• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@andelka já spíš počítám s tím že budu malé nosit a starší se eventuelně poveze, uvidíme :_)
29. pro 2011 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdeniii taky možnost - mám babyvak a manducu. Možností je plno, uvidíme co nám bude vyhovovat. Ale radši bych aby malej capkal. Beztak budem věčně na hřišti a miminko v kočárku pod stromem :sweat_smile:
29. pro 2011 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@andelka přesně tak jen ať tapou prcci :slight_smile:
babyvalk mám taky ale nějak jsem ho vůbec nepoužila... jsem to asi nepochopila jak se má správně nasadit a dát tam dítě :_)
29. pro 2011 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdeniii dostala jsem magnezium a jim ho 2x1 tabletku. Včera v noci křeč ano dnes ne. tak uvidím. Mě taky bříško tvrdne, hlavně když jsem víc chodila anebo jsme nakupovali :slight_smile:
30. pro 2011 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdeniii já ho taky nepoužila :sweat_smile: ale jedna kamarádka v něm malého nosila často a ráda, tak jí musím říct, ať mi to ukáže.

Mně taky bříško tvrdne, při fyzické námaze, chození...ale to je v našich tt už normální. Není to bolestivé, jen si toho všimnu.Když mi to minule začalo v 18tt, tak to bylo hodně nepříjemné a magnezko jsem brala.
30. pro 2011 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka a já myslela že mi poradíš :grinning:

NU raději se na to tvrdnutí zeptám protože jsem to s Helenkou neměla vůbec a teď si přijdu fakt víc unavená a bříško tvrdne, ale holt je to tím, že ta námaha je o dost větší než s jedním prckem no, to se to odpočívalo a flákalo, ale teď? :grinning:
30. pro 2011 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky těhulky, mám také TP v březnu a jen tak jsem pročítala diskuze a našla Vás :slight_smile: Snad nebude vadit, když se k Vám přidám :wink: Přeci jenom už jste tu spolu déle....
30. pro 2011 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciasekf ahojky, jen se přidej :slight_smile: nějak nám to tu těd vázne...
a copak čekáte víte nebo to bude překvapení?
30. pro 2011 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdeniii no přesně - malého zvědám, občas nosím, leze po mně, běhám za ním, pořád se ohýbám jak po něm sbírám věci...to se nedá, no.
Já mám ten klasický babyvak od Pecha, kdysi jsem tam malého zkoušela dávat, ale on byl dost uřvanej a neměla jsem nervy, a pak bylo léto a děsný vedro. Ale teď bych to zkusit chtěla, když už ho mám.Do Manducy ho dám až koncem léta asi.
30. pro 2011 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka jjo taky mám od Pecha :slight_smile: malou jsem dala do manduky asi ve 2 měsících myslím :slight_smile:

no právě pořád zvedám já i chovám a děláme blbin, nějak je mi líto jí o to ochudit... :slight_smile:
30. pro 2011 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdeniii děkuji za přivítání :slight_smile: Co to bude víme, ale je to naše tajemství :wink:
30. pro 2011 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciasekf ahojky, koukám že máme TP kousek do sebe :slight_smile: Víš, ona tu byla už jedna diskuze, je teď asi soukromá. Já tam nelezla, protože jsem těhu do 7tt tajila i před manželem a pak už tam bylo hafo holek a nevěděla jsem jestli bych to stíhala. Takže tady je to trošku komornější.
Ale bylo by dobrý udělat nějakou tabulku, ať víme kolik nás je a jak máme termíny a kolik je holek/kluků... umíte to někdo? :sweat_smile:
30. pro 2011 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@luciasekf jéé tak to je krásný a ví to i rodina nebo jen opravdu vy? a jaká máte jména vybraná prozradíš?
30. pro 2011 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciasekf já jsem bambula - nemůžu si zvyknou an nové pasy a místo 27.května registrace jsem četla 27.března TP :grinning:
30. pro 2011 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdeniii a bylo to s tou novorozeneckou přidělávkou v poho? My jsme manducu měli až od 4,5měsíce a to už jsem ji nevyndávala.
No právě, Dany neví proč ho nechci moc zvědat a nosit. Ale když mu člověk řekne kde máme mimi? tak mi jde hladit bříško :slight_smile:
30. pro 2011 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka stačí vypsat :slight_smile: tabulky jsou na nic :slight_smile:)) tak to udělej jestli máš náladu :slight_smile:)
30. pro 2011 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciasekf to je pěkný, že budete mít překvapení :slight_smile: my jsme o tom taky uvažovali, ale pak jsem měla od začátku silné tušení že je to holčička (stejně silné jako poprvé chlapečka) a byla jsem zvědavá jestli jsem se trefila i tentokrát. A netrefila :grinning:
30. pro 2011 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka já jsem právě na začátku těhu tuhle něbo podobnou diskuzi objevila, ale pak se to tu tak zahltilo, že jsem jí nenašla a až ted se mi to podařilo :grinning:

Koukám, že my maminy, které čekají druhé dítko máme problémy s tvrdnutím bříška :frowning2: I já jsem dostala magnézko, malého tahám a dr mi to zakazuje, ale někdy to prostě nejde .-(

Budete někdo rodit v Praze? Konkrétně v Podolí?
30. pro 2011 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdeniii no jo, ale kam bysme to upíchli...
poradíme se ještě s ostatníma - to byl jen takový nápad.
30. pro 2011 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka já mám termín 18.3., ale dr říkal,2 týdny dříve, tak uvidíme.

@zdeniii ví to jen naši co to bude...... Jména máme pro klučíka Daniel a pro holčičku Karolínka
30. pro 2011 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciasekf taky máš starší dítko? Kluka nebo holku? A jak staré? Ono to fakt nejde se šetřit.
No ale bříško mi minule tvrdlo víc a dřív a to jsem povětšinou odpočívala doma, nechodila jsem do práce, jen do školy a zařizovala bydlení.
30. pro 2011 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka mám 3letého klučíka Kubíka :slight_smile:
30. pro 2011 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciasekf jé, Daniela máme taky :dizzy_face: Karolínka je taky krásné :slight_smile:
takže ještě zimňátko?
30. pro 2011 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciasekf tak 3 roky to už je fajn, ne? Můj má 20měsíců necelých. Jak se těší na sourozence? Ten už tomu rozumí asi víc.
30. pro 2011 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka myslím, že se těší, hladí mi bříško, ale neříká, zda se na sourozence těší nebo ne :unamused: Včera jsem ho zrovna chovala a mimčo kopalo, tak byl z toho Kubík takovej nesvůj, když jsem mu řekla, že to ho zdraví mimčo, tak chtěl taky, ale já jsem jen řekla, at pohladí a že ho mimčo ucítí....
My jsme Daníka chtěli už při prvním, ale má svátek 2dny po mém termínu, tak jsme museli vybrat jiné. Nakonec se Kubík narodil 8.12., ale zase aby neměl všechno v jeden měsíc...
Karolínku jsme měli vybranou už také při prvním, takže u nás dlouhé rozmýšlení jmen nebylo :grinning:

Já bych chtěla i třeba méně obvyklá jména(ikdyž v dnešní době je jich už dost): Matyáš, Tadeáš, ale to mi bylo zatrhnuto při prvním těhu, takže při tomhle už jsem nic se jménama nezkoušela :grinning:
A pro holčičku se mi vždycky líbila Natálka, ale také bylo období, kdy měl každej druhej Natálku, tak jsme zůstali u Karolínky
30. pro 2011 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka jjo právě jsem ji používala asi až do 5 měsíce. Helí nechtěla roztáhnout pořádně nožiky abych ji tam mohla mít bez...
Helí taky pořád hladí a pusinkuje a nebo maže, vždycky přinese krém a sama chce :slight_smile:´je to zlatíčko. Uvidíme jaká bude pak na miminko :wink:

@luciasekf o kolik budou tvoje dítka od sebe a kdy máš termín?
30. pro 2011 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak včera jsem byla v poradně a mám koupený balíček, takže mám utz každou poradnu a prdolka už váží 1200g a je akční jak říká dr :slight_smile: Natáčel mi to na DVD, ale je toho dost rozmazanýho, protože mimčo chvíli ,,neposedělo"

Další kontrola až 19.1 ještě takovou dobu :frowning2: a to už bude velký kotrolní utz+ KO, atd. a pak asi už půjdu do porodnice, tak jsem na to zvědavá, jak to tam chodí. Budu rodit jinde než poprvé
@luciasekf už jsem to našla ten termín a ostatní :slight_smile:)
@zdeniii budou od sebe 3roky a 3měsíce a asi pár dní, uvidíme, kdy se mimčo narodí :slight_smile: TP mám 18.3
30. pro 2011 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@luciasekf jéé tak to máš parádní péči, u nás žádný balíček není, můj dr mi dělá ultrazvuk taky pokaždé. Holt je to opravdu všude jiné, to je docela mazec :wink:
Já jdu na kontrolu v úterý tak se moc těším!!

o 3 roky to už je super, taky jsem zvědavá jak to bude když budoiu o 2 :slight_smile: ale nějak to zvládneme :slight_smile:)
30. pro 2011 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek