• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@luciasekf Děkuju:slight_smile: Lucinka ani jinou možnost než že by to byl bráška nepřipouští:slight_smile: A Ty víš, co budete mít?
13. led 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka u nás je to stydlín, ale podle utz v 16tt to vypadalo také na klučíka, no uvidíme...
13. led 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf Tak to taktéž velká gratuace!:slight_smile:
13. led 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka ahojky, vítám tě :slight_smile:
My čekáme druhého kluka a i když jsem si přála holčičku a do 20tt jsem si myslela že to bude, tak teď jsem čím dál víc ráda, že to bude zase kluk :slight_smile:
13. led 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka děkuji

@andelka já jsem také od začátku byla přesvědčená, že to bude holčička,.. jiné příznaky, jiné chutě, ale v tom 16tt byl vidět pinda, teda pokud to nebyla pupeční šnura, ale dr říkal, že ne, no, ale pro jistotu teda máme varianty jak pro kloučka, tak pro holčičku :wink: Ty nejmenší velikosti mám neutrál barvy a ty větší už modré, takže uvidíme při porodu, co na nás vykoukne :grinning:
13. led 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf no přesně - tak silné přesvědčení jsem měla, a buch, fakt kluk. Už několikrát potvrzený a viděla jsem to na vlastní oči.
No, taky to mám tak, malé věci neutrál a ty od 3měsíců už klučičí. Tak aspoň se vynosí, něco na sobě skoro neměl. Ale i třeba modré dupačky může mít holka, s červeným bodýčkem...já jsme hodně věcí posílala na půjčení sestřence co má holčičku a v poho. Jen vyloženě klučičí věci ne, třeba čepičku s nákladním autem a tak :grinning:

Jo a včera jsme byli v obchodě, Dany tmavě modrou čepku, modrou bundu, modré rukavice, béžové kalhoty, modré boty a mamčina známá : Jé ty už máš vnoučátko? Ta je ale KRÁSNÁ :grinning:
A když byl Dany malej, tak v modré kombinéze a béžovohnědém kočárku mi taky všichni říkali, že je to krásná holčička :grinning:
13. led 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no, tak to je teda hustý... Vše modré, ale je to holka :grinning: :grinning: :grinning:

Kubík má i červené věci, sluší mu nejvíc modrá a červená. Zelená až tolik ne. Ale ty první věcičky mám i žluté a také mu to šlo :wink:

Já jsem akorát vyžehlila včerejší bílé prádlo, ted jsem dala prát naše modré... mě to přijde, že ted peru nějak často a to tu ještě není ani prcek. Manžel jak dělá venku, tak je furt jak prasátko :rolling_eyes:
13. led 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf no asi je tak krásný, jako holčička :grinning:
Jo, červená je super, líbí se mi i béžová, zeleného moc nemáme a hrozně mu sluší tyrkysová :slight_smile:
13. led 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám zeleného málo, ale něco tu přeci jenom mám :slight_smile: Od malička máme skoro vše Medvídka Pů a bohužel byli nejhezčí bodýčka zelené, tak jsem k tomu musela vždycky koupit i nějaké gatky, at to jde barevně dohromady :slight_smile:

Tak ted se tu pěkně zatáhlo a skoro není ani vidět, jaká je tma. a Už zase chumelí, no to je, ale počasí dneska. Do teďka svítilo sluníčko.
13. led 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem byla taky od začátku přesvědčená, že budeme mít holčičku, nějak se mi nechtělo věřit tomu, že by se nám podařil kluk:slight_smile: A sice už nám tři doktoři řekli, že to bude kluk, ale pořád tomu nemůžu věřit.
Maličkaté věci mám naštěstí dost neutrál a něco málo budu muset dokoupit, ale později budu muset kupovat skoro všechno.
Počasí u nás stojí taky za prd:(
13. led 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vitam nove nastavaji maminky. :slight_smile: Ja si taky už týden říkám, že začnu prát, :grinning: ale pořád jse řešila v čem. Nakonec jsem zvolila Lovelu, měli ji v Teta drogerii v akci a koupila jsem i avivaž taky Lovela. Tak od pondělka konečně začnu. :wink: Jinak postýlku už máme složenou mame jí ještě po manželovi a kočárek jsme nakonec koupily Roan Marita krémovo fialovej + autosedačka. :grinning:
Tady chvilku svítí sluníčko a chvilku sněží a pak chvilku prší, jak u blbejch
13. led 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniela.250 - já mám taky Lovelu, ale aviváž jsem nebrala. Volala mi ségra, že to vyprala a vysušila v té jejich sušičce a je to jako nové :slight_smile: Takže tam budu chodit asi prát :slight_smile:
Jinak my měli objednaný kočárek a najednou prostě není ani ve velkoskladech ani nikde na netových obchodech :slight_smile: Jen jeden jsme našli, ale v jiné barvě v kamenném obchodě, takže se tam v pondělí jedeme podívat, ale nadávala jsem tady jako špaček :slight_smile:
13. led 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka to Kuba spi celou noc, kdyz je doma tata, cca od 18:30 do 8 do rana, ale jakmile doma neni, tak se vetsinou vzbudi o pulnoci a je dve hodiny vzhuru, pak uz spi, ale i tak...

my tady hriste nemame, ale je fakt, ze mame zahradu, Kuba nikdy nespal v kocarku, ale strasne ho bavi v nem jezdit, takze na prochazky super, uspat mimi a Kubik bude cucet...do kocarku se zamiloval a ja taky :slight_smile: pri nejhorsim ho prodam...

to papirovani je strasne, se netesim na pondeli :grinning:
13. led 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je lepsi dubova kura v gelu a nebo jako koupele? Si rikam, ze do porodky si vezmu gel a na doba koupel, ale envim nevim, treba je gel ucinejsi :slight_smile:
13. led 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se chystám prát už dva týdny a vždycky "se to" nějak odsune, tak jsem zvědavá, kdy se k tomu konečně dokopu:slight_smile:
13. led 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek já jsem měla gel jenom.
To je zajímavé že spí různě podle toho jestli je tatínek doma. I když u nás taky zajímavé - když měl muž dovolenou, víc jak 14dní, spal do 7.30, teď chodí do práce a vstáváme nejpozději 6.30.
Aha, no Dany ještě vydrží v kočárku, ale na jaře už o tom pochybuju, už teď ňamčí, že chce chodit.

@daniela.250 taky jsem koupila těch 4,5l, peru v ní pořád. Kočárek dobrá volba :dizzy_face:
@verusa.j tak to je super že jsou oblečky jak nové, ty sušičky jsou na to fakt dobré. S kočárkem mě to mrzí, to není možný že by najednou nebyl :confused:
13. led 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka to je jako u nás, když je hezky a chci prát, tak zrovna nemám čas a když je hnusně a mám čas, tak si říkám, že v tom počasí prát nebudu :frowning2: chci to totiž dát ven.

@deniskakubicek já jsem měla také dubovou kůru v gelu

@verusa.j tak to je supeer, že oblečky jsou zpátky jako nové :wink: a s kočárkem mě to mrzí, snad brzy dorazí nebo najdete někde jinde.
Já jsem zase před Vánocema (jeden den) řešila vánoční dárek pro naše. S bráchou jsme se složili a koupili jim Tassimo kávovar. Měla jsem ho objednaný 14dní dopředu a byla s nima domluvená, že ho manžel vyzvedne budto ve čtrvtek nebo v pátek před Vánoci a když tam jel, tak oni nám ho prodali, prej ho dali někomu jinému, takže jsem byla pěkně naštvaná a museli jsme koupit dražší Tassimo 65... tak jsem jim hned volala, jak si to můžou dovolit nám ho prodat a oni milion výmluv a stejně jsem se důvod nedozvěděla :angry:

@daniela.250 já mám Lovelu, ale jen prášek, pro mimča se aviváž nedoporučuje, kvůli alergii, ikdyž je to také dětská aviváž, takže jsem jí začala používat až někdy, když bylo synovi 1,5 roku.

Tak už jsme se dočkali, napadl nám přes noc sníh, tak odpo vyrážíme na sánky :grinning:
14. led 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky používám lovelu, střídám prášek a gel, jak se mi namane koupit, ale práek se mi zdá lepší. Aviváž jsem začala dávat taky až později, ona mi ta lovela voní i tak a miminko voní stejně nejkrásněji!

U nás je sněhu akorát na naštvání, jen se zašlapal a uklouzal
do chodníku, ale na sáně to není ani omylem:(
14. led 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka no, já doufám, že až půjdeme odpo ven, že ještě nějaký bude, začíná vykukovat sluníčko.

To máš pravdu, že miminka voní stejně nejkrásněji :slight_smile:
14. led 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf - no kočárek už nedorazí nikam, jsou kompletně vyprodané velkosklady a čeká se na novou květnovou kolekci, našli jsme jeden jediný v kamenném obchodě, takže tam v pondělí jedeme a uvidíme.
14. led 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf - teda to s tím kávovarem by mě pěkně namíchlo, jsou to potvory, hlavně peníze peníze
14. led 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j to mi povídej, a kort den před Vánoci... fakt mě tak naštvali, že kdybych tam jela pro něj já, tak jim tam udělám takové točo, co by se divili :angry:
A co máte vybraný za kočárek? Možná už jsi to tu psala a nějak jsem to přehlídla... :sweat_smile:
14. led 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf - chtěli bychom Espiro Enzo Evo, jestli teda seženeme, jinak nevím, možná potom Alpiron
14. led 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j když jsem sháněla kočárek pro Kubíka, tak jsem chtěla Espiro Atlantic a nakonec jsme koupili X-Lander (sporták+korbička+autosedačka)
14. led 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.kocarkycz.cz/cz-detail-252394-kocarek-espiro-enzo-evo.html je fakt pěknej... myslíš, že ani tady ho nemají? Co jsem našla stránky, tak nikde jsem nenašla, že je vyprodán, třeba to pak píšou až při objednání... :frowning2:
14. led 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf - u X landra se mi líbí jen sporťák, ten Enzo Evo je úplně nová série a má kvalitnější podvozek, no uvidíme, co se nám podaří sehnat. NE tady ho nemjaí, volali jsme tam. Volali jsme asi do 20 internetových obchodů. Pokud nezbyl někde v kamenném, tak na netu ho nemjaí nikde, všude nám řekli ne není
14. led 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j tak to je mi líto, že už není nikde :frowning2:
14. led 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf - jen ten jeden v tom obchodě, kam pojede, tak uvidíme :slight_smile:
14. led 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tééda holky, člověk tu chvíli není a pak nestíhá ani dočítat :slight_smile: co všechno jste tu stačily probrat :slight_smile:

Tak vložky mi vyhovovali v porodnici nejvíc ty Samu, je to fakt o to komu co sedne :slight_smile:
Mimi jsem od začátku patlala jen oleji slunečnicovým nebo mandlovým a postupem času přidávala i jiné. Pak mám taky obléíbené krémy od Hadka. Na prdelku se nám nejvíce osvědčil Sudocrem, Bepanthen jsem používala hlavně já na prsa :slight_smile:

Jinak u nás snh taky je ale jen malinko takže se nedá dělat nic,a el Helí to nevadí i z té trochy má šílenou rodos a dneska se jí ani nechtělo z venka domů jak tam řádila :slight_smile:)
14. led 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my jsme byli u tchánovců, tak jsme odpo vyrazili na zahradu, Dany se prošel po snížku, ale nadšenej z něj zatím není - chtěl se furt akorát klouzat po skluzavce :grinning:

@luciasekf to je strašný, takový přístup, navíc když je to dárek pro někoho..nechápu jak ho mohli prodat :confused:
14. led 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek