• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
autor
Holky nevíte proč se mi pod mými příspěvky neukazuje kdy mám termín, tak jako vám??:(
24. lis 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 krasne brisko mas!!! a ten termin si musis nastavit ve svem profilu :slight_smile:
24. lis 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, jeste otazecka :slight_smile: za tyden jdu do poradny a mela bych se objednat na test na cukrovku, ale uz ted jsem zacala 26.tt, do ktereho tydne se chodi?
24. lis 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojyk holky, koukám že máme nové přírůstky :slight_smile: a všechny termíny opravdu hoodně stejné :slight_smile:) a v břuchu kluky, to je teda něco :slight_smile: :sunglasses: :grinning:

Máte někdo recept na ty perníčky Mikulášské? aby byly prostě k jídlu hnedka? :slight_smile:) asi něco stvoříme s helenkou když tu tak všichni lákáte :slight_smile:)
24. lis 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 podívej se jaké máš v Nastavení dané soukromí, musí tam být "pro všechny" nebo tak nějak. Bojovala jsem s tím 3 týdny kdysi, než mi někdo poradil, ať si zkontroluju nastavení :sweat_smile: Jinak klasicky do profilu/těhotenství/zadat TP

@deniskakubicek do 28tt
24. lis 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak to snad stiham :slight_smile: dekuju
24. lis 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek určitě, u nás se prostě ráno přijde, kterýkoliv den(kromě pátku) a druhý den jsou výsledky. Takže jsem si to podle hlídání naplánovala na středu tuším 14.12. nebo tak nějak, ať to není vyloženě před vánocema.
24. lis 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holka se u nás povede snad do třetice, uvidíme :grinning:
24. lis 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verush89 taky Tě vítám zpátky! :slight_smile: A gratuluji k bříšku. A musím souhlasit s @petrita83 ,jsi hubená, ale určitě to dohoníte! U mě pořád nic nic a během měsíce bříško, jak balón!Asi se tam tomu našemu chlapečkovi líbí. :slight_smile: Holky, ale kde ti naši kluci budou opravdu hledat nevěsty????Je to tady fakt samý kluk, až na výjimky. :slight_smile: Jinak já budu dneska pokračovat ve výzdobě, dneska si polepím okna. :slight_smile:

@jarka23 a dívám se další veselanka. Svět je fakt malý! :slight_smile:
25. lis 2011 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, jinak tady je fotečka bříška. :slight_smile:
25. lis 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
dobré ránko všem :slight_smile:

@pavlina86 chtělo by to pozjišťovat situaci třeba u dubňátek :grinning: nebojte, holky budou, pro ty naše frajery. Mám dvě kamarádky a obě čekají holčičky :slight_smile:
Krásný domeček pro chlapečka :dizzy_face:

@frankie a chcete mít ještě další dětičky? To nám totiž říká každý, že třeba dotřetice holka bude. Ale já jsem za ty kluky ráda. Na třetí nevím jestli budeme mít, celkově.
25. lis 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii posílám receptík na ty perníčky. :slight_smile:Jsou moc dobré a hlavně měkounké.
400 g hladké mouky
140 g mletého cukru (klidně můžeš dát míň)
60 g másla
1kávová lžička sody
2-3 lžičky koření na perníčky
3 lžíce medu (tekutého)
skořice
2celá vajíčka
1 vajíčko na potírání (potírat před pečením a klidně i po vytahnutí z trouby, dokud jsou horké)

(cukr+vajíčka+máslo smícháme a přidáme mouku se sodou,skořice,koření a med) vypracujeme těsto. Těsto nech klidně 1 den odležet v ledničce. :slight_smile:

Tak ať se podaří,pak dej vědět!! :slight_smile:
25. lis 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka děkuju!! Snažím se!! :grinning: :wink:
25. lis 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ad perníčky - aby byly a zůstaly pořád měkké, stačí dát do krabice kousek jabka, tak aby se těch perníčků nedotýkalo.
25. lis 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka vyzkoušíme!! Ale tyto vydrží opravdu měkké, ale záleží i na surovinách 1 rok, se vůbec nepovedly, asi díky mouce nebo nevím, loni byly výborné!! :slight_smile: Tak snad se @zdeniii povedou, jsem zvědavá, ale to jabko zkusím!! :wink:
25. lis 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina86 no nám se právě povedou taky jak kdy, záleží i jestli jsou vyšší nebo tenší, i jak se povede těsto, tak to sichrujeme jabkem :grinning:
25. lis 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 děkuju za recept a krásné bříško už máš! :slight_smile:
25. lis 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frankie paráda, třeba se pak zadaří a tzřebas to bude zase kluk, ale což hlavně že se budete mít rádi :wink: Taky si myslím, že tohle není moje poslední těhotenství :grinning:
25. lis 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky :slight_smile: procitam prispevky a musim uznat, ze mate krasna briska a taky koukam, ze jsou jen kluci :slight_smile: ja si teda dva chlapecky prala a moc a taky jsem moc chtela tri deti, ale po tomhle tehotenstvi teda nevim nevim :frowning2: a navic bych chtela tri kluky a to si myslim, ze se mi nesplni :grinning:
25. lis 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@deniskakubicek
@andelka Díky za radu holky, už jsem to našla:slight_smile:

@pavlina86 s tím počítám, že to dohoníme, ze začátku mi teda bylo pořád blbě, tak jsem něco shodila, nemohla jsem skoro nic sníst, takže teď mám nahoře 2,5kg od své původní váhy ale bříško porostlo ze 76 cm na 94 cm v posledních dnech, myslela jsem, že blbě vidím, během dvou dnů o 2 cm:slight_smile:
A jinak taky sleduju, že jsou samí chlapečci, co mám v okolí těhulky nebo už maminky, tak samý kluk, jen kamarádka před dvěma měsíci porodila holčičku, tak jsem zvědavá, copak se ukrývá v bříšku nám:slight_smile:

A jinak holky, kdyby jste chtěly, tak taky přispěju receptem na perníčky, pekla jsem je předevčírem a jsou krásně měkký a úžasně voní:

- 2 celé vejce + 2 žloutky, 150 g moučkového cukru, 180 g medu, 80 g Hery nebo másla, 600 g hladké mouky, 2 lžičky prášku do pečiva, 3 lžičky perníkového koření, 1 lžička jedlé sody
- vejce a žloutky ušleháme s cukrem, přidáme mírně rozpuštěný med a máslo a dobře promícháme. Nakonec přisypeme prášek do pečiva, koření, sodu a postupně zapracováváme mouku. Těsto zabalíme do sáčku a necháme v chladu odležet nejlépe 24 hodin. Pak těsto vyválíme (2-3mm), vykrajujeme požadované tvary a potřeme rozšlehaným vejcem. Pečeme při 180°C 3-5 minut (do mírného zhnědnutí). Po vychladnutí můžeme zdobit:slight_smile:
25. lis 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj,
no musíme se tedy průběžně informovat. My už máme pětiletou holčičku, takže jsme si kluka přáli :slight_smile: A to mám takovou malou perličku....s dcerkou jsem měla stejný termín na den 23.3,2006, narodila se 26.3.2006 :slight_smile: tak já bych byla pro, kdyby jsme měli dvojčátka o šest let starší :slight_smile:)))))
25. lis 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@asdf23 to je krásné :dizzy_face:
25. lis 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asdf23 to je hezky! To se jen tak nevidi :slight_smile:
25. lis 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek někdy se to stane :slight_smile: kamarádka má TP na den, kdy se narodil první syn, akorát 2roky po tom. Tak jsem zvědavá jestli se mimi trefí.
25. lis 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asdf23 to kdyby člověk chtěl naplánovat tak se mu to nikdy nepodaří...... :grinning:
@pavlina86 ty jsi taky z veselí? ano ted jsem přímo, jinak jsem takový cestovatel cizinec, který zakotvil zatím tady :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Já jsem taky ráda za kluky, přála jsem si ho i napodruhé. Ale taky bych chtěla vyzkoušet, jaké to je mít holku :slight_smile: Zatim nás nic netíží, tak je v plánu třetí. Né teda hned :slight_smile:
25. lis 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina86 Taky vyzkoušim. Včera jsem už brouzdala po netu a pokukovala po receptech :slight_smile:
25. lis 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super mít děti 6let po sobě a ve stejný den :D já mám termín 1.3.2012 tak snad to nebude 29.únor třeba :grinning:
25. lis 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 ne, já jsem z Kozojídek. Taky jsem tady zakotvila, před 3roky!! :wink:
25. lis 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 tak to jsi opravdu jak kamenem dohodit :slight_smile: :slight_smile: Kozojídky se mi líbí, že je to vesnice, blízko Veselí. Kde plánuješ rodit? Ješte se tam můžem potkat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek