• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@andelka no tak jedině vyřešit to manžovo chrupkání :wink:
19. lis 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii nééé to né hnedka :wink: ale co nejdřív :wink: noo hele pak si napíšem jak to dopadlo,moje je to druhé dítko a stejně budu poprděná,ale mužíkovo první (snad :grinning: ) tak se uvidí,moje švagrová se švárou to měli krásně naplánovaný a švára je takovej,že co řekne to platí je důsledný a aháá přišlo mimko a byl v háji,vstával k ní a bral jí do postele sám až tam s nima zůstala :grinning:
19. lis 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii
@kosticka32 no jo, no, to bude běh na dlouhou trať, on chrápe už hrozně dlouho a vůči špuntům do uší už jsem imunní, to fungovalo tak první rok.
19. lis 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka a co nějaké medikamenty v lékarně?Nebo operace měkkého patra?Jsem někde četla že to jako že ani neni zdraví když někdo chrápe moc :(
20. lis 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kosticka32 pochybuju. Ono je to tím že hodně přibral, takže prostě musí zhubnout a to je běh na dlouhou trať, já se ho snažím podporovat, ale když nechce... :unamused:
20. lis 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tohubnutí je opravdu běh na dlouhou trat, můhj manžel přibral od te doby o se známe asi 15 kg, ale ono je to tím, že před tím pracoval víc fyzicky a ted ví sedí. ale jí stejně :slight_smile:
21. lis 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 no, můj tak 40, ani nevím jak je to možné.
21. lis 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka mají se chlapy u nás dobře, nejvíc mě štve, že máme ve skríni asi 10 ks rifly, jedny jsou vačši než druhé. vyhodit, je mi líto a navíc manžel mi stale tvrdi, že do nich zhubne.Nejvačší problém je v tom, že ja rifle aspon přešoupu mezi nohama alemůj ten je jak povauk, roste mu jen břicho :slight_smile:)
21. lis 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak vám senm dávám odkaz na naše vystoupení a fotku mojeho bříška - určitě poznáte tu správnou :grinning: http://budejovice.idnes.cz/brisni-tanecnice-prenesly-divaky-z-budejovic-do-starovekeho-egypta-1ps-/budejovice-zpravy.aspx?c=A111121_1687955_budejovice-zpravy_kol
21. lis 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 tak je dejte na charitu, já takhle dávám vždycky i několik pytlů :slight_smile:
21. lis 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno těuhlky!tak máme za sebou další kontrolu, prcek krásně roste, dala jsem do fotoblogu nějáké fotečky, ale nechtěl se moc fotit :unamused: ...míry jsem nějak nepostřehla, jen váha je cca 600g..brali nám krev kvůli těm omdlívacím aférkám :wink: pak půjdem na ekg a čeká nás ten čuper test na cukrovku..mám žádanku tk tam asi vyrazim příští týden..další kontrolu máme 7.12..tak se je zase n aco těšit :slight_smile: @petronela82 -slibovaná fotka ooobr pupenda :wink:
22. lis 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@petrita83 to je krásné bříško gratulujem :slight_smile:
22. lis 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii to bych ráda, ale manžel nechce, protože mi stále tvrdí, že zhubne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 dobré ráno, no holky máme ty bříška, ale krásné, to je dobře, že tak hezky rostete, my jdeme v pondělí taky na tu příšernou dobrotu z cukru a v úterý taky na kontrolu. taky se moc tešíme, jak jsme vyrostli.
22. lis 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem :slight_smile:
my jdem za týden na KO a na cukrovku před vánocema, no fakt se těšim :unamused:

@petrita83 krásné bříško :dizzy_face:
@zdeniii super fotky, nádhera a bříško jsem našla :dizzy_face:
22. lis 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 přesně :grinning: všichni se pěkně kulatěj :grinning: do vánoc jsme pěkné kuličky :slight_smile: a po vánocích... :astonished: :grinning:
já na tu dobrotu asi taky vlítnu hned v pondělí ať to mám brzo za sebou,mlask..Vy už budete hoodně veliký :slight_smile: 700-800g?no uvidíme :slight_smile:
22. lis 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak se nezapomeňte vyfotit s bříšky u stromečku a pak se tady pokocháme :dizzy_face:
22. lis 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andelka to je super nápad :grinning: jen aby ten stromeček byl ještě vidět :wink:
22. lis 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 kdo má malej stromeček, vezme si ho do ruky :grinning:
22. lis 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 no to doufám, že budeme už veliky, protože když už kope čím dál tím víc a ja mám pocit, že se nemůžu ohnout :slight_smile:))) tak snad ano :slight_smile:)),
jinak co máte v plánu holky péct? ja bych nejraději nic, když si vemu jak je to dobré a člověk pak přibere snad i ze vzduchu. a ještě uvidíme, jestl budu mit cukrovku.
22. lis 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 no, my budem péct jen to oblíbené, takže linecké na různé způsoby - bílé s marmeládou, kakaové s ořechovou nebo čokoládovou náplní, nahoru čokoláda a mandle nebo oříšek. Pak vanilkové rohlíčky, žloutkové slepované tyčinky, kokosové kuličky, vosí hnízda a to by asi stačilo. A ještě tvarohovou štolu.
A na Mikuláše perníčky.
22. lis 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jak se máte? Už se připravujete na Vánoce, jak vidím! :slight_smile: :slight_smile: Tak já jdu na KO zítra, tak doufám, že je ten náš chlapeček v pořádku! Nějak mě totiž 2 den pobolívá bříško a trošku jsem dneska začala špinit! :frowning2: Tak doufám, že to nebude opět na špitál! Se na to vykašlu! :frowning2: Jinak všechny krásně rosteme, já už nám od poslední KO 4,5 kg nahoře, tak se mrňouskovi asi daří. Jinak já se na Vánoce těším, v pátek si udělám adventní věnec a po neděli pak udělám vánoční výzdobu. Na to se moc těším, a ještě víc se těším na Vánoce příští rok, už budeme 3. Prďolka už bude s námi u štědrovečerní večeře. Letos to bude jak říká můj muž 2v1. :slight_smile: Tak zítra písnu jak jsme dopadli?????????? :unamused:
22. lis 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. lis 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 ja se taky trašně těším až budeme tři, ne, že by to s manželem nebylo vono, ale myslím, že ty vánoce jsou hlavně o dětech, my na sebe s manželem myslíme celý rok a darky kupujeme taky celý rok, takže se tešim na detičky až k nám bude zase chodit ježíšek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Držím palečky at všechno dobře dopadne, at je to špinení jen připomenutí, že máš mimiska v bříšku, taky bych do nemocnice nechctěla jít.
my se máme dobe kopeme a kopeme, přes den jsem strašně unavená a večer nemůžu spát, navíc to hnusné počasí.

Moje Vánoční hvězda z minulého roku mi udělala nečekanou radost, sama od sebe začala na okně červenat, možná letos nebudu kupovat novou :grinning:
22. lis 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 určitě napiš, jak kontrola dopadla, budu na tebe moc myslet.

Jj, s dětma je to jiné, loni byl Dany ještě prcek, ale seděl u stolu, pak si hrál s balicím papírem a všem rozbaloval dárky :grinning: No a letos to bude asi katastrofa. Doufám že ho stromeček uhrane natolik,že ho nechá na pokoji :grinning:
22. lis 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Aha no tak to jo,však on se jednůc rozhoupe a dá se do toho a chlapi hubnou lehčejc :wink:
@pavlina86 Držím pěstičky moc,aby jste byly i s prckem ok
22. lis 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kosticka32 on má pocit, že hubne furt, ale skutek utek. Vždycky se rozhodne a vydrží mu to tak dva dny :sweat_smile: S kalhotama naštěstí problém nemáme, většinou je docela brzo zničí, tak pak se koupí nové.
22. lis 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak se máte ?? co je nového .. asi vás nedočtu to je nad mé síly :slight_smile: v práci moc nestíhám a večer ten komp otevřu vždy jen na chvilku :slight_smile:
nepřibila nám tady nějaká nevěsta pro naše juniory ?
jinak mám za sebou cukrovku a v pohodě .. nějak zvlášť mi to nevadilo jen to čekání mě štvalo .. výsledky ok :slight_smile: zítra jdu na 4D UZ tak jsem zvědavá ... jo a včera jsme koupili kočárek .. tak to jsou moje novinky :slight_smile:
22. lis 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina86
držím moc palce na KO !!!!
22. lis 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 neboj určitě bude všechno v pořádku!!!
22. lis 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek