• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
holky tak jsem dneska nějak špatně spala,bolí mě strašně hlava :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ten můj miláček má po noční a další ho čeká tak musím být potichu aby se aspoň teď ještě vyspal než se malý narodí :grinning:
Včera mi odjela dcera na koňské prázdniny a v noci mě psala SMS že jí mám poslat ještě deku ale má sebou deku i spacák tak mám strach co se tam děje jestli jim netopí či co.... :cry: Teď jsem jí psala ale ještě neodepsala tak doufám že je v pořádku,jinak budu volat majiteli a bude zle.Tak trochu mám strach ale není malá tak snad by zavolala že pro ni máme dojet..... :fearful: :fearful:
7. únor 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 jejda, snad ta bolest hlavy brzy přejde.
Neboj, určitě je v pořádku a zvládají to tam.Jen asi takovou kosnu nikdo nečekal. A možná mají nějaký výpadek krátkodobý, někdy trvá než se něco vyhřeje. Určitě by děcka neohrozili.
7. únor 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka to doufám že by si to nevzal na svědomí má za ně teď zodpovědnost :frowning2: čekali jsme do poslední chvíle jestli to neodvolají v těch mrazech ale néééé :pensive:
7. únor 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 já myslím že to bude v pořádku, uvidíš co bdue psát dál.
Taky jsem byla na koňském táboře, 2x, ale v létě :sweat_smile:
7. únor 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ona jezdí taky v létě poprvé letos to mají i v zimě že koně musí jezdit i v zimě jenže jsme nepředpokládali že budou takové mrazy když jsme to objednávali :frowning2: na druhou stranu jsem ji zase nechtěla zklamat a říct ji že ji nepustím když se tak těšila :pensive:
7. únor 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 no mě by v zimě nikdo nikam nedostal, ale mám kamarádku, která byla o víkendu normálně na vandru a ještě v prosinci spala venku :sweat_smile: Určitě to mají zajištěné. I když ty mrazy nikdo nečekal, ale to se utřepe.
7. únor 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 taky myslím že to bude v pohodě, akorát si chuděry moc nedokážu představit v týhle kose...
7. únor 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jím už třetí den semínko a že by působil na zácpu se teda říct nedá :rolling_eyes: Ráno jsem zkusila ten sliz a udělalo se mi z toho dost nevolno, takže zase budu jen kousat a zapíjet. A zvýším dávky maliníku na dva denně, pro jistotu :sweat_smile: A měla bych začít s masáží hráze, ale mám celý den Willíka doma a večer už se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@andelka paráda, je to šikulka, že se otočil :slight_smile:
@mourinka29 jsem ráda, že je vše v pořádku. Odpočívej a užívej si klidu :wink:
@andysek79 to bude určitě dobrý, i když chápu, že jsi vyděšená. Možná tam radši zavolej a zeptej se. Děti v rámci svého nadšení občas něco upraví a aby tam nemrzla :sweat_smile: Ale nechápu, že to nezrušili. Vždyť na těch koních nepůjde jezdit - za pár minut na tom hřbetě zmrznou.
7. únor 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 super za dobré zprávičky.

@andysek79 jaktože nemůžeš pít maliník? Mohu se zeptat, co máš se srážlivost, třeba mi to písni i do IP...

@andelka ani nevíš, jakou mám radost, že se prdolka otočil :slight_smile: Já už piju malinik od včera. Koupila jsem si ho v lékárně a budu pít zatím jeden denně a tak za 14dní to zvýším na 2-3denně.
Lněné do mě nikdo nedostane :grinning: Ale je fakt, že poslední měsíc už mám i po problémech se zácpou, což je super, protože celé těhu to pro mě bylo utrpení :confounded:

U nás už konečně sněží, ale pochybuju, že v takových mrazech půjdeme sánkovat :frowning2:

Včera jsem byla s Kubíkem u zubaře. Čistila mu zas chudáčkovi zoubky, má přední špatný, tak mu to vždycky vyčistí a propláchne, ale je to můj statečnej brouček, tak ani neplakal.
7. únor 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf no já jsem úplně happy, pocit, že by moje vymyšlená příprva byla na houby se mi fakt nelíbil, mrzelo by mě to.
Jj, od 36tt 2šálky dennně. Taky už to půjdu kupovat, teda asi řeknu manželovi ať mi po cestě z práce koupí v bylinkářství sypaný. Včera jsem se do DM na semínko nedostala, tak snad zítra. S malým půjdem odpoledne jen do obchodu před barákem a zpátky, pěšky.
7. únor 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já jsem si koupila v lékárně sáčkový.

Půjdu Kubíkovi udělat obídek, já mám chut na krupicovou kaši, tak si jí udělám, sice tu mám ještě vrabce s knedlíkem, ale to nechám mojemu, ten to sní. Pořád mě nebaví vymýšlet co vařit :frowning2:
7. únor 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamka mi donesla lněné semínko, tak jsem se pokusila vyrobit sliz, páč cítím, že dneska bude s wc zas problém :unamused: dala jsem teda drcené a zalila vroucí vodou. Tak jsem zvědavá jak to bude vypadat.

@luciasekf to byl Kubík statečný :slight_smile:
Dany si zuby čistit nechce. Teda zatím dostává do ruky kartáček, a čistí si se mnou, tak to tam šmrdolí, ale když mu pak chci ten kartáček strčit do pusy já, tak se šklebí a nechce.
7. únor 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf taky jsem měla, ale mám radši sypané. I šalvěj byl lepší sypaný než sáčkový. Ale to už jsou detaily.
Já jsem měla ovesnou kaši včera na večeři a malej dlabal se mnou. Dneska bude špenát a zítra zapečený květák.
7. únor 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Kubík, když byl malej, tak měl hodně atb, takže se mu ted hodně zkazili přední 2zoubky a děsně se mu drolí, takže jednou za měsíc chodíme k zubařce a ona mu to takovou jehlou čistí.. to já bych asi nedala. Držím ho já za ruce a sestra hlavu. Je fakt statečnej, ikdyž minule plakal hodně, se nedivím, když mu to i brousila :frowning2:

To já to chci mít bez práce, tak jsem si koupila sáčkovej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Hmm, květák miluju, si musím občas také dopřávat věci, které pak po porodu nebudu moc, jeslti budu kojit....
7. únor 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf tak to je bobek malej :frowning2:
On ten květák má teď houby chuť, ale dá se, no. Jj, taky si dopřávám dokud můžu :grinning: když si vzpomenu na kojící "dietu" jak jsme s mamkou vymýšlely co vařit...hlavně tzv. variace na neškodnou polívku :sweat_smile:
7. únor 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk jsem konečně mluvila s mladou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Problém nebyl v zimě ale měla nějakou deku co ji strašně kousala a nedalo se pod ní spát :confounded: Myslela jsem že spadnu z noh když mi to oznámila :wink: Tak ale aspoň že tak.....
Jinak na koni jim zima není mají sedla s kožíškem a když jezdí venku a musí vysedávat a držet posed tak se zahřejí a ten kůň taky vydává teplo.....navečer jsou už jen v kryté jízdárně,už jsem konečně klidná.....
@luciasekf nemůžu maliník protože se mi nesráží krev a taky kvůli té placentě že když máš v těhotenství problémy s krvácením z placenty tak je to zakázáno.....
7. únor 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 no vidíš, tak to je ta lepší varianta :slight_smile: jj, při pohybu se člověk zahřeje a v jízdárně je jim dobře :slight_smile:

@zdeniii tak první semínko snězeno, ale teda sliz z toho nevznikl, asi jsem dala moc vody?Byl to jen pokus. Ale chutnalo to dobře.
7. únor 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no já nemám odvahu na ten sliz ,chutná mi to jen tak asi u toho zůstanu... :slight_smile:
7. únor 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka tak paráda, musíš ho zalít jen trochu a taky chvíli počkat než se ten sliz udělá :slight_smile:
Holky mně to teda chutná mooooc :grinning:
7. únor 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii ty jsi divná :grinning: :grinning: Jako je to chutný, ale ta kozistence je nechutná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek79 super, že se to vysvětilo a nemrzne tam. Hlavně, že je spokojená :slight_smile:
7. únor 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii no to já jsem počkala, to nebudu pít vařící, že..ale asi té vody bylo moc. Tak zítra repete. Dneska to pomohlo :slight_smile:
7. únor 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak já to holky, teda nedám. zvedl se mi žaludek, tak to budu asi kvalitně jenom kousat. jinak mi to semínko chutná
7. únor 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, jůůů to jsem měla dočítání :wink: Ale stejně už si zase prd pamatuju! :grinning: Jen mě zarazilo, jak už začínáte s maliníkem a semínkem - no jo, on už na to fakt začíná ten správný čas :confused: To je mazec!
U nás asi nic nového - mimís kope jak divý, já poslední dny žeru po večerech, jak kdybych nutně potřebovala ještě nějaký kila navíc :grinning:
Jen teda se Stelčou je to teď rodeo...začíná horolezčit - uff, to je furt někde na stole, na koši na prádlo, aby se dostala k umyvadlu, tady u počítače nalepená na monitoru, furt všechno vypíná a zapíná...je to rychlost, že nestihnu kolikrát ani postřehnout, že mi zmizela z očí a už je zas někde ve výškách :stuck_out_tongue_closed_eyes:Já pevně doufám, že tento její objev bude do měsíce vystřídán něčím lepším a míň nebezpečným :sweat_smile: Je teda hodně opatrná, člověk by ji skoro nemusel hlídat - jak na sebe dává pozor, no ale to je jasný, že nebezpečí hrozí ať se snaží sebevíc..takže moje oči a nohy nestíhaj :grinning:

@andelka paráda, že se otočil, šikulka! :dizzy_face:
7. únor 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plínky do porodnice? Ty my jsme dostali...Huggies newborn a myslím, že nám i akorát to balení stačilo, že jsem nic navíc svýho nepotřebovala.... tak snad je tam takovej servis stále :wink:
7. únor 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky s těma plínkama mě to taky trochu zajímá ??? :confused: Já když jsem rodila před 12lety tak jsme dostávali na den 5 plínek a když nám to nestačilo museli jsme sáhnout do vlastních zásob.Jak je to teď ví to někdo z vás ???Přece jen je to už 12let ..... :unamused:
8. únor 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 my si musíme brát svoje. Jen před převozem na šestinedělí dostane prcek erární plínky, a pak dávali kdyby pochybělo, ale spíš se to řešilo tak, že si maminka půjčila od spolubydlící a pak jí je vrátila, až přišla návštěva a donesla jí je. I porodnické vložky od šestinedělí svoje, tuším že jen na porodním sále před převozem mi dali jejich.

@daja.had no, asi tě neuklidním, ale Dany má tohle období pořád, vleze a vyleze všude, pořád ho musím hlídat a odněkud sundávat - ze stolu, z kuchyňské linky.. :sweat_smile:
8. únor 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had já teda nevím, ale já Helenku nechávala hodně samotnou ať si vyzkouší co dovede a samozřejmě taky spadne :slight_smile:)) a teď umí krásně vylézt a slézt všude a když spadne tak hezky :slight_smile:) moje tchýňka mi za to moc chválí, že Helenka umí dobře padat :slight_smile:)) holt už spadla tolikrát, že se to naučila :slight_smile:)) Je jasné že jsem ji taky hlídala to neříkám, že ne, ale nejsem ten typ co stojí dítěti za prdelkou a chytá ho neustále :slight_smile:)) to by nebyla samostatná nikdy :wink:

Teda takhle dostat i plenky to je super, my jsme taky nějaké dostali ale bylo jich asi 5, tak to rozhodně nestačilo :slight_smile:)

@andysek79 ono to může být v každé porodnici jinka, ale já razím to, že když má člověk sebou svoje nic s tím nezkazí a kort když je to na příděl... Takže beru všechno sebou, plenky, vložky, kalhotky, ubrousky, prostě vše potřebné. Nebudu tam nikoho otravovat a můj pocit že máme svoje je taky fajn :slight_smile:
8. únor 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii no, já spíš než jeho hlídám to všechno okolo, on je taková malá katastrofa :grinning:

Já též beru všechno svoje, i pro lepší pocit, že si nebudu muset říkat když dojde a vezmu si to co mi vyhovuje.
A 5 plínek denně je fakt málo, no.
8. únor 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si po zkušenostech beru i svůj příbor, lžičku, nůžky, prupisku... :sweat_smile: jednorázovou podložku pod sebe (hlavně na noc), pak hlavně toaletní papír, vlhčený papír a kuchyňské utěrky, a flašku se sportovním uzávěrem (Rajec modrý) na oplachování spodku (nemusí se po každém wc do sprchy).
8. únor 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek