• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@verbalinka jj, já to taky tak myslela. Že mi to fajně vyšlo, že můžu mlsat protože nevím výsledky. Ani jsem to tak neplánovala :grinning:
Ha, to je zajímavá metoda. A kdy to prubnete? Jsem zvědavá co nakonec vyberete :slight_smile:
22. pro 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak na skok se jdu na vás podívat...Konečně to doma vypadá jak u lidí :grinning: ...no nečekám, že na dlouho, ale dobrý pocit z toho prostě mám! Přesto, že se mně tady hned po vysátí procházela Stelinka s rohlíkem :slight_smile: I cukroví jsem už dovedla k cíli, poslední dva druhy jsem poslepovala a finííto...Na štědrý den jsme se dnes konečně usnesli, že budeme u nás - scházíme se totiž s našima i se ségrou...je to teda krapet náročný už - ségra se dvěma dětma, my s jedním (zatím :wink: )...ale přes veškerou náročnost mně to za to stojí...Si to bez nich nějak nedokážu představit - i když možná za rok už ty zvyky trochu pozměníme - přeci jen by to pro 4 děti už chtělo nejmíň klubovnu, aby se mohli s tou hromadou dárků vyblbnout :grinning:
22. pro 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka tééda, už 1400g? to je mazec, jak to letí...a vůbec když koukám, že už se tu objevuje 30tt - to je neskutečnýýý...Výběr jména máte teda krásně zúžený :grinning: ..to už půjde rozhodnout skoro samo, co? :wink: Koukám, že máte Williama - tak vybíráte opět z cizích?

@deniskakubicek Kubík jde na operaci? to jsem nějak přehlídla...tak přeju, ať je vše v pořádku! A ty jsi z východních čech? Že bych tu měla nějakou sousedku?? :wink:
22. pro 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verbalinka hezky 16 jmen :grinning: a já že ho pořád měním :grinning: a jaká jména máte?

@deniskakubicek určitě všechno dobře dopadne a je super že amnulantně! jste moc šikovní!

@andelka já se na tu cukrovku nedokopala :slight_smile: tak už to řešit nebudu :wink:
22. pro 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verbalinka tady je to skoro samej kluk a v mém okolí taky co jsem slyšela :slight_smile: My jsme zase měl jasno skoro hned u jména pro holčičku, Liliana nebo Amálie, ale u kluka nemáme jasno doted. ja bych dala Kryštof, ale to se nelíbi manželovi tak ted začína přistupovat k mému dalšímu výběru a to Matyášek. tak nevím. :slight_smile:
22. pro 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek tak jsem to dočetla, co vás trápí...no pěkně se vám to nakupí najednou skoro s porodem, ale pak zas budete mít aspoň všechno za sebou a užívat si obou kluků! Píšu to, jak kdyby nám pak měl nastat klídek s dvěma dětma, co? :grinning: Hotová pohodička, nohy hore... :wink: Ale víš na co jsem přišla z tvého alba? Že asi opravdu od sebe nebydlíme nijak daleko, když chodíš ke Kozderkoj! Já taky! Myslíš, že se neplete s tou váhou? Já bych se u něj nedivila :wink: A pohlaví víš od něj? U nás se teda nemůže nijak trefit, pokaždý vidí něco jinýho... jdu k němu zase 5.1., tak se těším, jaký bude mít tentokrát tip :slight_smile:
22. pro 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky všem tady přeji krásné svátky, v klidu bez stresu, ať hezky rostete, já jsem ráda, že jdu na cukr, až po svátcích, protože jsem teď zhubla kvůli střevní viroze 2 kila, tak musím hodně jíst :slight_smile: , ať to doženu
23. pro 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka23 kdyz si najdes me Deniska Stachová Čeplová, tak te pridam mezi brezulky na fb, nejdou dohledat, protoze jsem vytvorila tajnou skupinku :slight_smile:
@verbalinka ja si stejne myslim, ze spatne meril, protoze rozdil briska o 4 tydny je opravdu hodne a uz by me nekam hnal, beru to tak, ze Maty bude sice mensi, ale zdravy, coz mame potvrzene z plodove vody, ale uvidim v lednu, kdyz se mi to nebude zdat, reknu mu o prutoky a nebo zajedu do porodnice, presne jak pises...pro svuj klid :slight_smile:
@andelka ja si myslim, ze budes mit vse v poradku a moc ti to preju :slight_smile:
23. pro 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had nepovidej, ze chodis ke Kozderkovi??? ja bydlim v Broumove, kde ty?? no nakupi se nam to, ale ja uz to vypoustim z hlavy, protoze bych se uz picla ze vseho...ted mam v hlave jen Kubicka a jeho operaci, je to banalita, ale pocit uzkosti mam, hlavne, az ho polozim na operacni stul a pujdu ven, jeste, ze tam budu mit chlapa, protoze ja vsechno silene moc prozivam a urcite i nejakou slzu uronim :slight_smile:

kdyby byl druhy kluk jako prvni, tak si troufam rict, ze materska je opravdu dovolena :grinning:
23. pro 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. pro 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. pro 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek že by podobně fungoval lubrikační gel nebo maliník se lněným semínkem. Docela drahá sranda. Nejsou s tím ještě moc zkušenosti, , zatím co jsem četla, tak se to považuje spíš za vyhozené peníze, resp. že se na těhulkách rýžuje.
23. pro 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No, chtělo by to se případně domluvit s personálem, jestli to vůbec umí používat. A je mi trochu divné jeho použití v první otevírací fázi - čím jako tomu otevírání pomůže :confused: U té vypuzovací to chápu, i když děcko je kluzké samo o sobě a fakt by tam stačil jakýkoliv gel (ten ovšem není atestovaný pro porod), no a jen to že je okolí kluzké hráz asi moc neochrání, tam musí být víc faktorů.
23. pro 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek jůů, tak to máme k sobě tak 10 minut cesty. Já pocházím taky z Broumova, i jsme tam pečený vařený u našich nebo ségry a prostě i veškerý nákupy...A bydlím v Martínkovicích :slight_smile:

Jinak všem přejeme krásný vánoce!!! Užijte si zítřejší nadílku :wink:
23. pro 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji Všem krasné a pohodové Vánoce a hodně štěstí a zdraví v novém roce 2012 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. pro 2011 v 01:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

@deniskakubicek tak jsem si tě našla na FB a požádala o přátelství :wink: ...No asi tě neznám - ale napadá mě, jestli jsme spolu nebyly na cukrovce 9.12. (já byla ta omdlívací, co musela ležet :grinning: ) Tak schválně, jestli jsi tam byla ty..soudím podle fotek, že možná jo...
Tak já se jdu vrhnout na čočkovou polévku, ať toho nemáme pak příliš najednou....v kolik holky s malýma dětma večeříte? My máme v plánu tak v 16 hod, aby z toho ty prcci taky něco měly - u nás už se totiž v půl 7 spí :slight_smile:
24. pro 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had já se jdu vrhnout na hrachovku :slight_smile: Večeřet budeme jak to stihnem a kdy přijde brácha se švagrovou, ale počítám taky těch 16h +-, u nás se v 19h koupe a pak jde spát.
24. pro 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji všem těhulkám krásné Vánoce, moc si ten dnešní den užijte, hlavně v klidu a v pohodě :grinning: a ty nejlepší dárky si rozbalíme až později, ju? :slight_smile: třeba v březnu!
24. pro 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem krásne Vánoce, bohatého ježiška, hodné chlapy, štěstí zdraví, lásku nepochybně i penízky a březnové dárečky :slight_smile:)))
24. pro 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky těhulky přeju vám i vašim rodinám klidné pohodové Vánoce a do Nového roku hlavně zdraví :wink:
24. pro 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám že si všechny užíváte krásný večer se svými nejmilejšími :dizzy_face:
A nezapomeňte se vyfotit u stromečku, po svátkách uděláme výstavku :wink:
24. pro 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had jooo, byla jsem tam s tebou :slight_smile: ja byla ta, kterou si oblibil ten maly klucina :grinning: no to je dobre, jak je ten svet maly :slight_smile:
25. pro 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had a ja do Martinkovi chodila na zakladku :grinning:
25. pro 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka asi mas pravdu, je to docela draha sranda :frowning2:
25. pro 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, všem krásný vánoce. My si je docela užili, malej byl z dárků nadšený, tak mám velkou radost :slight_smile:

@deniskakubicek já bych byla spíš pro Epino , než pro gel :wink: Já plánuju s epinem cvičit, protože další nástřih už fakt nechci. Ne, že bych měla nějaký velký, ale byl zbytečný, preventivní. Takhle si budu stopro jistá, že není třeba a zakážu ho :grinning:
@andelka my jsme byli kvůli jménu pro syna u psychotronika (znám ho už léta a hodně věcí mu vychází), protože jsme se nemohli rozhodnout. Ale je možné, že se tentokrát rozhodneme bez něho. Ještě je trochu času :slight_smile:
@daja.had čím víc dětí, tím víc radosti :dizzy_face: Já bych to, být váma, nerušila, když vám to vyhovuje :wink: No, nebudeme mít klasickou Kačenku, ani Terezku. Nemám ráda, když je kolem několik dětí se stejným jménem. Aby pak dítěti říkali příjmením kvůli odlišení, se mi nelíbí :rolling_eyes:
25. pro 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek ahojky myslím že ten dianatal je pěkná blbost, někde v porodnicích se používá i lubrikační gel... a dokonce porodnice mají i zkušební vzorky k použití, ale ty asi dostanou jen "vyvolení".. každopádně já bych do toho nešla, raději dám 2tis za Epino :slight_smile:

JInak vánoce parádní,, Helenka byla nadšená a my s ní :slight_smile:
25. pro 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek
@verbalinka
@zdeniii já už jsem domluvená s jednou holčinou co má TP 8.1. že převezmu její Epino. Minule jsem měla taky použité. A fakt budu poctivě cvičit, minule mi zrovna ty dva centimetry chyběly. Uvažuju i o masáži hráze, vždycky po cvičení. Chtěla bych porodit bez nástřihu. Domík by měl být zhruba tak velký jako Dany. A i si myslím, že ho dělali preventivně, protože jsem blbě tlačila a chtěli ho dostat ven. Teď už budu vědět. A dula mi může i přikládat na hráz vlhký teplý ručník, tím to taky povolí.
No a vzhledem k ceně - Epino se dá prodat, použitý Dianatal už ne. Minule jsem Epino kupovala za necelé 2000 a prodala za 1500.A fyzická i psychická pomoc to teda byla.
26. pro 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem stáhla fotky, takže začnu :slight_smile: a těším se na vaše :dizzy_face:
26. pro 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andelka no kraaasa!!! Jen uz ten pupik by ti mohl jit vic videt :grinning:
26. pro 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek