Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

Ahoj holky, právě jsem se zaregistrovala, najde se tu pár těhulek na povídání o těhotenství a radostech i starostech s ním spojeným, s termínem někdy v březnu příštího roku? Já jsem dnes 13+3tt, miminko očekáváme 23.3.2012 🙂
verush89autor
24. led 2012
@andelka já chodím na kotroly teď jednou za 14 dní, takže to celkem utíká. Jinak před těhotenstvím jsem měla 76 cm přes pupík, to jsou šílený skoky 😃

@andysek79 ahojky, vítej tu🙂 já mám termín 23.3. a co čekáme nevíme, chceme překvapení🙂 Jinak já jsem od Brna, odkud jsi přesně? Už hledám strašnou dobu nějakou těhulku se kterou bych zašla na kafčo ale nedaří se :-|
andysek79
24. led 2012
@jarka23 to je od nás cca 1hod.cesty tak to máš dobrý že to máš už na začátku Března.
verush89autor
24. led 2012
Jinak holky jestli chcete, tak já nějakou tabulku vytvořím, už jsem nad tím taky přemýšlela, aspoň bychom měly přehled o termínech a tak...kdo by měl zájem, tak mi pošlete vzkazem termín porodu, pohlaví, jména, třeba i město kde bydlíte, jak kdo bude chtít... 😉
andysek79
24. led 2012
@verush89 Ahoj jsem ráda že se hlásíš.Máme skoro stejný termín to mě těší.Já taky hledám nějakou spřízněnou těhulku.Jsem z malé obce Blučina je to cca20Km za Brnem směr Bratislava. x-)
andysek79
24. led 2012
@verush89 to by bylo super 🙂
verush89autor
24. led 2012
@andysek79 já bydlím kousek od Rosic u Brna, asi 20 km za Brnem směr Jihlava 😉
andysek79
24. led 2012
To je opačným směrem A jak se to přesně jmenuje.Znám to tam měla jsem tam kamarádku. 😉
verush89autor
24. led 2012
@andysek79 Babice u Rosic, taková malá vesnice, je to od Rosic asi 3 km....kam se chystáš do porodnice??
andysek79
24. led 2012
Tak to vím kde to je .Budu rodit na Obilném Trhu.První jsem rodila v Bohunicích ale nebyla jsem spokojená.A na Obilňáku jsem ležela po potratu a byla jsem tam spokojená tak půjdu tam |-|
andelka
24. led 2012
@andysek79 když si najedeš vlevo na moji fotku tak ti vyskočí "pas" s informacemi 🙂 TP mám 25.3. a podle utz 20.3. a budeme mít chlapečka, druhého 🙂
andelka
24. led 2012
@verush89 tak to je lepší, mně ten měsíc vůbec neutíká. Ale pak už to bude taky častěji.
Jé, já měla před těhu taky 76, nebo 78, už si nejsem jistá :-N a teď pěkně pomalu atakuju stovku :-N

To bys byla hodná, brzo už tam budem doplňovat data a míru a váhu našich drobečků x-) Já jsem na tohle levá :-|
andysek79
24. led 2012
@andelka promiň ale registrovala jsem se dneska a ještě se tu nevyznám.Ale gratuluji k chlapečkovy 😉 tak já mám TP 20.3. a utz 28.3. tak že skoro naopak 😞
andelka
24. led 2012
@andysek79 to taky jsem si všimla 🙂
Když si nahoře na liště v Můj účet/Nastavení zadáš informace o těhotenství, tak se ti to taky bude zobrazovat zas u tvojí "fotky".
andysek79
24. led 2012
@andelka to jsem tam zadávala ale vůbec jsem si neuvědomila že se to tam ukazuje.... 😎
andelka
24. led 2012
@andysek79 no u tebe se zobrazuje jen krátká zpráva, info o těhu ne.
andysek79
24. led 2012
@andelka a teď jsem to tam měla jen jsem změnila nastavení soukromí 😉
andelka
24. led 2012
@andysek79 jj, tím soukromím to je - já jsem před časem nechápala proč se mi neobjevuje v pase těhu a bylo to tím :-N
Už tam máš všechno 🙂 Už máš takovou velkou slečnu doma? Jak se těší na brášku? Já jsem s bráchou o 14,5roku 🙂
andysek79
24. led 2012
@andelka No já vlastně nemám jednu ale dvě i když ta druhá je jen nevlastní ale jsou stejně staré.Moje dcera se jmenuje Marcela a miluje koně a od přítele je Bára a ta zase strašně ráda tančí:Moc chtěli sourozence hlavně Macek a teď se nemohou dočkat.Když jsme jim to oznámili tak Macek to obrečel štěstím a Bára ta byla jak utržená z řeťezu :-p
andelka
24. led 2012
@andysek79 tak to je super 🙂 z chlapečka budou určitě na větvi obě 🙂
Jo a teda já jsem mladší, my jsme velký brácha a malá ségra 🙂 Svoje děti mám naopak brzo po sobě :-N
andysek79
24. led 2012
@andelka no já jsem kdysi chtěla taky dvě děti po sobě ale člověk míní a život mění x-)
luciasekf
25. led 2012
Ahojky holky.

@andysek79 vítám novou těhulinku 🙂 Gratulka k chlapečkovi 😉 Tak to se nedivím, že jsou holky štěstím bez sebe, budou mít sourozence a ještě navíc kluka 🙂

@verush89 také souhlasím s tabulkou, bude to i přehlednější..

Včera u nás pěkně chumelilo, ale byli asi 2°C nad nulou, takže to skoro vše taje 😞 , my se snad těch sáněk nedočkáme 😞
verush89autor
25. led 2012
@luciasekf u nás je to to samé, krásně chumelilo o víkendu ale sníh nevydržel ani 2 dny...a taky to bylo první pořádný sněžení za celou zimu, jinak se to všechno rozpouštělo hned...takhle zima je nějaká divná, pořád je teplo, doufám že nepřijde zima v dubnu... :-|
andysek79
25. led 2012
No to doufám že nedojde,chtěla bych aby bylo pěkné a teplé jaro aby jsme mohli ven s těma prcinkama 😉
luciasekf
25. led 2012
@verush89 no, od vlasntě lonského léta, které skoro žádné nebylo je to počasí nějaké divné :-| Ted teda hlásí na víkend velké mrazy a sněžení, ale když se dívám ven, kde svítí sluníčko, mraků pár, tak to nevidím na sníh....
luciasekf
25. led 2012
@andelka já jsem také chodila po 4týdnech a ted už jdu po 14 dnech 🙂 Už teda jen týden a jdu zas na kontrolu 🙂
andysek79
25. led 2012
No já doufám že bude brzy jaro tohle počasí je k ničemu,jen samý bacil sáňkovat se nedá tak co :-S
verusa.j
25. led 2012
Ahoj holky, tak jsme dneska pokoupili spoustu věcí a začínám už finišovat, ještě věci do porodnice a plíny a odsávačku 🙂 Věcí od rodiny mám tolik, že bych mohla mít trojčata a ještě je 5krát za den převlíkat :-JEště v tom udělat systém, rezignovala jsem ukládat to dle velikosti, protože každý výrobek je jinak velký, takže jedu podle druhu 🙂
verusa.j
25. led 2012
Jinak já ještě jdu po měsíci a pak asi už častěji
andelka
26. led 2012
No počasí fakt vtipné. Včera sněžilo, úplně chuchvalce. Teď momentálně už sníh na zemi ani není a jen lehounce sněží. Zatím byla zima jen dvakrát, že jo - teda u nás - poprvé pořádně nasněžilo před vánocema a podruhé začátkem minulého týdne. A malej je zase nachlazenej. :-|

@verusa.j jj, podle druhu, případně něco poměřit, nekoukat na číslo. Já budu asi dneska přebírat ty malé oblečky a dám to mamce na vyprání.
Příští týden mi přijde Epino, asi už nakoupím věci do porodky a po kontrole len a maliník. Sice mi zbylo ještě z minula, ale to už bych radši neriskovala :-N
luciasekf
26. led 2012
@verusa.j já byla také do minule, kdy jsem byla v 32tt po měsíci a ted jdu po 14dnech, tak si myslím, že už příště také tak půjdeš 😉
Tak to je fajn, že už máte vše pokoupíno. Mě chybí ještě plenky a to lehátko do vany, pořád se rozmýšlím nad tím látkovým nebo pěnovým :-S Já odsávačku kupovat nebudu, s prvním jsem nakoupila takových zbytečných věcí a pak se to použilo jen párkrát. Tak až podle toho, jestli budu mít hodně mlíčka 🙂 a to bych chtěla, malýho jsem bohužel nemohla kojit, o mlíko jsem po týdnu přišla 😞

@andelka tak u nás co vždycky třeba přes noc nasněžilo, tak to rána slezlo, takže jsme si sníh zatím neužili 😞

Včera jsem vyprala košile do porodky, mamka mi v lékárně koupila ten balíček do porodnice, takže ještě pro mimčo do porodnice plíny a myslím, že to bude komplet vše přichystané. Ještě musím vymazat fotky z fotáku, abych měla práznou kartu 😃

Začni psát odpověď...

Odešli