• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@daja.had Ahoooj, tak to jsi tam byla stejne dlouho jako ja :grinning: snad to bude priste lepsi ;)

jinak vcerejsek byl opravdu narocny, byli jsme s Kubickem na te operaci...cesta do nemocnice byla utrpenim pro vsechny, Kubicek celou cestu poplakaval, porad volal mami piti, mami hami, no bylo mi ho desne lito :frowning2: nechtel hracky, ani spinkat, byl to proste ocistec...prijeli jsme tam, podepsala jsem papiry, Kubika zaregistrovali a hned nas brali na sal, ptz jedna rodina nedorazila...svlekla jsem ho jen do plenky, prisel chirurg a anesteziolog, vse nam vysvetlili, pak prisla strasne hodna pani sestricka, Kubicek k ni natahl rucicky a sel sam :slight_smile: pan doktor, co ho operoval se vratil a rikal, ze mame milionove dite, ze poprve videl, ze ditko neplace a slo samo, tak me uklidnil... pak tedy zacaly nervy, sla jsem se vybulet na zachod, aby me manzel nevidel, okousala si nehet do krve a cekalo se na K...ubicka, mezitim jsme se s manzelem najedli, ptz jsme kvuli Kubikovi ani nesnidali, aby nas nevidel...za hodinku prisla sestricka, ze se Kubicek probudil, donesla nam to bezvladne telicko, Kubik cely zeleny a otlaceny od masky...ale hajal jen chvilku :-/ pak se snazil lezt po kresle, ale na nohy se odvazil az za hodinu od vykonu...ale neplakal, byl moc sikovny...vypil dve lahvicky piti a hral si...pak tam prinesli z operace stejne stareho chlapecka a to bylo neco :frowning2: ten plakal, vztekal se, mlatil tam vsechny a Kubik mu chodil nabizet piti a hracky....je opravdu sikovny na svuj vek a ja jsem na nej pysna...cesta domu byla uzasna, byl moc hodny, papal piskoty a byl to nas Kubicek...doma se trochu otrkal, ale opet rika, mami boli pupik, tak mi ho je lito, nenechal se ani umyt... ma tri stehy u pupiku a ctyri stehy na brisku...boli ho i cela kulicka...ale na cestu domu jsme nedavalai ani nurofen, az doma...je to opravdu zlaticko...chodi chudak ja kacer, ale zitra bude lip... :slight_smile: uff, to je roman, diky tem, co to docetly az do konce :slight_smile:

a u nas kontrola a monitor dopadli super, deloha porad drazdiva, ale pry vydrzim v pohode do terminu, takze od ted zacinam myslet na sebe a na miminko :slight_smile:
1. únor 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek Kubíček je moc moc šikovný kluk. A máte to za sebou. Už se můžete soustředit jen na rozrůstání rodinky, bez stresu.
1. únor 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka no právě proto dělám zásoby aby tu všechno bylo, kašičky, plenky, mazání atd. :slight_smile: a taky pro sebe samozřejmě vložky na doma a tak - to jsem minule podcenila a pak posílala manžela a ten vůbec nevěděl co má koupit... no chlap :grinning:
Já už mám Epino doma :slight_smile:)
JInak spíš teda fakt dlooouho, pěkně si to užíváš. 8 hodin jsem nespala ani nepamatuju :slight_smile:)) a ani nebudu :grinning:
1. únor 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek to je moc dobře že to tak parádně zvládnul, je opravdu moc veliký šikula. Tak at se všechnno brzy zahojí a je to zase kluk jak buk :slight_smile:
a ty se soustřed konečně na to miminko. Stejěn jste úžasní jak jste to zvládnuli!!
1. únor 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii no mně by i těch 8 stačilo, kdyby to bylo v kuse a na načtyřikrát :unamused:
Na vložky se chystám do DM příští týden, i na plínky, využiju tam nějaké kuponky. Asi nakoupím ještě nějaké skleničky, kdyby byl problém s vařením pro malého. Jinak nic extra nepotřebuje. S oblečením kdyžtak pomůže mamka.
A odkdy plánuješ cvičit? Asi 36+0 ne? to je príma že budem začínat spolu, můžem se povzbuzovat a porovnávat :slight_smile:
1. únor 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka to je mi líto že malej měl takovou angínu,já jsem si to s malou taky zažila ty teploty a děs.... :unamused: hlavně že bude v pořádku :pensive:
1. únor 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka hmm skleničky je dobrý nápad, jinak by asi Helí měla pořád knedlo zelo od babičky nebo párky, páč už vidím jak jí tu manžel vaří :grinning: taky asi raději pro něco zajdu, díky za tip.
Týjo nevím minule jsem začala asi ve 37tt, ale teď to zkusím dřív, nějak čekám že se malý vyklube na svět dřív, takže asi zkusím nějak 35-36 :slight_smile: uvidíme, stejně na to nebude moc času, svičila jsem tak jednou dvakrát za týden :slight_smile:
1. únor 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Holky u Rossmanna měli levný Pampersky je tam na ně akce jen nevím do kdy balení za 299Kč :astonished:
1. únor 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek79 jj, jsem koupila pro každého kluka jedny. Ale už je to dýl, nevím jestli ta akce ještě je.

@zdeniii no právě, taky někdy řeším že něco mu nechci dát, nebo nemám zrovna uvařeno, tak pár koupím, projistotu.
Já bych též radši začala dřív, cvičně. Teď sjem řešila kdy vlastně budu cvičit a kde, přes den tu bývá mamka a večer manžel a zrovna u tohodle nechci aby mi asistoval :sweat_smile: Tak asi jak přijde z práce, tak zabaví malého a já s ezavřu do pokoje. Kouzelná školka trvá akorát 30 minut :grinning:
Já jsem minule první dva týdny cvičila obden a o víkendu ne, a poslední týden každý den.
1. únor 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka měla by být až do března ...na netu je pořád....
1. únor 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 fakt? tak já se tam dneska ještě stavím :slight_smile: je potřeba udělat zásoby. Uvidím jaké budou ještě mít.
1. únor 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka no, já se zatím držím a také si myslím, že vydržím minimálně do termínu. Sice večer po celodenní únavě se mimčo bouří a mě to přijde, jak kdyby už se dralo ven, ale pak je to zase ok. No, uvidíš, třeba se tam někdy potkáme. Nevím, zda jdu ted už naposledy ke svému dr nebo jestli pak půjdu ještě jednou.
To jsi si s Vilíkem pěkně užila. Kubík měl 40 horečky někdy na začátku prosince a bylo to fakt hrozný, neklesalo to ani po čípku, do toho i zvracel, takže chudák mohl jen studený čaj po lžičkách, tak zhubl skoro kilo a na něm je to vidět.. je to dlouhej hubenourek :slight_smile:
Také držím se školou palečky. A Super, že se malá otočila :wink:
1. únor 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek hlavně hodně zdravíčka!!!teď už Vás čekaj jen krásný dny, ju? :slight_smile:
1. únor 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky jsem vazne rada, ze je to za nami...dneska uz tady beha, vzdy jen vyhrne tricko, rekne aji pupik a jde dal :grinning: ani jsem nedoufala, ze by dva dny lezel :grinning: ale co, hlavne, ze je v poradku, miminko taky a ja si ho konecne zacnu uzivat :slight_smile:
1. únor 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andysek79 škoda, že tu Rossmana nikdo nemáme, jedině, že bych poslala babi, at mi je v Praze někde koupí. Já jsem koupila v Dm to malé balení za 139,- s kuponkem, takže tahle cena je fakt dobrá. Teda pokud mají i ty newborn.

@deniskakubicek Kubíček je šikulka, že to tak dobře zvládnul, posíláme pofoukání na bebíčko, at se brzy zahojí. A ted už se jen a jen věnovat bříšku :wink:

Holky, já jsem poslední dobou tak přecitlivělá až hrůza.. řvu snad i při reklamě :frowning2: Tohle jsem s Kubíkem neměla, takové nálady ke konci těhu :confounded:
1. únor 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka to je paráda, ta Vaše princezna si dala říct :grinning: huráá, no je vidět, že už teď je moc poslušná :wink:
1. únor 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek no teď to koukej roztočit :grinning: je neuvěřitelný jak se ty prckové rychle hojej :slight_smile:
1. únor 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf :grinning: to je normální..z toho si nic nedělej já jsem taky měkkota..počkej ještě nám to chvilku vydrží :wink:
1. únor 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsem se koukla na tu akci, tak je to 5.2., tak asi zalarmuju babi :grinning: Ty nejmenší jsou myslím od 3 kg ne? Newborn asi nemají
1. únor 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf myslím že ne, kupovala jsem ty žluté 3-6kg
Mně se dneska nechc evůbec ven, je tu -15, ale Rossman je kousek, tak asi vylezu.
1. únor 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já jsem v dm koupila newborn (také žluté), ale ty jsou od 2-5kg což do porodky stačí. Pak jsou ještě ty od těch 3 a ty také myslím mají žluté balení. No, něco bych ještě koupit měla, abych měla na doma až přijedeme.
My už tu máme ,,jen" -10°C. Ráno bylo také -15
1. únor 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf a jo, já mám NB Premium Care jeden balík, Domíšek nebude asi úplně prťavej, tak asi přejdem brzo na ty 3-6. No podívám se, budou-li tam ještě nějaké vůbec mít.
1. únor 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak sehnala jsi plínky? Je tam 108ks? Dneska jsem koukala ještě do letáku Tesca a tam mají také Pampersky a ty stojí 399,- což pěkně podražili :frowning2:
1. únor 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf těch co mám už doma je 108ks. Zatím jsem se nedostala ven, malej teď spí, počkám až přijde odpoledne mamka a zajdu tam. S ním se mi moc nechce, v té kosně.
1. únor 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka to se nedivím, u nás je -7 a ani se psem se mi nechce :frowning2:
Já mám právě jen těch 43ks nebo kolik to je v tom malém, proto chci i větší a když jsou za tak dobrou cenu.
Jééé, závidím ti, že ti malej spinká, to u nás už to není. Občas teda už únavou usíná kolem 5, ale to je jen na chvilku a pak jde kolem 8 spinkat.
1. únor 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek teda to je statečnej klučík,tak at je brzo fit,a vy jste super,jak ste to zvládly :slight_smile: Jinak čím více se blížím do finále 30dní do tp,tím více jsem unavená a náladová,střídá se ve mě pocit strachu a pocit štěstí mno chudák mužík a mé okolí vím,že jsem na pěst :slight_smile: A do toho mě vytáčí ten malej svińák,asi puberta:slight_smile: v 6ti letech,odmlouvá,neposlouchá,chytračí,100x mu něco opakuji a dělá si co chce,včera už jsem vypěnila a byl bugr,po hodině přemlouvání domlouvání aby si vzal pyžamko a šel spát se na mě dosti zvýšeným hlasem utrhl že jako nemá v prdeli vrtuli :unamused:
1. únor 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kosticka32 nechci dělat chytrou ale u nás bylo to samé :cry: jediné co na dceru zabralo bylo počítání do tří jak to neudělala dostala na zadek a jak si potom dávala pozor aby nedostala :sunglasses: Třeba to na něj nezabere ale vyzkoušet se má všechno.....tak uvidíš :confused:
1. únor 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka mě se povedlo koupit balík Pampersek za 124Kč a je tam 80Ks ale to byl výprodej skladových zásob :wink: nic méně mě to potěšilo :grinning:
1. únor 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf tak jsem nakonec šla, s mamkou a malým, v kočárku. Koupila jsem zas jeden balík 3-6 a jeden Danymu. Ty úplně malinké měli jen těch 43ks za 150kč. Myslím že základ mám a do března/dubna zas nějaká akce bude.

@andysek79 mně se zas ty NB Premium Care povedly koupit asi za 170kč, protože na ně byla sleva a ještě jsem měla kuponek :slight_smile:
1. únor 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@deniskakubicek Kubík je šikulka, krásně jste to zvládli:slight_smile:

Včera jsem teda byla na té kontrole v porodnici a pan primář se dost divil, jak moje doktorka plaší. Nevím komu měří utz blbě, v pondělí nám doktorka udělala odhad 1710g a v úterý primář naznal, že odhad je 2100g, takže by byl prcek dokonce větší než má být :slight_smile: Takže už to neřeším a počkám si po porodu, jinak bych se zbláznila :slight_smile:
Včera na utz stále hlavičkou nahoru, tak snad se umoudří, mám pocit že už to ani nepoznám, jestli je hlavou dolů, do včerejška večer jsem cítila dost nepříjemné kopance jakoby do čípku a v těch místech a dneska už vůbec, šťouchá mě zase tak jako dřív kolem pupíku a výš, tak se modlím, aby už bylo správně :slight_smile:
1. únor 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek