• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@andelka - musíš se tam objednávat nebo tam jdeš kdykoliv ráno
20. pro 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniela.250 já na praní používám od malinka Lovelu a spokojenost. V čem pere??

@jarka23 já někde četla článek, že si na slovensku budou moci vybrat jestli todit císařem nebo normálně, tak se asi za ten císař potom platí... to fakt nevím... kaýždopádně jestli má k tomu předpoklady a je to lepší naplánovat tak by to mělo být samozřejmě zadarmo¨dle mého názoru! to je docela fakt šílený...

@verush89 mně teda Lovela vypere všechno :wink: ale persil používá kamarádka na sebe, má citlivou pokožku a tenhle jedinej prášek jí vyhovuje, holt to chce vyzkoušet...

@deniskakubicek moc chápu tvoje obavy, ale určitě bude všechno v pořádku a že bude malinkej vůbec nevadí, určitě to dožene uvidíš!! Hlavně se drž a snaž se myslet pozitivně!!!

@verusa.j hezky vysmáté miminko a maminka je nejlepší!
20. pro 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j no tak přes vánoce jo, to si neodpustím, ale zítra se budu trochu krotit. Manžel půjde se mnou. Vedle totiž mají v diabetologické ordinaci dovolenou, takže kdyby mi bylo zase blbě, byla bych tam možná sama a to nechci.
20. pro 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j kdykoliv ráno před 7h po-čt.
20. pro 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j to je super, gratuluju k holčičce a už taky pěkně přibírá, zachvilku z nich budou pořádný cvalíci :grinning: :grinning:
21. pro 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek Neměj strach, to bude dobré, ono je důležitý každý den miminka v bříšku a i kdyby se něco dílo, tak v lednu to máme všechny ,, za pár,, to co psala andělka tak to je všechno pravda. A Matyášek jako správny chlap to všechno dožene až bude venku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jinak z manželem jsme se asi už konečně zhodli taky na jménu, že to bude asi Matyášek taky. ten muj Kryštůfek se mu stále nějak nevidí :slight_smile: :slight_smile:

@andelka andelko, ono když tam ta cukrovka je tak nemusíš toho sladkého ani moc sníst a je tam tak se sladkým vůbec nestresuj
Ja jsme normálně zjistila, že mi to sladké ani nechybí, spíš mám na něco chut :grinning:

@verusa.j maličká je šikovná, pěkně je domlouvej, že jen at zůstane hlavičkou dole, že se to tak má :grinning:
21. pro 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak a ja jdu na kapra, živeho, v mražáku máme lososa, tak je potřeba kapr at taky můžem uvařit rybí polévku , jednou za rok ji můžu. jen mě začalo dost pichat v levém boku, jako když utíkáte a začne Váa píchat v boku, tak zase nevím co jsem si to vymyslela. jinak už i tady na jihu máme trošku sněhu. už budu muset vytáhnout zimní boty, když ty tenisky se mi tak dobře obouvali :slight_smile:
21. pro 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 no neboj, už jsem snídala vánočku :grinning: ale někdy mám den, že toho sladkého sním prostě hodně, tak si musím dávat trochu pozor.Jj, já mám taky chuť - na sladké :grinning:
A večer jdu s kámoškama do palačinkárny, tak si asi dám nějakou naslano :sweat_smile:
Taky mě sem tam píchá v boku. Tak opatrně.
U nás dělá rybí polívku mamka a m ji stejně nejí, tak děláme ještě hrachovku a tu máme na druhý den. Kapra dělá taky mamka (slavíme ještě s bráchou a švagrovou), my pro sebe s mužem děláme filé. A druhý den míváme k bramborovému salátu smažený sýr...no dieta jak blázen :grinning:
U nás krásně nasněžilo, ale asi to nevydrží. Půjdem po obědě s malým ven, na první snížek :dizzy_face:
21. pro 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já jsem naučená od našich na rybí polévku a manžel je slovák z oravy tak tam zase dělají kapustnici na bílo, smetana sladká, takže vaříme obojí. naštěstí manžel sní všechno i když to co mu nejde tak míň, ale sní :slight_smile: :slight_smile: Pak míváme lososa smaženého, bývá tam míň kostí. Kapra kupuju kvuli tomu, že zehnat hlavy do polívky je někdy nadlidský úkon, dnes jsem sehnala jen jednu. tak udělám i trošku kapra a zbytek dám do mražáku na jindy.
já se s dietkou pěkně držím at ji můžu aspoň na štedrý den porušit už jen ta smažená ryba v těstíčku, nebo trojobalu a ten bramborový salát je sacharidová bomba :slight_smile:
21. pro 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, asi mě neznáte. Přispívala jsem párkrát na začátku, a pak jsem měla rizikový a nějak jsem neměla chuť se družit :sweat_smile: Ale teď, pokud to nebude vadit, bych se ráda přidala :wink:
Něco o mně - máme 3 letého kluka, čekáme holčičku. Dnes v poradně vše ok, už má 1400 g :dizzy_face:
Jinak jsem zrovna nemocná, děsivá chřipka :frowning2:

@andelka cukrovka se dělá, myslím, do 28.tt. Pak nemá smysl. A sladkým se netrap. Nezáleží na tom, kolik toho sníš, ale jak na to tělo reaguje. Tak si klidně večer dej sladkou palačinku :wink:

@deniskakubicek přeju, at je vše v pořádku. Třeba se jen dr trochu seknul, přinejhorším vyleze trošku dřív, ale už je vyvinutý, takže by to nemělo vadit :wink:
21. pro 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka ahojky, konečně další něvesta pro našeho kluka a temín máš den po mě. at je všechno dál v pořádku a holčička pěkně roste.
21. pro 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahooooj...ted nam prosim vsechny drzte palecky, at Matyasek opravdu do ledna nabere, musi alespon 800g, pac od posledni poradny nabral jen 200g, jde o to, ze 24.1 jdu s prvnim synkem na operace, ma dve kyly, budu 36.tt, tak at ho nevyhanej driv, pri nejhorsim si odskocim porodit o budovu vedle :grinning: a dekujeme, ze na nas myslite, pisu v rychlosti, ale vsechno prectu vecer :slight_smile:
21. pro 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek
držím moc palce !!! a kolik teď váží ??? kamarádka teď porodila 2kg chlapečka a už ani nemusel do inkubátoru ...
21. pro 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meluzina Dekujeme!! Maty ted vazi 1100g, pred mesicem 900g :-/
21. pro 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek 1100g je už dobrý a jak psali holky už má všechny orgány vyvinutý .... neboj ted určitě hodně nabere !!! a kolik mělo tvoje první miminko když se narodilo ? podle těhotenské kalkulačky jste v normálu !! :slight_smile:
21. pro 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek Moc na vás budu myslet, přes svátky i potom. Maty bude určitě v pořádku. Ta Kubíčkova operace je komplikace, ale zvládnete to všichni.

Já jsem byla dneska na té cukrovce, dobře že jsem šla, aspoň to mám za sebou. A vedle v ordinaci měli dovolenou, takže tam byl v čekárně klídek, skoro žádní lidi, manžel byl se mnou, tak jsem si lehla a povídali jsme si, takže to uteklo a nebylo mi ani blbě. Ale u druhého odběru to nechtělo téct, asi jak jsem nemohla pít, tak budu mít asi na jedné ruce výstavní modřinu :unamused: a to mám vybrané tričko s krátkým rukávem ke stromečku. Výsledky budou příští týden. Pak jsme se šli s mužem najíst :slight_smile:
Dárky už mám všechny, na pečení zbývá jen štola, zítra bramborový salát, uklízet se bude těsně před, to s prckem nemá cenu a nabordelaří se ještě při zdobení stromku.
22. pro 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@meluzina moje prvni miminko melo 3900g a 51cm :grinning: nevim po kom, my jsme s manzelem byli oba prcci...a holky!!! to dite je jeho :grinning:
22. pro 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky a mam novinku :slight_smile: Kubicek muze jit po operaci po 2 hodinach domu!!! Kaslu na HK a jeeme primo do kylniho centra do Usti nad Orlici, kde nam to pan doktor udela ambulantne...bohuzel mi napsal, ze bych v HK nemela luzko a musela bych ty tri dny travit vedle nej na zidli :frowning2: cozpak den, ten bych zvladla, ale v noci spat na zildi se mi teda nechce...

a kdybych se tady uz neobjevila...Preju vsem maminkam a mimiskum nadherne vanoce, plne darecku, lasky, pohody a hlavne zdravicka!!!!
22. pro 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ja jsem se dnes dala do te kapustnice, ale chodím stále od ničemu k ničemu. kapr plave stále ve vaně, tak rybí polevku udělám zítra. bramborovy salat taky. štolu jsem po první v životě pekla, podle nějakého receptu a už tři týdny leží v ledničce, tak jsem zvědavá, i když můžu jen kousíček , ale i tak. Tak jsem se včera nasmála, když jsme dali s manžílkem kapra do vany a přiběhla naše miminkovská čivava a já ji vzala a ukazovala jí, že podívej co to plave ve vaně, pak mě napadlo, že takto za rok budu mít miminko v náručí a, že už kapra nebudu ukazovat psovi, ale našemu detátku :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :grinning:
Jinak andelko, to je dobře, že jsi tam už byla a aspon máš už pokoj. určitě výsledky budou v pořádku stačí, že cukrovku tady na diskuzi má jen jedna,, já,, a zbytek budete papat aj za mě.
22. pro 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek Všechno dobře dopadne, moc držím pěstičky a pak někdy dej vědet, že je všechno u Vás v pořádku. Taky ti přeji a celé tvé rodine jen VŠECHNO nej nej nej a hlavně to zdravíčko.
22. pro 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 zatim moc pozitivnich zprav nemame, to je fakt...ale ono se to upravi :slight_smile: dekujeme za pranicko
22. pro 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka to je parada, ze uz mas cukr za sebou a v poradku...v breznatkach na FB uz jsou tri maminky co ji maji a zjistili jim to pred vanocema, takze jsou z toho opravdu zoufale a unavene :frowning2:
22. pro 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek
tak to všechno zvládněte a přeji klidné Vánoce a do nového roku hlavně hodně zdraví celé Tvé rodině :slight_smile:
22. pro 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek to je dobrá zpráva, že nebude muset být Kubík ani ty dlouho v nemocnici, každá pozitivní zpráva se počítá :slight_smile:
No já zatím výsledky nevím, jsem ráda že jsem to v pořádku přežila a mám to za sebou. Ale před necelými dvěma roky to bylo ukázkové, tak doufám že to bude OK i teďka. 27.12. si zavolám Dr, ať vím jak to dopadlo.
Taky tobě i celé rodince přeji klidné a pohodové vánoce :dizzy_face:
@jarka23 tak kapra zaobstará mamka, já to moc nemusím, ale jako malá si taky pamatuju, že jsme občas měli kapra ve vaně :slight_smile: Na salát se strašně těším, máme ho jen na vánoce, tak mi nevadí že ho jíme 3 dny po sobě.
Uleželá štola bude určitě perfektní. My jsme to nějak nestihli, tak bude čerstvá, no. :sweat_smile:
22. pro 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek pod jakým názvem jsou prosím maminky na FB?
22. pro 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ja jsme tu štolu nikdy nedělala a manžel na mě koukal, že to jako zase vymýšlim a jestli nebude levnější ji koupit v obchodě, ale když ochutnal výsledek moc se mu chut líbila, tak jsem zvědavá po 3 týdnech co řekne :slight_smile:
22. pro 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 no bodejť, domácí, mňam. My jdem teď koupit tvaroh a pustíme se do ní. Děláme ji tuším letos potřetí :slight_smile:
22. pro 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka23 to si bude moct vybírat, co? To se v březnu čekají jen samí kluci? :grinning:
@deniskakubicek krásné Vánoce a super, že operace proběhne ambulantně a určitě ještě budeš 2v1 a zvládnete to společně :wink: Mně ted dr. dělala průtoky, asi to měl udělat i tvůj dr, když má podezření na špatnou výživu. Ale v prvním těhu jsem měla dost laxního dr a průtoky mi nikdo nedělal, ani nic neřešil. A když na genetice naměřili kluka menšího o týden, tak si ho "pořádně" přeměřil a řekl, že oni měřili špatně. Neměřili, přenášela jsem skoro 14 dní a narodil se přirozeně a nepřenošený. Takže možná, pokud jsi nervózní, si zajdi do porodky na pohotovost, nebo k jinému dr pro protinázor, ať víš, na čem jsi :wink:
@andelka hezky to máš s tou cukrovkou. i kdyby vyšla špatně, tak už bude po vánocích :grinning: ale stejně jediné riziko je větší dítě, takže trocha porušení nevadí :wink:

Koukám, že některé už máte jména. My jsem se po několika týdnech propracovali na velkém zúžení - nyní jich máme 16 :grinning: A mám pocit, že snížit už to nepůjde. A nevím, co budeme dělat :sweat_smile:
22. pro 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verbalinka že to dobře vyšlo? Výsledky až po svátkách :grinning: no, vzhledem k tomu že zatím je Domík spíš drobek, tak o té cukrovce pochybuju, takže se nebojím ani. Spíš chci mít jistotu.Moje mamka ji prý se mnou měla a já si pamatuju že kdysi jsem taky měla hodnoty cukru na hranici normy. Poslední roky už je vše OK.
16? Tý jo, dobrý výběr. Tak si je napište na lístečky a losujte :wink:
22. pro 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ne, myslela jsem, že výsledky se dozvíš, až po vánocích, takže můžeš mlsat a případná dieta by nastala až po svátcích :wink:
U losování je mi jasný, že vylosujem jedno a řekneme - "to ne, losujem znova" a budem to točit pořád dokola. Já to vidím na kyvadlo, jako u syna.
22. pro 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek