všechni holky abychom jsme si mohly už za chviličku, říct, jestli naše takové nebo takové předsevzetí vyšl, jak já už se teším :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jarka23 tak nas Kuba spi ve svem pokoji od 2.mesice, takze ja jsem pro, mam to z loznice par kroku, vsechno slysim a jsem spokojena, hlavne si s manzelem jeste pred spanim hodne povidame, tak to Kuba jen oceni :slight_smile: ale bohuzel Maty bude s nami v loznici, dokud nebude opravdu pripraveny jit ke Kubovi do pokojiku, aby se kluci navzajem nebudili, tak to budeme muset nejak preckat, nastesti Kuba spal od narozeni celou noc, tak snad bude i Maty, jestli ne, tak me picne a odvezou me nekam do blazince :grinning:
18. lis 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Kato, Kuba se mi po osklivem uraze zacal ted taky budit 2x za noc, sice si povida, nebo se jen pretoci, ale ja ho slysim a stve me to :grinning: jsem uz hodne pohodlna...ale porad to davam za vinu zubum, i kdyby to oni nebyly, to mi pak dava silu tam jit a konejsit, kdyz treba place a rikam si, ze to neni jen jeho rozmar :slight_smile: ale jinak Kuba je taky sileny cert, ten kdyz se nudi, tak to stoji za to! nastesti nikdy nemel den, ze bych ho chtela vymenit :grinning: muzu rict, ze mam zlate dite, a asi proto se hodne bojim druheho, Kuba ze me udelal pohodlnou maminku, ktera si v klidu vypije kafe, uklidi uvari a on se diva na pohadky nebo si hraje...jak to bude s Matym nevim, ale budu delat od zacatku vse, jako s Kubou...
18. lis 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky - sorry že vám sem lezu, ale chtěla jsem jen @petrita83 - poslat fotečku a přes IP to prostě nejde :wink:
18. lis 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jarka23 noo to jsem zvědavá na to vstávání :slight_smile:)) já kojila v noci i po hodině a to si vážně nedokážu představit chodit za malou do pokojíku. Takhle jsem si ji vzala do postele nakojila (někdy u toho usnula) a dala jí zpět do postýlky. Pokud to manželovi vadilo a nemohl spát, šel spát do obýváku nebo do jiného pokoje a teď bude chodit spát k dcerce až mu budeme "vadit". Ale některá miminka spinkají dlouho, to uvidíš. Ale sama za sebe si nedokážu představit nemít toho malého človíčka kterého 9 měsíců nosím uvinitř seba najednou mít tak daleko od sebe... O kontrolování miminka nemluvě - blinkání a tak...
@kosticka32 já myslím, že to není tím, že s váma spal...
18. lis 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek no, Danymu se dlouho tlačí jeden zub, ale jestli je něco tím to nevím, on zuby snáší dobře, tak na ty to moc svádět nemůžu. Spíš si fakt zvykl na tu vodu a já pořád nemám odhodlání mu ji nedat.
Jo tak to já si kolikrát říkám, že bych ho vyměnila, ale to jsou jen chvilinky, když půl dne ňamčí a je jak pytel blech - normálně by to bylo dobrý, ale v těhu mě to unavuje. Ale jinak je to taky můj zlatý chlapeček.
Babička Danymu dneska říkala : "Teda ale ten tvůj bráška to bude mít horší než ty, to se maminka nebude moct tak vyblbovat" :sweat_smile: no asi budu trochu důslednější.
Docela dlouho už mám problém s vařením, není kdy. Večer už nemám energii a přes den se s malým nedá, jedině když spí, tu hoďku, ale to si zas neodpočinu, tak to tak různě šolíchám a hlavně mamka pomáhá.
18. lis 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii já neříkám ho hned po příchodu z porodnice dát do pokoje,četla jsem že se to doporučuje od půl roka,malej semnou chrněl do 3 a něco let a pak ho dát do pokojíčku byl nadlidskej výkon,někdy i teď je to s ním hrozný,jj ale člověk si něco naplánuje a pak je z toho drobka poprděnej a vše je jinak :grinning: někdy je to o nervy,ale zas na druhou stranu za chvilku bude tak velkej že už mne nebude potřebovat a mě to bude líto,takže si to ještě užiju :grinning:
18. lis 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kosticka32 tak to jío, já myslela že hnedka :wink: to si opravdu nedokážu představit :-¨) od toho půlrokazkoušet mi přijde ok. My dali do pokojíkamalou myslímněco po roce,ale stejně si ji beru k sobě - ale to je pohodlnost,teďbude mít svoji velkou postel tak to budejednodušší jí uchlácholit než u ní sedět, takhle si k ní lehnu a bude :slight_smile:)
18. lis 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já vůbec nevím kam Danyho dám :sweat_smile: spí v postýlce vedle manželské postele, ve které ale spím sama. Postel pro něj se do pokoje asi nevleze. Takže řeším Nerudovskou otázku Kam s ním? :confused:
18. lis 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka Tak šup to přeměřit :slight_smile:
18. lis 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii no vlezla by se jedině místo komody, jenže to by měl z jedné strany moji postel a z druhé zeď, takže nic moc. Obávám se, že před porodem zase budu stěhovat. Ještě mě napadá zrušit manželskou postel, ale kam s ní? Manžel spí v obýváku, já bych si musela koupit postel pro jednoho a pak zas časem řešit, kam s ní?
18. lis 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tédaa jakmáte velký byt?
18. lis 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii 2+1 :sweat_smile: Minule jsme museli překopat dva pokoje, aby bylo místo pro postýlku a přebalovák. Kdyby muž nechrápal, mohla bych spát s ním v obýváku a děti v pokoji - tak to většina lidí má. Ale nevím jak naskládat obě děti a sebe do pokojíku, když půlku zabírá manželská postel.
Přesunout D do obýváku k manželovi je taky blbost.
Fakt nevím.
18. lis 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka to znamená obývák s kuchyní a jeden pokojsamostatně? :slight_smile: trochu se mi to plete... časem určitě bude pokoj prokluky a vy s manželem v obýváku, ale teď jak s miminkem nevím, holt budete v ložnici... asi bych koupila staršímu postel a malinkého měla v posteli u sebe když tam není manžel...
18. lis 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii obývák, kuchyň a pokoj samostatně.
No já fakt netuším. Dany spal se mnou v posteli do 8měsíců, tak jedině tak, no. Sice jsem to takhle nechtěla, ale zas na noční kojení je to pohodlné. Dany zůstane v postýlce asi, a až trošku ještě povyrostou, tak se uvidí.
18. lis 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka přesně tak, stejně to tteď jinak vyřešit nepůjde,přijde mijako hloupost aby sis kupovala jednolůžko... Až malej povyroste, dáte je holt do pokojeksobě a ty budeš muset přežít manželovo chrápání :slight_smile:)
18. lis 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 a to je jako co :grinning: to je bříško teď?si děláš pr...srandu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: počkej vyfotim se a pošlu mojí.. :grinning: :grinning: vždyť si jak po větším obědě :grinning: a ne v 8.měsíci! :grinning:
18. lis 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 zapoměla jsem dodat krásný a závidim :grinning:
18. lis 2011 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek