• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@luciasekf Já budu brát pro malého oblečení svoje, minule jsem z toho jejich nemohla, debilní košilky a nerozepínací dupajdy, jako něco se dalo, ale někdy to bylo fakt za trest. Takže beru dvě zavinovací bodyčka, jedny dupačky a jeden overalek.
Košile mi přijdou tento týden, rozepínací s krátkým rukávem 130 kč jedna, kamarádka si je koupila a mně s elíbily, tak mi vzala též. Minule jsem měla erární, ale ve svých se budu cítit líp.
Na cvičení je fakt že jsem se pokaždé domlouvala s jednou kamarádkou, ale též pokaždé nešla, on se člověk tam seznámí. :slight_smile:

@kosticka32 blahopřeji Kubíkovi k narozeninkám :dizzy_face: opožděně
23. led 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kosticka32 také přejeme dodatečně vše nej Kubíkovi k narozeninám :slight_smile:
už to máš za pár, jen co je pravda :slight_smile: Tak dneska raději odpočívat, odpočívat a odpočívat :wink:

@andelka já jsem četla diskuzi a spousta maminek si právě na mimčo bere erár, ale mě to naše přijde lepší, ikdyž budu mít hodně praní až přijdeme z porodky. Ale je to i hezčí, když vidí mimčo v tom barevném oblečení a né jen v těch jejich vytahaných košilkách :unamused:
23. led 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf
@andelka díky holky no už je to velkej kluk,a v září do školy až mě někdy mrzí jak to rychle uteklo,jj dneska jen pověsím prádlo a upeču kuře a udělám kaši takže pohodička :slight_smile: A jo taky asi ještě pokoupím košily a nějakou osušku abych nedělala ostudu :D si člověk myslí jak všechno má a ono neee ,vždycky si na něco vzpomenu
23. led 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kosticka32 tjn, letí to hrozně rychle. Však my oslavili v prosinci 3roky a mě to přijde nedávno, co se Kubík narodil..
Ted zas rychle mi uteklo tohle těhotenství, že je mi už líto, že pomalu jdu do finiše.. ještě bych si klidně užívala pupíček :slight_smile: Ale v noci ne, to mě bolí děsně kyčle a záda a pořád se jen převaluju :unamused:
23. led 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf tak ono to nebylo nejhorší, ale spíš dost nepraktické. A prát se bude tak jako tak. I košile jsem minule měla jejich, ale teď si vezmi svoje, taky jsou pohodlnější. A hezčí, člověk se líp cítí.
23. led 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf jé taky kubík :slight_smile: jj těhu uteklo jako blázen ještě když je člověk v jednom kole a musí se starat,ale budu ráda až se zbavím pupku a začnu konečně s nějakou dietkou a jarní očistou :wink: jsem jak koule a už nechci,neba mě to tahat a hlavně se do ničeho nevejdu takže to bude se 100 na krku těžkej a dlouhej boj,ale jsem pevně rozhodnutá s tím něco dělat :unamused:
23. led 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kosticka32 já se taky kupodivu těším až nebudu mít bříško, a budu se moct normálně hýbat a všechno. S kilama uvidím jak na tom budu, až aktuálně po porodu a šestinedělí. Při kojení to zas budou samé neškodné jídla.. :sweat_smile: a s klukama budu v jednom kole.
23. led 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no právě v to doufám,že zhubnu při kojení a při tom kolotoči :grinning: jsem na sebe tak někdy vzteklá,že jsem to nechala zajít tak daleko! Ale hlavní je odhodlání s tim něco dělat a ještě pevnou vůli někde koupit :grinning: JJ to bříško u druhýho je to všechno nějak jinak :unamused:
23. led 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kosticka32 no ani mi nemluv, pro mě byla nejlepší celoživotní dieta porod a kojení - do té doby jsem byla fakt marná a že bych to sakra potřebovala. Tak doufám že to zafunguje zas, i když přiberu teď u druhého víc. Ale pak bude kumšt si to držet, po odstavení a tak.Já mám vůli na dvě věci. Ale zas chci i ve 30ti vypadat slušně, že jo, pak to půjde čím dál hůř :unamused:
23. led 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, co pak je tady nového?dlouho jsem tady nebyla...trošku jsem se vrhla do zařizování,,a pokjíček se nám už rýsuje, většina věcí je na cestě :slight_smile:
Taky jsme absolvovali předporodní kurz:slight_smile: jooo to bylo hodně informací.
Dneska máme za sebou další kontrolu..prcek se opět nechtěl nechat fotit, ukazoval jen to jedno..trošku se začínáme bát aby to neavizovalo budoucí povolání :grinning: :grinning: :grinning:
JInak váží cca 1930g je hlavičkou dolů, řádí o 106 a já pořád +10kg zázrak :wink:
23. led 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kosticka32 nebooj po porodu to půjde dolů samo :wink: a je to už zachvilku :slight_smile:
23. led 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf jjo probrala uplně jsem zapomněla jak je to miminko maličké :slight_smile:
akorát to musím ještě znovu vyprat protože oni jsou kuřáci a můžu říct že to je největší hnus co je když takhle maličký věcičky smrdí kouřem... :confounded:

TAky jsem přemýšlšl aže bych vzala na malou něco svého uvidíme asi je to zbytečné, u nás stejěn děti převlíkají a koupou sestry. Tak by to ta,m akorát zašantročili a měli by s tím starost navíc... uvidíme.

@kosticka32 vydrž vydrž, ještě aspon 2 týdny at je malá pěkně vyparáděná :wink:
23. led 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83
@zdeniii jj vydržím co to půjde,třeba budu i přenášet jako u prvního,tak to už vydržim.JJ to půjde
23. led 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kosticka32 to víš že jo :_)
23. led 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii fakt? U nás budu mít malého "napovel" já, sestřičky jen jednou ukážou oblékání a koupání. Já bych si chtěla ten pobyt tak nějak líp užít než u prvního, víc domácky nebo jak to říct. Tak proto i ty vlastní věci.
To je strašný s tím kouřením :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@petrita83 stydlínek, jo? :grinning: Krásnou váhu má a i ty taky :dizzy_face: polohu hlavičkou závidím a přeju, můj se snad taky otočí, v 32-36tt už by měl, tak snad mi do příští kontroly udělá radost.

dneska jsem byla na posledních odběrech v těhu :slight_smile: a píchla to krásně, žádná modřinka nebude.
23. led 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kosticka32 no přenášet bych zase nemusela :wink: ale ať se nám ty detičky dopečou do krásy :slight_smile:
23. led 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka no sice je hlavičkou dolů, ale pořád to vypadá spíš na císaře, kvůli té naší placentě..čekáme do příště.. to se to definitivně roštípne :unamused: ale je to šikulka :slight_smile: poslední odběry?nás dneska taky nabírali, ale příště prý ještě něco..ale setřička je šikovná...tak ať si berou co potřebujou :grinning:
@zdeniii jinak u nás to taky bude, že to ukážou a pak je to na nás, teda na mě :wink: a to se uvidí jak to půjde :slight_smile: jinak ten kouř je děs :angry: ale ty to vyvoníš :slight_smile:
23. led 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka nu ona jak je to malá porodnice tak tam fakt děti vždycky ráno dětičky vzali vykoupali a převlékli, zvlážili atd. a já si v klidu dala sprchu, ale třebas ted když uvidí že je to druhé tak mne to nechají dělat, nevím, uvidíme. Ale košili a svoje věci jsem měla i u porodu jsem měla svoje triko :slight_smile: nějak si nedokážu představit tam mít to jejich...

@petrita83 o přenášení mi ani nepovídej, taky jsem toho pak už měla plý zuby :slight_smile:)) a hlavně jsem nabrala snad půl kila denně :_)))

Jjo věcičky si pěkně vyvoním, dostanju sušičku, tak si na ni hezky počkám :slight_smile:)))

J¨Zítra jdu na kotrolu tak jsem zvědavá na toho našeho prcka jak se bude mít k světu a hlavně kolik váží :slight_smile:) a asi i na krev když tak na to koukám :slight_smile:
23. led 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 aha, tak snad se císaři vyhnete. No jo, poslední, krevní obraz a protilátky, už nás čeká jen ve 36tt stěr na streptokoka a pak už jen monitory a čekání kdy a jak to propukne :slight_smile: Naše sestřička je super, taky šikovná, ale minule při druhém odběru na cukrovku mi to nechtělo téct, tak jsem měla modráka šíleného.

@zdeniii tak u nás je to naopak - ukážou jednou a pak matko starej se :grinning: ale teď mi to bude i vyhovovat. Minule jsem si brala všechno jejich, sice jsem měla i kojící podprdy, i košile svoje, ale nakonec jsem chodila hore bez a v jejich, člověk si vzal čisté když potřeboval...ale moje nové košilky budou asi pohodlnější :slight_smile:
23. led 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka týjo tak to já musela mít podprdu s vložkama páč bych je měla hnedka prodojený :slight_smile:))))
taky jsem si koupila nové košila a jedno pyžamo abych nebyla za šmudlu :_) jak se teď zase hodně mažu olejema tak jsem si jich pár dost zničila že jsou fakt jen na doma a rozhodně nejsou sexy jak jsou obarvené od olejíku :slight_smile:)
23. led 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii já je s sebou měla, ale nebylo moc pak k čemu to nosit, mlíko jsem neměla, jen mlezivo a to nějak extra neteklo, převlíkala jsem se teda před návštěvní hodinou, nějaké flíčky tam přece jen byly :sweat_smile:
Taky teď ničím košile olejíčky :grinning:
23. led 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii tak zítra písni jak krásně rostete:slight_smile: držím palce ať máte pěknou podívanou a nemusíte mimo přemlouvat:slight_smile:
Jinak jo jóóóó olejicky, mám pocit že už mám mastnou celou domácnost:slight_smile: košilky jsem ještě nekoupila, doma žádné nemám:(
23. led 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 jo to já ji mastnou fakt mám, protože ráda masíruju i dcerku po koupání a nebo i někdy přes den když se nechá :slight_smile: takže výběr olejů a vůní velikej,a le tu mastnotu už fakt nemůžu z něčeho vyprat... :slight_smile:)
23. led 2012 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já mám po zkoušce a už zbývá jen jedna semestrálka a jedna zkouška příští týden. Teda ještě tam straší jedna, ale tu nevím, jestli vůbec stihnu :sweat_smile: Jsem zvědavá na pondělní kontrolu, jak to se mnou vypadá. Od zítra začínám žehlit a doperu ještě zavinovačku apod. a dobalím ještě pár drobností a od příští středy (to budu 35+0) můžu rodit :slight_smile: Ještě musím ve čtvrtek zavolat do Podolí a objednat se do poradny...

@zdeniii teda to je luxus - postarají se, vykoupají a ty si můžeš oddechnout :grinning: Místo olejů zkus masírovat mastným krémem, jde to líp dolů a dle mě lépe promašťují dovnitř :wink: Zakouřený oblečky - no fuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@kosticka32 gratulace Kubíkovi :wink: Neumím si představit, že jednou bude mít Willík taky 6 a bude to velkej kluk. A mazlí se ještě Kubík, nebo už to pro něho není cool? :grinning:

@andelka souhlas se svým oblečením a jak tak čtu, co dávají v podolí, tak si vezmu i oblečky na mimi. Oblíkat mimi jen do košilky a nohy zabalovat do plíny a mít ji pořád v zavinovačce se mi vůbec nelíbí :confounded: A kde ty budeš rodit?
@petrita83 co máš s placentou? Je moc dole? Já ji měla taky dole (5mm od branky), ale s bříškem se vytáhla nahoru a už je možné rodit přirozeně, ale není mi to moc platný, protože je malá otočená příčně a zatím to nevypadá, že by se otočila hlavou dolů, takže císař :frowning2:
@luciasekf jak je? Cítíš se líp? Snad to dotáhnem aspoň do 37.tt :slight_smile: Já se teda moc nešetřím. Včera zkouška, dneska jedu do práce odevzdat papír na MD...
24. led 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii no, teda vrátit smradlavé oblečky od kouře.. no fuuuj :angry: Tak je musíš krásně vyvonět :slight_smile:

@verbalinka gratulka ke zkoušce, si šikulka, že si to dáváš ještě takhle před porodem :wink: No, to mě povídej se šetřením :frowning2: Doma mi nadávají, že se mám víc šetřit, ale to prostě nejde :frowning2: Ven nebo spíše po schodech už chodím zase jako dřív, možná o jedno venčení psa méně :sunglasses:

Ale hlásím, že už jakžtakž mám sbalenou tašku do porodky. Včera jsem sehnala košili, tak ještě ted podprdu a bude to. Dneska konečně zaběhnu do DM a koupím vložky do podprdy a vlhčený toaleták.
Včera jsem chtěla koupit pro mimčo i lehátko do vany a hřebínek a oni ten obchod zrušili, tak ted budu muset počkat až budeme mít cestu do Prahy a nakoupit to tam.
Scháněli jsme i skříň, nějak mám málo místa a spousty oblečení...

@andelka já si myslím, že je to lepší mít své oblečení, jak píšeš, je to více domácnější :wink:

U nás začal zas padat sníh s deštěm a ten už jen chumelí, ale nevím, zda se něco udrží, pochybuju.
24. led 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka gratulka ke zkoušce :slight_smile: pamatuju si že jsem na poslední zkoušce byla taky ve 35tt :sweat_smile: nemohla jsem se nějak napasovat do lavice :grinning:
Je dobře že už máš skoro všechno nachystáno. S tou polohou jsme na tom zatím asi stejně, snažím se malého otočit, ale asi zatím odolává, tak uvidíme za 14dní na poradně.
U nás dávali normálně buď košilku zavazovací, nebo na knoflíčky, a k tomu dupačky. Ale převlíkalo se to dost blbě, košilka se shrnovala... Rodit budu ve FN v Ostravě, jako minule.

@luciasekf tenhle týden mi mají ty košilky přijít, jsou takové krásně barevné, s obrázkem :grinning:
Je to těžké s tím šetřením, PA se hrozila když jsem říkala že malého xkrát za den zvedám, no buď to jinak nejde, nebo se zapomenu :unamused: A ke konci těhu budu chodit po schodech pořád.
Super že už máš skoro sbaleno :slight_smile: já si musím teprve od mamky donést na půjčení tašku :sweat_smile:
Hi hi, my jsme lehátko ani hřebínek nikdy nepoužili :grinning:
24. led 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka no jooooo byla taky moc dole, vytahuje se, ale na včerejším utz bylo vidět, že tam pod hlavičkou i tak někde pořád proudí krev a to by mohlo při normálním porodu způsobit krvácení, což by moc ohrozilo prcka..jsem z toho trochu :( ale třeba to příště bude jinak:slight_smile:jinak ikdyz jsme pražáci pojedeme do , ml.boleslavi, ale kdo :confounded: ví, jaký to bude fofr:slight_smile:
Teda ty už budeš 35 tt to vážne neuvěřitelně letí..tak rychle doprat, dozehlit :grinning:
24. led 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka jooooo a gratulace ke zkoušce, třeba to ještě všechno stihnes:slight_smile:
24. led 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf tak to jsme na tom stejně :grinning: Já se taky neumím moc šetřit, ale ono si to samo řekne. Včera jsem si už musela lehnout, protože při stání i sezení mě děsně tlačil spodek. No, každý den si říkám, že už se těším, až porodím. Ale na druhou stranu domlouvám malé, ať ještě 10 dní vydrží :grinning: Hřebínek kupovat nemusíš - teda my ho nepoužíváme doteď. A co to objednat přes net?

Já musím ještě koupit mantinel do postýlky a nemůžu se rozhodnout :frowning2:
24. led 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf teda ty jedeš, jsi už pěkně nachystana:slight_smile: já vše osefovala na netu, tak teď u nás zvoní jeden dopravce za druhým:slight_smile: postýlku přivezou zítra, kočárek máme..
Jóóóó a sehnala jsem komodu z které šikovný manžel vyrobí prebalovak:slight_smile: v ikee za 1400 takže pecka:slight_smile:
Teď mi ještě chybí ta košile a vše aby stihlo dorazit, pak už jen prát, žehlit:slight_smile:
24. led 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek