• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@verbalinka :slight_smile: ja ho nakonec koupila tam kde postýlku, ale taky jsem dlouho vahala, nu :wink: jako u všeho :wink:
24. led 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za gratulace :wink: Je to fuška a pokaždý si říkám, že se na to nevykašlu :sweat_smile:
Teď mě začalo škrábat v krku a bolet na prsou, tak jsem si uvařilka čaj a snad nelehnu :confounded:

@andelka Lehátko jsme taky nepoužívali, ale teď na druhý jsem koupila molitanovou lehce zvednutou podložku - líp se s tím mrnětem bude manipulovat. Já myslela, že jsi z prahy, ani nevím, proč :sweat_smile: Jo, s tou lavicí jsem to měla podobný :grinning: Nejhorší jsou ty stálé, přivrtané se zvedacím sedátkem a stolkem :grinning: Je to sranda, jak se šetříme a za pár dní budem po schodech běhat denně, jen aby už vylezli :grinning:
@petrita83 proč až do Boleslavi? Já mám jako alternativu k podolí Nerátky. Jasně, pokud by to ohrozilo tebe nebo mimi, je lepší císař. Já se s ním už smířila, i když bych radši rodila normálně.
24. led 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 když mně vadí, že k mantinelu musím koupit i povlečení, které nechci - já chci jen mantinel :frowning2: Vše, co se mi líbí, je v kombinaci a nejde to koupit zvlášť. Asi nakonec koupím u Malvíka, ale nejsem s tím stopro spokojená.
24. led 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka já taky, zvlášť když se prcek tak hezky nachystal.a cvicis nějak pro to otočení? Na predporodnim
kurzu radili jak na to:slight_smile: ale nikdy nevíš..jooooo neratovice mám v záloze, bolka protože jsme blízko dálnice, tak že na čas nejrychlejší, navíc registrovat se jdu dnes a ne v 14+0 jako v Praze..no a doporučila mi to naše gyn.
24. led 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka počkej já to někde viděla i zvlášť..pošlu ti odkazy:slight_smile:
24. led 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka koukni na www.mall.cz, zadej do vyhledávače mantinel, otázka je jestli to nakonec nestojí stejně jako s povlečením:slight_smile: ale mají pěkné.
24. led 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka no bylo to vtipný. Ale mně v těhu to šlo tak blbě do hlavy...a ke konci jsem už nevěděla jak si mám sednout, lehnout, kam dát skripta a jak se učit...a závěrečné zkoušky padly zrovna na TP, takže jsem na ně šla až s ročním odkladem. :sweat_smile:
Ad mantinel - my máme ten obyč z Ikey, i pro druhého prcka. A povlečení nevedem, protože nemáme ani polštář ani deku, Dany nechce.

My máme porodku 5minut jízdy - asi si zase zavoláme taxika :grinning:
24. led 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 díky za tip, ale je to tam šíleně drahé (ale moc hezké) :sweat_smile:
24. led 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka v těhu jde to učení fakt špatně, tělo pracuje na zásobování dítěte a nějaký písmenka jdou mimo :sweat_smile: Teď jsme taky koukala na ikeu. No, měla bych to rozseknout.
24. led 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka já jsem kupovala mantinel samostatný v Matýskův ráj, nevím, zda ještě existuje, protože ted nemůžu najít tu správnou adresu. Je to takový obyč dlouhý obdílník, žádné vlnovky nic a myslím, že stál kolem 200,-
také jsem si říkala, že místo látkového lehátka koupíme tu pěnovou podložku, stojí stejně a myslím, že je to lepší než to látkové...

@verbalinka @andelka tak to my používali lehátko i hřebínek :slight_smile: Hřebínek i do dneška, protože Kubíkovi rostou hrozně rychle vlásky a já mu je přes zimu nechávám delší, sice každej by mi ho chtěl ostříhat, ale mě se tak líbí :sunglasses:

@andelka já mám jednu modrou se zvířátkama a včera jsem koupila pruhovanou a až doma jsem zjistila, že to má dole také nějaké medvídky, ale nevadí mi to, aspon jsou veselejší a né takové ty babičkovské :grinning:
24. led 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme tohle lehátko, je skoro zadarmo a myslím, že na tu chvilku absolutně dostačující :slight_smile:http://www.malvik.cz/Vse-ke-koupani/lehatka-do-vanicky/Badum-Penove-lehatko-do-vany-Maxi-Novinka

Mantinel asi koupíme v Malvíkovi o víkendu. Chtěla bych mít do dalšího týdne vše hotové. V po mám poradnu a když se nález nezlepší, tak by mě teoreticky mohla dr poslat do porodky, a pak už neudělám vůbec nic :frowning2:
24. led 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. led 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka tak jsme měli stejný nápad :grinning:
24. led 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. led 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf ty jsi zlato :slight_smile: Moc děkuju za Matýska :slight_smile:
24. led 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Asi si budu muset jít lehnout, začalo mě děsně bolet v podbřišku jako při MS :frowning2: , ale vždycky jen chvílema :frowning2: a do toho mě prdola mlátí ručičkou do boku :grinning: :confused:
24. led 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka jj je to ještě mazlík neboj :D
24. led 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf běž odpočívat a já jedu do tý práce. Mně zase malá pořád boulí na obou stranách břicha - asi se jí nelíbí, že ležím na boku, ale jak už mám kruci jinak ležet? :rolling_eyes: :grinning:
@petrita83 na otočení nic necvičím, nějak razím teorii, že má asi důvod pro tu divnou polohu. Jen jí domlouvám :slight_smile: Pokud máte boleslav takhle blízko, tak to chápu. Můžeš udělat registraci i v Nerátkách, a pak se před porodem rozhodnout :wink: Já jsem si vyseděla frontu v Podolí, jsem zvědavá, jestli tam tentokrát porodím :grinning:
24. led 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@luciasekf taky jsem to pěnové lehátko chtěla, vypadá moc šikovně ale pár kamarádek mě od toho odradilo, prý jak to ve vaně nasákne vodou, tak pak dost špatně schne a jedné se v tom dokonce začala dělat plíseň, tak jsme nakonec koupili tu klasiku látkovou, tak jsem zvědavá...

Jinak jestli si vzpomínáte, jak mi doktorka říkala, že naše mimčo je na 29tt malý, tak jsme byli na další kontrole minulý týden, pořád je menší ale za 14 dní přibralo víc jak 400g, máme 1390g, takže to prý vypadá dobře, další kontrolu mám v pondělí, tak uvidíme, jestli bude zase měřit:slight_smile: Jinak jsem se měřila, mám 104 cm přes pupík a v 32tt 8kg nahoře, tak by mě zajímalo, kam až porostu :grinning:
24. led 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 no to vypadá dobře, šikulka je to :slight_smile:
Taky jsem se měřila a jsem na tom podobně 99cm/7kg. Mně ten čas do další kontroly nějak neutíká, ještě skoro 14dní :unamused:
@luciasekf jen pěkně odpočívej.
Jj, aspoň je to veselejší :dizzy_face: Já sice budu zas vypadat jak 18letá nezodpovědná prvomamina v tom, ale to je mi fuk :grinning:
My jsme koupili hřebínek i kartáček, ale tomu našemu klukovi začaly růst vlásky až po 1roce a má je jemňoučké, takže pořád "češu rukou". Kamarádčin chlapeček to má stejně, tak si děláme srandu že dáme kluky ostříhat hromadně až půjdou do školy :grinning:
24. led 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vás těhulky,našla jsem vás náhodou :slight_smile: Chtěla bych se přidat do vaší diskuze.Čekáme chlapečka a termín porodu je 20.3.2012 a podle UTZ 28:3.2012.NA kontrolu jdeme za 2dny v 32tt. :dizzy_face:
24. led 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 ahojky :slight_smile: další chlapeček :grinning:
Jé, už za dva dny, to je za chviličku :dizzy_face:
24. led 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my chodíme každé 2týdny ,máme rizikové a chtějí to mít pod kontrolou
24. led 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáte tu nějaký seznam kdo co a kdy čeká ????Nějakou tabulku nebo tak ??? A zajímalo by mě jestli tu není nějaká mamina od Brna .... :astonished:
24. led 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 já to navrhovala, ale nebyla obecná vůle :grinning:
aha, já zatím co 4týdny.
24. led 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je škoda :pensive: aspoň by jste měli přehled jak jste na řadě..... :pensive:
24. led 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak holky kdo má vůli at napíše :slight_smile:
24. led 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka a můžu se zeptat kdy ty máš termín ??? a co to bude ??? :wink:
24. led 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
termín 5.3. - čekáme kluka, jméno Kryštof / Matyáš a jsem z Hodonínska, Veselí nad Moravou
24. led 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek