• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@andelka tato cukrovka, je takové pohrožení, že doufám, my to zůstane na velmi velmi dlouho a hlavně to nedělám jen pro sebe :slight_smile: :slight_smile: a manželovi taky neuškodí trošku mín cukru, i když ho nemůžu odnaučit míň sladit kávu, klidně si tam dá i tři a víc lžiček :slight_smile:
7. pro 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 dnes jsem umyla okno a manžel zavěsil záclonu. mmusím odfotit a jen máme problém s fotákom, máme starej a na je tam nějaká jiná karta, kterou můj pc neví přečíst, tak musím fotečky stahovat u sestry na usb a pak na náš. manžel chce novou zrcadlovku., ale musí si na ní našetřit :slight_smile: :slight_smile: můj plán je koupit ji před narozením mimíska, i když manžel o tom neví :slight_smile: :slight_smile: Držím palce, protože to je víc a víc o nervy když to člověk chce mít pěkné a ne a ne dokončit

Ja ted přemýšlim už konečně nad kočárem, našla jsem kočárek Touran cena 7000 Kč. až mimísek vyroste tak kopime nějaky lehčí sportovní, at se dá dobře do kufru auta, nemáme combi.tak ten kočár zabere celý kufr.
7. pro 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 jéé to je kulíšek!! zrovna dnesk ajsem koukala na video co mám s Helenkou a hnedka se objednala i s malým :slight_smile: mají volno až 28.12, alespoň se budu víc těšit :slight_smile:) holt je narváno jak chtějí mít všichno dárky k vánocům :slight_smile:))

@jarka23 nooo nezní to tak špatně :slight_smile: ale naopak opravdu zdravě :slight_smile: jen si kousek čokolády dej ono ti to neublíží :wink: :dizzy_face:

@petrita83 to je super, třeba s ho bude mít můlj dr při dalším těhotenství :grinning:
7. pro 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 jéééé ten je božííííí !
7. pro 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii máš úplnou pravdu, na zítra jsem si naplánovala dukátové buchtičky, puding bez cukru a pár buchtiček, manželovi puding osladím. pak sik udělám ten zdravej salát at se dojím :slight_smile:))
7. pro 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka23 to víš že jo, nic se nesmí přehánět :wink:
7. pro 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zdeniii mě to začalo bolet jakoby až po vyšetření, až jsem odešla, asi hodinku jsem cítila takovej tlak a pak dobrý...já jsem na tohle asi přecitlivělá, dost mě bolely i obyčejný stěry z čípku a vždycky jsem krvácela potom, takže asi to je normální a už mě nic nebolí, prcek kope, tak to bude ok.

@pavlina86 krásnej prcek a povedená fotka, doufám že se nám taky zadaří:slight_smile:

@jarka23 já už jsem se do toho řidičáku chtěla pustit dřív ale nebyly penízky, teď se trochu zadařilo, tak to půjde, do Vánoc jak jsem chtěla to sice prý nestihnem ale co, hlavně že to bude před porodem, ať jsem pak s prckem "pojízdná" :slight_smile:

@petrita83 taky jdeme 2.1. :wink:
8. pro 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte maminky, těhulky... :dizzy_face:
dlouho jsem tu nebyla, jsem teď v jednom kole. Zkouškové, práce, Emmka, Vánoce, no nenudím se a nějak se to na mě odráží. Od pondělka mě neskutečně bolí v kříži :astonished: a to tak, že pomalu nemůžu chodit... :angry: I když už to začíná být lepší, tak snad to brzy přejde, jinak nevím, nevím... :grinning:
Jinak samozřejmě stále nevíme, co se nám skrývá pod srdíčkem, ale stále tvrdím, že to bude chlapeček (můj sen :dizzy_face: ) V úterý jdu do poradny, tak jsem zvědavá, jestli se dozvíme, kdy bude další UTZ... :slight_smile:
Musím se pokusit vás dočíst, ale vůbec nevím, jestli to zmáknu... :astonished: občas jsem sem zalezla, něco přečetla, a zase běžela... :sweat_smile:
Doufám, že jste všechny v pořádku, jak vy, tak miminka a že si užíváte okopávání svými zlatíčky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Krásný den!!!!
8. pro 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinka84 je toho hodně na tebe, co? Taky mě to začíná zmáhat a to nemám školu a práci. Též mě bolí záda a kyčle, když dýl chodím, tak to kompenzuju cvičením na balonu, ať si to trochu protáhnu. Bude to akorát horší. :unamused:
8. pro 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky z každým přibývajícím týdnem jsme víc a víc jak důchodkyně. když si vemu, že už jsem 27+2, pak rychle budou vánoce, Nový rok a pomalu už můžem rodit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Nejdřív jsme se nevěděla dočkat až pokročím v týdnu a ted mám pocit, že to tak rychle letí.......
8. pro 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 taky mám ten pocit, letí to strašně a kor ještě s adventem a vánocema, ty sletí vždycky jako blesk a buch už je tu nový rok a hnedle březen.
8. pro 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nestíhám vás číst :slight_smile: Tak jen novinka, jsem po poradně...vypadá to na překvapení u porodu, doktor vidí pokaždý něco jinýho...pro dnešní den je to holčička! Tak mám velkou radost, už jen z toho, že si nejsme jistí a bude překvápko a taky že je tu naděje na tu naši vysněnou druhou holčičku...no uvidíme - těšíme se samozřejmě na obojí :wink: Ještě zítra přežít tu cukrovku a pak už bude klídek do Vánoc, další poradna až 5.1. Sestřička mě přála hezký svátky - jsem na ní koukala jak blbec, než mě docvaklo, že se uvidíme až v přístím roce :grinning: ..neskutečný! Přibráno mám 7,5 kg a tlak jsem měla teda oproti jindy dost nízkej 95/62. Dnes vyrazíme na vánoční nákupy s tchýní, až se Stelinka vzbudí....tak snad seženem vše co chce, a budem mít jednu věc odbytou...
8. pro 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinka84 ty studuješ a ještě pracuješ? do toho dítě a těhotenství?? no ty jsi snad na elektrickej pohon, ne? :grinning: ...tak to bych nedala ani náhodou....klobouk dolů! to jsi borec! :wink:
8. pro 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had tak to je dobrý, budete mít překvápko nakonec :slight_smile:
Já jdu až 9.1., a za týden na cukrovku, no též se těším, ale chci to mít do vánoc za sebou.
Pěkně pokupte, já nemám ještě skoro nic, ale letos to moc nehrotíme.
8. pro 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 ty jsi to s tou dietou vzala vážně, šikulka! a naprosto chápu, že pak máš hlad...to taky znám, když jen tak zkusím něčeho buď málo, nebo je to příliš zdravý...tak se prostě stejně musím dojíst čímkoliv, co mě zasytí :slight_smile: ...no asi jde o zvyk...a dalo by se to zvládnout, ale mě diety teda nikdy nebraly a naštěstí ani přikázanou jsem nikdy žádnou neměla...no pevně doufám, že ten zítřejší test na cukrovku mě taky nepřinese změnu v jídelníčku :wink:
8. pro 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no aspoň, že ty testy bysme měly mít snad vesměs všichni do Vánoc z krku, co? :wink: no já jsem zvědavá, jestli se zítra udržím na nohou...omdlívám už z tý představy jehly...bude to zatěžkávací zkouška...u gyndaře jsem si na to trochu "navykla"..tam si vždycky lehnu, odebíraj mě krev ze hřbetu ruky - říkám si o to teď všude (i při porodu, když mě dávali oxytocin)...je mi to příjemnější, mám totiž takovou úchylku, že se těch míst kde je velký shluk žil (předloktí, zápětí) nemůžu ani dotknout - a strašně mi to vadí i od cizích...jenže zítra jdu do laborky, tak uvidíme, jestli tam budou taky tak ochotný, nechaj mě ležet jak budu potřebovat a i odběr udělaj z místa, kde si přeju...no budou mě milovat s mýma požadavkama :grinning: Ale tohle je snad jediná věc, u který se ozvu, i kdybych se styděla sebevíc - protože vím, že jinak sebou zaručeně švihnu na zem, tak co mi zbývá...
8. pro 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no právě, ja říkam, že ráno se válim v posteli anebo vaařím, pak musím mám vycházky dvě hodiny, to se snažím vybavit věci, které musím kvůli podnikáni, pak přídu domů unavená odpočívam a když se dám do běžného úklidu tak je pul 6 a příde manžel a je konec dne, týdne, měsíce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a to nemám ještě žádnho prcka.
@daja.had děkuju. dá se to zvládnout, hlavně mě pan doktor postrašil velkým dítetem- i když vím, že neni sranda rodit ani 3 kg mimčo :slight_smile:
ja taky nejsem velkým zastáncem diety, protože u mě pokaždé nastane jojo efekt, jednou se mi podařilo zhubnout asi 20 kilo za 3 měsíce, ale to bylo tím, že jsem chodila 3x týdně na brigadu 12 hodin a 3x týdně na povinnou praxi do nemocnice, bylo léto nestíhala jsme jíst, spíš nic jsme nestíhala tak to šlo nějako samo. udržela jsem si tu váhu asi 2 roky pak přišli státnice a ja začala pomalu přibírat. ale musím řict, že to udržení váhy bylo opravdu i o zdravé životosprávě. Jenže ono se na to nezdravé tak lehce zvyká :slight_smile:
8. pro 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had ja mám zase úchylku, že nesnáším, když se mě někdo chytne za vlasy, hned mám husí kůži. u kaděřnice tiše po každé trpím :slight_smile:
8. pro 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had no, já taky odběry zrovna nemusím, ale už jsem si zvykla. v naší laborce je šikovná sestřička, sedí se a já vždycky už vytáhnu ruku, o které vím, že se tam většinou trefí. Ale na cukrovku je to 2x po sobě a to teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zvládla jsem to jednou, dám to i teď.
8. pro 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už jste uvažovaly v čem budete u stromečku? Jakože co na sebe? Já asi budu v takových černých elastických těhukalhotech, ale vršek nějaký sváteční těhu nemám, ani spešl těhu tričko nebo tak. Tak asi budu muset najít nějaké obyč natahovací delší. :confused:
9. pro 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ahojky :slight_smile: mám několik variant a spoustu triček co můžu mít i jako těhule :slight_smile: je to paráda :slight_smile: Tak si nějaké kup, co budeš nosit i potom třebas, hmm? :wink:
9. pro 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii no, jedině. :slight_smile:
Já jsem zrovna dneska přendávala letní věci do krabic a vyndávala roláky, svetry...a uvědomila jsem si, že nevím co na sebe :sweat_smile: Mám jednu halenku, ale ta je spíš už na větší bříško, bych radši něco upnutějšího, ať to na fotkách vynikne :wink: Minule jsem měla šaty, ale to jsem byla teprve ve 20tt. No a letos budou kalhoty, na punčocháče a sukni si fakt s tím naším pytlem blech netroufám :slight_smile:
9. pro 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka a co si vzít ty šaty přes kalhoty? já takhle byla v 8 měsíci i na plese :slight_smile:
9. pro 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii to ne, to je jiný materiál a mně tahle kombinace moc nesluší, jak jsem malinká. No budu muset něco vyšpekulovat :slight_smile: Teď mě napadá že mám takovou růžovou halenku, právě ji budu žehlit, chci si ji vzít zítra na sraz s kamarádkama, a pod to triko s dlouhým. Je jakoby letní, volnější. A tu bych si mohla vzít samotnou, ono je tu teplo, když je nás hodně a vaří se...loni jsem taky byla v halence s krátkým.
Ha, tak asi jo, doufám že do ní za 3týdny ještě vlezu :sweat_smile:
9. pro 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no vidíš jak sis na to přišla sama :dizzy_face:
9. pro 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, jak se mate? Ja taky nejak nestacim cist. :slight_smile: Ja jsem byla na cukrovce uz 2.12, byla jsem na ni poprve a vubec mi doktor nerekl, ze jak vypiju ten hnusne sladkej napoj, ze mi bude spatne. :pensive: ale nakonec jsem to zvaldla. Me brali krev 3x na tu cukrovku.
A tedka ve ctvrtek jdu na kontrolu s prckem a asi uz to nevydrzim a zeptam se co to bude :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .
Chtela jsme se zeptat jestli vas taky kolikrat boli bricho, takovej tlak?
Mejte se krasne a s tim Vanocnim silenstvim to hlavne neprehanejte a uzijte si svatky klidu a pohody. :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, koukám, že všichni jsou asi v jednom kole s cukrovím, tak se tu moc nepíše :wink: Cukrovku jsem v pátek zvládla bez padnutí - teda já ležela, ale i pak to vcelku šlo...toho pití jsem se nebála, ale dobrota to zrovna nebyla - snažila jsem se to vypít najednou, bez vychutnávání...jinak bych se k tomu asi nebyla schopná vrátit...Dnes jsem si volala na výsledky a dobrýýý!
Taky se snažím pohnout trochu s cukrovím a zároveň i s vánoční výzdobou...no trochu opožděně, ale přece - už nám svítí konečně i stromek na zahradě :grinning:
Ve středu jdem na focení do ateliéru, tak doufám, že se vydaří nějaký pěkný fotečky..

@daniela.250 taky jsem četla na netu, že někde berou třikrát krev ...jsem se vyděsila...ale u nás naštěstí brali "jen" dvakrát - před a pak dvě hodinky po vypití - bohatě mě to stačilo :slight_smile:
12. pro 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@daja.had Taky teprve začínám s Vánoční výzdobou, cukroví mám zatím jen 2 druhy, tak musím trošku pohnout, jsem letos nějaká líná ale zase bylo plno jiné práce...ale tak do konce týdne to snad všechno zvládnu. Já byla na cukrovce koncem listopadu v 24tt a dalo se to snést, strašně jsem se toho bála, ani ne tak těch odběrů jako toho sladkého humusu. Ale kupodivu to byl jen obyčejný černý čaj, akorát dost přeslazený, vypila jsem ho na třikrát a v pohodě, jen se mi trochu motala hlava...a krev mi brali 2× z prstu, takže v pohodě...tenhle test byl můj největší strašák, tak snad nic horšího nepřijde, na porod se strašně těším, tak uvidíme :slight_smile:
13. pro 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám že všechny chystáte vánoce :slight_smile:
@daniela.250
@daja.had to je dobře že jste test zvládly :slight_smile:
Já chtěla jít zítra, ale jsem nachcípaná, smrkám, kýchám, tak se mi moc nechce. Asi to nechám teda na příští týden, nebo až po novém roce, to bude ještě v limitu jakž takž. Uvidím jak mi bude. Bojím se, že to chytí kluci a budem před vánoci nahromadě všichni :unamused: A to má m od zítra dovolenou.
13. pro 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoja děvčata :slight_smile:
teda to byl teď fofr..dneska jsem konečně zase doma.. :grinning: bolí mě bříško jak si prcek zase staví sausfork :grinning:
Jinak výzdoba - věnec(koupila jsem :slight_smile: ) dům svítí od loňských vánoc :wink: stromeček přivezli naši v květináči, snad přežije mojí péči/nepéči...
cukroví - upečeno 0, v lednici těsto na perníčky...dneska bych s tím měla nějak pohnout..ale nevim, nevim, když mám problém se pohnout :angry:
@andelka - a´t si brzo fit, to je teda mrzuté, že to na tebe teď skočilo..ale do štědrého dne to přemůžeš..jen ty přípravy budou muset asi zvládnout bez tebe :sunglasses:
@verush89 - taky se strašně mooc těšííím..
14. pro 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek