• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@pavlina86 držíme všechny palce!!!určitě to bude dobré..jen se tam asi pořádně roztahuje :grinning: tak pak napiš kolik vážíte atd..špitál vynechte..bude to dobré..joo vánoce budou čuper :slight_smile:
23. lis 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zase jsem tady dlouho nebyla, tak budu docitat :slight_smile: bohuzel moje tehotenstvi je opravdu spise na prekazku :frowning2: porad miminku jen ublizuju...a to tim, ze jem neustale ve stresu, do toho bolesti a ruzne neresti a ted nam jeste doktor na detskem sdelil verdikt, ze nas syn musi na operaci, protoze ma kylu ve varlatku a papilomy na konecniku (to je vyvojova vada)... kylu bude mit pul roku presne konec unora, zacatek brezna, takze na operaci musi :frowning2: nevim co mam delat...jsem naprosto v haji s nervama...nechci do nej nechat rezat driv, protoze se to jeste muze ztratit, ale kdyz ne, tak Kubik pujde pod narkozu a me povezou k porodu - no desne nervy :frowning2:

a jak se mate vy? snad mate lepsi tehulkovani nez ja :slight_smile:
23. lis 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek holka zlatá co si to stále vymýšliš? :slight_smile: Neboj všechno dopadne dobře, jen musíš věřit a být hlavně v klidu. Ja vím, každá máma chcee,aby jejich deti byly zdravé a proto naprosto chápu tvé obavy, ale myslím si, že to není nejhorší operace a hlavně si na nic Kubík nebude pamatovat. ja jsem byla asi taky v půl roce na operaci, nad čelem jsem měla nějakej tukovej nádor. a vím to jen proto, že mi to máma řekla :slight_smile: Stále si říkej, že je jinak zdravej kluk a že je to jinak jen skrášlovací operace. a navíc potebuje tě ješte mimísek v bříšku Matyášek. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Všechno dobře dopadne a za chvilu se tomu budete všichni 4 jen smát :slight_smile: :slight_smile:
23. lis 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek nestresuj se, za komplikace nemůžeš. S Kubíkem to bude dobré, kamarádce se stalo něco podobného, synovi operovali kýlu, byly mu dva nebo tři roky, v nemocnici s ním byl tatínek, protože ona měla buď těsně před porodem nebo po něm, to už si nepamatuju, myslím že po něm. Všechno se zvládne, neboj.
23. lis 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23
@andelka

Holky dekuju, ja vim, ze uz jsem nejspis trapna, jen jsem se potrebovala vypsat...prave, ze vim, ze to neni tezka operace a dala by se odlozit, proto me stve, ze doktor chvata a naopak kozni nam nepovoli tu druhou...kazdy mesic jezdime 100km do fakultky a kazdy mesic to same, jen masticky a vira...divne, ze? mam porad pocit, ze se kyla ztrati a nebude nic potreba, proto vyckavam, ale chtela bych byt u Kubicka, az se probudi...
23. lis 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek ne nejsi trapná, jsi jenom dobrá máma a to je vše. držm Ti palečky :slight_smile:
23. lis 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak prcek je prý v pořádku. Odpovídáme přesně na 24. týden. Jinak na špinění mi Dr. řekl, že se mám šetřit. :frowning2: A kdyby něco mám přijít, ale prý si myslí, že to do týdne přejde. Tak uvidíme. :unamused: Jinak děkujeme, že jste na nás myslely @andelka ,@kosticka32 ,@meluzina ,@zdeniii . :slight_smile: :slight_smile: A jinak dneska mi můj Dr. potvrdil, že je to chlapeček, tak už to mám potuplované! :slight_smile:

Holky, už děláte vánoční výzdobu, dneska jak jsem byla ve městě, tak už jsem viděla vyzdobená okna. A u nás už některé holky taky začaly, ale mají malé děti, tak nevím, jestli už mám taky začít zdobit, ale asi ano, když bude ta 1 adventní neděle. :grinning:
23. lis 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavlina86 to mám radost, že je všechno v pořádku a chlapečkovi se dobře daří :dizzy_face: a opravdu asi je potřeba se šetřit, takže ne že se uhoníme v adventu.
Já teď uvažuju jaký udělám svícen, dělávám klasický zelený věnec se svíčkama, ale teď bychom ho neměli stejně kam dát, aby na to Dany nedosáhnul. Tak vymyslím nějakou jednoduchou náhradu. Výzdoba - no, tak hlavně umyjem okna, možná tam něco nalepím, na dveřích máme věnec celý rok, tak akorát udělám vánoční variantu, no a vánoční dečky apod. dávám až před štědrým dnem.
@deniskakubicek ale jdi ty, kdepak trapná, naopak - máš toho holt moc najednou a je to náročné a my to chápem a rády vyslechneme.
23. lis 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 to je dobre, ze jsi v poradku s miminkem...jinak ja uz vyzdobu na oknech mam taky, ale jen nalepky, svetylka dame s manzelem asi az v pondeli, ale jsme na vanoce hodne ujety a moc se tesime :slight_smile:
@jarka23
@andelka
Diky holky :-****
23. lis 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 super, hlavně, že je vše jak má a gratuluju k chlapečkovi :grinning:
23. lis 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy jste takové kutilky? :astonished: že bych taky zkusila něco vyrobit? :confused: vy už řešíte výzdobu :grinning: tak mám jednu pecku my tu loňskou z domu nestihli s manželem sundat..tak že jen dům rozsvítíme :grinning:
23. lis 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina86 super !!! mám velkou radost ! ten 24 a 25tt je nějaký začarovaný :frowning2: hodně kamarádek špinilo atd. ale naštěstí to nikdy nic nebylo :slight_smile:
23. lis 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, zrovna se chystám jít dělat tu vánoční výzdobu a udělat adventní věnec. Tak držte palečky ať se to podaří! :slight_smile: Hrozné jak to letí za měsíc máme Štědrý den. Dneska je hezky, i když je tam pochmurno. A po neděli pak udělám první mikulášské perníčky!! Už se těším, jak mi to bude doma krásně vonět! Tak přeji všem krásný den.
24. lis 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pavlina86 jééé tak to je super,tak nohy hore a nic nedělej nikam ti to neuteče
@deniskakubicek ale vůbec nejsi trapná,neboj vše bude ok a říkat ti aby ses nestresovala ti nebudu páč dneska to jinak nejde a ani to nejde ovlivnit no :unamused: bohužel i já jsem na tom po té strance stresové a tak dosti bledě
24. lis 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem taky blazen do vanoc, uz se tesim na vyzdobu a v nedeli nam prijede tatka domu a jdeme na koledy a rozsviceni vanocniho stromku, uz se strasne moc tesim!
@kosticka32 jak to, ze mas stresy? stalo se neco? ono to opravdu nejde ovlivnit, akorat si nekdy zastesknu, jak bylo super hodit nohu nahoru a nic nedelat, ted to uz nejde :slight_smile:
24. lis 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 my máme takto výzobu na novinovém stánku, takže každy rok stačí zapnout, hodně pohodlné :slight_smile:
@pavlina86 potom prosím, přines i sem na obryzovku trošku vůně, já jsem hrozná, ja snad čekám až na ty děti kdy mě tyto věci všechny chytí ve velkém :slight_smile: zatím jen listuju v časopisch a přemýšlím co upeču, pak něco vyberu začnu péct a zjistáím, že je to úplně na prd. ja radši peču zákusky koláče a tak.

Včera jsem byla koupit manželovi tmel a sitku na spoje panelů, tak začal škrábat zdi, pak pujdem vybrat barvičku na pokoj, samolepky už mám doma, lebo na kreslení není čas. Dnes jsem koupila záclonu s medvídkem Pů, dala jí ušít. Moje novinky, já to dělám od konce :slight_smile:
24. lis 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verush89 Ahojky, máme také termín 23.3.2012 :slight_smile:
24. lis 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, mám termín 22.3.2012 :slight_smile:
24. lis 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@asdf23
@frankie ahoj holky, určite to budou kluci, že? totiž tady, máme tento měsíc málo princezen :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale, hlavně at jsou zdravé miminka
24. lis 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo, jo čekáme druhého kluka :slight_smile:
24. lis 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak se po sto letech vracím zpět, založila jsem tuhle "diskuzi" a pak přišly nějaké starosti doma a já úplně zapomněla, tak snad mě vezmete zpět?:slight_smile: Jinak my jsme dnes 22+6tt, prcek vesele kope, pohlaví stále nevíme a necháme se tedy překvapit, ultrazvuky máme zatím všechny ok, tak jsem moc ráda:slight_smile: V úterý mě čeká ten slavný a oblíbený test na cukrovku, tak jsem zvědavá, jak to se svým tlakem ustojím...

Jinak koukám že řešíte Vánoce, já pomalu začínám s cukrovím, mám upečené perníčky a příští týden se pustím do něčeho dalšího. Výzdobu dělám většinou vždy na Mikuláše, tak máme ještě čas:slight_smile:
A kdyby jste chtěly mrknout, moje bříško z minulého týdne:
24. lis 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@asdf23 tak to jsem zvědavá, která z nás porodí dřív:slight_smile:
24. lis 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 krásne bříško, to je dobře, že máte všechno v pořádku. Já jdu v pondělí na cukrovou vodu, jen mě udivuje zvyklosti celé ČR, mě bylo řečeno, že na oGTT můžu až po 25 t.t. jiný kraj jiný mrav :slight_smile:

Holky a u Vás to na ktrý týden připadá?
@frankie takže zase žádna nevěsta :slight_smile:
24. lis 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek to jo u toho prvního prcka si člověk zalenošil a měl čas se připravovat,já jsem kolikrát už ve středu jak oživlá mrtvola,nevyspím se,malej je vzhůru teď poslední 3neděle několikrát za noc :unamused: A staršně mě bolí kyčle a záda.no nejde to ovlivnit a ty hormony to je taky nářez :angry: ,áále problémy s biofotrem synátorovo,neplatí,dluží a vánoce na krku
24. lis 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 teda ty jsi hubeňour, krásný bříško :grinning:
24. lis 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 začíná to tady být pěkný boyboom :grinning: :grinning:
24. lis 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kosticka32
@deniskakubicek ja to hlavně nechápu, jak to dělaly naše mámy a babičky a ....... měly tři děti po sobě, ješte hrabaly seno...... a jsem po sraná jen z toho, že jsem těhotná :slight_smile:
24. lis 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka23 nooo to taky nevim,dřív prostě nebyla taková strašně hektická a vystreslá doba,nemusely se tolik honit prachy jako dneska,vše k jídlu jim běhalo nebo rostlo na zahradě,nebylo tolik nemocí a proto byly odolnější,taky nutno podotknouti kolik bylo potratů a úmrtí novorozenců atd.o tom se nemluví,nebyla taková lékařská pomoc,zkrátka jiná doba
24. lis 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 OGTT se dělá obvykle mezi 24 a 28tt, já na něj jdu v půlce 26tt, 10 dní před vánocema. Už se těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@asdf23
@frankie ahojky, vítám :slight_smile: a další kluci, to je mazec, tu je to samej klučina :grinning:
@verush89 to je dobře že se nám zakladatelka vrátila a je všechno v pořádku :slight_smile: krásné bříško
24. lis 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jarka23 mě to taky přijde brzo ale tak doktorka snad ví co dělá no:slight_smile:

@petrita83 děkuju:slight_smile: No hubeňour, začínám si připadat jako koule, když jdu v obýváku kolem zrcadla, jde prvně břicho a pak teprve zbytek, nějak to teď rychle poskočilo:slight_smile:

@andelka děkuju:slight_smile:
24. lis 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek