• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@petrita83 nejdřív to mělo být překvapení,ale když se někdo kouká na monitor,když nemá,tak to žádné překvápko není.
9. únor 2012 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Krásné bříška holky :dizzy_face: už to máme všechny za pár :slight_smile:

Já kdybych si mohla vybrat, tak by se mi líbilo 21.3. to je myslím první jarní den. Anebo toho 25.3. jak je TP, protože já jsem 25 narozená, 25 mám svátek a 25 jsme se brali :slight_smile: akorát teda pokaždé to je jiný měsíc.
9. únor 2012 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lenpet za chvilku uvidíme :grinning: a máte jména?to je pro nás oříšek :slight_smile:
9. únor 2012 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka stejně s těma číslama blbneme :grinning: nakonec to datum co si vyberou pro nás bude nej! :slight_smile: ale jinak je určiuju úplně stejně :slight_smile:
9. únor 2012 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 no jasně, Dany měl být 13.5. a já jsem měla navymýšlené 1.5. jakože na prvního máje, nebo 5.5. že jsou dvě pětky, nebo 8.5. že je státní svátek, nebo 15.5. že to je taky pěkný, a nakonec je 10.5.2010 a má vtipné rodné číslo :grinning:
9. únor 2012 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@verush89 máš krásné oblečení v albu :dizzy_face:

@lenpet taky vítám :slight_smile: jj, ti kluci se moc nevidět nedají :grinning: moji byli taky úplně jasní, to bych se nesměla vůbec koukat na monitor :sweat_smile:
9. únor 2012 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 pro kuluka máme Standu a pro holku Pavlínu.

@andelka těkuju za přivítání.
9. únor 2012 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verush89 to mi povídej, sice cena mě odrazuje, ale ten kompletek je prostě úžasnej. Ještě jsem tam našla, jsem váš brouček, no něco určo objednám. I ty polodupačky jsou super, měla jsem je u malýho a nemůžu si je vynachválit.

@lenpet pěkné bříško, také podle tvaru bych řekla, že tam bude klučík :wink:

Holky, vy už máte i postýlky připravené a já ještě ne, musím vyprat povlečení, autosedačku přinést z půdy, trochu jí otřít a manža pak musí složit kočárek, máme na něm sporták, tak tam musí dát korbičku.
9. únor 2012 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciasekf my máme postýlku ještě v bedně, matraci objednám dneska nebo zítra, akorát prostěradlo a mantinel máme. :sweat_smile: K autosedačce mi ještě musí přijít univerzální vložka. Kočárku se musí přifoukat kola a udělat z něj zase hluboký. Ale to počká, jak se tak koukám z okna, ještě ho využijem pro Danyho.
9. únor 2012 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka tak aspon nejsem sama s postýlkou :slight_smile:
No, do autosedačky budu muset najít takovej ten molitan pro menší děti, aby to můj pak nehledal.

U nás také pěkně chumelí, možná, že dneska vytáhneme i sánky, není takovej mráz, tak možná na chvilku bych to viděla.
9. únor 2012 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciasekf my máme sedačku půjčenou od sestřenky a ona to právě nemohla najít, tak jsem to objednala.
Jj, u nás je -7, sněží, ale příjemně, tak půjdem ven. :slight_smile:
9. únor 2012 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka to jí mám k X-Landeru, jako celej, takže musím najít i adaptéry,...

No, u nás pěkně chumelí, ale i přesto na chvilku půjdeme.
9. únor 2012 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak už mám pro prcka uplně vše vypraně vyžehleně a ve skříni, :grinning: jen mi ještě maminka šije povlečeni a mantinel dokola postýlky. :wink: Do porodky jsem zbalena tak na půl. V pondělí chodím na předporodní kurz do nemocnice, tak si vyptám seznam věcí at na něco nezapomenu. Tady taky krásně sněží. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. únor 2012 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@andelka - Jé to máme podobné, já mám zase jeden termín 26.3. a narozena jsem 26.9. :slight_smile: ale jinak by se mi líbil taky ten první jarní den, ale mimi si vybere samo
Jinak dneska mi manža dovezl takový ten základ do porodky, a koupila jsem si dvě infantilní noční košile. Jiné u ťamanů neměli :slight_smile: jen ty jakoby pro babičky a nebo bez knoflíčků, takže na nich mám medvídky :slight_smile: budu tam jak holčička
9. únor 2012 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciasekf - taky nemám postýlku, jsem si říkala, že ji manžel sestaví o víkendu a dáme tam aspoŇ matraci a mantinel :slight_smile: ale zase nevím, kam s kolíbkou :slight_smile: když je teď na místě postýlky
9. únor 2012 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@lenpet také vítám:slight_smile:

@petrita83 děkuju:slight_smile: krásná postýlka a ta barvička na zdi, paráda, to by mi doma neprošlo :D Já jsem si myslela že už se prcek neotočí a houby, asi tam má furt plno místa, když tam dělá takový psí kusy, tak hlavně aby se mu to povedlo zase nazpět hlavou dolů, jak má být:slight_smile:

@andelka děkuju:slight_smile: já bych chtěla rodit 12.3., to se mi strašně líbí, nebo by se mohl prcek ještě trefit na 1.3., to je babička a 10.3. má přítel kulaté (30)....pak má na začátku dubna ještě děda ale to pevně doufám, že nevjyde, chtěla bych ještě Rybu, tak snad to zvládne před 20. :slight_smile:

Jinak mi dnes volala paní z obchodu z kočárky, jak jsem viděla číslo, měla jsem radost že už bude kočárek a ono houby, prý jim přivezli sice stejnou barvu ale jiný model nebo co, tak budem muset zase čekat, doufám že to stihnou do konce února, měla by s tím přijít i autosedačka, tak ať je to kompletní. Jinak my máme to nejdůležitější nachystané, jen jak přijdou penízky tak dokoupím nějakou kosmetiku a věci do porodnice a snad to bude prozatím vše, ještě musím vymyslet příteli dárek k 30tinám, ale nic mě nenapadá :confounded:
9. únor 2012 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@deniskakubicek
@petrita83
@verush89
@lenpet krásný bříška holky! :slight_smile:
9. únor 2012 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@verusa.j já mám jednu s včeličkou a jednu s medvídkem :grinning: aspoň bude veselo.
My budem asi skládat postýlku v neděli, v sobotu jedem pryč.
@verush89 já jsem s beránkem srovnaná a zas bych nechtěla aby se narodil o moc dřív. Starší syn je býk :grinning:
Dárek - já bych zašla klidně jen na večeři, někam kde je to nějaké zajímavé nebo tak - ono pak si toho moc neužijete. My jsme s mužem byli 2.5. v restauraci, slavili jsme výročí. A malej si usmyslel se rodit 9.5. takže akorát :slight_smile: že jsme to stihli. Pak jsme někde byli až za rok.
9. únor 2012 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@andelka to u nás nehrozí, můj přítel na tohle vůbec není, semtam zajdeme na oběd když nestíháme nebo tak ale jinak ani náhodou, jak je někde moc lidí, tak to nezvládá, restaurace, kino, velký obchody...to je konec :D takže mu upeču doma nějakou dobrotu a vymyslím nějakou maličkost, ptala jsem se ho, co by chtěl a on mi řekl, že přece dárek už pro něj mám v bříšku :slight_smile:
9. únor 2012 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Tééda to budu mít zase co dočítat holky drbalky :slight_smile:))
9. únor 2012 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@verush89 však taky barva pokojíčku prošla náhodou:slight_smile: malovali jsme a opravovali až z toho bylo tohle:slight_smile: ale nakonec se nám ta veselost líbí.teda s tím kočárkem vám to dělají napínavé:slight_smile: ale je čas, asi to vědí:slight_smile: a jakej to vlastně bude?
10. únor 2012 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@verush89 to je krásný a urco pravda:slight_smile: laskominka domácí výroby bude super a na ten nejlepší dárek musí ještě chviličku počkat.já vždycky něco vyrábím s fízlama fotkama, kalendáře, obrázky ale letos jsem vynechala čekám na tu správnou inspiraci:slight_smile:
10. únor 2012 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@verush89 aha, tak to my zas rádi takhle někam chodíme (kromě obchodů, to m nesnáší) :slight_smile:
Já zas moc nejsem na vyrábění - letos jsem chtěla dělat na vánoce kalendáře a vzdala jsem to :sweat_smile:
10. únor 2012 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@verush89 to je ale přece to nejhezčí co ti mohl říct.....že dáreček už pro něj máš :slight_smile: Aspoň mě to tak příjde...

Já mám v podstatě doma to stejné,občas zajdeme na oběd ale spíš v létě kdy se dá sedět na zahrádce venku.....Ale dárky pro něj jsou velmi jednoduché.Miluje rokové koncerty tak vždycky dostane nějaký ten lístek na koncert a velká spokojenost.On je hlavně na ty zážitky.Jít někam s partii to ho neužije ale vzít děti na celodenní výlet tak to je pro něj nejhezčí zážitek........ :pensive:

Jinak postýlku ještě nachystanou nemám,ale už jsme o tom taky mluvili tak asi v úterý a nebo další sobotu.V podstatě mám všechno nachystaný a složit ji může i kdybych odjela sám.O to že by něco doma nenašel se nebojím,ví moc dobře kde co je ...... :dizzy_face:
10. únor 2012 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla ... nějak jsem nestíhala a finišovala v práci a tak :slight_smile: tak jak tady ?? užý některá z nás porodila ?? už se nám to pomalu blíží :slight_smile:) doufám, že se máte všichni fajn a prospíváta jak vy tak vaše miminka :o) ted mi dvě kamarádky porodily ve 37tt :slight_smile:
10. únor 2012 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petrita83
@verush89
@lenpet

Holky, mate nadherna briska!!!! a uz nam zbyva jen malo :slight_smile:

jinak jsem byla vcera na kontrole...no, delal mi jen monitor, ktery je super, malemu se to moc nelibilo :slight_smile: vnitrni kontrola opet zadna, tak nevim, jak na tom jsem a UTZ uz taky nedela...takze si musim pockat na porod...dostala jsem Magnezko v tabletach a prasky No-Spa na bolest stydke kosti...jinak nic noveho, nevim kolik Maty vazi, nevim jake je CS, ale vim, ze se malemu dari v brisku dobre :slight_smile:

a co vy? uz taky chodite po tydnu? Ja uz se tesim na miminko, hlavne proto, ze manzel se mnou nechce spat, pry kvuli tomu, ze hlavicka naleha :frowning2:((
10. únor 2012 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petrita83 kočárek mám vybranej už z doby, kdy jsem nebyla těhotná, hold blázen no:D je to tenhle: http://zkracovatko.cz/YFhcSQ :wink:

@andelka do obchodu chodím zásadně sama a to i na ty běžný týdení nákupy potravin, párkrát se mnou v obchodě byl a sama jsem ho musela poprosit, aby se na to vykašlal, je z těch lidí nervózní, strašně spěchá, pořád mi ujíždí s vozíkem a u každý druhý věci mě sleduje, jestli to opravdu tak nutně potřebujem apod., přitom mi pak sám říká, ať si koupím na co mám chuť...on by nejradši bral jen chleba a máslo a hurá pryč :grinning:

@andysek79 bylo to od něj moc hezký, taky jsem se hned rozbulela (ty hormony) :grinning: Pro mýho přítele je těžký nakupovat dárky, oblečení nehrozí, bohužel má plno práce, takže je většinu času v modrákách a pak hned v pyžamu....nějaký rifle a tričko vezme na sebe tak 5× do roka, takže nemá smysl něco takovýho kupovat. Šperky nenosí kvůli práci, knížky nečte, filmy moc nesleduje a pak má člověk něco vymyslet:slight_smile: Má rád víno, takže to většinou vyřeším jeho oblíbenou odrůdou a k tomu něco co by zrovna potřeboval třeba i k práci no, jinak se s ním nedá:slight_smile:

@deniskakubicek děkuju:slight_smile: já chodím zatím po 14ti dnech na kontroly a zatím pořád dělá i kontrolu vnitřku (nějak přeměřuje čípek hlavně) a utz jsem teď měla pokaždé ale spíš proto, že byl ten problém s velikostí mimča a teď zas že se otočilo hlavičkou nahoru, tak v pondělí bude další. Na monitor se těším, ale zatím doktorka nic neříkala. Ale divím se, že ti doktor napsal v tvém týdnu Magnezko, mě doktorka tvrdí, že ho budu muset v 35tt vysadit, prý se pak nemá brát, aby nebránilo případným kontrakcím, ale asi je to taky co doktor, to názor..
10. únor 2012 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@deniskakubicek i já stále chodím po 14dnech. A vždycky mě vyšetřuje vnitřně a pak udělá utz (mám ho zaplacený). Také je mi divné, že ti ještě předepsal magnézko, mě už minulý týden říkal, at ho neberu, tak jsem ho přestala brát. Sice bříško ještě občas tvrdne, hlavně večer, ale když to řekl...

@verush89 jo, hormony, to je něco.... ale bylo to od přítele pěkné, že to takhle řekl. To my jsme chtěli jít na 10výročí do restaurace, že Kubíka pohlídá mamka, ale můj marodil, takže jsme nakonec nešli. My chodíme na oběd, když mám dr v Praze a nestíhám uvařit a párkrát jsme byli i na véče, to mojemu zas nevadí.
No, já mám dilema, co mojemu bráchovi, má 4.3 také 30.let a nic mě nenapadá :frowning2:

Tak jsem si akorát před chvilkou volala do Podolí, tak mě objednali po týdnu od poslední kontroly u dr. Snad tam nebudu čekat dlouho, objednala mě už v 8:15, tak to budu muset vstávat už někdy před 6 .-( Kubíka snad pohlídá mamka, jestli jí dají v práci volno, jinak nevím, jak bych to udělala. Můj si vzít volno nemůže, protože v lednu nastoupil do nové práce, tak na něj ani nárok nemá :confounded:
10. únor 2012 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@deniskakubicek já teď jdu po 14dnech (36tt) a pak každý týden už. Vnitřní kontrolu dělá vždycky, utz nedělal asi 2x, jinak vždycky (minule neměl být, ale kontrolovali jsme jestli je hlavička fakt dole)

Magnezko ti dal? Vždyť to se po 36tt už nesmí :confused: , že to tlumí činnost dělohy a může to působit i na mimi, může být pak hypotonické? Kdo ho bere na tvrdnutí, tak od 36tt ho má vysadit. Ke konci těhu už se nemá děloha oblbovat, ať trénuje.

Já se taky těším, sex u nás zatím OK, i když teď nějakých cca 14dní nebyl, byli jsme na střídačku nemocní. Ale dneska se tulit budem :dizzy_face: Nicméně po tom 36tt už asi nebude nic, asi už se nebudu moc cítit. No uvidíme. Vzhledem k tomu, že v minulém těhu sex nebyl od 4měsíce, tak si to zatím užívám, že ač méně, tak pořád je. :slight_smile:
Co takhle vybrat nějakou "lehčí" polohu, třeba lžičky, aby to nebylo "nadoraz".

@verush89 jo, přesně. Můj teda jde na nákup i sám, ale musí mít napsané přesně co potřebujem a koupí (kromě sladkostí) :grinning: jen to co tam je. A ještě musím být na telefonu.
10. únor 2012 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@verush89
@luciasekf
@andelka

ano, predepsal mi ho v tabletach :frowning2: taky se mi to zdalo divne, ale radeji ho brat nebudu, predepsal mi ho tusim na tu stydkou kost...no, ale uz piju malinik 14 dni a magnezko fakt neberu, od 12.tt ho mam pokrk... a holky, to magnezko by mi mohlo oddalit porod, ze jo? ja bych moc chtela mit prirozeny jako u Kubicka, nechci vyvolavacku :frowning2:

jinak s tim sexem...s Kubou jsme mohli porad a ted na me kasle...je mi to fakt lito, pac ja zrovna zacala mit chute, ale on neeee...si budu muset pockat :slight_smile:
10. únor 2012 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek