• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@jarka23 já myslím, že snad ano!! První asi nebude do půl hoďky venku!! :slight_smile: I když kamarádka u 1 i 2 měla za 2 hod. odroděné! :slight_smile: Ale to mě asi nepotká. :grinning:
28. lis 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 právě to je sen asi každé, no :slight_smile: :slight_smile: chodíš sem někde k doktorovi anebo přimo do zlína?
28. lis 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kdy vás gyndařka posílá na test na cukrovku, já jdu na kontrolu až 20. 12. a tento týden začínám 24.t., tak nevím, jestli na něco nezapomněla
@verusa.j 24 -28tt
@andelka - tak to stihnu tak akorát, jestli teda přes Vánoce někde fungují :slight_smile:
28. lis 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem měla jít zítra na kontrolu, ale nemám hlídání, tak jsem se musela přeobjednat, za týden, takže další týden budu čekat. Ale utz stejně asi nebude, na co. No ale teď budu mít asi další poradny posunuté, takže další bude až po novém roce. Doufám že nebudu hlásit povánočních 5kilo navíc :sweat_smile:
28. lis 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j já myslím že jo. Jdu na cukrovku 14.12., ale mimo svátky se normálně pracuje.
28. lis 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka - no tak si říkám, jestli ona na to nezapomněla :slight_smile:
28. lis 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 děkuji, jsem na to zvědavá .-) a jak dlouho jsi nechávala uležet těsto? Musím ho udělat až zítra, manžel koupil místo koření na perníčky, krabici na přípravu perníku :slight_smile:)
28. lis 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had ahojky vítej mezi náma :slight_smile: koukám že další kdo bude mít děti od sebe 2 roky :slight_smile:)
Začínám být trochu nervozní jak to zvládnu :sunglasses: :grinning:
@pavlina86 jéé to mi povídej, já se nevejdu ani do dveří :slight_smile: jsem hroznej nemotora, ale naštěstí to dcerka po mně nezdědila :grinning: a umí padat i chodit dobře :grinning: uvidíme co synáček :grinning:
@verush89 tak na tu ckrovku nechoď :wink: já na ní taky nebyla a ani neplánuju jít te%d :slight_smile:
@jarka23 tak dodej pak fotečku jak pokojík dopadnul :slight_smile:
28. lis 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 k Dr. chodím do Veselí.
29. lis 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii většinou ho udělám nějak na večer a nechám jen přes noc. :slight_smile: Jinak já budu muset upéct teď 2 várky, jelikož už budou skoro snězené!! :slight_smile: :slight_smile: Takže asi dneska udělám těsto a zítra budu péct. :slight_smile:
29. lis 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, je tu někdo ze severu Čech?
Chci se zeptat :slight_smile: chodíte ještě do práce? Já už příští týden požádám na prohlídce aby jsem už zůstala doma. Mám práci kde osm hodin sedím a ani se moc nemohu projít. Už je to nepříjemné, pak chodím domu jako balón a mám nohy jako konve. Trpíte někdo na křeče do nohou? Já to mám skoro každou noc.

Přeji krásný den :slight_smile:
29. lis 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zdeniii no už jsem tam byla, nakonec se to dalo, byl to silně přeslazenej černej čaj, takže celkem ok, sice se celej den motám ale zítra to bude ok:slight_smile:

@asdf23 Já jsem na neschopence už od začátku, ale dělala jsem ve fabrice na třísměnný provoz, celý den ve stoje, běžná teplota kolem 35°C a navíc obsluha strojů, kdybych omdlela a padla do mašiny, nebylo by to pěkný, takže jsem musela hned zůstat doma. Pokud se v práci necítíš, tak určitě o neschopenku požádej. Jinak na křeče jsem trpěla a pomohl rozpustný horčík v tabletách, tak se na to zkus zeptat doktora, jestli to teda už nebereš. Já mám Magnosolv, původně na tyhle křeče, teď už spíš na tvrdnutí břicha a pomáhá :wink:
29. lis 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asdf23 ahojky, já být tebou tak do práce už nechodím kort když je takto náročná, což mi připomíná, že by ti měli v práci přizpůsobit podmínky k tomu abys mohla v práci pokračovat... ale to jen taková věcná :wink:
Já byla v práci asi do 6tého měsíce, nějak kolem vánoc jsem zůstala doma a už se nevracela - do práe jsem dojížděla a tenkrát bylo i dost sněhu a tak. Jsem za to ráda, člověk si může aspoň to těhotensví lépe užít a mít čas na všechno.
29. lis 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii určitě dám, jen to chviličku potrvá, manželík pracuje chvilkami jen po večerech :slight_smile:))))
@asdf23 ja jsme doma od 15 t.t. protože jsem začala krvácet, jinak jási nevím představit, ještě pracovat, protože jak už jsme psala, cítim se už jako důchodce :slight_smile:)
Jinak mé novinky, máme už 100% kluka, vážimě 920 g, a mám cukrovku. :angry: :angry: ach to budou šílené vánoce :slight_smile:)) dostala jsem se už na svou původní váhu a od ted jeno přibírám :slight_smile: :slight_smile:
30. lis 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 k potvrzenému klučíkovi gratuluju, váha pěkná :slight_smile: cukrovka mě mrzí. Nasadí ti dietu nebo i něco víc?
30. lis 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka děkuju andelko, musím se zítra objednat k diabetologovi, tak tam uvidím. co a jak, gynekolog řekl, že je zvýšena, U minulého utz jsem měla byt včera 26+0, podle včerajšího uzt 26+3, když takto budem pokračovat tak to asi stihnem i toho 29. února :slight_smile:
30. lis 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky takže dnes kontrola,vše ok,26tt a je to holkáááá :grinning: konečně se nám ukázala pipina jedna.A já holky zhubla a to žeru je to možný ? :grinning: ZA CELÉ TĚHU PODLE TEDA DOKTORSKÉ VÁHY MÁM NAHOŽE 2,5KILA no alespoň nemám takové depky už teď je váha tragická a snad to pak půjde dolů
30. lis 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka23 kdoví, Dany vypadal většinou menší a narodil se 3dny před TP. Já myslím že ti jen upraví režim.

@kosticka32 to je super, konečně další potvrzená holčička :dizzy_face: Je to možná, šťastná to žena :slight_smile: asi máš dobré spalování a hodně si bere malá :slight_smile:
30. lis 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kosticka32 konečně nějaká princdzna pro ty naše kluky, který se ukážou hned :slight_smile: :slight_smile: hned má člověk dobrý pocit, když ví, že je všechno v pořádku. Určitě si malička s tebe bere co potřebuje a máš dobrý meetabolizmus. jen tak dále

ja jsem si byla dnes koupit postýlku, a věcičky do ní. tak mimisek bude mít, kde bydlet :slight_smile:, kde spinkat, ale stále bude nahatý :slight_smile:
30. lis 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@daja.had ahojky, taky moc vitam :slight_smile:
30. lis 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 krasna vaha chlapecka! Kdy mas terminek? Hned na zacatku, vid? ja ho mam 2.3 a snad se posunovat nebude, mozna tak dopredu :slight_smile:
@kosticka32 gratuluji k holcicce!!!

Holky, zitra me ceka poradna a pak asi ten testik na cukr, snad ho stihneme nejak rozumne :slight_smile: dneska budu fotit brisko, protoze mi manzel rika, ze ho mam nejake male, tak uvidime, kdyztak sem hodim fotecku :slight_smile: jinak mam podle me vahy uz 6,5kg navrh!!!! ale sestra rikala, ze mam narok do 20 kg, tak snad to nestihnu, uz nam zbyva jen 13 tydnu...nejak to na me pada :slight_smile:
30. lis 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek termínek mám 5.3., už jenom 13 týdnu? dělaš si srandu, tak to rychle utíka. ja mám pocit, že až ted jsme si konečně je tomu možná tak 2 týdny zvykla na pocit, že jsem těhotná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. lis 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@deniskakubicek na poradnu držím palce, na test taky, ať to dobře zvládneš. Na fotečku se těším :slight_smile: , já se chtěla fotit dneska, ale zapomněla jsem, tak zítra, než se obleču. Já mám navrch 3,5kg, no taky radost, mám nárok tak na 12, tak taky doufám, že to už nestihnu. Do Vánoc to sletí ani nebudem vědět jak a v mém případě pak už budou zbývat jen tři měsíce, možná ani to ne.
30. lis 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 utika to silene, vid? ja se nestacim divit, dnes mi rekl manzel, ze nam zbyvaji jen tri mesice a ja na nej koukala, jakoze si dela srandu a normalne jsem si to sla spocitat :grinning:
@andelka dekuju :slight_smile: Kato a co si chces fotit? vzdyt ty jsi porad jako modelka :grinning: ti zavidim a jen 3,5kg? no to je krasa, to jsem mela ve 20.tt :-/ ale zase jsem rada, ze mam ted "jen" 6,5kg, s Kubou jsem mela uz 13kg navrh..uff
30. lis 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak tady je me brisko - 26+3.tt :slight_smile: vypada, ze je velke, ale zatim mi nijak neprekazi - zatim :grinning:
30. lis 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, moc díky za přivítání :slight_smile: ...Tak jsme nakonec zkončily se Stelinkou v pondělí v nemocnici s laringitidou - dnes nás pustili domů. První noc tam nemohla skoro dýchat, nevím co bych si doma počla..tam jsme běžely za doktorkou, Stelka dostala injekci a další inhalaci, pak už se to jen lepšilo. Celkově byl ten pobyt o inhalacích a zábaly na krk. Udělali odběry krve a moči, výsledky dobrý...noc na dnešek už byla fajn, klidná...teď už si taky vcelku spokojeně chrní....jsem slovo laringitida snad ani nevěděla do teďka, co znamená - teď je to teda pro mě pořádnej strašák! Hnus, a pevně doufám, že se nám to nebude vracet!
Jak tak čtu o vašich těhotenských problémech...si říkám, jestli jsem vůbec těhotná - nějak to nestíhám registrovat skrz tu naši prďolínu :grinning: Přibrala jsem zatím asi 6,5 kg..no v nemocnici, co jsem se s jednou maminou teď seznámila, tak si ale myslela, že si z ní dělám srandu, že jsem v 6tým měsíci - prý vypadám na 3. (ale kecááá :grinning: , já to na sobě přeci vidím nejlíp :wink: - no jo, ale na ty kydy jsem zvyklá už při prvním těhu, to byli furt otázky: kde to dítě nosíš? ach jo..takový řeči miluju :unamused: Prostě každý to má jinak, je to na něm vidět víc nebo míň...přibere sotva pár kilo, nebo naopak přes 20...shazuje se mu to snadno, či to nejde dolů vůbec...lidi někdy dělaj, jak kdyby jsme si to řídili sami :grinning: Já nabrala ale ve výsledku 15,5kg (což myslím, že není úplně nejmíň) a dolů to šlo samo hrozně rychle a navíc ještě pár kil pod původní váhu..
Na cukrovku jdu 9.12. (taky se mi to zdálo dost pozdě, 27tt, ale asi teda ne :wink: ) už teď se třesu hrůzou z odběrů - já jsem omdlívací...se Stelinkou jsem ukecala doktora a nešla jsem na ní, takže teď to pro mně bude taky premiéra..
30. lis 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek krásne bříško, ano ješte možna nepřekáží, ještě se dají prckové stlačit, ale až budou vetší tak už to tak lehce nepujde... :slight_smile: :slight_smile:

@daja.had to je dobře že se Vá to zlepšuje, budete už jen holky zdravý. Ono máš jiné starosti než - li se pozorovat jak ja bezdetna už víc jak dva měíce doma na PN :slight_smile: :slight_smile: ono na tu cukrovku se má chodit od 24 - 28 t.t.
ja přemýšlím, jen jak to taky z tou cukrovkou zvládnu, no uvidím až půjdu doktorovi co ten mi, řekne. jen ja chci čokoládu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. lis 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii no budeme je mít přesně 1,5 roku od sebe ...já se na to zatím jen těším, no říkám zatím...jak to bude v reálu se teprv pozná :wink: ale přáli jsme si děti blízko sebe - budou to parťáci! snad teda...a když se budou řezat, aspoň nebude mít nikdo moc navrch :grinning: ...my se se ségrou jako děti řezaly a jsme o 4 roky - byla jsem v nevýhodě jako mladší, tak jsem jí kousala a kopala...to mi šlo teda dobře :slight_smile:
30. lis 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek