• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@mourinka29 no též bych řekla že nemusí, protože když někdo zapomene, tak jde čurat před kontrolou. Já chodím kolem 15.30, oni jsou tam většinou odpoledne. Akorát si musím nastavit připomínku, protože takhle odpo sjem schopná na to zapomenout :sweat_smile:
6. únor 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no já taky zapomínám :grinning: ,já ssebou dneska asi brát nebudu,jdu jen právě kvuli tomu čípku po týdnu a ted kvuli tomu špinění,tak to dneska kašlu
6. únor 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 no, tak na dnešní kontrolu to není třeba :slight_smile:
6. únor 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jéé já si ted všimla ,že ty máš už jedno miminko doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a hodně brzičko po sobě,to je krásnéé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 no jo, batolátko :slight_smile: ale je to drak neposednej. Naštěstí mi teď hodně pomáhá mamka.
6. únor 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka to věřím,tenhle věk je šílený :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, tk doted jsem se stěžovala, že když mě to moje miminko kope ani to nebolí, ale mám pocit, že přes víken v noci snad pibral kilo, nějak se jinak otočil, že už mám problém si obout i boty jak je někde vysoko :slight_smile: a převaluje se a ukazuje se, že je tam i tak, že to bolí :slight_smile:)) ale hlavně at se hýbe vím, že je v poádku.
6. únor 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka na pálení žáhy pomáhá mátový čaj aspoň mě jo dostala jsem doporučení od dr. :slight_smile:
6. únor 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 já si nejsem jistá jestli se v těhu máta může (vím že při kojení ne). Zatím mám Rennie, a až dojdou tak prubnu sodu.

Holky, KO dopadla výborně, vše je v pořádku, a mimi je hlavou dolů!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: původně utz být neměl, jen vyšetření, a Dr říkal, že příště mám přijít za 14dní, že už bude i záznam a že pozjišťujeme polohu plodu, že pak už by měla být stabilní. Já jsem mu říkala že mám pocit, že je pořád příčně. Ale jemu se při vyšetření zdálo, že cítí hlavičku, tak se mrknul utz a fakt byla hlavička dole :slight_smile: takže já pendrek poznám jak se ty děcka točí (Danyho jsem taky nepoznala že a kdy se otočil) a hlavně vím, že mu v otočení dolů nic nebrání, že to umí, takže i kdyby náhodou s etam ještě trošku motal, tak vím že otočit se hlavou dolů dokáže :slight_smile: takže Epino, maliníku, semínko...přirozený porode, třeste se :grinning:
6. únor 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@andelka tak to je paráda že se mimčo otočilo, gratuluju :slight_smile: Doufám že nás v pondělí čekají taky takové pěkné zprávy: :slight_smile:
6. únor 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka SUPEEEEEEEEEER!!!
JInak já mátový čaj piju normálně a i jsem ho pila když jsem kojila :slight_smile: všechno s mírou nemůže škodit :wink: a věř, že se bylinkám a aromaterapii věnuju :wink:
6. únor 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 já mám taky stejně starého prcka jako andelka :wink:
Jak dopadla kontrola???
6. únor 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 přesně tak, hlavně že víme, že tam ti prcci jsou :slight_smile:))
6. únor 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mi jdeme ve čtvrtek na kontrolu a jsem teda moc zvědavá jestli se ten mrňou otočil hlavou dolů o tom že to umí víme jelikož tak už ležel.Ale nikdo neví proč se otočil zase hlavou nahoru ??? :confounded: Tak uvidíme.
Jinak mátu mi na pálení žáhy doporučil opravdu doktor a ně to pomáhá..... :grinning:
6. únor 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka mátu můžeš, vím, že jsme to kdysi hledala na internetu a tam bylo, že se může. jinak opravdu všechno s mírou. JInak ještě můžeš zkusit jedlou sodu.
Tak to opravdu gratuluju, jen at už tak zůstane. já jsme už začala s maliníkem ted nasleduje masáž hráze :slight_smile:)) jak budes to lněné semínko jíst?
6. únor 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 určitě se taky otočil :slight_smile: JInak máta je super, jen při tom kojení se musí opatrně, protože může snižovat tvorbu mléka... ale jak říkám, všeho s mírou neuškodí :slight_smile:
6. únor 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii můžu se tě zeptat když se zabýváš bylinkami ???Neznáš bylinku Kontryhel :unamused: Pila jsem z měj čaj než jsem otěhotněla pomáhal mi na ženské problémy a někde jsem četla že se může v těhotenství ale až na konci je to pravda :confused: Jestli víš budu ráda za radu ale mám problém se srážlivostí krve a teď i s placentou stále jemně krvácím tak nechci nic abych si neublížila.Vyčetla jsem že nesmím ten Maliník ale Kontryhel nevím ???? :confounded:
6. únor 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 já lněné semínko už baštím, pomáhá mi na zácpu - dělám si ten sliz :slight_smile: prostě dám nadrcené semínko do hrnečku a zaliju horkou vodou trochu nechám chvíli a pak to vypiju, chutná mi to :wink:
6. únor 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka taky velká gratulace že se mrňous otočil..... :pensive:
6. únor 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 nu ten kontryhel, kouknu do knihy, ale takhle zatím vím, že by se neměl pít před porodem kolem termínu protože snižuje právě to prokrvení a působí proti křečím - takže bys mohla díky tomu nemít kontrakce lajcky řečeno. Ale kouknu na to blíž ju, až dám dcerku spát.
6. únor 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii tak moc děkuji já jsem na netu našla že se může těsně před porodem že uvolňuje porodní cesty tak já nevím.Ptala jsem se dr. a ten taky nevěděl....Když se mi podíváš budu moc ráda,děkuji...
6. únor 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii
@andysek79 já jsem teď četla, že maliník se právě od toho 36tt může prostřídávat s kontryhelem.

Díky holky, ani nevíte jaké to bylo příjemné překvápko :dizzy_face:
@jarka23 no, po vzoru Zdenii zkusím sliz, ale minule jsem si ho drcené přidávala ráno do jogurtu a pak zapila (3dcl)
6. únor 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 ono na ten kontryhel se názory různí... pokud ti chutná a pomáhá tak bych ho pila bez omezení, teda samozřejmě ne celý den jen ten :slight_smile: kolik ho tak vypiješ?
Ve středu jdu k babce bylinářce tak se s ní poradím ju :slight_smile:
6. únor 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii moc děkuji ... :slight_smile:
6. únor 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ráno jste mi radily,tak vám musím napsat výsledek kontroly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže čípek stále cs1 zavřený,čípek drží,už se nezkrátil :dizzy_face: ,udělal stěry na streptokoka a pak utz malého a placenty a kontroloval vodu a udělal prutoky,no prostě vše :dizzy_face: :dizzy_face: a vše je ok,maličký má 2140 cosi gramu a za dva týdny jdu na první monitor :dizzy_face:

ptala jsem se ho na to pošpinování,tak mi řekl,že sekrece hlenu je ted hodně vysoká a v malé míře muže být i s příměsí krve ,ale v malém množstí :dizzy_face: ,tak jsem štastná,ještě 14 mám polehávat a pak už mužem zvolnit :slight_smile:
6. únor 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@andysek79 kdyžtak se mi připomeň ju.
6. únor 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 tak to jsou skvělé zprávy!! hned se ti ulevilo, viď :dizzy_face: Mám z toho radost!
6. únor 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 no tak gratulace že to dobře dopadlo mě to čeká ve čtvrtek... :slight_smile:
6. únor 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc děkuji,jste zlaté :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a držím palečky i vám na kontroly,už se nám to ted krátí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 no to je úžasné :slight_smile: dobře že udělal tak poctivou kontrolu :dizzy_face: já jdu za 14dní taky na první monitor :slight_smile:
6. únor 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek