• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@andelka mas pravdu, pak by asi nedrzely vlhkost ty lemy :-/ ale hodne holek si je chvali a nebo bych vzala misto velikost vv S treba L, abych ho do nich balila, to by bylo lepsi...

mi povidej, jdeme na to predoperacni a sestra me div do telefonu neservala, ze malej nechodi na nocnik kvuli moci :grinning: jsem se jen usmala, pac nic jineho v tu chvili neslo...nakonec nam nebudou brat krev ani moc, takze zadny stres :slight_smile:
20. led 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek no ty malé kalhotky by ještě docela šly asi, děcko z nich rychle vyroste a nestihnou se opotřebovat (ale okraje zaprané budou, kdyby to schytávaly často). Teď některé pulky máme rok a už je to hodně znát. Já jsem ty malé pulky kupovala většinou z druhé ruky, nebo pak zas prodávala, takže musely být v dobrém stavu. Teď mám dvoje co už jsem měla u Danyho a jedny zkusím nové, Baby Lucy.
Ty vv jsou bezva anavy v Mku, jsou pružné a dá se z toho dělat kalhotkový sklad. Já mám vv obyčejné bavlněné.

Jj, taky byl u nás boj když jsme měli na nějakou kontrolu donést ráno moč. Nakonec se povedlo, ale na poslední chvíli.
20. led 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka tak uvidime...treba jeste sezenu nejake recenze :slight_smile:
20. led 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky myslíte že je lepší koupit celý kočátr kombinace než jen hlubokou korbičku když to vyjde jen o tisícovku dráž? :slight_smile:)
20. led 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem stále celá, ale odpočívala jsem, včera mi zas bylo nějak zle, ale já si prostě nedám říct a furt musím něco dělat :frowning2: ikdyž se snažím hodně odpočívat.

@deniskakubicek teda, tak to byl prtínek v tom 30tt, no já doufám, že nebudeme nějaký obr. :confused:
21. led 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii já si myslím, že určitě jo, kort když je to ,,jen" o tisícovku. Já mám trojkombinaci celou, takže mě odpadává kupování nového kočáru- naštěstí :slight_smile:
21. led 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf Tak jsem nakonec vybrala jiný :slight_smile: ten samý co jsem měl ana Helenku když byla miminko a byla jsem s ním max spokojenáá :_)

Nějak mne chytla nakupovací mánie :slight_smile: chci už mít všechno pohromadě nachystané :dizzy_face:
21. led 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobrý večer holky tak dnes to máme 40dní do TP,sakra to letí,ale základ už snad mám nakoupený a kočárek zamluvený,našla jsem ho tady v bazárku,pěkný,3komb a slušná cena pani mi ho podrží do února,jsem ráda,že se dá s některýma maminama domluvit v té dnešní době.Jinak se už strašně těším i na ten porod,protože jsem stále víc nepohyblivá,bolí mě kyčle a stydká kost a když se najim je mi blbě,už se do mě nic nevejde a jsem nějaká podrážděná :unamused:
21. led 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii tak to je lepsi koupit cely kocarek :slight_smile:
21. led 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii záleží jaký by byl sporťák. Někdy bývá korbička OK a sporťák naprd. To bych radši koupila jen hluboký a pak jen dobrý sporťák. My máme kombinaci a ještě jsem kupovala na jaro-podzim sporťák.
Jaký jsi vybrala?

@kosticka32 40dní, tak to už je za dveřma :slight_smile: je fajn že už máš všechno a můžeš být v klidu. O pohyblivosti mi ani nemluv :unamused:
21. led 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, tak uz zacinam 35.tyden :frowning2:( jsem z toho nejaka smutna, hlavne kvuli Kubickovi, strasne moc si rozumime, posledni pulrok je to nejhodnejsi miminko na svete a ja mam strach, ze o nej nejak prijdu :frowning2: ach, ty hormony
21. led 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kosticka32 a jaký kočárek jste vybrali? já taky koupila na bazaru staronový pro malého, teda jen hluboký kočár sporťák bude mít ten co máme, je super :slight_smile:
Já mám do konce 60 a už bych to taky ráda měla za sebou :_) Na porod se moc těším, to bude zase sranda :slight_smile:))

@andelka já právě sporták mám, původně jsem myslela že k němu koupím jen hlubokou korbičku, ale nakonec jsem to zavrhnula protože nebude vůbec houpací a navíc je dost úzká a nepolohovatelná.
Takže jsem nakonec vybrala ten samý co jsem měla na Helenku ten byl jako hluboký kočár úžasný ale sporťák stál za prd tak letěl pryč :slight_smile: Takže jako hluboký kočár krásně houpací budeme mít Bebecar style at a jako sporťák mám quinny freestyle 3xl. Navís sporťákl ještě využiju určitě na Helí když někam půjde sama s babičkou nebo tak :slight_smile:
21. led 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek ale neboj nepřijdeš o něj, vždyť miminko jenom pořád spinká a pak ho zase nakojíš, uvidíš že čas bude :slight_smile: neházej předčasně flintu do žita! :wink:
21. led 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka vybrala jsem dorjan danny sport,je to 3komb,moc se mi líbil i v krámě,je po 1 mimku ale za půlku což je super,jj jsem klidnější,vlítla jsem do sekáče a vyřádila se,jen doufám,že se ultr nespletl a bude to holka je to totiž vše růůůůžovoučké :grinning:
21. led 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii no to bude sranda,snad to bude rychlovka jako u prvního,ale přeci jen je to 6let tak uvidím,no co už :grinning: kočík je Dorjan danny sport moc se mi líbil už v obchodě má velkou korbičku a je pro nás dost vysoký :slight_smile:
21. led 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kosticka32 jjo znám taky jsem se pro něj rozhodovala u prvního :_)
21. led 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kosticka32 jj, tak to je dobrá volba, taky bych do něj asi šla, nebo hodně podobného, kdybych nepotřebovala vložnou tašku. :slight_smile:

Taky se docela už těším až bude mimi na světě, docela mě to zmáhá, Dany je malej drak, ale bráchu snad přijde dobře, no uvidíme, budem se snažit to moc nezvorat. Dneska mi lovil pupík z oblečení a pokládal si na něj hlavičku a dělal mu malá malá :dizzy_face:
Já se hodně bojím toho posledního měsíce, jak nebude u nás výtah, tak jak to budu zvládat - asi moc nebudem doma, bude tam rambajz :unamused: a blbě se mi chodí už teď, tak ty schody budou fakt vtipné.Jsme domluvení s dulou, že na zavolání přijede k nám, což jsem ráda i kvůli těm schodům, že to bude i fyzická pomoc.A hlavně jsme klidnější, když vím, že bude u nás doma, vyšetří mě a bude kontrolovat a do porodky vyjedem tak akorát, ani moc brzo ani moc pozdě.
Koncem ledna by mi mělo přijít epino a přesně za měsíc začnu s přípravou na porod. Letí to.

@zdeniii tak to máš dobře vymyšlené :slight_smile: my asi taky využijem oba kočárky, když pojedem na výlet nebo tak. I když Dany chce po nějaké době z kočárku ven a capkat, tak to možná budem zvládat i tak.
21. led 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka však manduka to jistí jak pro malé i velké dítko :_)))
21. led 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka já si pro epino pojedu příští týden a začnu pít i maliník :slight_smile:
¨J8 se na porod těším moc moc nejen proto že už to bude mít za sebou :slight_smile: prostě se těším, byl to zážitek :slight_smile:
21. led 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak já už mám skoro vše vyprané. Včera jsem si konečně napsala seznam věcí, co si musím ještě koupit. Ted jsem probírala lékárničku a našla jsem tam úplně novou kalciovku a které jsem ani nevěděla, tak si aspon nemusím kupovat Bepanthen :slight_smile:
Budu si ještě muset koupit aspon jednu kojící podprdu a asi zajdu k vietnamcům a koupím si ještě košili, mám jednu.

Včera u nás tak chumelilo, že už jsme mysleli, že vyndáme sánky, ale večer se docela oteplilo, takže do ráno to vše slezlo :frowning2: Ted je tu zas hroznej vichr, ale docela svítí sluníčko.
22. led 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf Jsi šikulka, já jak jsem to pořád odkládala, tak teď mě tlačí trošku čas, bo od pátku jsem na injekcích a na prášcích, abych ještě vydržela, takže po víkendu pomalu prát a pomalu žehlit, aspoň něco málo, ale budu věřit, že to s prckem ještě nějaký čas vydržíme.
S tím sněhem je to tak i u nás, už mě to nebaví...
22. led 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka já jsem také pořád říkala, až bude svítit sluníčko, tak to vyperu, pak jak jsem byla v té porodce, tak už jsem začala být trošku nervozní, takže jsem se do toho pustila :slight_smile: Sice doma říkají, at odpočívám, ale já prostě nemůžu, nejde to.. pořád musím něco dělat. Ted jdu vyžehlit poslední várku mini oblečků :slight_smile: a až budu v porodce, tak ještě asi mamka nebo manžel vyperou věci do postýlky.
Jaké máš injekce? Tak snad to prdolka v bříšku ještě nějaký ten týden vydrží.
22. led 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii já se těším, až budu mít toho drobečka u sebe :dizzy_face:

Já se pořád k těm oblečkům nemůžu dostat :sweat_smile: už týden mám v koši prádlo na žehlení a ne a ne se k tomu dokopat :unamused:
22. led 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Huráá dneska mi kamaádka přinesla věci na mimčo co jsem jí půjčovala, jsou toho tři krabice, jsem ani nevěděla že toho bylo tolik. Večer až dcerka usne to jdu probrat :slight_smile:)
22. led 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii jé, to se budeš muckat :dizzy_face: Já se chystám příští týden probrat znova ty dvě krabice 0-3m, vyprat a nachystat to nejmenší. Asi to dám vyprat mamce, mně to nějak nevychází :sweat_smile:
22. led 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka už se na to těším, ještě si udělám něco dobrého k jídliu a jdu na to. Kamarádak říkal aže toho bylo tolik že snad ani jednu krabici nepoužila :slight_smile:)) Tak sjem ráda, že toho mám opravdu dost a stejně jsem něco nového koupila, to fakt nejde odolat :slight_smile:))
22. led 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii ani mi nemluv, zas jsem neodolala a objednala tady v bazárku dvoje dupačky :grinning:
To budeš mít krásný program :dizzy_face:
Já jsem chtěla žehlit, ale byla jsem dopo cvičit a odpo venku s malým a nějak se necítím, od večera mi trochu častěji tvrdne bříško a bolí mě spodek. Je to normální po fyzické námaze, ale nemusím tomu ještě přidávat, že.
22. led 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka to je jasný na žehlední se vybodni :slight_smile:
22. led 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii tak už jsi probrala mini věcičky :slight_smile: Já když jsem včera skládala ponožtičky, tak jsem si říkala, že to není ani možné, tak jsou ty dětičky maličké. Oproti tomu našemu skoro metrovýmu klukovi :slight_smile:

Já toho mám také dost, zatím jsem ještě pro mimčo nic nekoupila, ale mamka už toho zas tolik nakoupila a to jsem říkala, už žádné oblečení, máme toho strašně moc.

Holky, budete brát mimču do nemocnice oblečení nebo budete dávat erár? Já si asi 2nějaký ,,domácí" bodýčka vezmu a možná jedny dupajdy, ještě uvidím. Dneska si chci zajet k vietnamcům koupit ještě tu košili, abych to mohla vyprat a připravit do tašky.

@andelka také jsem chtěla chodit cvičit, ale kamarádka nechtěla a mě se samotné také nechtělo :frowning2: Já jsem dala mamce také něco vyprat, ikdyž jsem říkala, že si to vyperu sama, ale u nich svítí sluníčko déle, tak to měla rychle suché.
23. led 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v so to bylo 6let co se mi narodil kubík,oujé toto letí,včera oslava a docela jsem se přecenila,celou noc jsem nemohla spát,vše mě bolelo a před chvilkou jsem myslela že snad už,takže dneska plány odkládám,a hodím odpočinek,jinak hadříky mám vyžehlené tak snad kdyby jako že jo už tak by se to dalo :wink: ale ještě ať se dopeče.jinak už jen 38 dní,a bude tu mímo s náma.ten poslední měsíc bude asi náročnej s tim čertem našim,no tak co už:slight_smile:
23. led 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek