• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@zdeniii tak to je super, že ti dr dělá utz každou návštěvu.. já za to musela zaplatit 2tisíce :frowning2: abych mimčo viděla. Njn, v dnešní době není nic zadarmo :frowning2:
30. pro 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už začínáte prát na mimčo? Já se zatím držím, ale když jsem viděla třeba v obchodě ty mini věcičky, tak už bych se do toho nejraději pustila :slight_smile:
U Kubíka jsem byla tak natěšená, že už jsem mu připravila a vyprala věcičky 3měsíce předem :wink:
30. pro 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se podívat na Kubíka, zda už spinká, tak doufám, že vás zítra najdu :wink:
30. pro 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf no jo, Daniel je před vánocema, my svátky moc neslavíme,ale je fakt že všechno v jeden měsíc je blbý. Dany je v květnu, takže ok. Dominik bude v březnu a svátek je v srpnu.
To je pěkná váha :slight_smile: Já jdu 9.1. tak jsem zvědavá. Minule měl 600g, on bude asi menší jako byl Dany. Utz mi zatím kromě jedné návštěvy (v 16tt, to je takové hluché období kdy se nic moc nedělá) dělal vždycky.I vnitřní vyšetření.
Kdepak, neperu, to tak začátkem března, podle počasí. Nakupovací mánie mě míjí, všechno mám po Danym.
Dej si nás do oblíbených a najdeš nás :slight_smile:
30. pro 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásného Silvestra a do Nového roku jen to nej, hlavně to zdraví, štěstí a lásku :slight_smile:
31. pro 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka u mě mel prdolka ve 25tt 748g a ted najednou 1200g, takže je vidět, že se má dobře :slight_smile:
31. pro 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf tak to rozhodně, přibírá krásně :slight_smile:

Taky přeji všem pěkného Silvestra bez nehod a v novém roce ať se máme všichni dobře a nic nás netrápí. A hlavně zdravíčko pro děti i celou rodinu :slight_smile:
31. pro 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, supr vstup do Nového roku, který pro nás bude určitě šťastný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji čarokrásný rok 2012, který nás určitě přivítá svou láskou, štěstím a zdravím! :-*
31. pro 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem holky pojala pocit, že čas strašně rychle utíká a nakoupila během vánoc skoro celou výbavičku, vyřešili jsme komody (manžel je půjde příští týden koupit)... Prostě už se to blíží a teoreticky za 7 týdnů můžu regulérně rodit :sweat_smile:
@luciasekf já budu prát na konci ledna. Nějak mám pocit, že musím pospíchat. U syna jsem zase měla času dost a prala jen proto, že bych teda už měla. i tašku jsem balila až v den porodu ( a to jsem skoro 14 dní přenášela :grinning: ).
31. pro 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, po dlouhé době jsem zase zavítala .. Hlavně proto,abych Vám Všem a Vašim prckům v bříšku popřála hodně moc zdraví !!! taky přeji co nejvíc pohodové porody a soužití s našema miminkama :slight_smile:
1. led 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii nooo ale já už mám tak dost tak jsem ráda :wink:
1. led 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jakpak jste oslavily příchod roku? Já si dala dvě skleničky šampáně, moc mo chutnalo, škkoda že nemůžu pít :grinning:
1. led 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii já jsem šla ve 22h spát, pak nás vzbudil ohňostroj, tak jsem se šli i s malým podívat z okna, strašně se mu to líbilo. A jak to ustalo, šli jsme zas spát.
Šampus jsem si dala skleničku na štědrý den, to musí být. A pak druhý den 1dcl červeného vína u tchánovců. Jo a vlastně na Silvestra trošičku čokoládového likéru. Ale jinak fakt nepiju :grinning:
2. led 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, taky Vám všem přeji krásný Nový rok. Hlavně zdravíčko a ti naši prcci, ať nám rostou, než příjde jejich den D!! :slight_smile: Já mám někdy pocit, že ten náš prďolka, by byl už nejrači venku. Ale ať tam pěkně zůstane. Nějak se mu zalíbilo se mi pořád v tom bříšku vrtět. A tlačit mi buď pod žebra nebo na spodek,ale tak, že někdy nemůžu udělat ani krok jak mě tahne. Naštěstí to není moc často. A v noci nechce spávat, právě naopak pořád se kroutí.Takže třeba včera jsme zalehli o půl 11 a do 2 hod. řádil. Pak jsme usnuli a od půl 5 už jsme zase nespali. Snad bude spávat, až se narodí, jinak budeme mít doma hodně veselo!! :slight_smile: A jak jste na tom vy? Bříška a váha rostou? :slight_smile:
2. led 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky taky všem přeju krásný Nový rok, ať je lepší než ten předešlý :wink:

@pavlina86 Taky v posledních dnech pociťuju o dost silnější pohyby, už mě to občas nenechá ani spát, dnešní noc jsem se nevyspala vůbec, jak se tam vrtěl, boule každou chvíli jinde, tak jsem zvědavá, jestli je už konečně hlavičkou dolů, dneska se to snad dozvím. Bříško roste závratnou rychlostí, váhu radši doma nemám, takže nevím, na poslední kontrole 5.12. jsem měla 4,5 kg navíc, tak jsem zvědavá, jak to bude teď, po těch Vánočních hodech :grinning:
2. led 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 mně taky hodně okopává v noci, nebo když chci jít zrovna spát. No a bříško roste a váha taky - holt vánoce :sweat_smile: leden bude asi spíš asketický, jinak se budu za chvíli koulet. Mám hore skoro 6kg a na kontrolu jdu až za týden, sestru klepne.
2. led 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 Ahooj, tak koukám že je to všude podobné...ten náš miláček má vždycky v 11 úplnej mejdan a pak mě budí ve 4h a pak hned v 8h, no kdyby mu to náhodou vydrželo, tak by to nebylo zas tak špatné :grinning: někdy mám pocit, že tam dělá snad kotrmelce :grinning: :grinning:
2. led 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka 6kg, to je super :wink:
My máme za sebou dnes kontrolu já mám hoře tak 10kg ajaj, ty vánoce :grinning: a to mě pořád všichni přesvědčujou, že to mám jen v bříšku, ale teda nevim, nevim :grinning: možná bych si časem měla změnit přezdívku z Petrity na Metráčka :grinning: Jinak u nás vše ok, prcek byl hlavou dolů..ale myslim, že se ještě vrtí..a krásná váha 1499g :grinning: nechtěl ukázat vůbec nic,..už zase :confounded: je děsně tajnej..tak že máme fotky ucha, ruky přes obličej a podobně :slight_smile: :grinning: kontrola až za 3týdny, super!
2. led 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 já už sem tu váhu nebudu psát :grinning: :grinning: já měla minule 7kg hore a po vánocích další 3kg, jo joo byly to hody :grinning:
2. led 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf já ještě nemám ani nic nakoupeno :astonished: ale trošku mě to straší :slight_smile:
2. led 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 no já to pořád srovnávám s prvním těhu, to jsem měla 6kg nahoře v 37tt :sweat_smile: takže jsem taková rozladěná, do porodu daleko a jestli to půjde tímhle tempem...ty vánoce daly fakt zabrat.
Krásná váha mimiška, a teda je to mazel stydlivý :grinning:
Já myslím že můj je pořád hlavou dolů, snad to tak vydrží.

Jo a volala jsem si dneska na výsledky OGTT a je to v pořádku :slight_smile:
2. led 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak super, dobré zprávy, ještě že jsi tam šla před vánocema :grinning: potom cukroví, kdo ví jak by to dopadlo :grinning: :grinning: , 6kg?vrrr, jak to děláš :grinning:
2. led 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 žeru :frowning2: na mě je to dost, doufala jsem že se vlezu celkově do 10kg, ale takhle..nevím nevím.
2. led 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no to já taky :grinning: , ale to už určo neklapne :grinning: :grinning:
2. led 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 no, taky si myslím, bohužel :unamused: ale fakt se teď pokusím jíst lépe, i že je zima, tak ať má mimi pestrou zdravou stravu.
2. led 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka joo snaha je, ale někdy mám chuť si zamlsat :grinning: a to je pak průšvih :slight_smile:
2. led 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem přibrala za měsíc 2,5kg, takže celkem zatím 7 kg nahoře, mohlo by to být i horší :grinning: Jinak už je mimčo hlavou dolů, akorát je prý asi o 10 dní menší, tak snad to dožene, docela mě to rozhodilo :frowning2:
2. led 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky v novém roce! Doufám, že jste všechny vykročily tou správnou nohou :wink: U nás se Silvestr prospal....byli jsme tedy nakvartýrovaný u našich na dvě noci, jelikož taťka furt jezdil, tak aby nám nebylo smutno..a dnes jsme se teprv nastěhovali zas domů :slight_smile:
Teda vy se děsíte váhy :wink: někdo nabere i 25kg a tady už je 6kg problém...já mám teď 8,5kg nahoře, ale vůbec to na sobě zatím necítím. Myslím, že to jde stejným tempem jako minule, možná teď i pomaleji...u Steli jsem měla ve 28tt 8kg - to je takovej jedinej vztyčnej bod, který si pamatuju v průběhu těhu..jinak už nevím, co který týden bylo..
S nákupama na mimi jsem tentokrát taky ještě nezačala a možná mě to i mine úplně, jelikož toho máme takovou spoustu, že není nic třeba..po dvou synovcích toho máme mraky, k tomu přibyla i zásobička holčičích po Steli...tak i když mě to dost láká, je to fakt zbytečnost.....
@andelka gratulace k dobrým výsledkům! :slight_smile:
2. led 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 jéé ty jsi byla dnes na kontrole? to je paráda, že je mimi hlavičkou dolů...a toho termínu bych se neděsila...Steli byla zase naopak dle ultrazvuku furt napřed a nakonec mně vyvolávali porod po 8mi dnech přenášení...já myslím, že to měření je tak citlivý na každý milimetr, o který se doktor sekne a hned je TP o nějaký den vedle...tak se ničeho neboj!!! :wink:
2. led 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek