• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@jana8 ahojky :slight_smile: já mám taky víc TP - podle MS, podle prvního utz a podle NT utz, ale vím kdy jsme miminko počali, takže beru za směrodatný a hlavní spíš ten, co mám v pase.
Jé, tak to přeju ať se miminko pěkně ukáže :slight_smile:
19. říj 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. My máme termin 31.3 :slight_smile: Taky mám jen jeden termín, kamoska mi rikala, ze druhy je podle ultrazvuku a ji vysel stejne jako podle PM. No my to mame všechno docela rychlý. Co to bude uz vím asi tak od 10 tydne. Jeste to ale neprozrazujeme, pockame na velky ultrazvuk na potvrzeni :slight_smile:
19. říj 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xalda jé, poslední březňátko? :dizzy_face: Už od 10tt? tý jo, to je brzo. Tak ať se vám to potvrdí.
19. říj 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: tak jakpak rostete? :wink: My jsme byli včera na velkém UTZ tak nám potvrdili vysněnou holčičku a vše je v pořádku , tak jsme šťastní a co vy maminky, už víte některá další pohlaví březnového miminečka? A nejste některá z Prahy? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Papa
19. říj 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
JJ snad to vyjde, torchu bych se chtela vyhnout prvnimu dubnu :slight_smile: Rekl mi to s rezervou pri triple testu, takze kecam vlastne v 12 tydnu ( rychle to leti, v tech tydnech uz se ztracim :slight_smile: )
19. říj 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xalda triply se dělají v 16tt, asi myslíš Nt screening? Já se taky tehdy ptala, ale říkala Dr že to ještě není poznat. Tak jsem zvědavá jestli se mi potvrdí holčička na kterou se cítím :slight_smile: Jo, tak 1.dubna by to byl fór :grinning:

@elisia takže páreček, to je pěkný :slight_smile: a hlavně že je mimi zdravé.
19. říj 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!nám už pohlaví řekli na screeningu ve 13týdnu..s jistotou na 70% a pak při každé další návštěvě to bylo jasnější a jasnější a teď už vážně není pochyb..čekáme chlapečka...a tam se to prostě neschová :grinning: teda aspoň ten náš to pořád vystavuje :grinning:ale někdo má větší stydlíny :slight_smile: termín máme 15.03.2012..ani jsem se nezeptala, můžem se přidat?@elisia -jsme z Prahy :slight_smile:
19. říj 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ to je on. Mam znamou a ta ma termin jen o par dni a tvrdila ze to je triple. Tak nic asi si to budu muset vic prostudovat, co mam za sebou. Prijde mi ze ted toho mam nejak hodne. Docela jsem se i bala zkoumat, co vse muzou zjistit, abych pak nebyla ve velkym stresu..
19. říj 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xalda Triply se dělají v 16tt jen z krve, kdežto NT je krev+utz mezi 10(krev) a 12-14tt(utz). Ono je lepší nad tím moc nešpekulovat a řešit až problémy které vzejdou.
Teď konkrétně mě čeká v 20tt velký utz, pak kolem 23tt echo srdíčka, kolem 26tt test na cukrovku a někde tam ještě jsou jedny odběry. Pak 30tt další podrobný utz a 36tt stěr na streptokoka.
19. říj 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohu se přidat? Já mám termín 26.3. zatím je za námi screening a ten dopadl dobře, tripply mi už nedělala, taky bych na ně nešla, a už se těšíme na velký ULTR ve fatulktce, protože pořád nevíme, co to bude, na tom prvním screeningu mi to prostě neřekla, že je brzo a to odpovídalo mimčo 13 plus1. Tož jsme zvědaví. Jinak začínám maličko cítit takové bublinky v břiše, asi už se prcek ozývá. Blbě mi bylo skoro 3 měsíce, teď je to lepší, jen ráno mě někdy natáhne, hlavně únava se lepší, to je důležité. Dělám učitelku v MŠ, takže pohybu mám hodně, doma cvičím na míči a někdy když to práce dovolí si zajdu u nás na kurz plávání. toť o mě :slight_smile:
19. říj 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j ahojky :slight_smile: jé, to máme termín skoro stejně :slight_smile: moje mrně právě dokopalo manželovi ruku :grinning: u vás to taky brzo přijde. Auper že už je ti dobře, zvlášť když pracuješ, taky se nezastavíš, co? Já mám doma mrně jen jedno, ale stačí to. A ten kurz plavání je přímo těhotenský? Já chodím na těhucvičení dke je napřed plavání a pak cvičení a ten bazén si fakt užívám, vodička 31 a slaná :slight_smile:
Za chvilku budem v 5.měsíci (kalendářním), letí to, co? :slight_smile:
19. říj 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek holky tak my budeme mít doma snad pareček( teda když se to nezvrhne a nezmení se v kluka) Už máte jmena? my zatim asi Michaelu. Jo a nevite o nejakém obchudku nebo tak kde by se dali sehnat neutrálne veci? Nenávidím totiž ružovu a leze mi na nervy že ji dávaji uplne všude
20. říj 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka - ano, vede do porodní asistentka, třeba se tam i něco dozvím, ale uvidím, jak se mi podaří uvolnit z práce, ale ráda bych, v práci se fakt nezastavím a zapomníám na to, že jsem těhotná. Jinak si cvičím něco doma. V práci bych měla být do Vánoc, tak snad to vydržím :slight_smile:
20. říj 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j tak to je super, snad to bude vycházet. A po vánocích ještě 3měsíce doma, to bude fajn :slight_smile:

@barky to je pěkné, páreček :slight_smile: my jméno máme jen pro holku, pro kluka zatím ne a vůbec nevíme. :unamused: Neutrální se dají sehnat normálně, nezdá se mi to jako problém.
20. říj 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak u nás včera trochu drama :astonished: měla jsem křeče břicha, tvrdlo mi no děs..jelikož jsem na rizikovém tak jsem zase plašila jak blázen :rolling_eyes: ale mazlík je v naprostém pořádku pěkně se tam vrtěl, to byla úleva...prý je to jen z toho jak rostě bříško a vazy to nezvládaj..způsobuje to křeče a to stahy dělohy..tak mám předepsané magnésium a klid, ko za týden..ale hlavně že je to dobré :slight_smile: ale ta odměna večer!první kopance :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barky gratuluju k párečku, vždycky jsem páreček chtěla :grinning: se jmény je to pro nás nějak těžké s manželem jsme měli jen pro holčičku a čekáme chlapečka..tak teď tápeme a hledáme :grinning: :grinning:
21. říj 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak mi máme za sebou kontrolu u doktorky, ale prcek se nám nechtěl ukázat. Ale podle toho co viděla, tak je zdravý, tak to je důležité. Příští týden jdeme na velký ultrazvuk, tak tam už nám to snad řeknou. Je to mrška, nás napíná :slight_smile:
21. říj 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alikorcakova to je miminko stydlín :grinning: to neznáme :wink: a jak to cítíš?já to cítila správně :grinning:
21. říj 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 no teda, to tě muselo dost vyděsit. Mně též tvrdlo bříško hodně, od 20t, i 4x za hodinu, tak to samé - magnezko a klid, čípek byl ok, miminko taky, prý mám "akčnější" dělohu. Teď už mi bříško taky párkrát ztvrdlo, ale zatím výjimečně. A velká gratulka ke kopanečkům :dizzy_face:
21. říj 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 No já jsem si celou dobu myslela, že to bude kluk, ale doktorka si myslí, že to bude spíš holčička, ale že si to máme nechat na velkém ultrazvuku potvrdit. Takže moje intuice zklamala. Spíš než miminko stydlín to bude pěkná mrška a dělá nám to schválně :slight_smile:. Doktorce nechtěla ukázat ani obličej, schovávala si ho ručičkama.
21. říj 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka děkuju, no je to super pocit...však ty to už znáš :slight_smile: snad se zase večer projeví :grinning: no vyděsilo mě to strašně..mě děsí všechno :slight_smile: pořád se něco děje..ale naštěstí je mrňousek vždycky úplně v pohodě..to magnézko asi hodně pomůže viď?no dneska je to lepší..akčnější děloha mě pobavila :grinning: :grinning:
21. říj 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alikorcakova no tak pak je to správná holka, dělá drahoty :grinning: chce aby jste měli s tatínkem pořádné překvapení, nic neukáže zadarmo :slight_smile: :slight_smile: to jsem teda zvědavá jak se to u Vás rozlouskne..už příští týden, viď?a pak bude jasno :grinning:
21. říj 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 jj, ve čtvrtek už budeme vědět :slight_smile:
21. říj 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 no mně to moc nepomáhalo, brala jsem3x 2tbl denně, k tomu klasické vitamíny a železo, jsem si připadala jak důchodce :sweat_smile: Ono to nějak přestalo nebo se zmírnilo samo od sebe, jak si asi děloha zvykla. Ale bylo to strašně nepříjemné. Pomáhalo si lehnout, ruce na bříško a nohy nahoru. No ještě si užijem, to může být furt něco. Ale miminka jsou houževnaté, jen nás zkouší :wink:
Já se nemůžu toho utz dočkat, snad nebude taky mrška jako
@alikorcakova o obličej mi tak nejde, jako o ten spodek :grinning:
21. říj 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka copak o to, mě o obličej taky zas tak nešlo, stejně to není moc rozpoznatelné, ale paní doktorka chtěla vidět, jestli nemá rozštěp, tak jí musela trošku pošťouchnout. To se pak začala vztekat a trošku dala ručičky stranou :grinning:
21. říj 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka ty taky nevíš co čekáte :wink: tady to bude samé překvapení :grinning: ..ahaaa nezabralo ti to...sakrblééé :angry: ale hlavně, že to přešlo..jo joo sice je to furt něco, ale žvejk je v pohodě a já to vydržim :slight_smile:
21. říj 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 nene, ještě je brzo a minule v 16tt mi utz nedělal. Tak se těším že zas uvidím prcka :slight_smile:
No to víš že už tu popíjím Magnezii, pro jistotu :slight_smile:
21. říj 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka :grinning: to je dobře..ahaa, no tak to bude překvápko a máš typ? :wink:
21. říj 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 mám, myslím že je to holčička. Tak jsem zvědavá jestli je moje tušení zase správné. :slight_smile:
21. říj 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhulky, můžu se přidat? My máme TP 20.3. 2012, jsem z Brna a je to náš první drobeček, pohlaví zatím nevíme, ale snad nám to řeknou na velkém UTZ, kam jdeme začátkem listopadu. Nemáte někdo zkušenost s předporodními kurzy v Brně? Rodit bych chtěla v Bohunicích, tak případně zkušenost s kurzem přímo ve FN Bohunice?
21. říj 2011 v 15:43  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek