• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@daniela.250 tak koukám, že něco dopadlo dobře a něco malinko hůř. Jen pěkně odpočívej, však nemusíš jen ležet v posteli, udělej si veget, s prckem se nahoníš až až. Venku je stejně hnusně..
Plínky mám 78ks Pampers premium care newborn 2-5kg a do porodky chci koupit ještě nějaké ty po méně kusech (kolem 40jich bývá, to je tak akorát) chystám se do DM tak koupím co tam budou mít. Pak mám ještě Pampers klasické 108ks 3-6kg, dva balíky. A to zatí bude stačit. Jak to půjde, tak budu nadoma látkovat.
Danymu ty 3-6kg byly tak do necelých 3měsíců, docela brzy jsme přecházeli na 4-9kg. A ty byly tak do 6měsíců.
4. únor 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem si zatím koupila jen jeden balík pampersek newborn v DM, až půjdem z porodnice tak je tady DM tak dokoupíme zbytek, když já mám strach, že nám ty plenky budou malé nebo nebudou vyhovovat, tady kde bydlím mám 3 drogerky, kaufland, billu tak kdyby něco tak hned můžem koupit a pak snad začnem kupovat i nějaké akce :slight_smile:)) takže zatím žádné zásoby :slight_smile:
4. únor 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniela.250 koukám, že tady má každej zkrácenej čípek. Mě hodně pomohlo magnézko a klid na lůžku. Už to mám snad lepší...
Já jsem si koupila v Dm 2balíky Pampers Newbaby 1. Je tam 43ks a vezmu si do porodky zatím jeden balík a kdyby náhodou, tak můj přiveze i ten druhý. A dneska jsem vyslala babi do Rossmana a tam mi koupila Pampers 2 jeden balík a tam je 108ks a to budu mít na doma.
4. únor 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniela.250 ahojky nu hlavně že se cítíš dobře, tak hezky odpočívat a dělat jen to nutné :wink:

Co se týká plenek já kupuju rovnou 2. Je to lepší, ty úplně malinký nám byli na nic, jen se v nich malá hned pařila jak jsou malinkatý. I v porodnici nám dávali rovnou 2. Mám vyzkoušené Huggies ty s tou balnou byly úžasný tak jsem je koupila a hlavně nejsou nijak ovoněný...
Já koupila dvě velké balení, do porodnice vezmu tak 10 na den a pak mám celý balík na doma.
4. únor 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky diky za radu na plenky, zitra jedu do města, tak se podívám. :sunglasses: A mam nejakou slevovou knížku do DM tak kuknu kde je to levnější. :wink: Já bydlím na vesnici, jak se znám, tak se mi nebude chtít hned z porodnice letět do města, :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si koupím nejaké na dom až se vrátím z porodnice.
5. únor 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@daniela.250 Tak to si domů kup určitě ty dvojky, stejně je lepší když budou větší než kdyby byly malé :wink:
5. únor 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem už úplně vyřízená :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ve čtvrtek mi spadlo břicho a od tý doby to šíleně tlačí na spodek, pořád chodím čůrat, nemůžu skoro chodit. Do 14 dnů chci porodit!!! :sweat_smile:
Já nakoupila malé balení Huggies newborn 2-5 kg (do porodky) a na doma mám taky Huggies newborn, ale ty jsou 3-6 kg. A potom uvidím, jaká bude malá citlivka a kdyžtak přejdem zase na tesco, nebo různě, co bude v akci :slight_smile:
@zdeniii jó, zkrácený čípek :grinning: Neděs se, evidentně to má každá a hlavně v tvém týdnu už je to normální. Vydrž do 35+0, pak už má mimi dozrálé plíce a můžeš zase skotačit :wink: Ale v mém případě tenhle plán nevyšel a teď jsem ráda, že ujdu cestu z obýváku do kuchyně :grinning: V obchoďáku hned hledám záchod a pak se ploužím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka já už mám bříško pěkně nízko te%d a o bolesti spodku ani nemluvě, děsné toto. Však chci aby malý vydržel co nejdéle aby byl hezky dopečený :slight_smile:)) ale přenášet zase rozhodně nechhci :slight_smile:)
Dr zatím nic neříkal, jsem ukázková tak uvidíme :_)
5. únor 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii já právě tohle z prvního těhu neznám. To jsme přenášela skoro 2 týdny a pohoda. Klidně bych malého nosila ještě teď :grinning: Tak pokud dr nestrašil, tak to moc neřeš. Kdyby to bylo vyloženě špatný, tak tě pošle do porodky.
5. únor 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka však ju :slight_smile: spoléhám na něj :slight_smile:
Já taky přnášela skoro dva týdny, ale u druhého si to fakt představit nedokážu :slight_smile:
5. únor 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, dneska jsem rozbalila Epino co v pátek došlo, nafoukla na 30cm, přeměřila metrem (minule jsem to měřila jen podle té šablonky) a teda, to asi nedám :sweat_smile: no uvidíme. Začnu stejně až po další KO, jestli budu muset na SC tak by bylo cvičení na houby. I když příčná poloha se v době porodu vyskytuje velmi vzácně, asi v 0,5% případů - tak snad malej nebude chtít být výjimečný zrovna tímto způsobem.
6. únor 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka aaale nesmáš se toho děsit a nestraš tady maminky :wink: já minule měla 29 a tačilo :wink:
Jak lněné semínko, chutná? J8 už si ho dávám a musím říct, že jsem si krásně došla i na wc, j to zázrak :grinning:
A neboj mimi určitě takhle blbě nezůstane, stejně se může otočit i v den porodu :wink:
6. únor 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,prosímvás,vy jste tady všechny těhulky s TP v březnu,nestalo se vám některé to co mi ted?? :rolling_eyes:
mám výtokstále,což je ok,ale včera byl trošičku naružověly a chvilkama do hněda a dneska taky ,jednou do hněda a jednou světloulince do ružova :rolling_eyes: ,jdu ke gyn večer,ale i tak se zeptám :unamused: nemám žádne bolesti vubec nic,ani náznak jen tohle,minulé pondělí jsme byla na KO a čípek skrácený na 2,5 což je ale na muj týden myslím celkem ok.ale dr, nařídil větší klid raději,jinak CS1 ,děkuji za radu :pensive:
6. únor 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 ahojky nu mohla by to být i hlenová zátka co odchází... takže blížící se porod. nemusí to být hend, ale třeba za 14 dní, takže bych neplašila a pokud jdeš dneska na kontrolu tak se dozvíš určitě víc. Prcek jinak kope a cítíš ho v pohodě ne?
6. únor 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii no to víš, jak to člověk vidí... :sweat_smile: ale nene, tak jsem se těšila, budu cvičit poctivě. Pro jistotu, třeba se to mrně ještě umoudří. Už čtu všechno možný, a ta poloha je prý častější u vícerodiček, že tam má mimi víc místa (jinak je to spíš když je nějaká anomálie a to my nemáme). Minule doktor říkal že místa tam má dost. Tak uvidíme. Akorát nevím jak ležet, na zádech mě pálí žáha a není to nic moc, a na bocích mu to zas vadí a kope jak divej.
Semínko koupím dneska, jdu do DM :slight_smile:
6. únor 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 jj, to může být zátka, může odejít třeba z části, klidně několik týdnů před samotným porodem.
6. únor 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii noo kope kope náádherně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ježiš nestraš :rolling_eyes: ,za 14 dní je ještě brzičko :frowning2:
6. únor 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já bych ležela co nejvíc na boku levém, je to dobré pro to otočení :wink: a taky dost odpočívám v poloze takové té kočičí :slight_smile:)) Mě kope Vítek pořád, jen snad když ležím na zádech tak je trochu klid :slight_smile:) asi mu utnu kyslík :grinning:
6. únor 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka joj holky myslíte? já se na to včera ptala dr. přes telefon a on mi řekl,že mám teda ležet,než k němu pujdu,ale že zátka to nebude,že ta je doprovázená děložní činnosti a tu já nemám :unamused: ,tak já nevíím,
6. únor 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 říkám třeba, může odejít zátka a nic se neděje. to mi jen tak napadlo. Neboj určitě vydržíte co nejdéle :wink: Je to fakt individuální mezi odchodem hlenové zátky a vlastním začátkem porodu může být několik dní až týdnů. Já ani nevím kdy mi odešla... :wink:
6. únor 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii no je to na palici :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ,no právě,někdo o tom ani neví :unamused: a někomu odejde až těsně před porodem :unamused: ,jinak krom té zátky fákt netuším,co by to mohlo být ,když jsem v klidu :unamused:
6. únor 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 no právě, neboj určitě se dozvíš od dr víc... ale myslím že ti řekně že je to ta hlenová zátka...
6. únor 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii většinou ležím na levém, tam má hlavičku. Jinak minimálně 2x denně dělám tu kolenoprsní polohu nebo kočičí hřbet, vždycky když uspávám malého, v poledne a večer. Když bude chtít tak se otočí. Někdy teda jak sebou mele, to je děs, a kope úplně do boku, nebo když sedím tak mi okopává podbřišek... :sweat_smile:

@mourinka29 já taky nevím kdy mi odešla. Vůbec jsem si nevšimla. Měla jsem jen špinění, to mě donutilo jet do porodky, ale to už jsem měla půldne předtím kontrakce (slabší, myslela jsem že to jsou poslíčci) a to špinění souviselo s otevíráním porodních cest, malej se pak narodil za 4hodiny. Ale to tvoje vypadá maximálně jako ta zátka jenom a to je jen předzvěst porodu, zvlášť když se jinak cítíš v pohodě. Kamarádka očekává mimi každým dnem, a už před pár dny psala, že jí odešla část zátky, a druhý den zas kousek, ale dodneška nerodí.
6. únor 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka děkujiii,snáád máte pravdu a my ještě minimálně 3 týdny vydržíme :unamused:
6. únor 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka já myslím že se otočí :slight_smile: uvidíš. Mě taky pořád kope děsně dole ale prý je hlavičkou dolu tak nevím, je to záhada jak jsou tam ty děti zkroucený :slight_smile:
6. únor 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 určitě jo!!! dej vědět jak dopadla kontrola, ju :dizzy_face:
6. únor 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii no to je fakt. Dany ke konci dělal na břichu "tři mexické vlny", neuvěřitelné. a taky byl hlavou dolu.
6. únor 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii dám vědet určitě :slight_smile: a co se pohybu týče,tak někdy jsou fákt šílené :grinning: a někdy už i bolestivé,hlavně když mi vjede hlavičkou asi do močáku :rolling_eyes: :grinning:
6. únor 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mourinka29 určitě dej vědět.

Já jdu taky k Dr, odpoledne. Málem jsem zapomněla na ranní moč :sweat_smile:
6. únor 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka hej ale prý nemusí být ranní :confused: ,já chodím k dr vždy až večer,kvuli manži ,takže jdu až na 7 večer a sestřička mi řekla,že nemusím mír ranní,beru i odpolední,ale třeba dvě hodky předtím mín piju :grinning:
6. únor 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek