• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@kosticka32 tak z tohoto mám taky strach, ne, že by to nebylo jedno kdy, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: já mam 5.3.
25. lis 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kosticka32 ja mam termin 2.3 a taky se modlim, at to neni 29.unor :grinning:
@andelka to je krasny :slight_smile: to me by se nepovedlo, kdybych to planovala :grinning:
25. lis 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky a v okolí Brna tu některá nebydlíte??:slight_smile:
25. lis 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asdf23 jéé tak to je dobrá náhoda :slight_smile: taky jsem myslela jeslti nebudeme mít stejně :slight_smile: ale to bych musela přenášet hoodně dlouho :grinning: tak uvidíme, mám spoustu datumů do kterých se trefit :slight_smile: 16.3.manžel,19.3.švagr, 29.3.děda, 1.4. strejda a 4.4. moje mamka :slight_smile:)) tak uvidíme jestli se do něčeho trefíme

@kosticka32 29.2. by byl dobrej úlet :slight_smile: kamarádka má termín 27.2, tak jsem zvědavá :slight_smile:)
25. lis 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 krásnej pupík, pořádnej domeček pro prcka :slight_smile:
zatím to holky s těma pupíkama ještě jde :wink: ale do vánoc jsme pěkný valounci :slight_smile: :grinning:
26. lis 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek mně by 29.2. nevadil, byl by pořád mladej :grinning: :grinning: a těch peněz ušetřenejch za dárky a oslavy :grinning: dělám si samo...srandu :confused: ale prostě bych to všechno slavila operativně třeba 1.3., hlavně ať jsme zdraví :grinning:
26. lis 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavlina86 supeer, recept jdu si ho taky opsat :grinning:
26. lis 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 aspoň si budem moct na bříška postavit talířek s cukrovím :grinning:
Akorát se bude možná už blbě sedět a ohýbat, tak jsem ráda, že mi bude s pečením pomáhat mamka.
26. lis 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 rodit plánujeme ve Zlíně! :slight_smile:
26. lis 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jinak perníčky mám upečené!! A jsou fakt dobré. Pomáhala mi u toho 5 letá neteřinka a 2 letý synoveček, takže si dovedete asi představit, jak to pečení vypadalo. :slight_smile: Ale zvládli jsme to a jak byly šťastní !! :grinning: :grinning: Takže mi jich moc nezbylo, musela jsem jim udělat balíčky pro mamku a taťku a samozřejmě chtěli každý svůj!! :slight_smile: :slight_smile: Ale do Mikuláše jich snad pár zbude- uvidíme! Abych nepekla ještě jedny! :slight_smile:

Tak Vám přeji hezký víkend!!! :wink: :wink:
26. lis 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina86 tak to jste zvládli krásně :dizzy_face:
My máme ještě veget, upečem je až příští týden a pak začnem cukroví.
Taky přeju všem krásný víkend. U nás je hezky, tak půjdem ven :slight_smile: Taťka si teď dává poobědového šlofíka.
26. lis 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 ja o nem uvažuju taky, i když nevím,blbce najdem všude, chodim na UTz do Prediga. Kyjov znám z praxe, ale jak jsem tam týden ležela, tak jsem si řekla, že tam jedine přes mou mrtvolu a hradiště neznám vůbec. TY máš jaké zkušenosti?

pošli vůni perníčku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. lis 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 mně přijde, že jsem už obrovská teď :slight_smile: s první jsem takvé břícho neměla :slight_smile:)
@pavlina86 jéé to je paráda, tak to bych měla s dcerkou taky zvládnout upéct :slight_smile: akorát potřebuju koupit formičky :slight_smile: chtěla jsem dneska na trzích, ale nic tam vánočního nemají, jen samé uzeniny :( a svařák a tak...
26. lis 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii ja se začínam cítit taky tak, nejhorší na tom je, že mě začínají večer šíleně bolet kříže a při chůzi mě začíná píchat jak kdyby na každé pulce zadku, někde uvnitř. připadám si jak důchodce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. lis 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak krásnou neděli všem a hezký dník! :grinning:
27. lis 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, ráda bych k vám občas zašla podiskutovat, jestli dovolíte.. (Benjik: díky za přidání :wink:)
Čekáme druhé miminko 14.3., pravděpodobně chlapečka. Co tak koukám na vaše profily - asi jsou kluci v kurzu, že? :grinning: Máme 14ti měsíční holčičku a právě nás skolila první horečková vlna - takže jsem z dnešní noci předem dost nervozní, jak to bude vypadat a snad se jí teploty nezvýší...chtěla jsem jít dělat adventní věnec do garáže, ale raděj jsem zůstala přikovaná k židli, abych byla Stelince na blízku, až se vzbudí...tak mě napadlo zabrousit sem a omrknout kolik březňátek se chystá na svět :slight_smile: Dnes tu ale zrovna nikdo není, co? :wink:
27. lis 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka23 no já v Kyjově taky ležela, a nemůžu si stěžovat,ale rodit tam asi ne. A Uh. Hradiště to nehrozí. To těžko já to beru tak kdyby něco ve Zlíně jsou na problémy vybavení, a reference převážně jsou dobré!!Na to 3D jedeme už po 2 taky do Predika. :slight_smile:

Posílám vůni perníčkůůůůů!! :slight_smile:
27. lis 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@daja.had ahojky, vítej tu:slight_smile: taky sleduju, že je hodně chlapečků, my teda pohlaví vědět nechceme, bude překvapení ale zatím každý tipuje kluka, tak jsem zvědavá, jestli to vyjde nebo ne:slight_smile:
Dcerušce ať je brzy líp, u nás to teď řádí hrozně, tak jsem zvědavá, kdy zalehneme i my s přítelem..
27. lis 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii no to joo já taky a taky začínám být pěkně nemotorná :grinning: :grinning:
27. lis 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@daja.had aoooj, další chlapeček gratuluju :slight_smile: budete mít doma páreček, to je čuper :wink: máme termín den po Vás, tak uvidíme..nakonec to tady může být všechno jinak :grinning:
27. lis 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83,@zdeniii holky, buďte v klidu já si připadám někdy jak důchodce tu mě tlačí, tu mě píchá! :slight_smile: Navíc si musím dávat pozor, protože mi bříško začíná trošku zavazet! Jak na to nejsem zvyklá. :slight_smile:A každou chvilku do něčeho narazím, tak aby jsme neměli otloukánka! Jinak manža mi včera řekl, že můžu chodit, o 5 min. později na autobus, že to určitě stihnu. :grinning:

Jinak jsem taky moc zvědavá, jak se to tady v tom březnu rozrodí. Kdo dřív a kdo později????? :wink:
28. lis 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@daja.had vítám další maminku :slight_smile: doufám že bude Stelinka brzy v pořádku.
28. lis 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had ahojky, taky tě vítam. ano princezni jsou tady nedostatkovým zbožím
@pavlina86 děkuju, teda ty nádherně voní...........no jen at to stihnem vůbec do nějaké porodnice:slight_smile:)))) a co to hradiště proč nehrozí?
Dnes jsem byla na oGTT, na výsledky se mi čekat nechtělo, tak jsem si projistotu koupila ještě čokoládu, co kdybych pak už nemohla? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Chutove to nebylo špatné, sladké moc, ale čeho je moc toho je moc.
jinak přeji všem invalidním čekajícím mamikám, včetně sebe, at se nám dobře ohejbá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. lis 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jarka23 Mě to čeká zítra, v 7 ráno na lačno a ještě pít něco extra sladkýho, to bude moje smrt, já se na lačno sotva doplazím ráno na WC a udělat snídani, tak jsem zvědavá, jak to ustojím...nemám takovej strach z porodu, jak z tohoto testu, už aby to bylo za mnou:/ A výsledky teda ok?
28. lis 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 tááák dneska budu dělat těsto :slight_smile: a zítra ty perníčky, tak sna d se podaří :slight_smile: na kolik je pěčeš?
28. lis 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 nevím jak dopadli, už jsem tam nečekala,že je pošlou mému doktoerovi, zítra jdu na Utz do Zlína a pak ve středu půjdu k doktorovi tak mi řekne jak to dopadlo. Aspon si můžu v klidku vychutnávat čokoládu. :slight_smile: :slight_smile:
Ja jak jsem šla dnes rano na polikliniku , tak člověk jde kolem takové křižovatky kde jezdí víc aut a ten vzduch a bez jídla taky mi nebylo všechno jedno jak jsem šla
28. lis 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii na 180 stupňů, ale jak dlouho ti neřeknu ,podle toho jak ti peče trouba? :slight_smile: a ještě jsem si vzpomněla, jestli chceš mít to těsto hnědší, tak tam jen přidej lžičku obyč.kakaa.Ne víc, ať to není třeba hořké!
Tak držím pěstičky , ať se Vám s Helenkou ty perníčky povedou! :slight_smile: :wink: :wink:
28. lis 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka23 v Uh. Hradišti rodila ségra a kámoška a obě měli blbý porod. Pořád bylo času a pak honem honem! :frowning2: A přístup prý taky nic moc. Tak nevím, ale v Hradišti sem ležela a stačilo mi! :frowning2:
28. lis 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 ach jaj, no tak to uvidíme kolik budem mít času :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hlavně at se nám nikomu nic nestane :slight_smile:
28. lis 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
manželík začal po vymalováni detského pokojíčku na bílo, používat i barevné malování, tak jsem zvědavá až to bude, co to bude. :slight_smile: :slight_smile:
28. lis 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek