• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@zdeniii no právě, ta krize :confused: tak jestli to už nevyškrtli ze seznamu :grinning:
I poporodní vložky jsme měli, ale těch bylo teda jen pár kusů, to vím, že jsem používala pak i svoje - ale zas jsem si aspoň vyzkoušela, že ty jejich jsou nejlepší, ostatní co jsem měla koupený já, dost tahalo za šití...takže hned z porodnice jsem si šla sehnat ty samý - tak pokud někdo nevíte, jaký zvolit, můžu doporučit Batist Flower :wink:

@verusa.j neboj, já nemám sbaleno taky naprosto nic - začnu tím, že si od našich půjčím tašku :grinning: :wink: ...takže to taky ještě nějaký den potrvá :slight_smile:
8. únor 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf u nás se klouček taky může strefit do hoodně datumů, máme v rodině skoro jen ryby a beránky :slight_smile: takže od 8.3 - 4.4. je na výběr asi tak 6 datumů :slight_smile:))
@verusa.j já mám taky jeden balík a pak jeden načatý po Helence

@andelka nojo oddací list viď :slight_smile: úplně jsem zapomněla co je pottřeba mít sebou za papíry :slight_smile:))
8. únor 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had jjo ty Batist jsou dobrý, ale i úplně ty obyč Samu ty vyhovovali mně :slight_smile: jsem je stejně kombinovala že jsem si dala jako dvě za sebe pro "jistotu"
8. únor 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had Taky jsem byla moc spokojená s Batist :slight_smile:
Tašku mám půjčenou od mamky :grinning:

@zdeniii no občanku, průkazku pojišťovny a těhuprůkaz nosím všude s sebou, ale oddací list ne :sweat_smile:
8. únor 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka to já mám taky furt sebou ale úplně jsme zapomněla že je potřeba ten oddací list... stejně by jim měli stačit OP :slight_smile:))
8. únor 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii no ono je to kvůli matrice asi, ne? Jsem se teď koukala někde, v časopise, co mají mít s sebou, svobodné, vdané, rozvedené...
Jo a dělala jsem další semínko, dala jsem míň vody a už to trošku slizovité bylo. Ale chuťově fakt fajn :slight_smile:
8. únor 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
10kg nahoře :-/ přes bříško 114cm a do porodu zbývá 23 dní... :slight_smile:
8. únor 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@andelka to jsem ráda že ti chutná :slight_smile: já bych to mohla pít furt :slight_smile:) hlavně mi to fakt zabralo na zácpu což je úplně nejlepší!
8. únor 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek ty seš hubenour, máš jen to bříško :slight_smile:
8. únor 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii jeee, dekuju, ale cm navic mam ve vsech partiich!!!
8. únor 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek já se nikdy neměřila tak to nemohu posoudit, jen dle fotek mám o hodně větší břicho :slight_smile:)
8. únor 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek krásné bříško. Je vidět, že je v něm chlapeček :wink:

@zdeniii tak jsem zvědavá, jak se ty naše mimča strefí do datumu :slight_smile: Já jsem také používala Samu a vyhovovali mi, tak jsem si je koupila i tentokrát.

@andelka tak já budu mít letos poprvé oddací, s Kubíkem jsem byla svobodná, takže jsme šli jen na matriku potvrdit otcovství, takže si ho musím také napsat, abych ho doma nazapomněla, ikdyž by náhodou, tak by ho můj přivezl později.

Holky, já jsem si včera dala, já se prostě nikdy neponaučím :frowning2: Dala jsem si k véče křen s uzenýma žebrama a mimču se to vůbec nelíbilo, že sjem myslela, že mi prokopne bříško a pak mě tak celou noc bolelo, měla jsem ho jako kámen... no, chci si dát do nosu dokud můžu a takhle to dopadá :frowning2: Dneska už naštěstí dobré...

U nás začíná drobně sněžit, tak jsem zvědavá, zda něco napadne.
9. únor 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf můj by nepřivezl později nic, on by ho nenašel :sweat_smile:

No já nevím, ale mám dva kluky a bříško takové přenosné kulaté. Já myslím že podle tvaru se pohlaví poznat nedá :slight_smile:
@deniskakubicek moc ti to sluší :dizzy_face:
9. únor 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já už pro jistotu ukazuju mojemu, co kde je, kdybych chtěla něco přivézt, tak aby věděl... ale on to stejně určitě zapomene :grinning:

Holky, je možné, že mě vždycky po vypití maliníku bolí v kříži? ted jsem si ho dala a zas mě bolí kříž :confounded:
9. únor 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf no právě, to bych musela dělat výpisky, co kde je - a stejně by mi ještě volal :grinning:
S maliníkem to nevim :unamused:
9. únor 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,můžu se přidat?čekáme miminko 20.3.
9. únor 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahooj holky, dlouho jsem tady zase nebyla :grinning: bylila jsem tašku :sunglasses: :wink: :wink: ale ne..ale to žehlení, praní, uklízení a chystání mě nějak zmohlo, že jsem sem vždy jen letmo nahlédla a neměla sílu nic přidat :grinning:
@deniskakubicek - teda ty máš krásné bříško :grinning: jéé já mám taky cca 10ks hore a to to šlo ze začátku tak rachle nahoru :slight_smile:
Vy už vybíráte datum? Já to mám jasné chci 08.03., protože já jsme 03.08 :grinning: jestli bude císař, tak nám to třeba i klapne...no hlavně aby si prckové nevybrali 29.02. :grinning: ikdyž by nestárli a těch uštřenejch peněz za dárky :grinning: :grinning: :grinning: pak už by to chtělo jen jméno Adam nebo Eva a je to :grinning:
9. únor 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
takhle jsem se nechali v sobotu zvěčnit :grinning: byla to ale pěkná dřina :wink: ale jsem ráda, že jsem to stihli...tenhle víkend zas chystáme výlet..kdo ví kolik ještě bude šancí ve dvou :grinning: ale tašku raději vezmu sebou :slight_smile: ikdyž je ještě spousta času...v po jdeme na KO tak se zas nemůžeme dočkat!
9. únor 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@luciasekf joo to znám, já už snad večer raději ani nejim..protože se pak celou noc proklínám, je mi blbě, malej se tam hází dělá vlny :grinning: a já abych spala s kyblíkem u hlavy :wink: no joo ale když mě teď chytá ta mlsná :grinning:
9. únor 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@deniskakubicek
@petrita83 krásný bříška holky, sluší vám to:slight_smile:

Koukám že jste řešily tašku do porodky, já mám sbaleno tak napůl, musela jsem jet prvně tašku koupit, protože do těch co mám doma se mi vejdou tak max.plínky :grinning: mám sbalený 3 balíky vložek, 5ks síťovaných kalhotek, pár ručníků, župan, teplý ponožky :D a zbytek musím ještě dokoupit, u nás v porodce dávají akorát kosmetiku a oblečení pro miminko a musím mít teda jejich košile, takže toho potáhnu docela dost, už teď to vypadá jako bych se tam stěhovala:slight_smile: Jinak stále nevím jestli je prcek hlavou dolů nebo nahoru, tak jak jsem to bezpečně poznala 2×, že se otáčí, tak teď teda vůbec nevím, párkrát byla v bříšku diskotéka ale prostě už vůbec nevím, boule se mi dělaj všude, tak se nechám překvapit, pokaždé když se prcek otáčel, tak to bylo v neděli, den před kontrolou, tak třeba to tak bude i teď, v pondělí jdeme k doktorce, tak jsem zvědavá :slight_smile:
Jinak kdyby jste chtěly mrknout, tak jsem konečně složila a povlíkla postýlku: http://verush89.rajce.idnes.cz/Miminko :wink:
A když se chlubíte s bříškama, tak přidám to svoje, je to teda z 32tt, měla bych se zas vyfotit :slight_smile:
9. únor 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verush89 krásné bříško a krásně připravená postýlka :wink: Strašně se mi líbí ten komplet. jsem váš miláček.. odkud ho máš? Je to tak roztomilý, že to chci takyyyyyyyyyy :grinning:

@petrita83 také moc krásná fotečka s bříškem. Já půjdu k fotografce do konce února. Nějak to prodlužuju, nejdřív jsem chtěla před Vánoci, pak po Novém roce, pak jsem řekla, že na Valentýna, ale ted jak jsou ty děsné mrazy, tak se mi nikam moc nechce jezdit :frowning2: a kort s malým.
To jsem ráda, že nejsem jediná, koho na konci těhu honí mlsná....
Také bych chtěla 8.3., ale nevím nevím... Děti by byli od sebe 3roky a 3měsíce :wink:

@lenpet určitě se k nám přidej, budeme rádi :wink:
9. únor 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@luciasekf ten jsem kupovala tady u nás v jednom obchůdku, byly to úplně první oblečky co jsem koupila:slight_smile: koukala jsem na netu a našla jsem ho tady: http://www.naseslunicko.cz/1494,komplet-3-dilny-cesky-napis-zeleny-kod-b04278-autex-baby.html :wink:
9. únor 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 jéé, děkuji. Já ho snad objednám :slight_smile:
9. únor 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro mimčo jsem ještě nic nekoupila, tak bych měla asi něco pořídit...
9. únor 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luciasekf já se do něj zamilovala, tak jsem ho brala i když tu stál 400Kč, je to pěkně předražený ale tak víc takových nebylo :grinning: Já čekám na peníze jak na smilování, musím ještě pár věcí dokoupit a pak už na všechno kašlu, jsem ze všeho hned utahaná, ráno vylezu z postele a hned bych šla zase zpátky :grinning:
9. únor 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf děkuju.Pošlu taky pupek,abys te mohli kouknout.
9. únor 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
jéé ty máš malé krásné bříško, sluší ti to ...to já to focení taky jinak flákám..ale zkoušim aspoń jednou za měsíc něco zachytit :slight_smile: Jéé vyjdetetaky na KO v pondělí, tak si pak napíšem novinky!no já myslim, že se náš mrńous už se neotáčí, pořád cejtim nožky pod žebrama :grinning: Já s tou taškou to taky nemám úplně na 100% hlavně se mi to tam nemohlo vejít :slight_smile: tak že už mám i příruční taštičku :grinning: :grinning: :grinning: ono se to nezdá, ale ty plínky, vložky, látkové pleny zaberou celou tašku :grinning: a teď co pro prcka na sebe :slight_smile: jinak postýlka nádherná, žlutá je super :grinning: u nás čeká taková :slight_smile:
9. únor 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet teda ten je veeelikej :grinning: a co to bude?kdyby to bylo podle tvaru..řekla bych, že chlapeček :grinning: má moc pěkněj domeček :slight_smile:
9. únor 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet joo už vidim, vy se chcete nechat překvapit..a jde to?vážně netušíte?u nás mrňous ukazuje jen to jedno..tak že by to na překvápko nebylo :slight_smile:
9. únor 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 podle monitoru,jestli jsem dobře viděla,tak by to měl být kluk.
9. únor 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek