• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@daja.had taky jsem chtela deti blizko u sebe, uz po 6ti nedeli jsme se snazili, ale vyslo to, az kdyz bylo Kubickovi 13m :slight_smile: natoz, ze je manzel neplodny, tak je to super skore, ze cekame druhe mimi :grinning: neee, ted uz si z toho delame legraci, treti uz mit nemusim :slight_smile:
30. lis 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka23 díky, snad už to bude v pohodě! No s tou cukrovkou to máš teda na prd...tak snad to nebude nijak moc přísná dieta...taky si nedokážu odpustit sladkosti :confused:
30. lis 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek tak to jste teda borci s neplodností! :grinning: a klobouk dolů, že hned po 6ti nedělí začla snaha - tak to tak horký u nás zase nebylo :wink: My prostě chtěli do 2 let - šla jsem podle toho i na mateřskou a že jí zrovna navážu...pak jsme si řekli, že na to snažení máme půl roku, tak že začnem...no a moc si dělání dětí manžel neužil, jelikož to dopadlo na první pokus :grinning:
30. lis 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek ty jsi zlatá, prý modelka :grinning: no už se bříško dost rýsuje, uvidím jak to bude vidět na fotce, ale myslím že pokrok za 14dní bude viditelný. No jo, 3,5 jenže z toho dvě kila za poslední měsíc, na to nejsem zvyklá, od Danyho. :sweat_smile: tak doufám že to nepoletí mco nahoru, čekají nás vánoce, ach jooooo
Krásné bříško, takové kulaťoučké a je bezva že ti ještě nepřekáží, já už se "těším" až budu zas do všeho narážet :grinning:

@daja.had to mě mrzí, že jste skončily v nemocnici, hlavně že už je to dobrý.
Jo, to slyším taky furt, kde to mimi mám a v kterém že to jsem :confused: ale když mám druhé, tak vidím ty výhody a užívám si toho dokud to jde. A pevně doufám, že co naberu shodím stejně jako u Danyho. No a kdyby náhodou ne, tak se pak holt budu muset snažit, však to člověk dělá celkově pro sebe a pro zdraví. :slight_smile:
30. lis 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had u nás jsm esi snažení taky moc neužili, stejný přístup, začnem radši dřív, nebudem to hrotit s ATK a uvidí se. A další MS už nepřišla. Na to, že si m taky myslel,že to bude problém, tak dobré skore :grinning:
30. lis 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek jéé kráásnej pupík!!!

Já mám holky nahoře 6 kilo a myslím, že je to ok :slight_smile:)) uvidíme jestli dám zase 20 :slight_smile:)

@daja.had jejej tak ať se vám to nevrací, kamarádčina holčina na tu langritidu trpí, je to šílenost... hlavně že už je ok!!
Tak na tu cukrovku nechoď, já naní nebyla u prvního těhu a nepůjdu ani teď :wink:
Taky jsem chtěla mít dětičky brzy od sebe a mám z toho radost, že nám to tak vyšlo.
30. lis 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás byly oobě těhotenství na poprvé :slight_smile:) takže také žádné velké snažení. Jsem za to moc moc ráda! :dizzy_face:
30. lis 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to vam zavidim, ze jste to mely na poprve :slight_smile: my se snazili rok, u Kubicka teda vubec, takze nevim, jak dlouho to trvalo, tak mi jen doktor rekl, ze nema cenu, abych brala antinu, kdyz je manzel neplodny, tak jsem vysadila :slight_smile: ale jsem rada, ze to dopadlo, moc rada :slight_smile:

a dekuju, brisko roste, ale zatim ok, funguju s nim normalne, i kdyz mi dnes manzel rekl, ze uz se mi vyhyba, kdyz jsme u sebe :grinning:
30. lis 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme se vratili z poradny :slight_smile: zase bylo velke mereni a vazeni a Matyasek ma uz 900g!!! Jsem 26+6.tt, ale Maty odpovida 26.tt, termin mi ale porad nemeni...na cukr jdeme 9.12 a dalsi poradna je 19.12...dostala jsem 5 fotecek a pan doktor byl spokojeny...za to sestricka mi vynadala, ze jsem za dva mesice pribrala 5kg :frowning2: holky, zase z toho budu mit nocni mury...jinak mam 7kg nahore, ale z toho uz ma skoro 1kg prcek, coz je si myslim hezke...tlak jsem mela vyssi a pristi poradnu jdu na odbery kvuli protilatkam :slight_smile:
1. pro 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek to je koza. Kamarádka přibrala za měsíc pět kilo a neřekli ani slovo. Kdyby měla otoky tak neřeknu, ale takhle, když je všechno v pořádku?Vůbec nic si z toho nedělej. Maty je kus chlapa :slight_smile: Termín už by měnit neměli v průběhu těhu, to nemá smysl. Prý je nejpřesnější buď podle data početí, když někdo ví, nebo podle NT, ale pak už se měnit nemá.
Hm, tak jsem se fotila, ale nevím jestli to tu mám dávat :sweat_smile: to zas bude "najděte pět rozdílů" :grinning:
1. pro 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Kato, ukaz fotecku, ja jsem fakt zvedava :grinning:
ja nevim, proc mi vynadala...myslim si, ze mych 7kg navrh nijak miminku neublizuje, ze jsem normalni zenska...pritom mi minule v poradne rikala, ze mam narok na 20kg...ja na sebe vzdycky pritahuju takove baby :-/
1. pro 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek to je fakt hovadina, takhle stresovat těhulky. 7kg v tomto týdnu je úplně v poho, navíc někdy holt člověk přibere za měsíc víc a někdy míň a tak, tak fakt nechápu.
No dobře :sweat_smile:
1. pro 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kato, manzel koukal na PC a rikal, co je to za holku, mu rikam, ze jsi tehulka a on tomu nemohl uverit, normalne se zvedl z gauce a sel se podivat, pry jsi stastna zena :slight_smile: ja teda ziram taky, pac ty mas to miminko asi na zadech :grinning: ale bud rada, brisko neprekazi, kila navrh nemas, ale hlavne, ze je mimi zdrave :slight_smile:
1. pro 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kolik vazi vase deti ve 26.tt? Nas Kuba mel 1kg az ve 30.tt, kdezto Maty ho uz ma skoro ted, tak se trosku bojim :slight_smile:
1. pro 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek :grinning: že manželovi děkuju za lichotku :wink: no, na zádech - to bych měla hrb, děkuji nechci :grinning: :grinning:
Máš manžela doma? To je príma, já mojeho viděla ráno minutu když se přišel rozloučit. A přijde zas až kolem 17.30. Ale na dnešek máme toho hodně na programu, tak to uteče.
Jojo, však bříška si užiju ještě až až, ono to teď poleze.
Váha - já vůbec nevím, od 12tt nemám tušení. Dany měl ve 29tt 1,1kg. Ony ty děti ani nepřibírají rovnoměrně, tak se neboj. Není to žádný obřík. TeĎ jsem se koukala a v 27tt by mělo mít miminko 800-1000g. :wink:
1. pro 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jj, vyridim mu to...zitra nam zase odjizdi na tri dny a v nedeli k nam ma dorazit vichrice, tak jsem fakt nadsena :grinning: koukala jsem do tvych fotecek a Maty v pohode odpovida, takze jsem klidnejsi :slight_smile:
1. pro 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek Maty je rozhodně naprosto ok :slight_smile:
jejda, tak se aspoň dneska pěkně užijte. Mně by se stýskalo, ale asi to jinak nejde, že? Těším se na víkend, že budem spolu všichni. No vichřice, to bude super :unamused:
1. pro 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jééé to je pidi bříško jak po dobrém obídku :wink: Holky já se tak těšila až budu vědět co čekáme a vypuknou nákupy a já jsem nějaká zmatená a nevím kde začít a co mám koupit hlavně všude se začínaj rojit vánoční maniaci a já ztrácím chuť chodit na nákupy hlavnmě i to počasí..............miminko asi bude nahatý a spát bude v krabici a nosit ho budu v nůši :astonished:
1. pro 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kosticka32 bohužel, to je ještě před snídaní :grinning:
A co nechat nákupy po novém roce. To sice budou zase slevy, ale i tak to bude asi lepší než teď před vánocema.
Užívejte si nákupy, já vám závidím, nemám moc co kupovat :sweat_smile: jen postýlku a postel pro Danyho a ty mají ještě čas.a nejsou to moc kochací věci.
1. pro 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka
já nějak nestíhám dočítat ale nechceš mi říct, že je to Tvoje bříško ve 24 tt ???? vždyt žádný nemáš !! ???
1. pro 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek

www.tehotenskakalkulacka.cz

to jsou super stránky .. zadej si poslední MS nahoru do lišty a vyjede Ti info jak má být Tvoje miminko velké apod.
1. pro 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meluzina to je dnešní fotka, je tam datum :wink: jsem 23tt+4 :slight_smile:
Jj, přesně z té stránky jsem ty údaje psala, ta tehotenska kalkulacka je fakt bezva :dizzy_face:
1. pro 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka
tak to je masakr :slight_smile:)) a to jsi byla takhle hubená i s prvním miminkem ? tak to já sem schválně dám moji fotku to se potrháš smíchy :slight_smile:))
1. pro 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tohle je moje gigantické břicho !!! jsem 25+5 tt
1. pro 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek my jsme měli 26+0 920g
1. pro 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@meluzina no, musím se mrknout - tohle je s Danym ve 24tt - je teď menší koukám
Nooo, krásný domeček:slight_smile: sluší ti moc :dizzy_face:
1. pro 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andelka
ty jo to mi řekni jak to děláš ? :o) to je stejně zvláštní že někomu se to břicho vyvalí a někomu ne ... :o) ty přibíráš fakt jen váhu miminka viď :o) to je super .. porodíš a budeš hned vypadat normálně .. za to já se budu z porodnice valit :slight_smile:
1. pro 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meluzina to netuším :sweat_smile: přitom jsem si právě myslela, že bude bříško větší a dřív, když je to druhé těhu a docela brzo po prvním a houby. Fakt tabulky a obecné doporučení jsou na dvě věci,. stejně jak s tím přibíráním.
No, to ne, mám nahoře 3,5kg a prtě nemá ani kilo ještě,tak leda by ten zbytek dělala voda a děloha a krev.
Kdoví, to se nedá dopředu říct, klidně můžeš jít z porodky i s mínusem :wink:
1. pro 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meluzina jj, na ty stranky chodim :slight_smile: diky
1. pro 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mojetehotenstvi.cz/sem-spatna-mama holky, tohle me dostalo :frowning2: presne tohodle se bojim jak cert krize! :frowning2:
1. pro 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek