• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@andelka to by bylo super, pak budete mít páreček :grinning: to bych jednou chtěla..tak uvidíme zda máš 6.smysl :grinning:
21. říj 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lentilka10 ahojky :slight_smile: v Brně mám sestřenku, zeptám se jí, rodila myslím v Bohunicích loni a byla spokojená, co vím :slight_smile:
@petrita83 no uvidíme, snad to nebude mrška malá stydlivá, to bysme si museli holt počkat. :sweat_smile:
21. říj 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja mam terminek 2.3 a cekame podle plodove vody Matyaska, to znamena druheho chlapecka :slight_smile:)
23. říj 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek jé, ahojky :slight_smile: moc hezké jméno jste vybrali :dizzy_face: dva klučíci, to bude fajn :slight_smile:
23. říj 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jeee, ahoooj, ja jsem si rikala, ze uz jsme se nekde videly :slight_smile: ja si strasne prala druheho kluka a splnilo se mi to, tak jsem stastna :slight_smile: jak jde tehulkovani?
23. říj 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek no já si hned vzpomněla :slight_smile: Budeme mít podobný odstup mezi dětma, že? :slight_smile:
to je prima že se ti přání splnilo :dizzy_face: , my ještě nevíme.
Jde dobře, trochu mi sem tam tvrdne bříško, ale to už znám, snažím se odpočívat. Jinak vše OK zatím :slight_smile:
23. říj 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka ty mas pamet :slight_smile: no, Kubickovi je 17 mesicu zitra,kolik je tvemu lumpikovi? ja mam problemy uz od zacatku, takze jsem si jeste nezacala uzivat, ale snad uz bude vsechno dobre, jen mi doktor rekl, ze mam hodneeee plodove vody a mam ocekavat 14 dni pred terminem nastup do nemocnice a k tomu jeste mam vzadu placentu, ale nizko, ze zasahuje do porodnich cest, ale to verim, ze se vytahne :slight_smile:
23. říj 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek 10.listopadu mu bude 18měsíců :slight_smile: hodně plodové vody vadí? Asi tě budou víc sledovat že? Akorát malej to bude muset zvládnout pak. Ta placenta se určitě časem vytáhne a bude to dobrý. A už máš bříško?
Pamatuju si že jsme se bavily i o látkovkách :slight_smile:
23. říj 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka teda, tak to mame prcky skoro stejne, nam bude 18 mesicu 24.11 :slight_smile: pry to vadi, ze pry bude rychly porod a vetsinou driv, ale ja tomu prd rozumim, uz takhle jsem mela nervy z odebrani plodovky..brisko uz mam :slight_smile: ale mensi nez s Kubou...co ty? No, latkovky pouzivam porad a u druheho budu taky, bezva vec ;) nocnik u nas zatim nehrozi :grinning:
23. říj 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek no, však i proto si tě pamatuju :slight_smile:
Aha, no však to dobře dopadne. A na odběry jsi musela kvůli triplům?
No já mám bříško taky menší než s Danym :confused: mrkni do alba, pořád čekám kdy víc vyskočí. Myslela jsem že když je to druhé těhu a brzy po prvním, tak že to bude hnedka.
My taky látkujeme a budu i druhé. Včera došly Haipa Daipa pastelky a svrchňáčky v Sku, už pro miminko :slight_smile:
A nočník u nás taky nic :unamused:
23. říj 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jj, vysly spatne a kdyz jsem si zaplatila ty v prvnim trimestru, tak mi doktor vzal brzo krev a poslal pozde na utz, takze tyhle vysledky jsem nemela... v 16.tt jsem mela dve odchylky, tak mi ji doporucili, ale uz bych na to nesla, ani kdyby me nutili... jj, urcite mrknu do albicka :slight_smile: ja ted pridavala taky nove fotecky, jsem ztratila heslo a az ted ho nasla, tak jsem zase tady :grinning: zatim mam 3kg nahore s Kubou uz jsem mela 10kg :-/ jee, ja jeste nic nekoupila, ale HD mi moc nesedely, mozna jsem to s nima moc neumela, ale libi se mi, ze maji sirsi baleni, tak je asi taky koupim :slight_smile: noo, na nocnik maji cas, ja to ted neresim, se to nauci treba na jare :slight_smile:
23. říj 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek aha, já jsem právě na triplech nebyla ani minule ani teď, vyšlo mi dobře NT, ve správném rozmezí 10tt krev a 13tt utz, tak jak to má být pro nejsprávnější výsledek (dočetla jsem se nedávno), tak to po mně Dr ani nechtěl a stejně bych nešla. Tak mám radost že se u vás všechno vyloučilo :slight_smile: i když to byly asi nervy navíc, co? :unamused:
No právě jsem si teď všimla, že máš fotečky, tak jsem hned nakoukla :slight_smile:
Já jsem dlouho nic nekoupila, naposled teda jedny větší svrchňáky, protože na nočník to u nás nevypadá a teď ty HD, měla jsem jednu a dávala jsem ji Danymu moc ráda, no a dají se i na malé mimi, tak jsem to vzala přijednom.
Taky si říkám, že to bude řešit až na jaře, v létě, že do těch 2let to nebudu hrotit.
23. říj 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, moc zdravím, taky patříme k šťastlivcům, kterým vyšel termínu porodu na březen a to 20tého, NT i triply už máme zdárně za sebou a 3.11. už se těšíme na novou kukandu na velkém utz :wink: Pohlaví nám zatím předpověděli holčičku, ale i sama tak nějak cítím, že nám to teď jen potvrdí. Od úterka si dokonce užíváme i první pohyby, je to pro mě nové, takže jsem z toho měla obavy, ale je to kouzelné a začíná ta správná závislost :grinning: zaujala mě vaše debata o tom látkování, nemohli by jste mi to holky trochu osvětlit, v čem to je bezva a co je třeba zádrhel nebo čeho se vyvarovat? příjde mi že to hodně lidí chválí, pořizovací cena je sice nemalá, ale asi to bude mít něco do sebe, ale není to jen praní a praní jak za stara, jsem v tom opravdu laik a nevím nic, předem dík, tak zatím pa
23. říj 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem :slight_smile:

@martas14 ahojky, super že všechny vyšetření dopadly dobře a na utz držím palce ať potvrdí holčičku a hlavně zdravou :slight_smile:
No my látkujeme asi od 5týdnů, tak postupně, teď na noc a na ven dávám papírovky, ale jinak látkovky. Mám i fotoblog o tom co máme a jak to Danymu sluší :slight_smile: Pořizovací cena mi přijde, že zpočátku byla asi stejná jako bych kupovala hodně balíků plín, což většina lidí zpočátku dělá, aby měla zásoby na první týdny, měsíce. a postupně se dokupuje podle potřeby, jak mimi roste a mění se jeho potřeby. Většinu kupuju už z druhé ruky, co má malé prodávám, nebo teď nechávám na další mimi, které budu látkovat už dřív, protože ty první týdny to fakt jelo, 10-12plín za den, to je balík hned fuč. A kde to má člověk skladovat, a hlídat furt akce, a nemáme auto, tak jak to vozit...takhle hodím do kýble, 2x za týden vyperu, pověsím a teď asi od 9měsíců už používám spíš ty "modernější" plínky, takže už skoro nic nežehlím. A malý mi pomáhá prát i věšet a hlavně sundávat prádlo :sweat_smile: Dupku má krásnou a já si vyhraju. Navíc když byl malinký, tak mě štvalo, že ať jsem plínku zapla jak chtěla (aniž bych ho chtěla přiškrtit), tak kolikrát protekla vaječina až na oblečení. Kdežto v látkovkách se to stalo málokdy, zašpinily se maximálně svrchní kalhotky, ale oblečení ne.
Teď máme spotřebu tak 2plínky za den. Na návštěvy je beru teda taky. Ale nadoma látkujem ostošest.
No a ještě manžel byl rád, že je malého za co chytit, a když se začal hýbat, tak aspoň padal do měkkého :slight_smile:
24. říj 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré rááááno :slight_smile:

@martas14 Tak my latkujeme asi od 6 tydnu :slight_smile: na noc davam taky papirovku a stejne se mi procura, ven davam plenky vse v jednom ( nasadis a jdes, nemusis davat svrchno kalhotky), kdyz byl Kuba miminko, tak jsem pouzivala klasicke ctvercove plenky, coz byla prace jako z anasich babicek, ale nevadilo mi to, tentokrat ale koupim normalni plenky, pac dve deti, ktere mi nosi plenky bych asi nezvladala se cvercovkama :slight_smile: manzel ma latkovani taky moc rad a ja miluju ty barevne plenky :slight_smile: proste uchylka, ale je fakt, ze kdyz Kubovi rostou zuby, tak se oprudi i pres latkovku :cry: ale prdelku ma jinak krasnou :slight_smile:
24. říj 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek jaké máš ty AIO? Já nemám žádné, jen kapsovky, a ty bych musela strašně moc vycpat aby vydržely. Dany hodně pije. A přebalovat v tomhle počasí nic moc, v létě to bylo v poho.

Jinak jsem do 6měsíců používala skoro výhradně klasické čtvercovky a teprve pak přešla víc na kalhotkové nebo kapsové, ale čtvercovky používám pořád občas. Jo a mezi 6 a 9měsícem mu nadoma stačil i Ikea ručníček narovno no svrchňáků a bylo. Ale to byl hodně kojený a nic jiného ještě nepil, tak to i ručníček stíhal. Teď má bambusovou kalhotovku na jednu počurání durch.
24. říj 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem :grinning:
24. říj 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ja mam kapsovku PopnGro (snad se to tak pise) a AIo mam Itti Bitti, ale ta uz bude mala a pak mam Mommys Touch, ale ty uz jsou potreba dovycpat, jinak jsem spokojena a koupim vic AIO plen do obchodu, na navstevy a tak... ctvercovky by nam taky vyhovovaly, ale on ted fakt hodne cura, ze i papirovka ma co delat :grinning:
24. říj 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. říj 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek No právě. Já mám kapsovky Bum Genius. A ty PopnGro máš jakou velikost? A co dáváš do nich? Jen ty dvě originální vkládačky?
U nás nejvíc vydrží bambusová kalhotovka (anavy nebo jiná) a na to svrchňáčky s "křidélkama".
24. říj 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Velikost mam 2, ted uz budu vycpavat, ale jinak bez niceho a vydrzela krasne... mam i Anavy AIO, ale ta uz proteka a pak mam i obycejnou Anavy a nejsem s ni spokojena, proste nam nesedi, ale jinak vydrzela krasne...jake mas svrchnaky s kridelkama? to jsem jeste neslysela...ja mam jen Flisacky Anavy, Thirsties, Tots Bots
24. říj 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek já mám taky vel 2 a jsou strašně velké, sucháče zapínám přes sebe a kolem nožiček nic moc. Teď jsem ji po dlouhé době znova zkusila.
aha, tak nám anavy apod. sedí, ještě mám dvoje kalhotovky se zapínáním na boku, taky bezva.
No křidélka myslím ty dvojté manžetky, jak mají IV nebo Thirsties.
24. říj 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ahaaa, tak uz vim, kde jsem :slight_smile: heled, Kubovi sedi krasne, protoze ma 13 kg :slight_smile: ale jinak v nich byl taky jak stazeny kralicek...ted jsem jukala na sadu HD a asi bych ji i koupila, nevim, ptala jsem se kamaradky, co prodava plenky, tak sand mi poradi, zase nechci kupovat nejaka XS-S apod.
24. říj 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek no já taky ne. Mám svrchňáčky Ska, časem dooupím ještě asi dvoje a jinak čtvercovky i vkládačky mám, případně rostoucí kalhotovky taky, tak na první měsíce jsem vybavená. A i HD jsou od miminka a těch mám 5, tak to stačí bohatě. Vlastně skoro všechny plenky můžou mít oba dva.
aha, no Dany nevím kolik váží,jdem příští týden na poradnu, ale víc jak 11kg mít nebude, spíš méně. :unamused:
24. říj 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ja snad nemam zadna Ska, jen svrchnacky IV a jinak nic :-/ budu muset neco dokoupit, jsem si prodala Itti Bitti, pro mrnata a ted lituju... bud rada, ze ma aspon toli, u nas v kvetinkach na FB maji deti 9kg i mene :frowning2: tak me napada, chces k nam do skupiny brezulek na FB?
24. říj 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek No Dany teď má M a L, takže S jsou na druhé už, bylo to výhodně k těm HD, tak jsem je už vzala. U Danyho jsem měla i NB, ale nevím no, vydržely tak 6týdnů a pak byly malé.
No já vím že mají děti i méně, ale zrovna na plínky některé to není nejideálnější :grinning:
No, mám na FB Májovky a ani tady jsem se do Březňátek nepřihlašovala, když se rozjely, protože už jich bylo hodně a já nemám zas tolik času :sweat_smile:
24. říj 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mam termin 16 brezna a ve stredu se konecne smanzelem dozvime co to bude tak hlavne at je to zdravi :slight_smile:
24. říj 2011 ve 12:19  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka ....děkuji :slight_smile: utz jsme si moc užili a máme i dvd a fotečky :dizzy_face: ,je to fakt nádhera...i když říkal pán doktor že malá je stydlivka, potvrdil nám naši očekávanou holčičku :dizzy_face: ,tak už přepadám manii holčičích veciček :dizzy_face:
24. říj 2011 ve 13:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, taky patřím k vám :slight_smile:)) termín mám 9. března ... zatím teda pohlaví nevíme .. ve středu jdu do Genetu na velký UZ tak doufám, že bude vše v pořádku a že se třeba dozvíme pohlaví :o)
Chtěla jsem se zeptat jak často vám dělá vaše MUDr. UZ ?? ta moje na to docela prdí - tvrdí že prej není dobré na miminko svítit a poslouchá jen srdíčko ... ale já si myslím, že jsou to jen výmluvy .. osobně bych byla klidnější kdybych viděla že miminko roste ....
24. říj 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ono je na FB asi vic skupinek, tady nas je jen 23 asi a Kvetinky mam taky, stiham vsechno :grinning: tak uvidime, ktere plenky nam padnou
24. říj 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek