• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@zdeniii aha, tak já zkusím oboje, jestli to pozřu. Příští týden jdu do DM, tak už koupím.
2. únor 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 tak to je super, že je mimčo v pořádku. Je to jen odhad, takže se není čeho bát.
2. únor 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka mě to moc chutnalo :_)
2. únor 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii fakt? většina má dost problém :sweat_smile: tak to jsem zvědavá teda. Dalo by se to i přelít vroucím čajem, že?
2. únor 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já pila akorát maliník. na lněné semínko nemám chutové bunky :frowning2: Já možná tak akorát sezam, ale z těhlech věcí je to asi jediné...

Teda, ted mě docela děsíte s tím protahováním do stran. Mimčo mě kope spíše do boku. Boulička napravo, boulička nalevo, takže doufám, že na dnešní ko mi dr řekne, že je hlavičkou dole a né příčně :frowning2:
Včera mě pěkně bolel spodek, sem myslela, že už fakt rodím, to byli takové tlaky, ale pak to přešlo.

Ale ta bolest kyčlí je čím dál tím horší :frowning2: Do toho (asi vlivem počasí) se mi včera po několika letech ozvalo bolavé koleno a nemohla jsem pomalu ani chodit.

Za chvilku jedeme do Prahy, tak se musím jít pomalu připravit, ikdyž do té zimi se mi fakt nechce brrrr :frowning2:
2. únor 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf no to jsou radostě.
Ale neboj, Dany mě kopal taky hodně do boku, měl záda u mojí levé ruky, takže nožičkama mi okopával pravý bok a ručičkama všude možně.S tím kolenem to taky znám. :unamused: i s kyčlema. No musí se to vydržet, co naděláš.

Já jsem si uvědomila, že mě už poslední dobou nebolí spodek, ani když chodím...asi se to už definitivně roztáhlo nebo co. Vadí mi spíš změna polohy, zvednout se ze židle a tak.
2. únor 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jo jasně to chápu,taky máme popsaných už přes 500 stran. To bylo jen kdyby někdo nevěděl.
@andysek79 soukromá je březen 2012, u mého příspěvku máš dole vedle to se mi líbí obálku se šipkou,to je ip.
2. únor 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, konecne mi prisel papir, ze od 1.1.2012 mi zvedaji rodicak na Kubu ze 3800Kc na 11 500Kc, ta aspon na tri mesice, nez se Maty narodi budeme mit vic korunek :slight_smile:

Jinak ja malinik uz piju, jsem se na nej tesila, moc mi chutna a ma i jine klady, nez je hladsi porod :slight_smile: seminka nebudu papat...

normalne holky, ja vcera mela pravidelne kontrakce asi hodinu, manzel sel nastartovat auto, sbalil mi tasku a najednou to preslo, ale byly to uplne stejne bolesti, jako kdyz mi zacinal porod u Kubicka...jestli to byly poslici, coz asi jo, tak uz me vazne nic neprekvapi... :-/
2. únor 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek super :slight_smile: a kdy jsi to byla vyřizovat? Já jsem to měla pokupě až 30.1. takže mi potvrzení asi přijde teď v únoru a první penízky kdovíkdy, v únorové výplatě asi ne, co?
No jo, to vypadá na poslíčky. Kamarádka co s ní chodím na cvičení prý už je též má nějakou dobu, normálně při chůzi se musí zastavit a prodýchávat...teď je 37tt.
2. únor 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka vyrizovala jsem to asi 15.1, ale tobe by mela prijit uz lednova vyplata, ale to si prectes, az v tom papire, co ti poslou, pri nejhorsim ti to doplati :slight_smile:
2. únor 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek no bylo by to pěkné kdyby to přišlo vyšší nebo doplacené už v únoru (u nás to chodí kolem 20tého) Každá korunka dobrá, když už není porodné...tak se to hodí.
2. únor 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem tu. To byl den :frowning2: Manžel měl přijet ve 12 a pak jsme měli drandit do Prahy, jenže po 12 mu volám, kde je.. nešlo nastartovat auto, zamrzla nafta, tak super. Do 13hod jsem čekala, mezitím jsem volala na gyndu, aby se nezlobili, ale že se zdržím.. Ok, ale nejpozději do 3/4 na 2 mám tam být, můj dr tam byl jen do 14. Nakonec jsem obvolala mamku, zda by jí pustili z práce a půjčila si jejich auto, takže jela se mnou a s Kubíkem, aby ho měl kdo hlídat. Přijela jsem tam jen tak tak. Ale vše se nakonec stihlo. Na to, že jsem byla ulítaná, tak jsem i měla svůj nízký tlak pořád dole :confused:
Ale vše je v pořádku. Mimčo je krásně hlavičkou dolů a poprvé mám obrázek z profilu. Dr říkal, že si tam krásně lebedí. Má už 2200g, takže přibírá pěkně. Čípek je také v pořádku, tak jsem ráda. Ještě mě chce dr za 14dní vidět, prý mají ted v Podolí plno, tak budou jedině rádi, že tam půjdu až ve 36-37tt.
2. únor 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek tak to je pěkný skok s korunkama, určitě se ted náramně hodí. :wink:

Mě sestřička ukončila neschopenku a v neděli nastupuju mateřskou (páni toto uteklo), tak snad budu mít také více korunek.
Také jsem zašla ještě do lékárny a koupila si pro jistotu ještě jedny vložky, mimču rybilku a pro Kubíka Elmex, už nám dochází, tak at ho pak tatka nemusí shánět.
2. únor 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf no teda, to je story. Ty mrazy někdy člověku fakt udělají čáru přes rozpočet, a prej že se nemáme v těhu stresovat :sweat_smile:
Super že kontrola dopadla tak pěkně :dizzy_face:
2. únor 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no, už jsem byla i naštvaná, protože takhle rychle shánět auto, odvoz.. no, hrůza. Ale stihlo se to, tak jsem ráda.
TAké jsem ráda, že ten prdolka je fakt tou hlavičkou dolů :slight_smile:
2. únor 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka určitš i vroucím čajem ale aby se ti udělal ten sliz tak je potřeba vody jen malinko aby se to udělalo a pak bych to klidně dolila tím čajem :slight_smile:
@deniskakubicek jéé tak to je super že už ti to přišlo oficiálně, taky čekám kdy mi dorazí změna :slight_smile: nu na poslíčky máš akorát čas viď. Tak lavně at vše dobře dopadne!! ale mohl by tam prdolka ještě vydržet :wink:
@andelka já myslím, že by nám to taky mělo začít platit od 1.1. když se o to zažádalo v lednu. Důležitý je razítko přijetí. Ale stejně peníze uvidíme až v únoru za leden :wink: tak můžeme doufat :slight_smile:

@luciasekf no tak paráda :slight_smile: lavně že je hlavou dolů viď :slight_smile: a že nakonec vše dobře dopadnulo. Teda v té Praze to máte fakt šílený, ale ono je teď obecně všude hoodně miminek, zase babyboom :slight_smile:)
2. únor 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii no nám by se to fakt šiklo, teď bylo a bude spousta výdajů navíc (v lednu jsem uvalila snad 1500 jenom za plínky, na novoška a aby byla zásoba na nějakou dobu) a každá korunka navíc dobrá.
Tak to bych mohla pozřít :slight_smile:
2. únor 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, to je dneska teda zima co. My měli kolem 8 -18,5°C, ale dole bylo určo ke 20 brrr.

@andelka , no výdaje jsou u nás také hrozné. Kort, jak kupuju do porodky, atd. a ještě mi chybí jedna podprda a tu budu muset koupit až dostanu ted v únoru nemocenskou. Doufám, že bude vyšší jak minulý měsíc.. to jsem dostala jen 2tisíce, což je děs :frowning2:
3. únor 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf o financích na nem. mi povídej, jsem z toho jak říkám ve fin. depresi - mám sice vydělávajícího chlapa, ale cítím se ponížená o mé finanční situaci mluvit - je to na bednu.
3. únor 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tady chodi rodicak vzdy 4teho, tak jsem se bala, ze to nestihnou, ale uvidime, dnes nebo v pondeli by mely prijit...
@zdeniii rada bych, aby vydrzel co nejdyl, lidne bych i prenasela :slight_smile:
@luciasekf teda ty mrazy jsou silene :frowning2: u nas je dnes -26 a auto ani startovat nejdu, vcera jsem byla s Kubickem na chvilku venku v kocarku a prisli jsme pekne vymrzli, ale doma uz mi hrabalo...dnes musim vymyslet nejaky program na doma...miminko ti krasne roste, my meli ve 34.tt 2000g, ale ted uz bude jen nabyvat, tak uvidime, s kolika kg se narodi :slight_smile:
3. únor 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky udělala jsem album jak mám břicho velký teď a jak jsem měla předtím s Helenkou, docela mazec :slight_smile:)
3. únor 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii pěknýýýý. Řekla bych, že máš i větší bříško než já :slight_smile: Mě se teda teď zdá, že roste každou minutu, ale takové asi nemám :slight_smile:
3. únor 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf my máme teď -12
No je toho dost najednou, a ještě udělat zásoby pro staršího. Teď sháním bavlněný župan.
@deniskakubicek to je bezva že vám to chodí na začátku měsíce, nám až kolem 20tého, takže napřed přijde výplata, z té zmizí plno peněz za splátky a bydlení a pak se to "doplní" rodičákem a pak zas měsíc nic.
3. únor 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to buďte rády že aspoň něco berete.Já jsem skončila na pracáku v prosinci a od ledna už nemám ani korunu.První rodičák prý dostanu až se malej narodí a to by znamenalo že budu ještě 3měsíce bez peněz jelikož malej by se měl narodit koncem března a za duben bych dostala peníze až v květnu....tak že super co :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí nás živí ten můj ale počítám doslova každou korunu.Máme hypotéku,auto na splátky a ještě dvě děti ..... :pensive:
3. únor 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak já jsem si župan půjčila od mamky. Já mám takovej ten plyšovej a ještě navíc se žirafkama, tak aby si neřekli v porodce, co to mám na sobě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Mě chodí nebo spíše chodil rodičák kolem 12. A Ted nemocenská a ta tak do 15. Můj bere až koncem měsíce a to je vždycky jen tak tak, protože splátku hypotéky máme do 20, takže vždycky musím ušetřit, aby mi to měli z čeho strhnout, ikdyž je to vždycky o chlup :-/

@andysek79 a nejde, abys třeba šla jakoby na pracák, abys dostala aspon nějakou kačku? TAkhle bez peněz je fakt hrozný :frowning2:
3. únor 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 chápu, před Danym jsem byla taky na pracáku a nedávali mi ani korunu. Teď to budu taky vyřizovat až v dubnu, takže to přijde až kolem 20.května. Kdoví jak to budem mít v dubnu, když na Danyho už to bude ukončené a na druhé to ještě nebude, asi budem bez peněz.Naštěstí v dubnu chodí vrácené daně a budu mít to navýšení RP na Danyho od ledna, tak to nějak dáme dokupy.

@luciasekf no je to fakt sranda, hlídat si kdy se co platí a kolik můžem kdy vybrat.
No, já mám právě buď flísový nebo froté a to za a) zabere hrozně moc místa v tašce a za b) v porodce je horko.
Chi chi, až uvidíš moje košile do porodky, tak ti tvůj žirafkový bude připadat úplně normál :grinning:
Teď jsem viděla v Ikei župan za 350. Tenký bavlněný, tak ještě mrknu po netu a v jednom obchodě tady a kdyžtak ho vezmu. Dneska jsme tam byli, ale s manželem a tomu se to jednak zdálo drahé :confused: druhak by mě asi zabil kdybych si tam chtěla něco zkoušet a nekoupili jsme jen to pro co jsme přišli. On je antishopping typ. :sweat_smile:
3. únor 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf to by nešlo byla jsem rok na neschopence kvůli tomu že jsem potratila a měla jsem velké zdravotní komplikace a potom jsme se domluvili s přítelem že do práce už nepůjdu.Dělala jsem těžkou chlapskou práci a tak že si najdu něco jiného.Jen jsem rozvázala pracovní poměr tak se nám povedlo otěhotnět což byl malý zázrak a tak jsme tam kde jsme...nemám na nic nárok bohužel.... :cry:
3. únor 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je hrozný holky s těma penězma, jsem ráda, že my s tím problém nemáme.
3. únor 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii no to buď je to děs.... :frowning2:
Ale na druhou stranu si říkám zdraví je cenější tak to nějak přečkáme :angry:
4. únor 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jak se mate? Ja jsem byla ve čtvrtek v Brně litáni po doktorech kontrola v Bohunicích kvuli tehotenské cukrovce v pohodě :slight_smile: jsem jen na dietě, ale ani když si dám něco sladkého, :sunglasses: tak jsou hodnoty v normě. Pak jsem byla na očním jestli můžu rodit normálně, tak to taky dopadlo dobře můžu. :slight_smile: A odpoledne na kontrole gynekologa, tak ten mě moc nepotěšil prý mam skrácenej čípek začínam se otvírat a jsem připravena na porod :confused: :confused: :confused: , prcek je hlavičkou dolů, :slight_smile: byla jsem z toho jeho zdělení v šoku, :astonished: dal mi magnezko 3xdeně a klid na lůžku. Jenže já v posteli nevydržím.Tak ma asi konec s plaváním a cvičením ach joooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: A odedneška jsem na mateřské termín mám první 18.3 a druhý 23.3.
V pondělí jdu poprvé na předporodní kury z a rovnou se zastavím na nákupech věci do porodnice atd. kdyby to přišlo dřív, tak at jsem nachystana. Pro prcka mám asi už všechno. Jen vyperu ještě povlečení do postýlky. A musím koupit plinky.
Holky kolik si kupujete do porodnice a jaké? A kolik pak na doma do zásob a pořád ty male nebo už větší?
Přeji všem krásnej den a hlavně odpočívejte. Já frčím pověsit prádlo a mam nejaké nachystané na skládání abych se nenudila. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
4. únor 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek