• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@jarka23 jééé, ten je krásný :dizzy_face:

Tak já mám chvíli oddech, mamka vzala malého ven. Ale prší tam a nesnáší slídu, tak budou asi brzo doma, asi pojedou busem a pak půjdou do obchodu a zpátky zase busem, ať nechodí v dešti.
10. led 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem měla pravdu, už jsou zpátky a svačíme. Za chvíli přijde muž, tak to bude už dobrý. A já si aspoň chvíli spočla. :slight_smile: Doufám že zítra a ve čtvrtek bude už lepší počasí, je líp jít ven než za malým furt běhat doma.
10. led 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka máš to v mailu :_)

V 5:30 to by mne zabilo, Helenka krásně spí do půl osmé, je to paráda a když někam chvátáme brzy ráno tak samozřejmě vyspává ještě dýl potvůrka :slight_smile:

@daja.had 1,58 je taky parádní váha není se čeho bát!! Helí měla 1800 :slight_smile: a byla pak 4kilová ale ani to není pravidlo, takže klíííd! Jsem zvědavá kolik bude vážit náš droběk. Jdu na KO až nějka po 20.

@daja.had já malou dávala do svého pokojíku právě už nějak po tom co jí byl rok a něco, právě z toho důvodu aby se necítila odstrčená až budemem mít druhé mimi, to jsem ještě ano nebyla těhotná ale i tak jsem to chtěla... nu a spí tam líp než s náma. Na odpolední spaní jdeme spolu do ložnice, to sama v pokoji neusne ale veček úplně v pohodě.
10. led 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 krásnej pokojíček!!! Tam se to bude spinkat!!!
Helí mi všechny samolepky začala přestěhovavat a přelepuje je sem a tam, tak už jich moc nemáme :slight_smile: je to potvůrka. doufám, že jí tohle lepící období brzy přejde :slight_smile:
10. led 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, kdybychom měli zvlášť ložnici a dětský pokoj, tak by malej taky šel do vlastního nějak po roce, to zrovna hezky usínal i spal.

Dany taky spal do 7.30, jednou o vánocích dokonce skoro do 9h, ale teď je to nějak čím dál horší. Nechápu, všude je tma jak v pytli, ale on musí nutně z postýlky :unamused: Kdyby pak spal aspoň v poledne solidně.Snad se to ještě změní.
10. led 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka takhle brzo? i když Willík měl taky období buzení kolem 6h, pak to ustalo. Ale u nás docela zabralo, když se večer pořádně najedl. Když má hlad, tak se budí dřív a chce hned snídani.
@daja.had my jsme Willa přestěhovali před druhým rokjem a než objevil, že z téhle postele se dá vylézt, tak to byla paráda. Pak jsme prošli obdobím uspávání v ložnici a přenesení do pokojíčku, potom už uspávání v pokojíčku. Jenže poslední cca 2-3 měsíce se začal v noci budit a stěhovat k nám do postele a v pokojíčku se bojí. Ale v jedný posteli se nedalo spát a já těhotná musela hlídat, aby mě nekopl, takže po jedný nemoci, kdy jsme dali jeho postel k nám, abychom k němu nemuseli chodit, už u nás zůstal. Vrátit se nechce, tak to necháváme otevřený a bude tam asi i s miminkem. Pokud ho bude ségra budit, tak se přestěhuje zpátky k sobě. Všechno se mu snažíme vysvětlovat, tak ví, že mimina brečí a bude to na něm, kde chce spát.
@jarka23 hezký pokojíček :slight_smile:
10. led 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka no poslední týden vstával po 6h - když je venku tma, tak je to mazec. V létě vstával taky tak, ale to už bylo světlo aspoň. Já myslím že najezený je dost, dávám mu kolik chce a většinou ani nedojí. :unamused:
10. led 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 krásný pokojíček, tam by se spinkalo i mě dobře :wink:
11. led 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka my to máme také s malým tak. Přestěhovali jsme ložnici, aby se tam vešla jeho postel a spinká s náma. Poslední dobou se více v noci budí, takže jsem radši, že nemusím tolik vstávat. Ale jak to bude až tu bude mimčo nevím. Budto se přestěhuju s mimčem do pokojíku nebo půjde Kubíček spinkat do pokojíku nebo budeme všichni v ložnici :slight_smile:

@andelka to Kubík vstává kolem 8, ale jsou také vyjímky, kdy už třeba od půl 7 straší. Ale takhle brzo by mě také zabilo :frowning2:

@zdeniii joo, tak to máme také tak, zrovna, když chvátáme ráno třeba k dr, tak mladas si vyspává, takže ho většinou musím budit, ikdyž mi je ho líto, když se mu tak krásně spinká :slight_smile:
11. led 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf jsem ráda, že nejsme jediní "šílení" :grinning: Většina lidí to bere jako rozmazlování, že už je velkej a bla bla... :rolling_eyes: Ještě je jedna možnost, že by si manžel vzal matraci a spali by oba v pokojíčku. No, uvidíme, nechávám tomu volnej průběh.
@andelka dneska Willík vstal asi v šest (nevím, kolik bylo, ale byla tma), děsný. Ale evidentně se mu chtělo čůrat a měl hlad. Takže klasické příznaky. Do toho jsem ho v noci, jako vždy, několikrát přikrývala, takže jsem krásně vyspaná :rolling_eyes: U vás nevím. Asi fakt jen období a zase to přejde :wink: Horší budou ty večery, až bude světlo a jim se nebude chtít jít spát.
11. led 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jarka23 to je teda umělecký dílo, fakt nádhera:slight_smile:
11. led 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka at si každej říká, že rozmazlujeme, mě to nevadí :grinning: Hlavní je, že jsme všichni spokojený :grinning: Ikdyž to není napořád to spaní v ložnici a někdy se prstě přesstěhovat musí, ale zatím to také fakt neřešíme. Manžel by byl klidně i pro, aby s náma děti nebo zatím Kubík spal pořád :confounded:

Tak já jdu sundat vánoční výzdobu, stromeček necháme až na víkend. Jak u nás nebyl sníh, tak mi ty svátky vůbec nepřišli a rychle utekli :frowning2:
Ted už se budeme jen těšit na mimčo a pak v létě na koupáníčko :grinning:
11. led 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka
@luciasekf tak dneska aspoň 6.30, z postele jsem vylezla v 7, takže OK. V noci se vzbudil asi 2x. Uvidíme jak to bude dál, mně fakt nenapadá čím by to mohlo být. A jsem zvědavá jak spací bude miminko, jestli se vůbec vyspím :sweat_smile:

Jj, mně taky svátky rychle utekly, stromeček nemáme už od 2.1., nějaká výzdoba tu ještě je, ale moc ne. Za chvilku bude jaro, přibudou nám miminka a čas poletí ještě rychleji, pak léto...těším se :slight_smile:
11. led 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, děkujem, když si přestavím kolik nervů měl s tím malováním a odlupováním těch zelený kopců manžel jsem ráda, že už je hotový.
11. led 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ted mám chvilku čas, to se mi už dlouho nestalo, aby Kubík šel spát a kort takhle brzy, tak jsem zvědavá, jak dlouho mu to spaní vydrží :confused: Já už jsem uklidila výzdobu, vařím oběd, smyla haldu nádobí a jsem zralá hodit nožky nahoru, poslední dobou mě v noci tak strašně bolí, že mi přijde, že je mám snad stokilový :angry:
11. led 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla, ale kdyz me sem PC pusti, tak jsem rada, jinak jsem jen na FB...asi budeme muset koupit novy :-/ jak se mate? neco noveho u vas? U nas celkem nic, na KO jdu az za 8 dni, tak uz jsem jak na dratkach :slight_smile: malej se mi v noci budi a je treba i dve hodiny vzhuru :frowning2: takze to je neco na moje nervy, nastesti vstava kolem 8, jinak bych uz blaznila...koupili jsme sourozenecky kocarek a je opravdu uzasny, dovyrizujeme rodicak, abych jeste stihla oskubat stat aspon na dva mesice :grinning:
11. led 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se nám to holky nějak krátí co?Těšíte se?Já jsem te´d tak na rozpacích,jednou jo,pak bych chtěla aby tam bylo mimo dýl :slight_smile: každopádně už jsem nakoupila nějaké věcičky,ještě mě čeká jeden nákup a myslím,že na začátek bude vybavené,přiznám se že věcičky jsem nakupovala z druhé ručky,ale jsou jak nový,někdy z toho mám takové výčitky :unamused: ale není moc peněz ,a te´d sehnat jen kočárek,chtěla jsem novej,ale asi se taky pokoukám po bazarech,na tu chvilku :slight_smile: i když je to moje druhé po 6ti letech jsem snad víc na mrtvici než u malýho :wink: Tatínek když viděl pidi věci tak měl slzy na krajíčku a už mi stříhá metr,čímž mě trochu znervozňuje :slight_smile:
12. led 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kosticka32 Těším se strašně moc ale občas mě taky popadnou takový divný pocity, aby tam bylo mimčo dýl ani nechci, spíš mám nervy jestli to zvládnu, často myslím na to, jak to bude s miminkem všechno jiné, že už nebudeme moci dělat to co dřív bez rozmýšlení a tak, ale s tím jsme do toho šli, myslím že takový pocity jsou normální...já už mám výbavičku vcelku kompletní, chybí teda kočárek a autosedačka, ty pojedem objednat koncem ledna a pak už jen kosmetiku a pár drobností do porodnice a jsme hotoví. Už jsem si i vyprala a vyžehlila oblečky, tak jen čekám až nám taťka postaví přebalovací komodu a už si to tam všechno nachystám...náš tatínek to zatím moc neřeší, asi si to ještě nepřipouští, když mě chytne nějaká bolístka, tak se směje, jestli už jedem rodit ale myslím, že až to opravdu přijde, tak se tak smát nebude.. :grinning:
12. led 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!dlouho jsem tu nebyla..odskočila jsem si do práce :sunglasses: ale asi mi to nesvědčí, tak dnes ležim s nějákym nachlazenim, sakrblééé :frowning2:
Jinak už jsem taky zahájila nákupy :slight_smile: kočárek objednán, postýlku objednám dnes a nějáký čimčarády do ní..jinak taky nakupujem (@kosticka32) něco z druhé ruky..myslím, že to je v pořádku :wink: vždyť většina věcí je fakt na chviličku :wink:
Taky jsem nás objednala na předporodní kurz :wink: joo prvorodička :slight_smile: ale manžel o to stál, tak to bude určitě sranda :confused: 24.1.se jdem registrovat do porodnice, teda holky něják to letí...
12. led 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 - já si ho tam taky chci ještě nechat, pěkně dopéct :grinning: najednou jak se to blíží si to neumim představit :slight_smile: ale je úžasný pozorovat manžela jak se těší..a přemlouvá malýho aby už vylez..že si s ním chce pohrát..ale jak píšeš až to skutečně přijde asi se smát nebude :grinning: vidíš přebalovací komodu jsem ještě nekoupila..štve mě že většina má v sobě vaničku a to já nechci :confounded:
12. led 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 wow to je nádhera :grinning: nechceš přijít k nám :grinning: prckovi by se to určitě taky mooc líbilo :grinning: jste šikovní!
12. led 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kosticka32 já se těším i bojím zároveň. Nachystané bych měla všechno mít měsíc před porodem, protože jak už jsem psala, pak nebudeme mít výtah. Tak aspoň budu v klidu. Věcičky jsem měla z druhé ruky nebo půjčené skoro všechny, už u prvního, i kočárek, lehátko, skoro všechno. Takže výčitky fakt neměj :wink:
@deniskakubicek to vyřizování mě taky čeká, rozhodla jsem se že do toho půjdem, každá koruna dobrá. Spaní u nás taky nic moc, vstáváme po 6h :unamused: dobrej trénink na mimčo. A jaký máte sourozeňák?
12. led 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak moje včerejší kontrola u dr byla dramatická. Malá se rozhodla si to nějak uspíšit, takže se změnil tvar čípku (nebo branky?) z uzavřeného T na předporodní V, jsem prostupná na prst, čípek cca 2cm a do toho se ještě otočila příčně :sweat_smile: Ale má už 2140 g, takže jak mi říkala doktorka, vydržet ještě aspoň 14 dní, to by měla mít těch cca 2,5 kg a to už je pěkný :slight_smile: A pořád mi kladla na srdce, že když začnu rodit, ať jedu okamžitě do porodky, že příčná poloha je jasný císař, i když se může při porodu otočit, ale musí se to hlídat. A řešily jsme MD a ona mi říká, tak to nastoupíte hned ne? A já jí říkám, že bych ráda až těch 6 týdnů před (tedy za 14 dní) a ona, že tedy v případě porodu, ať jí volám, že MD se musí nastoupit dnem porodu. No, manžel je z toho na nervy, rodina taky. Já už jsem se zklidnila :grinning:
O víkendu vše vyperu, zabalím tašku do porodky a uvidíme, kdy to přijde :slight_smile:
@kosticka32 nemáš se čeho bát. Je pravda, že je to obrovská změna, ale zpět bych už to nechtěla. A oblečení z druhé ruky jsem u prvního měla taky a kočárek taky, hodně věcí půjčených a tak. Takže si z toho nic nedělej, je to vlastně pozitivní, že se recykluje :wink:
@petrita83 nekupuj přebalovací komodu, ale kup normální a na to si dej přebalovací podložku. My to tak měli u Willa, teď ji má v pokojíčku a na holku jsme koupili jednu větší a jednu menší (ty si potom vezmem my do ložnice) a manžel na to přidělá větší desku, stejně jako poprvý :slight_smile:
12. led 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka tyy joo..teda no jooo ono to už vážně bue zachvilku a ta vaše princezna se na vás evidentně mooc těší!!!tak držim palce ať vydržíte co nejdéle!!!!a máte už vše nachystané?a měla jsi nějáké příznaky, nebo normal kontrola a nečekané informace :confused: no ještě, že malá tak dobře papká 2,5kg určitě dáte :grinning: šetři se..
No já právě hledám komodu bez vaničky, ale mám pocit, že neni moc výběr..
12. led 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka no, co to tu čtu? Holka, koukej ještě chvilku princeznu přemlouvat, aby se pořádně dopekla. Snad aspon těch 14dní ještě malá vydrží. No, já jdu na kontrolu příští týden, tak jsem na to také zvědavá, co mi dr řekne. Mám nějaký divný pocit, je mi pořád na zvracení a včera si myslím, že jsem měla i poslíčky...
12. led 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 zkus scarlett, tam bys mohla vybrat dřevěnou komodu....
12. led 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf díky jdu na to juknout :grinning: hlavně ať je bílá :slight_smile:
12. led 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 snad vybereš, letos jsem na ty stránky nekoukala, ale když jsme kupovali malému, tak jedině od tého firmy a jsme spokojený, tak snad tam budou mít i podle tvého přání :wink:
Já tím, že vše máme po malém, tak jsem ještě na nic nekoukala. Kosmetiku si nakoupím v lékárně a ještě asi budu muset savičky, mám tu jen jednu.
12. led 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 zkusím se zeptat manžela :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. led 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petrita83 máme komodu Scarlett, konkrétně tuhle: http://prebalovaci-pulty-a-podlozky.heureka.cz/prebalovaci-komoda-scarlett-scarlett/ od téhle firmy mají kamarádky hodně věcí a moc si to chválí a i mě přijde pěkná a za celkem slušnou cenu, dají se najít i levnější, já je hledala takhle podle ceny: http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=p%C5%99ebalovac%C3%AD+komoda+scarlett :D
12. led 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek