• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@verush89 , @ luciasekf -holky díky jukám na to, to by bylo abych si nevybrala :wink:
12. led 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf kosmetiku? tu ještě nemám v pořadníku :grinning: a jakou značku?
12. led 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 já jsem u malýho od malička používala, teda trošku dražší Bubchen, ale fakt byla super. On byl děsně suchej a tohle mu pomohlo. Ted používám Cien dětský z Lidlu (v testu vyšel tenhle krém jako nejlepší) a je fakt také dobrej a vydrží nám déle než Bubchen :slight_smile:
A pak ještě koupím budto Bepanthen nebo kalciovku- obě jsou na stejný způsob, akorát kalciovka je levnější. A možná ještě rybilku mimču na zadeček :wink: , ikdyž Bepanthen je také na zadeček, u nás se osvědčila na ty největší opruzeniny rybilka. Doufám, že to bude stejné i u prcka :grinning:
No, a pak si budu ještě nakupovat já věci do porodky. Ted jsem koukala, že mají v lékárně porodnický balíček a jsou tam vložky, vložky do podprsenky a sítované kalhotky za cca 203,-
12. led 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. led 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf a stačí jeden balíček?no ještě, že tu mám zkušené maminky :grinning:
12. led 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 jo, jeden balíček na dva dny :grinning: No, vložek je tam 40, tak to na dýl, tak 3dny.
Samu vložky nejsou moc dobré.
Já pojedu v tom co minule, vložek 4balíky, kalhotek 5, vložky do podprdy Johnsons.

Na malýho používám na dupku Bepanthen a když je hůř tak Imazol. Do koupání jsem dávala olejíček Hipp. Toť v podstatě dodnes veškerá naše kosmetika :sweat_smile:
12. led 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka joo ty moje představy :grinning:
12. led 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 mě minule stačilo jedno balení, které jsem používala až doma, protože v porodce jsem dostala jejich vložky.

@andelka Samu vložky si každý chválí, mě také nevadili, ale myslím, že je to individuální :wink:
12. led 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf no když se mrkneš na diskuzi o vložkách, tak právě si je nechválí skoro nikdo :sweat_smile:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/jaky-jsou-nejlepsi-vlozky-po-porodu/?page=last&post=last&lastref=il mnohem lepší jsou teď Batist flower :slight_smile:
U nás právě vložky nedávají, takže to musí mít člověk s sebou. A pak i nadoma jsem je používala asi 10dní. Záleží jak moc kdo krvácí a co mu vyhovuje. Pak jsem přešla na klasické vložky, s křidélky, takové klasické měkké hrubé, sice jasně, vespod byla nepropustná vrstva (která by správně na očistky být neměla, aby to dýchalo), ale nebyly to ty ultratenké s gelem vevnitř. Ty síťované kalhotky jsem používala asi taky těch 10-14dní, pak už obyčejné bavlněné.
12. led 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je až nestutečné jak to letí, tak si tady čtu ohledně těch vložek a začnu taky kupovat, mám už vyprané nějaké věcičky pro mimi, ale ty froté overalky mi po vyprání zhrubly, takže si myslím, že je to tvrdou vodou, dnes to budu prát se sodou, aby to změklo a uvidíme. Začínám pochybovat, jeslti to vůbec všechno vládnu, moc se těším, ale někdy mám strach, že nebudu vědět, co mám dělat...
12. led 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j a vyžehlila jsi je napařovačkou? Většinou stačí zhrublé froté promnout v ruce (mám zkušenosti s froté plínkama :slight_smile: ty normálně přejíždím přes hranu stolu, aby změkly).
Neboj, zvládneš to, žádný učený z nebe nespadl, ale půjde to :wink:
12. led 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ja uz jsem z toho jeho spani zoufala!!!! ale kdyz je doma tata, tak chrape celou noc :-/ asi je to fakt trenink na mimco...aspon, ze nevstava driv nez v 8, to bych ho uskrtila!!! ty papiry jsme si museli vybehat sami, aby jsme vubec neco dostali, pac u nas se na me urednice zamracily a rekly, ze nemam na nic pravo, at si pockam na druhe dite :grinning: boze, to je fakt pristup! vybrali jsme nakonec Graco quattro tour duo, dokoupili autosedacku, aby s nim byla kompatibilni a jsem spokojeni :slight_smile: co my, ale Kubicek :grinning: porad chce delat haji
13. led 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek no Dany dneska spal skoro celou noc, vzbudil se kolem 4h, dala jsem mu pití a spal do 6h, ale pak už vstávačka. Předevčírem byl hore 3x. :unamused:
No potěš, já chci zajít na pracák v pondělí. V manželově práci už to zvládnou, minule nebyl problém.
Na kočárek s epodívám, ale my asi nakonec kupovat nebudem, jedině aktuálně, kdyby se mi zdálo že je potřeba. Kubíček spává v kočárku? Dany už právě ne, tak si spíš říkám, že budem od jara na hřištích a tak, tak na to kočár nepotřebujem, může jet na odrážedle nebo pěšky.
13. led 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak u nás konečně také sněží. Ráno bylo trošku na střechách, ale ted se rozchumelilo, že i už to drží na zemi. Ale je to teda dost mokré, tak snad to vydrží a budeme moc také vytáhnout sánky. Akorát je hroznej vítr :frowning2:

Já snad ty mini věcičky nevyperu, měla jsem je v plánu prát tento týden a pořád někde jezdíme :frowning2: Včera jsem vyprala akorát světlé naše a to mi uschlo, takže mě čeká dneska žehlení :slight_smile:
13. led 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás začalo teďka zrovna sněžit :slight_smile: Musíme jít dneska dopo ven, do obchodu, tak jsem zvědavá co Dany na to.
Já prala včera Danyho oblečení a dneska večer budu prát plínky, žehlit asi taky dneska večer...no kdy budu prát to mini taky netuším :sweat_smile:
13. led 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no, člověk míní, život mění.. snad nám to praní brzy vyjde, abychom se do toho také už dali vid :slight_smile:

U nás už přestalo, tak doufám, že ta troška nesleze než půjdeme odpo ven :frowning2: Ale myslím, že se ještě něco přižene, je tam pěkně zamračeno...
13. led 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf jj, utíká to jako voda.
U nás je normálně aprílové počasí. :confused:
13. led 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka u nás také, už mraky mizí a vykukuje sluníčko.... to je mi teda počasí :angry:
13. led 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka - jj, žehlila, ale nepomohlo to, dneska je Jrika odvezl k ségře na vyprání, má i sušičku, tak uvidím, co to udělá
13. led 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j já mám také pár froté overálku a když jsem je vyžehlila, tak to pomohlo. Tak uvidíš, jak to dopadne ted.

Tak už máme po sněhu a to ráno tak pěkně chumelilo, ted je tam akorát břečka :frowning2:

Pořád přemýšlím, zda mám teda dneska vyprat to mini oblečení, ale moc se mi do toho nechce, když je pátek 13., aby se mi něco nestalo, já mám na tohle štěstí :confounded: asi spíše to nechám radeji na víkend :grinning:
13. led 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf - já toho mám asi 20 ks a když si vzpomenu, jak to vypadalo před vypráním, tak mě to dost žere
13. led 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf - Jinak tady teda chumelí pořád
13. led 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ještě nezačala prát :unamused: chystám se na to příští týden minulý týden mi kamarádka donesla tři plný pytle oblečení tak do roka :slight_smile: tak jsem to rostřídila a mám toho mraky :grinning: dneska jsme objednaly kočárek x-lander :slight_smile:
počasí tady je zatím pod mrakem chvílema sluníčko :wink:
13. led 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Termín mám 27.3.:slight_smile:
13. led 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verusa.j tady už svítí sluníčko a po sněhu ani památky :frowning2:

@vendullka určitě se můžeš přidat, i já jsem jsem teprve nedávno zavítala a holky mě mezi sebe vzali :wink: Budete mít překvápko?
13. led 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik já už říkám asi od začátku ledna, že začnu prát, akorát jsem roztřídila velikosti a leží mi to v pokojíčku, takže už musím začít, abych ten bordel uklidila :confused:
Já mám také X-Lander, ale už 2008, kupovali jsme ho pro Kubíka a dlouho v korbičce nebyl, takže je jako nový.
13. led 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf to jsem moc ráda:slight_smile: Tušíme, co by to mělo být, ale pořád se mi tomu nechce věřit:slight_smile:
13. led 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka a prozradíš nebo je to tajné :wink:
13. led 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene, není to tajné:slight_smile: Měl by to být chlapeček.
13. led 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka tak to velká gratulace, koukala jsem, že už máš doma princeznu, tak se Vám povedl páreček :wink:
13. led 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek