• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@kosticka32 nechci ti kecat do výchovy, ale malej začíná být taky drzej a dost zkouší, kam až může a došlo mi, že enchci, aby to dopadlo jako u tvého syna. Takže doporučuju rychle nastavit hranice a neustupovat :wink: Willík už tak ječí a prosazuje svou, že je to slyšet až na ulici a malá v břiše musí dost trpět. Ale neustupuju ani za mák, protože s druhým dítětem by to bylo ještě horší.
@verush89 já měla v tvém týdnu 2140g a dr říkala, že bude větší a v termínu kolem 4kg. Takže radši věř tvojí dr, že měřila správně :grinning:
@deniskakubicek jsem moc ráda, že se operace povedla a Kubík byl tak moc statečný :dizzy_face: Jak píšou holky, teď už jen užívání pupíku :wink:
@luciasekf právě, jak nejedl, tak taky zhubl a hned měl nožičky jako vyžličky. Ale už je mu líp :slight_smile: Já se bojím, že bych to táhla až do termínu. Už mě to neba, jen se ploužím, vše mě bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@andelka hezky domlouváš :slight_smile: To by mělo vyjít, a pokud ne, tak má třeba opravdu vážný důvod. Já cvičení s epinem zrušila, protože se očekává, že půjde dřív a nestihla bych nic nacvičit. A druhý porody jsou bez nástřihů, takže jsem relativně v klidu :slight_smile:
1. únor 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 no vidíš. Ty utz fakt jsou jen orientační, mají odchylku 300g.
Já též už jsem úplně tumpachová. Před minulou kontrolou mě hodně kopal kolem močáku, do čípku, to úplně bodlo, a teď už nějakou dobu to nedělá a kope mě prostě všude, nad pupíkem, vlevo vpravo, tak bůhví jak je.
Dany byl ve 30tt hlavou nahoru a ve 33tt dolů a absolutně nevím kdy se otočil :sweat_smile:
Takže domlouvat domlouvat a věřit, že jsou dětičky rozumné. :slight_smile:
1. únor 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka asi začnu cvičit po kontrole co bude kolem toho 36tt. No, já na to nechci moc spoléhat, zvlášť když už mám šití, že druhý porod by byl bez nástřihu sám o sobě, mám debilní hráz.
1. únor 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verbalinka no nazdar, tak doufám že má doktorka pravdu :grinning:

@andelka mě se prcek otočil v 29tt a cítila jsem to dokonale, půl noci jsem nespala jaký tam bylo rodeo, bylo to z neděle na pondělí v noci, před kontrolou u doktorky a teď se otočilo zpátky též v neděli, den před kontrolou, tak si říkám, mohlo by jít hlavičkou dolů zase příští neděli, pak mám hned kontrolu :grinning:
1. únor 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka taky nevím, kdy se otočila. Ale když byla hlavou dolů, tak tlačila jakoby na čípek a když byla příčně, tak jsem tohle necítila. Teď, když je hlavou dolů, cítím kopance většinou nahoře nebo napravo. Ale to její příčné protahování se už neděje - naštěstí :sweat_smile: Lepší je cvičit a být klidnější. A tys cvičila už poprvý, viď? A proč debilní hráz? Je "křehká"?
1. únor 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky jsem po kontrole a malý má 2300g a má prý delší kosti tak jsem zvědavá kolik bude měřit až se narodí :slight_smile: otočený je hlavičkou dole tak zatím je vše super :dizzy_face:
1. únor 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka "příčné protahování" tak to je přesné :grinning: to mojemu fakt jde. No fakt jsem zvědavá na pondělní KO, v neděli mu dám na cvičení pěkně zabrat :sweat_smile:
Jj, už poprvé, ale trochu jsem to odflákla, na 30 sjem se nedostala ni omylem. Nicméně nástřih malý a jiné poranění žádné. Hráz mám vysokou a pevnou, takže Epino a masírování to snad zlepší. A křehká možná taky, vím že PA říkala že se to už trhá, asi proto to šmikli, i aby dostali malého už ven.
1. únor 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nechcete k ám do soukromé diskuze? Tady totiž je už jedna diskuze březnovek 2012 jako veřejná,už od srpna 2011,ale tam už z nás nikdo nechodí. Všechny jsme v soukromé sekci :grinning: Stačí mi kdyžtak napsat ip,a já vám dám přístup.
1. únor 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka to já jsem ráda za každou radu a poradu,mno je fakt že nejsem dostizásadová no,byla jsem s nim dlouho sama a prostě je to mazánek asi no :( ale snad neni pozdě ještě
1. únor 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhulky chtěla jsem se zeptat jestli některá budete pít čaj z listů maliníku.Bylo mi to doporučeno pít od 37tt že se uvolní porodní cesty a porod je potom rychlejší a jednoduší ... :unamused: tak nevím ale zkazit tím nic nemůžu :astonished:
1. únor 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik Ahoj a co je to za soukromou diskuzi ??? :confused:
Jsem tu nová a nevím kde najdu IP ??? :frowning2:
1. únor 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 já se chystám pít masírovat hráz i jíst lnění semínko, ale zatím jsem u chystání, ale koupeno mám všechno.
1. únor 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hoky, mi byly včera na KTG - v pořádku, jsem 35+2 a vážime 2200g, Cervix score 1, odebraly mi posledni protilátky a vzaly stěr na streptokoka agalactiae. Pěkně se mi v bříšku koblížek vrtí tak jsem moc spokojená, že vím, že je v pořádku.:slight_smile:
1. únor 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky jen pro pobavení, že můžeme být ráda za porodnice v CR :slight_smile:))
http://www.vietnamtravel.cz/index.php/clanky/257-porodnice-moje-nova-cerna-muza.html
1. únor 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 ahojky já maliník pila a dlabala jsem i lněné semínko.
Maliník piju už teď hrneček denně a semínko jím taky, pomáhá mi na zácpu.
@jarka23 krásná váha, je dobře že je vše v pořádku! já mám CS 3 :slight_smile: teda měla jsem ve 31tt
1. únor 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 já určitě budu zase , maliník, lněné semínko, epino a nově i masáž hráze. Maliník od 36tt jeden hrnek denně a pak se to o jeden zvyšuje za týden, jakože v 39-40t piješ 4 denně. Ale já jsem pila většinou dva, ráno a večer.Semínko jsem baštila ráno k snídani. A nepoznala jsem porod :grinning: bolesti byly pořád tak nějak v pohodě. A nepotřebovala jsem klystýr, pěkně jsem se vyprázdnila během dne :sweat_smile:
IP můžeš poslat buď z lišty nahoře na stránce jak je obálka, nebo pod příspěvkem máme každá obálku se šipečkou.
@jarka23 naprosto ideální výsledek kontroly :dizzy_face:
@benjik jj, o soukromé vím, než byla soukromá sjem nakukávala, ale vzhledem k mému TP než jsem vyhlásila těhu do světa, už to bylo tak rozjeté a tolik lidí, že bych nestíhala ani dočítat. Tady je fajn že je nás méně.

Můžem se taky usoukromnit :wink: kdybyste chtěly holky
1. únor 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andelka no jestli je tam tolik lidiček tak to asi nemá opravdu smysl nezvládneš se zapojit už toho strašně moc probrali to máš pravdu.... :astonished:
1. únor 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 já jsem tu měla Májovky (teď jsme na FB) a fakt nás bylo kolem 30 a nestíhalo se. Mám tu ještě pár pravidelných starých diskuzí, navíc s malým sem většinou přes den jen nakukuju, když mě nechá. Proto mi přišlo vhod, že se pár "opozdilkyň" našlo později :slight_smile:
1. únor 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
JInak ten maliník už se může pít te%d, stejně to trvá než se cesty připraví.
1. únor 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za připomenutí maliníku - já bych na něho zapomněla. Jenže - kde ho koupit? Já ho minule kupovala v takovém herbal obchodě, jenže teď sedím doma s malým a mám vše daleko :frowning2:

@andelka a jak to lněné semínko připravuješ? Děláš ten sliz, nebo jen rozkoušeš? Teď jsem ležela na boku a najednou cítila jakoby zase roztahování do stran, doufám, že se zase neotočila :rolling_eyes: Já to prostě moc nepoznám a jen můžem doufat, že před porodem budou správně :slight_smile:
@zdeniii stejná otázka - jak jíš semínko? Koušeš, nebo slizuješ?
@kamik další dlouhé miminko :slight_smile: Moje dr se až lekla, když viděla ty dlouhé nohy :grinning:
@jarka23 úplně ukázková kontrola :wink:
1. únor 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka měli by ho mít i v lékárně, tak zkus ať přinese manžel :wink:
někdy koušu někdy slizuju, podle chuti :slight_smile:))) ale myslím že stačí rozjousat, pochybuju že krávám se dělá někdo se slizem :slight_smile:)
1. únor 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii no jo, lékárna. To mě nenapadlo :grinning: A co má společnýho kráva se semínkem? :fearful:
1. únor 2012 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka já pro něj pošlu manžela do Bylinkářství. Nebo by ho měli mít v lékárně. Ale to asi spíš sáčkový, já radši sypaný.

@zdeniii
@verbalinka právě že ano, kozám se před porodem dělá sliz :wink:
Minule jsem měla drcené (z DM) a dávala jsem si ho ráno do jogurtu a pak ještě zapila.Ten sliz - lněné semínko se povaří, přecedí a vypije, někdo ho dává do toho malinového čaje.
2. únor 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka nu hospodáři dávají krávám taky lněné semínko před tím než slehnou :wink: takže to není výmysl jen pro ženy, ale dlouholetá praxe :wink:
Já taky raději sypaný přijde mi kvalitnější, ale když není jinde k sehnání i pytlíkový je fajn :slight_smile:
2. únor 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no už vidím jak to kozám připravuju, myslím že to nikdo neřešil :slight_smile: dali do krmení a bylo :slight_smile:)
J8 sliz nikdy nevařila, jen zaliju horkou vodou to stačí ;o)
2. únor 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii ne, fakt se jim to dávalo pít, nedávno jsem se o tom bavila s PA. Ale možná jak kde. Každopádně účinek by to mělo mít i tak, inspirujme se u zvířátek :slight_smile: Myslím že se semínkem začnu už teď, na zácpu, nějak mě to občas zlobí.
Prý se to má chvíli povařit. Ale teda fakt nevím jestli se k tomu odhodlám.
Jj, sypané mi přijdou lepší, i chutnější.
2. únor 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jjo taky je dlabu na zácpu :slight_smile:
Je fakt že je to jedno jak to kdo dělá, důležitý je výsledek a vůbec snaha :slight_smile:))
Vařit nic nemusíš :slight_smile: sliz se ti udělá když to zaleješ horkou vodou a nikdy jsem to ani necedila :slight_smile:
2. únor 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii ty jsi to pila i s těma semínkama? A dávala jsi normální nebo drcená?
2. únor 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no jasně, tak na zácpu jsou ty "šlupičky" nejlepší :slight_smile: měla jsem normální která jsem rozdrtila :slight_smile: takže drcená :slight_smile: te%d jsem si koupila rovnou rdcená abych to měla bez práce .-))
2. únor 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenii ten článek o porodnici je bomba na jednu stranu jsem se zasmála :grinning: :grinning: :grinning: ale na tu druhou to musí být tragédie tam rodit :sweat_smile:
2. únor 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek