• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@jarka23 no já nevím, kdo tam bude, ale jestli tam bude Dr. Kovalčík, tak to bude super. K němu jsme chodili v Caru. :slight_smile: Je úžasný.
5. pro 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 ja jsem byla 2 x v úterý dopoledne a byl tam a jednou v pátek dopoledne a taky. pokaždé jsem chtěla k němu, proč zkoušet někoho jiného když jsme boli po první spokojení :slight_smile:
5. pro 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Ko v pohodě, Dr má nový utz, takže jsme mrkli na mimčo a má to přehazovací na 3D, tak jsem viděla poprvé mimi v 3D, má krásnou ručičku a prstíky :slight_smile: obliček vidět nebyl, je otočený teď hlavou dolů, obličejem ke mně. A má 600g :slight_smile:
5. pro 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka asi ano, anebo se nás každý zeptá komu vozíme miminko?
@petrita83 o malování mi ani nemluv, když manžel konečně namaloval na zeleno kopce a chtěl strhnout pásku, tak to strhl snad až na panel, a ne ne stěnu opravit.
5. pro 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 no, mně se ptala sousedka, když jsme jeli s malým poprvé k doktorce, čí to je dítě a nechápala, jak to že moje :grinning:
5. pro 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 jo jo to známe..také jsem vše důkladně oblepila a páska strhla i dřevo z lišt u podlahy :grinning: výborný!
5. pro 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojyk holky tedy vy drbete :slight_smile:)
Já jdu na kontrolu zítra tak jsem zvědavá, myslím že mám nahoře 6 kilo a moc se těším až zase toho našeho drobka uvidím!!
Jinak co se kopání týče, tak večer je to vážně nádhera, konečně o sobě dává pořádně vědět :slight_smile: SPíš už nevím jak si v noci lehnout, začali mě bolet kolena a vůbec se mi něpohodlně spí... joo už to začíná :slight_smile: :grinning: :sunglasses:
5. pro 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 no hele já přibrala 2,5 kila,ale pupek mám obr,že se ani do zimní bundy nevejdu :astonished: a to ještě 3měsíce předemnou ale nechci si fakt nic kupovat :confounded: Dneska poprvé nakopla tátu byl z toho docela vypleskanej sem se musela smát
6. pro 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kosticka32 když ja ti nevím, dnes jsem se vážila a ja snad hubnu co jsem začala dodržovat tu hnusnou diabetickou dietu, kde počítám ty sacharidy. břicho taky velký . ja snad až porodím tak budu i štíhla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@zdeniii jo jo snažíme se ale jen trošičku podbat to tu :slight_smile: :slight_smile:
@petrita83 přesně tak,takže namísto chvilkového bordelu bytu, to bylo dlouhodobé, ještě musím umýt okno, zavěsit záclonu s medvídkem pů a je to.
@andelka ja myslím, že sousedka oproti bude hodně vyvalená až mě uvidí s kočárem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
my jsme videli taky naše miminko v 3D, ale bohužel na fotečku to nebylo, ležel tak, že měl tvář přilepenou k děloze, takže spíš by jsme potřebovali k fotce šipky co je kde vidět, ale byl to jiný hezky pohled
6. pro 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 tak ta dieta má něco do sebe :slight_smile: Mně se to teda tentokrát asi nepovede, ale minule jsem byla po porodu mnohem štíhlejší než před těhu, musela jsem si nakoupit nové oblečení. Člověk fakt nikdy neví, kdy a z čeho zhubne.
Zajímalo by mě, jak taková diabetická dieta vypadá? Musí tam být pořešené, aby mělo mimi všeho dost, že? Já mám pocit, že poslední dobou jím hrozně :unamused:
U nás už to v baráku ví, protože jsem to řekla jedné a tamtamy fungují. Zrovna včera jsem sousedce odvedle ukazovala bříško :slight_smile: ale je to milé, všichni mi to přejí a říkají, jak to bude fajn :slight_smile:
Přesně, též bylo blbě natočené, takže fotka by nebyl nic moc. Ale já na fotkách nebazíruju, vždycky se těším na to živé narozené mimi. :sweat_smile: ale bylo to moc zajímavé
6. pro 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak ta dieta spočívá vlastně v tom, že tady neřešíš nějaké kca, ale sacharidy, takže žádné sladké. V rozložení jídla na celý den by jsi měla sníst asi 250g sacharidů, to znamená prakticky: zeleniny, mléčných výrobku a masa můžeš skoro neomezené množství. pozor si člověk musí dávat na přílohy - těstoviny, brambory, rýže a chleba, rohlíky. Ovoce můžeš, ale taky ne moc, je sladké. jíst každé tři hodiny. Nic strašného, ale už jen to, že mě něco obmezuje tak už z toho mám hlad :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Takže dnes jsme zjedla oběd praktikticky o trochu menší než obvykle a hlad mám jak kdybych neobědvala. :slight_smile: :slight_smile:
6. pro 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 no, mě by asi stačilo vyloučit vyloženě sladké. Celkem mě to přibírání děsí, nejsem na to zvyklá. Sice kojením a pak pobíháním kolem prcků a v létě venku bych to asi shodila, ale lepší je prevence.
6. pro 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka když já miluju hlavně to sladké..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning:
6. pro 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka tak to je super, že ti okolí říká že to bude fajn až se vám narodí další přírůstek. U nás se zatím každej diví a říká že jsem blázen :grinning:
@jarka23 jéé to mi taky zajímá jak vlastně jíš, napiš jídelníček třeba z dneška :slight_smile:

Jinak holky dneska na kontrole všechno ok :slight_smile: Přibrala jsem 7 kilo :grinning: Malej byl otočenej hlavičkou dolů, takže nic moc vidět nebyl.
Zvažuju jesgtli se objednat na 3D :slight_smile: a Helí jsem ho měla a tak ho asi taky budu zase chtít, přeci jen je to vzpomínka, tak ať to mají stejné :slight_smile:
6. pro 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii no fakt zatím nikco neřekl nic negativního, i když třeba podobný rozdíl taky má, nebo i když má větší, tak říká že 2roky jsou fajn. Tak jim věřím, že :sweat_smile:
Tak kontrola taky v poho, bezva :slight_smile:
6. pro 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj holky, tak se zas po nějaké době ozývám...v pondělí na kontrole vše ok, akorát doktorka "spodkem" kontrolovala čípek a myslela jsem, že porodím, jak mě bolelo břicho pak a to mě to prý čeká každou kontrolu. Přibrala jsem celkem 4,5kg, tak byla doktorka spokojená a po Novém roce jdeme na poslední utz ve 30tt :slight_smile:
Jinak jsem se konečně dokopala podat přihlášku do autoškoly, potřebuju to stihnout, než se prcek narodí, ať se můžu starat sama a nemusím všude tahat přítele, mám za sebou 2 jízdy, za chvíli třetí a je to vcelku v pohodě ale už aby to bylo za mnou:slight_smile:

@zdeniii Já jdu na 3D příští čtvrtek a těším se jak malá, napadlo mě, že udělám rodině radost, nechám si nahrát prcka na video, přidám nějakou pěknou hudbu a pustím jim to na Ježíška jako takovej malej dárek, tak snad to potěší :slight_smile:
7. pro 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verush89 ty já teda nevím, ale žádná kontrola by tě neměla bolet, je to divný... mě nikdy kontrola čípku nebolela.. řekla jsi to dr??
7. pro 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 no já doufám,že po porodu budu štíhlá :grinning: bude to daleko větčí zápřah než s prvním s kterým jsem byla sama,teď se budu starat bnavíc o 2 kluky moje :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak co jsem se bála,že omarodím tak je to tady ,nejspíš zánět nosohltanu či něco podobného a dr má až od 13h :frowning2: Tak se tu mějte opatrujte se maminy a já jdu na čaj a do pelechu
7. pro 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak včerejší 3D dopadlo relativně dobře. :slight_smile: Paní Dr. si s prckem vyhrála, tak máme i video a fotečku. A ten náš kulíšek je úžasný!! A už teď celý tatínek! Tak se kukněte.

Přeju hezký den.
7. pro 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@pavlina86 jé ta fotečka se vskutku povedla, máš v bříšku krásné miminko
7. pro 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii takže například můj jídelníček ze včera: 110g takovýho toho celozrného těžkého chleba, jsou to takové tenké platky 2 ks, máslo 2kolečka šunky, 1 rajče. Po všech mléčných výrobcích mi je špatně po ránu, takže v podstatě jím snídani každý den stejnou skoro. svačina 1 jablko, oběd 150g rýže, maso na nudličky, stáva bez jakéhokoliv zahuštěni, zeleninový salat - zálivka ocet, sůl, olej. svačina 150g bíleho jogurtu 1 mandarinka, večerě 3ks toho chleba tvarohové žervé, půl papriky, rajče, okurek, . večeře 1ks toho výborného chleba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vypadá toho jídla dost, ale opravdu jen ten pocit, že víc nemůžu tak mi děla hlad v břiše. potžebovala bych nějakou tu čokoládu anebo buchtu..... :slight_smile: :slight_smile:
7. pro 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verush89 tak to gratuluju k odhodlání, já jsem taky taková, že všechno na poslední chvilku, ale předse. mít řídičák je opravdu velká výhoda.
To byla asi paní doktorka hodně necitlivá, když tě to bolelo, ja jsem to minule cítila jako zašimrání, jak kdyb mě malý kopl a ted minulý týden ani nevím, jestli měl pan doktor ve mne ty prsty :grinning:
@kosticka32 to mi je líto, že jsi nemocná, já jak jsem měla jen rýmu, a nechtěla jsme si ani nakapat do nosa, cítila jsem se jak chlap když má rýmu. :grinning: :grinning: Brzké uzdravení.
Ja mám hodně kil navíc, tak jsem rada, že nepřibírám, ale najednu stranu nevím jestli to je normální. 28. jdu k doktorovi tak se ho na to budu muset zeptat.
7. pro 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 já jím to samé, ale sladkosti navíc :sweat_smile: no, vlastně zeleniny jím méně, nemám na ni v zimě chuť. A po ránu většinou též nemám moc chuť na nic výrazného, tak to většinou skončí u housky s máslem a Caro nebo Gravimilk, nebo maximálně bílou Lučinu. Mazec, no.
to nepřibírání je normální, kamarádka v obou těhotenstvích přibrala 2kila jenom.
@verush89 to by bolet určitě nemělo. Já též jak Jarka, v pondělí jsem necítila nic, ale pak mě trošku pobolívalo, přece jen tam trochu něco pošťoural a zatlačil na dělohu a tak.Ale než dojdu dom tak je to v poho.
Na autoškolu držím palce :slight_smile:
7. pro 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka právě mě to neuškodí, ale je to změna, když člověk má jiné stravovací návyky. Kéž by mi to zůstalo i po porodu, jíst zdravě. i manžel strašně miluje všechno sladké tak o to je to horší, když jsme na to dva, chudák co je se mnou přibral 15 kilo, ale je pravda, že ted poslední tři roky má sedavé zaměstnání a předtím, byl v jednom kole tak to šlo samo pryč.
7. pro 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 no, můj by taky potřeboval změnit režim. A já taky. Tak se aspoň snažím sladké jen 1x denně.
7. pro 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 no to už máte finish :grinning: my musíme koupit další barvu :confused: jen aby to nebylo pořád dokola..natřít, opravit :grinning: pak dáme borduru..a pak čekat na správný čas objednat postýlku, přebalovák atd...prostě samé příjemné záležitosti..

Dneska za náma další KO mazlik se má super..váha 900g pěknej papák po taťkovi :grinning: zrovna dneska se docela vystavoval a já jouda nechala USB doma :frowning2:
7. pro 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a já držim zuby nechty 66kg :grinning: ufff. :slight_smile:
7. pro 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina86 ten je sladkej :slight_smile:
7. pro 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 tak hlavně že je vše ok :slight_smile: snad to už příště bolet něbude..mě nikdy nic nebolí...další kontrolu máme taky po novém roce 2.1. tak se těším..tušim, že to teď rychle uteče!
Teda přihláška do autoškoly?super budeš mobilní, hodí se to!
7. pro 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii ten tam teda dělá kotrmelce :grinning: naše doktorka má super UTZ tak že vždycky vidíme prcka i ve 3D , ale zrovna dneska manžel řikal, že někdy vypadá mazlik docela strašidelně :grinning: takové ufo :slight_smile:
7. pro 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek