• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
autor
@andelka já chodím na kotroly teď jednou za 14 dní, takže to celkem utíká. Jinak před těhotenstvím jsem měla 76 cm přes pupík, to jsou šílený skoky :grinning:

@andysek79 ahojky, vítej tu:slight_smile: já mám termín 23.3. a co čekáme nevíme, chceme překvapení:slight_smile: Jinak já jsem od Brna, odkud jsi přesně? Už hledám strašnou dobu nějakou těhulku se kterou bych zašla na kafčo ale nedaří se :unamused:
24. led 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 to je od nás cca 1hod.cesty tak to máš dobrý že to máš už na začátku Března.
24. led 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak holky jestli chcete, tak já nějakou tabulku vytvořím, už jsem nad tím taky přemýšlela, aspoň bychom měly přehled o termínech a tak...kdo by měl zájem, tak mi pošlete vzkazem termín porodu, pohlaví, jména, třeba i město kde bydlíte, jak kdo bude chtít... :wink:
24. led 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 Ahoj jsem ráda že se hlásíš.Máme skoro stejný termín to mě těší.Já taky hledám nějakou spřízněnou těhulku.Jsem z malé obce Blučina je to cca20Km za Brnem směr Bratislava. :dizzy_face:
24. led 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 to by bylo super :slight_smile:
24. led 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andysek79 já bydlím kousek od Rosic u Brna, asi 20 km za Brnem směr Jihlava :wink:
24. led 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je opačným směrem A jak se to přesně jmenuje.Znám to tam měla jsem tam kamarádku. :wink:
24. led 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andysek79 Babice u Rosic, taková malá vesnice, je to od Rosic asi 3 km....kam se chystáš do porodnice??
24. led 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vím kde to je .Budu rodit na Obilném Trhu.První jsem rodila v Bohunicích ale nebyla jsem spokojená.A na Obilňáku jsem ležela po potratu a byla jsem tam spokojená tak půjdu tam :pensive:
24. led 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 když si najedeš vlevo na moji fotku tak ti vyskočí "pas" s informacemi :slight_smile: TP mám 25.3. a podle utz 20.3. a budeme mít chlapečka, druhého :slight_smile:
24. led 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 tak to je lepší, mně ten měsíc vůbec neutíká. Ale pak už to bude taky častěji.
Jé, já měla před těhu taky 76, nebo 78, už si nejsem jistá :sweat_smile: a teď pěkně pomalu atakuju stovku :sweat_smile:

To bys byla hodná, brzo už tam budem doplňovat data a míru a váhu našich drobečků :dizzy_face: Já jsem na tohle levá :unamused:
24. led 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka promiň ale registrovala jsem se dneska a ještě se tu nevyznám.Ale gratuluji k chlapečkovy :wink: tak já mám TP 20.3. a utz 28.3. tak že skoro naopak :frowning2:
24. led 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 to taky jsem si všimla :slight_smile:
Když si nahoře na liště v Můj účet/Nastavení zadáš informace o těhotenství, tak se ti to taky bude zobrazovat zas u tvojí "fotky".
24. led 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka to jsem tam zadávala ale vůbec jsem si neuvědomila že se to tam ukazuje.... :sunglasses:
24. led 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 no u tebe se zobrazuje jen krátká zpráva, info o těhu ne.
24. led 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka a teď jsem to tam měla jen jsem změnila nastavení soukromí :wink:
24. led 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 jj, tím soukromím to je - já jsem před časem nechápala proč se mi neobjevuje v pase těhu a bylo to tím :sweat_smile:
Už tam máš všechno :slight_smile: Už máš takovou velkou slečnu doma? Jak se těší na brášku? Já jsem s bráchou o 14,5roku :slight_smile:
24. led 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka No já vlastně nemám jednu ale dvě i když ta druhá je jen nevlastní ale jsou stejně staré.Moje dcera se jmenuje Marcela a miluje koně a od přítele je Bára a ta zase strašně ráda tančí:Moc chtěli sourozence hlavně Macek a teď se nemohou dočkat.Když jsme jim to oznámili tak Macek to obrečel štěstím a Bára ta byla jak utržená z řeťezu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 tak to je super :slight_smile: z chlapečka budou určitě na větvi obě :slight_smile:
Jo a teda já jsem mladší, my jsme velký brácha a malá ségra :slight_smile: Svoje děti mám naopak brzo po sobě :sweat_smile:
24. led 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no já jsem kdysi chtěla taky dvě děti po sobě ale člověk míní a život mění :dizzy_face:
24. led 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky.

@andysek79 vítám novou těhulinku :slight_smile: Gratulka k chlapečkovi :wink: Tak to se nedivím, že jsou holky štěstím bez sebe, budou mít sourozence a ještě navíc kluka :slight_smile:

@verush89 také souhlasím s tabulkou, bude to i přehlednější..

Včera u nás pěkně chumelilo, ale byli asi 2°C nad nulou, takže to skoro vše taje :frowning2: , my se snad těch sáněk nedočkáme :frowning2:
25. led 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luciasekf u nás je to to samé, krásně chumelilo o víkendu ale sníh nevydržel ani 2 dny...a taky to bylo první pořádný sněžení za celou zimu, jinak se to všechno rozpouštělo hned...takhle zima je nějaká divná, pořád je teplo, doufám že nepřijde zima v dubnu... :unamused:
25. led 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to doufám že nedojde,chtěla bych aby bylo pěkné a teplé jaro aby jsme mohli ven s těma prcinkama :wink:
25. led 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 no, od vlasntě lonského léta, které skoro žádné nebylo je to počasí nějaké divné :unamused: Ted teda hlásí na víkend velké mrazy a sněžení, ale když se dívám ven, kde svítí sluníčko, mraků pár, tak to nevidím na sníh....
25. led 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já jsem také chodila po 4týdnech a ted už jdu po 14 dnech :slight_smile: Už teda jen týden a jdu zas na kontrolu :slight_smile:
25. led 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já doufám že bude brzy jaro tohle počasí je k ničemu,jen samý bacil sáňkovat se nedá tak co :confounded:
25. led 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme dneska pokoupili spoustu věcí a začínám už finišovat, ještě věci do porodnice a plíny a odsávačku :slight_smile: Věcí od rodiny mám tolik, že bych mohla mít trojčata a ještě je 5krát za den převlíkat :-JEště v tom udělat systém, rezignovala jsem ukládat to dle velikosti, protože každý výrobek je jinak velký, takže jedu podle druhu :slight_smile:
25. led 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já ještě jdu po měsíci a pak asi už častěji
25. led 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No počasí fakt vtipné. Včera sněžilo, úplně chuchvalce. Teď momentálně už sníh na zemi ani není a jen lehounce sněží. Zatím byla zima jen dvakrát, že jo - teda u nás - poprvé pořádně nasněžilo před vánocema a podruhé začátkem minulého týdne. A malej je zase nachlazenej. :unamused:

@verusa.j jj, podle druhu, případně něco poměřit, nekoukat na číslo. Já budu asi dneska přebírat ty malé oblečky a dám to mamce na vyprání.
Příští týden mi přijde Epino, asi už nakoupím věci do porodky a po kontrole len a maliník. Sice mi zbylo ještě z minula, ale to už bych radši neriskovala :sweat_smile:
26. led 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j já byla také do minule, kdy jsem byla v 32tt po měsíci a ted jdu po 14dnech, tak si myslím, že už příště také tak půjdeš :wink:
Tak to je fajn, že už máte vše pokoupíno. Mě chybí ještě plenky a to lehátko do vany, pořád se rozmýšlím nad tím látkovým nebo pěnovým :confounded: Já odsávačku kupovat nebudu, s prvním jsem nakoupila takových zbytečných věcí a pak se to použilo jen párkrát. Tak až podle toho, jestli budu mít hodně mlíčka :slight_smile: a to bych chtěla, malýho jsem bohužel nemohla kojit, o mlíko jsem po týdnu přišla :frowning2:

@andelka tak u nás co vždycky třeba přes noc nasněžilo, tak to rána slezlo, takže jsme si sníh zatím neužili :frowning2:

Včera jsem vyprala košile do porodky, mamka mi v lékárně koupila ten balíček do porodnice, takže ještě pro mimčo do porodnice plíny a myslím, že to bude komplet vše přichystané. Ještě musím vymazat fotky z fotáku, abych měla práznou kartu :grinning:
26. led 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek