Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

Ahoj holky, právě jsem se zaregistrovala, najde se tu pár těhulek na povídání o těhotenství a radostech i starostech s ním spojeným, s termínem někdy v březnu příštího roku? Já jsem dnes 13+3tt, miminko očekáváme 23.3.2012 🙂
kosticka32
19. lis 2011
@andelka no tak jedině vyřešit to manžovo chrupkání 😉
kosticka32
19. lis 2011
@zdeniii nééé to né hnedka 😉 ale co nejdřív 😉 noo hele pak si napíšem jak to dopadlo,moje je to druhé dítko a stejně budu poprděná,ale mužíkovo první (snad 😃 ) tak se uvidí,moje švagrová se švárou to měli krásně naplánovaný a švára je takovej,že co řekne to platí je důsledný a aháá přišlo mimko a byl v háji,vstával k ní a bral jí do postele sám až tam s nima zůstala 😃
andelka
19. lis 2011
@zdeniii
@kosticka32 no jo, no, to bude běh na dlouhou trať, on chrápe už hrozně dlouho a vůči špuntům do uší už jsem imunní, to fungovalo tak první rok.
kosticka32
20. lis 2011
@andelka a co nějaké medikamenty v lékarně?Nebo operace měkkého patra?Jsem někde četla že to jako že ani neni zdraví když někdo chrápe moc 😞
andelka
20. lis 2011
@kosticka32 pochybuju. Ono je to tím že hodně přibral, takže prostě musí zhubnout a to je běh na dlouhou trať, já se ho snažím podporovat, ale když nechce... :-|
jarka23
21. lis 2011
@andelka tohubnutí je opravdu běh na dlouhou trat, můhj manžel přibral od te doby o se známe asi 15 kg, ale ono je to tím, že před tím pracoval víc fyzicky a ted ví sedí. ale jí stejně 🙂
andelka
21. lis 2011
@jarka23 no, můj tak 40, ani nevím jak je to možné.
jarka23
21. lis 2011
@andelka mají se chlapy u nás dobře, nejvíc mě štve, že máme ve skríni asi 10 ks rifly, jedny jsou vačši než druhé. vyhodit, je mi líto a navíc manžel mi stale tvrdi, že do nich zhubne.Nejvačší problém je v tom, že ja rifle aspon přešoupu mezi nohama alemůj ten je jak povauk, roste mu jen břicho 🙂)
zdeniii
21. lis 2011
Ahojky holky, tak vám senm dávám odkaz na naše vystoupení a fotku mojeho bříška - určitě poznáte tu správnou 😃 http://budejovice.idnes.cz/brisni-tanecnice-pre...
zdeniii
21. lis 2011
@jarka23 tak je dejte na charitu, já takhle dávám vždycky i několik pytlů 🙂
petrita83
22. lis 2011
Dobré ráno těuhlky!tak máme za sebou další kontrolu, prcek krásně roste, dala jsem do fotoblogu nějáké fotečky, ale nechtěl se moc fotit :-| ...míry jsem nějak nepostřehla, jen váha je cca 600g..brali nám krev kvůli těm omdlívacím aférkám 😉 pak půjdem na ekg a čeká nás ten čuper test na cukrovku..mám žádanku tk tam asi vyrazim příští týden..další kontrolu máme 7.12..tak se je zase n aco těšit 🙂 @petronela82 -slibovaná fotka ooobr pupenda 😉
bibisek
22. lis 2011
@petrita83 to je krásné bříško gratulujem 🙂
jarka23
22. lis 2011
@zdeniii to bych ráda, ale manžel nechce, protože mi stále tvrdí, že zhubne 😃 😃 😃 😃
jarka23
22. lis 2011
@petrita83 dobré ráno, no holky máme ty bříška, ale krásné, to je dobře, že tak hezky rostete, my jdeme v pondělí taky na tu příšernou dobrotu z cukru a v úterý taky na kontrolu. taky se moc tešíme, jak jsme vyrostli.
andelka
22. lis 2011
dobré ránko všem 🙂
my jdem za týden na KO a na cukrovku před vánocema, no fakt se těšim :-|

@petrita83 krásné bříško x-)
@zdeniii super fotky, nádhera a bříško jsem našla x-)
petrita83
22. lis 2011
@jarka23 přesně 😃 všichni se pěkně kulatěj 😃 do vánoc jsme pěkné kuličky 🙂 a po vánocích... :-o 😃
já na tu dobrotu asi taky vlítnu hned v pondělí ať to mám brzo za sebou,mlask..Vy už budete hoodně veliký 🙂 700-800g?no uvidíme 🙂
andelka
22. lis 2011
Holky, tak se nezapomeňte vyfotit s bříšky u stromečku a pak se tady pokocháme x-)
petrita83
22. lis 2011
@andelka to je super nápad 😃 jen aby ten stromeček byl ještě vidět 😉
andelka
22. lis 2011
@petrita83 kdo má malej stromeček, vezme si ho do ruky 😃
jarka23
22. lis 2011
@petrita83 no to doufám, že budeme už veliky, protože když už kope čím dál tím víc a ja mám pocit, že se nemůžu ohnout 🙂))) tak snad ano 🙂)),
jinak co máte v plánu holky péct? ja bych nejraději nic, když si vemu jak je to dobré a člověk pak přibere snad i ze vzduchu. a ještě uvidíme, jestl budu mit cukrovku.
andelka
22. lis 2011
@jarka23 no, my budem péct jen to oblíbené, takže linecké na různé způsoby - bílé s marmeládou, kakaové s ořechovou nebo čokoládovou náplní, nahoru čokoláda a mandle nebo oříšek. Pak vanilkové rohlíčky, žloutkové slepované tyčinky, kokosové kuličky, vosí hnízda a to by asi stačilo. A ještě tvarohovou štolu.
A na Mikuláše perníčky.
pavlina86
22. lis 2011
Ahojky holky, tak jak se máte? Už se připravujete na Vánoce, jak vidím! 🙂 🙂 Tak já jdu na KO zítra, tak doufám, že je ten náš chlapeček v pořádku! Nějak mě totiž 2 den pobolívá bříško a trošku jsem dneska začala špinit! 😞 Tak doufám, že to nebude opět na špitál! Se na to vykašlu! 😞 Jinak všechny krásně rosteme, já už nám od poslední KO 4,5 kg nahoře, tak se mrňouskovi asi daří. Jinak já se na Vánoce těším, v pátek si udělám adventní věnec a po neděli pak udělám vánoční výzdobu. Na to se moc těším, a ještě víc se těším na Vánoce příští rok, už budeme 3. Prďolka už bude s námi u štědrovečerní večeře. Letos to bude jak říká můj muž 2v1. 🙂 Tak zítra písnu jak jsme dopadli?????????? :-|
jarka23
22. lis 2011
@andelka mnam
jarka23
22. lis 2011
@pavlina86 ja se taky trašně těším až budeme tři, ne, že by to s manželem nebylo vono, ale myslím, že ty vánoce jsou hlavně o dětech, my na sebe s manželem myslíme celý rok a darky kupujeme taky celý rok, takže se tešim na detičky až k nám bude zase chodit ježíšek 🙂 🙂 🙂 Držím palečky at všechno dobře dopadne, at je to špinení jen připomenutí, že máš mimiska v bříšku, taky bych do nemocnice nechctěla jít.
my se máme dobe kopeme a kopeme, přes den jsem strašně unavená a večer nemůžu spát, navíc to hnusné počasí.

Moje Vánoční hvězda z minulého roku mi udělala nečekanou radost, sama od sebe začala na okně červenat, možná letos nebudu kupovat novou 😃
andelka
22. lis 2011
@pavlina86 určitě napiš, jak kontrola dopadla, budu na tebe moc myslet.

Jj, s dětma je to jiné, loni byl Dany ještě prcek, ale seděl u stolu, pak si hrál s balicím papírem a všem rozbaloval dárky 😃 No a letos to bude asi katastrofa. Doufám že ho stromeček uhrane natolik,že ho nechá na pokoji 😃
kosticka32
22. lis 2011
@andelka Aha no tak to jo,však on se jednůc rozhoupe a dá se do toho a chlapi hubnou lehčejc 😉
@pavlina86 Držím pěstičky moc,aby jste byly i s prckem ok
andelka
22. lis 2011
@kosticka32 on má pocit, že hubne furt, ale skutek utek. Vždycky se rozhodne a vydrží mu to tak dva dny :-N S kalhotama naštěstí problém nemáme, většinou je docela brzo zničí, tak pak se koupí nové.
meluzina
22. lis 2011
ahoj holky, jak se máte ?? co je nového .. asi vás nedočtu to je nad mé síly 🙂 v práci moc nestíhám a večer ten komp otevřu vždy jen na chvilku 🙂
nepřibila nám tady nějaká nevěsta pro naše juniory ?
jinak mám za sebou cukrovku a v pohodě .. nějak zvlášť mi to nevadilo jen to čekání mě štvalo .. výsledky ok 🙂 zítra jdu na 4D UZ tak jsem zvědavá ... jo a včera jsme koupili kočárek .. tak to jsou moje novinky 🙂
meluzina
22. lis 2011
@pavlina86
držím moc palce na KO !!!!
zdeniii
22. lis 2011
@pavlina86 neboj určitě bude všechno v pořádku!!!

Začni psát odpověď...

Odešli