• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@andelka no jasně že když jspou problémy tak je to vysvobození! to ano, i jinak to určitě pomůže :slight_smile:
Taky jsem na to zvědavá jak to Helenka bude brát, to je prostě něco co človek neví... :sunglasses:
2. pro 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii musíme věřit, že to zvládnem :slight_smile:
2. pro 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka v nic jiného nedoufám, stejěn nic jiného nezbude :grinning:
2. pro 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak,perníčky napečeny, žloutkové cukroví taky, i slepeno, jen ještě oboje nazdobit. Asi zítra, ať to Mikuláš stihne rozdat :grinning:
Zítra jdu ráno po 14dnech zase cvičit, už se tááák těším :dizzy_face: a odpoledne bude malej u babičky, tak budem mít čas pro sebe s mužem :dizzy_face:
3. pro 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka tééda ty se činíš! Paráda! Super že máte cvíčo o víkendu, to se u nás nikde neděje... J8 půjdu prvně snad ve čtvrtek a těším se moc moc, beru tam sebou Helenku tak uvidíme :grinning:
3. pro 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii no pomalu ale jistě už jsem musela začít. Zítra už je druhá adventní neděle :sweat_smile:
Je to super, malého hlídá tatínek a já mám čas pro sebe a Dominika. Tak jsem zvědavá na reportáž od vás, jaké to bude :slight_smile:
3. pro 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka to já sama taky :slight_smile:))
3. pro 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky už mám něco napečeno, ale slepovat ještě asi nebudu, hlavně ty krémové počkají, dneska bylo na řadě linecké ze tří dávek, ale ppřemýšlím ještě o jedné, nějak mi to chutná :slight_smile:
3. pro 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ještě posílám svoje břicho :slight_smile: Jinak na cukrovku mě ještě gyndařka ani neposlala a to jdu na ko až 20.12., tak doufám, že nebudu lítat přes vánoce
3. pro 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. pro 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@verusa.j no, mezi svátky by to bylo fakt milé :unamused: já jsem si to naplánovala 10dní předtím, ať vím kdyžtak.
Krásné bříško :dizzy_face: moc ti to sluší
3. pro 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j krásnej pupík!!
3. pro 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii to znám!! :slight_smile: Ti naši chlapi mají nějaké pocuchané hormony nebo co??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Když se nám potvrdilo, že to bude chlapeček, tak můj taky došel s tím, že by chtěl jiné jméno. :angry: Takže místo Daniela budeme mít Martínka. :wink: Tak jsem zvědavá, jak to dopadne u vás. :wink:
5. pro 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina86 Martínek je príma taky :slight_smile: kdybychom k tomu neměli blbé příjmení, tak bysme druhého měli možná taky Martina.
dneska 16.30 jdu na KO, ale asi nic zajímavého nebude, je to takový "hluchý" týden :sweat_smile:
A objevila jsem další těhotenskou roztomilost - pálení žáhy, večer když si lehnu :unamused:
5. pro 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j ........ jéé, další krásný pupík! :slight_smile:

Holky , za chvilku to nebudou už pupíky, ale pořádné pupky! :slight_smile: :slight_smile: Ale aspoň víme, že se těm našim prckům u nás líbí. A ten náš snad bude noční dítě, přes den o něm skoro nevím, jen občas pokope. Ale po 22. hod. ho strašně začalo bavit se mi v bříšku otáčet a hlavně kopat, ty jeho kopance jsou čím dál silnější, až se mi někdy zvedá žaludek. :slight_smile: A popravdě vůbec netuším, jak je vlastně otočený??Protože tam sebou pořád mele! A zítra jedeme na 2 pokus 3D, tak snad bude rozumnější, ne jak posledně??????????????
5. pro 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina86 ony ty děti přesně vědí, kdy máme čas se jim věnovat, večer a v noci, když je klid :sweat_smile:
Ono tam to mimi má ještě dost místa, ještě tam může dělat psí kusy. Dany se mi otočil až po 30tt a vůbec jsem nepoznala kdy, ani jsem nikdy nevěděla, jak je otočený, pokud mi to neřekl Dr.
Tak budu držet palce, ať se klučík umoudří a pěkně se ukáže :slight_smile:
5. pro 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky..........u nás zatím nic nového, zkouším dodržovat racionální diabetickou dietu :slight_smile:)) i e i daří ale na jak dlouho? :slight_smile: :slight_smile:

@verusa.j krasnoučkej pupík :slight_smile: :slight_smile:

Mě včera mamka řekla, že už mám taky pořádny břicho, že za ty 3 měsíce do porodu ještě pořádně narostu :slight_smile:)), nevadí hlavně at jsme zdraví. s kilama jsem na tom stále stejne zatím mám 0.5 kg navrch své původní velké váhy.
Když jsem byla na UTZ tak byl hlavičkou dolu a telíčko měl na levé straně a kopal mě na pravou stranu hore, ted mě kopena pravou stranu dolu a hlavně do močáku au. :slight_smile: tak jak tam asi je? už taky kope čím dál tím častěji a silněji občas mám pocit, že skoro pořád :slight_smile:
Přeji Vám holky všem hezkej den
5. pro 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a navíc jsem přišla na jednu věc začínam mít sklerozu, jako ted, šla jsem zapnout pc s tím, že se chci na něco podívat a nevím vůbec na co jsem chtěla podívatm,. tak píšem aspon Vám. :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka23 Tak to je u mě uplně normální stav teď :grinning: tý jo jen 0,5kg já asi 3 kila teda :wink:to je pecka,jooo kopání to je boží,někdy je to fakt tak silně že až siknu :Dale dá táta ruku na pupek a nic :grinning: ještě kopanec neschytal což je divný
5. pro 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j to je ALE TAKY MALINKEJ PUPÍK JÁ UŽ VYPADÁM JAK PŘED PORODEM :astonished: a to ještě 3měsíce mě čekaj
5. pro 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kosticka32 když už si neví rady s kopancama, tak řeknu manželovi ař si dá ruku na břicho a mám klídek :slight_smile:
právě někdy ten kopanec je opravdu nečekanej tak se člověk i lekne. jo jo 0.5, ale zase všichni říkaj, že se mi sformovala postava. Mě je tak strašně líto, že je zima, tak bych ráda bříško hrdě ukázala i venku, ale co z toho když ho zahaluju do zimní bundy :slight_smile:
@pavlina86 Tak to chodíte tak k Dr. Kovalčíkovi,když jdete v úterý, on je boží. opravdu se mi líbi, vždycky jsem chtěla ař mě znovu objedná sestřička k němu. Ale už do zlína nemusíme zatím tak kone výletům.
5. pro 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 tak to je pěkné, 0,5kg a ještě se ti formuje postava :slight_smile: Já snad v minulém těhu i hubla nebo co, což se tentokrát říct nedá. Jojo, vystavování bříška jsem si neužila ani jednou, jak začalo růst, tak už se nosily kabáty a bundy. Co naděláme. Budem se na jaře chlubit miminkama :wink:
5. pro 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Holky, tak jsem měla o víkendu trochu paniku, prcek od pátku lenošil a nechtěl nějak kopat...cítila jsem jen sem tam takové šlubání uvnitř..asi byl nějak jinak natočenej....včera jsem to už nevydržela a dala mu chudáčkovi vojenskej budíček a zase šlape/kope jako hodinky, uff:wink:
Jinak se malování úplně nezdařilo.bylo to super, ale já to chtěla ještě vylepšit:stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: a tak budem muset malovat jednu stěnu znova...joo když se daří tak se daří...
@verusa.j -krásnej malej pupík :grinning:
@jarka23 - jak to děláš 0,5kg hore..já snad tohle nabírám přes noc :grinning: :grinning: no uvidíme ve středu jak shovívavá bude váha..
5. pro 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 - děkuji, někdy mi přijde velký,a le asi nebude, záleží jak se vyšpulím :slight_smile: myslím, že nakynu jak pak budu doma před porodem, zatím jsem hodně v pohybu a ani moc nejím :slight_smile:
5. pro 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 - jo a jak vypadá vojesnkej budíček ? :slight_smile:
5. pro 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j -tak to bued tím, já jsme doma, tak kynu a kynu :grinning: :grinning: někdy mám pocit, že už jsme pěkně nemotornej hrošík a jindy si zas řikám, že dobrý..ale ty kila šla nahoru ani nevim jak... :sweat_smile:
...začla jsem jemně písničkou co mu pouštíme..ale on nic, tak jsem s ním třásla a on furt nic tak jsem mu dala minutku na břicho :grinning: a to už na něj asi bylo moc :grinning: :grinning:
5. pro 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 :slight_smile: ty jsi teda mamina :slight_smile: tak to já si sem tam lehnu na bok, když nic, ale ona obvykle kope spíše více než méně, úplně se mi vlní břicho, jinak já zatím přibrala 4 kg, takže to se dá
5. pro 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j no te náš byl právě divočák..stačilo mu poslat nějákou dobrotu a už tam tančil...a teď najednou nic.. :fearful: ale dneska už se zase pěkně hlásí :grinning: snad mi to odpustí :grinning: :grinning:
5. pro 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 - tak oni někdy musí odpočívat :slight_smile: taky se mi jednou stalo, že nic, jen takové bublání, ale záleží asi i na poloze
5. pro 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j já vim :wink: , ale 2dny si dát chrupku :grinning: no ale kdyby mu to potom vydrželo, nezlobila bych se :slight_smile:
5. pro 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek