• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@andelka ted uz jsem jinde, tahle prihoda se mi stala v Praze, ale uz jsem 200km od Prahy, tak snad to tady nebude takove,ani nevim v jakem tydnu se na to chodi :confused: taky jsem se ji dozvedela pri prvnim tehu a byla prekvapena o to vic, kdyz mel manzel rh+ :grinning:
25. říj 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek tak to je dobře že půjdeš jinam, snad tam budou rozumnější. Chodí se 26-28tt.
No muž je taky Rh+ :slight_smile:
25. říj 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka diky za odpoved, jsem zapomnela, kdy se chodi :slight_smile:
25. říj 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek no vychází to kolem vánoc :grinning:
25. říj 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka mne nastesti koncem listopadu...fuuuj, jeste si kazit vanoce :grinning: ale jako ja jsem asi divna, ale me ten roztok celkem chutnal :grinning:
25. říj 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek no právě :grinning:
jo? No jako dalo se, ale já, i když sladké jím, tak sladké nepiju, i džusy dost ředím a nic nesladím. Takže pro mě to byl trochu boj.
25. říj 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka mne to prislo spise citronove, takove nakysle...mi urcite dali zkazeny, at si to vychutnam :grinning:
25. říj 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek někdy se do toho dává citron, někdy si i holky samy citron nosí. Já si asi donesu černý čaj s citronem a snad přežiju :sweat_smile:
25. říj 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky vidím, že řešíte cukrovku. No, já s tím ještě zkušenost nemám, ale moje sestra na tom byla a do dnes na to hrozně nadává!! :slight_smile: A na to musí jít každá těhulka? Jinak já jsem měla teď veselý víkend, nevím z čeho ale bylo mi zase špatně. 2 dny jsem zase prozvracela, takže co jsem si libovala, že jsem nabrala za ty 3 týdny od poslední kontroly je zase dole!! (1kg) :frowning2: A zítra jdu na kontrolu, to až mě sestra zváží Dr. mě roztrhne!! :confounded: Ale já za to prostě nemůžu!!! :confounded: Nevím jestli to byla nějaká viróza, nebo se prckovi nelíbilo co jsem snědla? Jinak se na tu zítřejší kontrolu těším. Snad se nám už tentokrát miláček ukáže!!!!! :slight_smile: A doufám, že je v pořádku, ale musím říct, že začínám už pěkně cítit pohyby (kopáníčko), do teď to bylo jen takové šimrání, ale poslední týden to zesílilo. A jak to máte s pohyby vy??
25. říj 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 no, tuším že od 25 let jo. Jako ono se to dá, ale člověk nesmí před tím nic jíst, pít jen vodu a pak dvě hodiny sedět. Mně bylo asi po hodině blbě, na omdlení, myslela jsem že mi pomůže jít ven na vzduch, ale bylo ještě horší, tak jsem si rychle zase šla sednout, hlavu mezi nohy a přešlo to. Byla to chvilka, ale :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak už to bylo OK.
To hubnutí neřeš, to se stane, já kilo shodila minule též takhle na začátku, bo jsem byla nemocná. Když to netrvá dlouho to zvracení, tak to nic není, kilo zase nabereš. Tak se z Dr nestresuj a užij si kontrolu a utz :slight_smile:
Pohyby - no za 14dní zesílily a jsou častější. A bude to ještě "horší" :sweat_smile:
25. říj 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 jj, taky si myslim, ze od 25 let vys se musi chodit, ale nejsem si tim jista...jinak ja mam nahore 3kg a jsem rada, jelikoz s prckem prvnim jsem nabrala 22kg a ve 30.tt uz jsem mela 16kg nahore :-/ boze a ty nadavky sestry, to bylo desny! jinak pohyby citim uz od 15.tt, ale od toho 20.tt se o nich da rict, ze je to kopanicko :slight_smile: vcera jsem myslela, ze mi Matyasek vyskoci z bricha ven :grinning:
25. říj 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky těhulky ,můžu se přidat?TP 1.3.2012 je to můj druhej prcek,mám už 6ti letého čerta,co je tohle ještě nevím,ale věřím,že hodná holčička Emička......pro klučíka jméno nemám,koukám,že už jste všechny pěkně nachystané a já ještě nemám nic,do 17.týdne jsem měla problémy,prý přerostlá placenta a furt jsem krvácela,to bylo na nervy,a musela polykat pilule a ležet :unamused: Takže teď se pomalu rozpohybovávám a začnu s nákupy,kočárek se mi líbí casualplay,ale nevím jaký je.
25. říj 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka , @deniskakubicek holky děkuju. Mě bude 25 - 6.listopadu tak třeba se mi to vyhne! :slight_smile: No, jsem zvědavá na toho našeho prcka, hlavně na to co to vlastně je, na co jsme si s tatínkem zadělali, já si myslím, že to bude kluk a manža tvrdí, že je mu to úplně jedno, mě taky ale možná ..... ????????????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jak budu vědět hned dám zítra vědět, i když vědět možná nebudu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě jsem se chtěla zeptat na 3D utz. se mnou může i manžel že? Tak zatím pa pa a opatrujte se maminy!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kosticka32 ahojky, vítám :slight_smile: no, nachystané...mně zůstalo všechno po prckovi :sweat_smile: ale ještě se tady bude vybírat a kochat se doaleluja :dizzy_face: Jejda, tak to je nemilé, ale už je všechno v pořádku, to je hlavní.

@pavlina86 no uvidíš, někteří na to posílají všechny těhulky. Ona je to dost komplikace a může to mít i mladá holka. Juj, tak to jsem zvědavá jestli se zítra prďolka předvede :slight_smile: Na 3D určitě i manža :slight_smile:
25. říj 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 manza urcite jit muze :slight_smile:
@kosticka32 vitaaaaam te :slight_smile:
25. říj 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes má náš milaček 3 roky. Takže od zitra jsem na PN a budeme čekat na další rodičák. Kdy jdete na OGTT ja přišti týden už ted se mi kroutí cely oblčej když si představím ten sladučkej čajík
25. říj 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barky gratuluju Vojtíškovi k narozeninkám :dizzy_face:
Já jako minule, kolem 26tt.
To dáš, budem na tebe myslet.
Já jsem to vypila natřikrát celkem v pohodě, ale bojím se toho co bude pak, že mi bude zase blbě. Ale aspoň už vím co můžu čekat.
25. říj 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barky velika gratulace!!! ten nas vcera oslavil 17 mesicu :grinning:

jinak ja byla v minulem tehu na cukru ve 20.tt a ted nevim, kdy pujdu :-/
25. říj 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík. ja minule taky nekdy kolem 23 tt. doufám jen že mi nebude blbe minule som mela 4,4 nalačno a po 2h 2,3 takže slinivka pracuje jak má :slight_smile:
25. říj 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alikorcakova
@andelka ....já byla ve 12tt na screeningu, což byl podrobný utz a ted ve 21tt na 3D a oba utz mi dělali na genetice,tak to jsem byla ráda...můj doktor mi dělá vždy běžnou prohlídku a kouká i na mimi, ale teď nevím jestli mi vše bude dělat můj dokt. ...a echo mi může dělat i můj doktor asi jo,co?
@meluzina ....chápu tvé obavy, jen nechápu,že dokt. nemůže aspon někdy kouknout na mimi :pensive: ...já taky neplatím žádny nadstandart....och to je hrůza jak každý dokt. je jiný..... :confounded:
@deniskakubicek ...na tvém místě bych taky přemýšlela o změně dokt. a nebo už ho měnila....když má člověk problémy a ví že má být hlídaný a oni na něj kašlou,tak to neni vůbec normálny....co je to za dokt. :angry:
25. říj 2011 v 19:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 ....držím palce na zítřejší kontrolu ať je vše v pořádku a mimi se Vám ukáže v celé své kráse :dizzy_face: s těmi pohybmi je to velice zvláštní,ale příjemné....nejdřív lehké šimrání, teď už znatělné pohyby a to se můžeme těšit,co bude pak dál :dizzy_face: ....a to jsem nedávno říkala,že malé moc necítím,ale dokt. mě uklidnil že je vše v poho a teď ho cítím každý den a hezky :dizzy_face:
@kosticka32 ....ahoj :slight_smile: tak to mě mrzí takové problémy na začátku, přeji ať si už jen užíváš hezké dny těhu :dizzy_face: , taky jsem měla na zač. problémy a u dokt. jsem byla častěji než jsem chtěla, ale teď už je to dobrý,tak doufám,že to i tak zůstane :slight_smile:
@barky ....malému přeji hlavně zdravíčko a ať Vám dělá jen a jen radost :dizzy_face: , na zítra držím palce ať hodnoty jsou ukázkové a nápoj ti nedá moc zabrat :wink:
25. říj 2011 v 19:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 mas pravdu, pockam do pristi poradny a uvidime, co s nami udela, kdyz nic, tak jdu od nej, nejde mi o to, abych videla porad miminko, jde mi o to, ze synovi to zjistili az po porodu a to jeste 3 mesice po a to me mrzi :frowning2: ale zatim vsechno vypada dobre, jen mam hodne plodovky a nizko placentu :slight_smile: toho si mimochodem doktor taky nevsimnul :-/
25. říj 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek ....tak to je co říct, takové věci má dokt. právě hlídat a všimnout si :angry: , to neni o tom aby dokt. dělal stále utz ale člověk když má problémy tak dokt. se má podle toho chovat a pečovat o pacientku
25. říj 2011 v 19:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jana8 no myslím že echo se dělá spešl, u nás to dělají snad jen dva doktoři v nemocnici. Trvalo to určitě 20minut. U Dr jsem venku za mnohem kratší dobu se vším. Ale je fakt, že je to všude různé.
25. říj 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ....a to echo dělají každý těhulke? kdyžtak se na to zeptám na příští kontrole nebo v kolikátem tt se má dělat?
25. říj 2011 ve 20:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 to nevím, ale co jsem měla v prvním těhu kamarádky těhulky z Ostravy, tak šly všechny, tam kde já. Detailně se kontroluje srdíčko. Chodily jsme na to kolem 23tt.
25. říj 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, právě jsem zjistila, že mi 3. trimestr začíná přesně na štědrý den :dizzy_face: já se tak těším na vánoce, světýlka, sníh, koledy, cukroví...
25. říj 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka ....tak to nevím jak to bude se mnou,na kontrolu ke svýmu dokt. jdu až v 25tt .....a to vím,že mi sestřička pak řekla,že se domluvíme na cukru, ale jinak nic nevím o echu.... :confounded:
25. říj 2011 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ....taky se moc těším na Vánoce,hlavně na tu atmosféru - pečení cukroví, vůně :stuck_out_tongue_closed_eyes: , stromeček,výzdoba,koledy.....och...... :dizzy_face:
25. říj 2011 ve 20:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana8 na OGTT je to doba akorát, asi se to echo dělá jen někde, nebo si to musí těhulka zařídit sama na spec. pracovišti.
Jako odmítám myslet na vánoce už teď, když nebyly ještě dušičky. Ty kolekce v obchoďácích mě štvou. Ale nad dárkama uvažuju a fakt se těším. Užívám si celý advent, od první neděle. :slight_smile: Akorát nevím kam dáme stromeček, aby vydržel aspoň přes svátky. Minule se Dany ještě neplazil, jen se mu líbily světýlka.
25. říj 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek