• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@deniskakubicek v 38tt bych nebrala už fakt nic. Vždyť už jsi v termínu, už maximálně tak předporodní přípravu, přírodní. Všude se píše, že magnezko nejpozději do 36t vysadit, takže fakt nechápu. :confused: teď už jsou přece stahy i žádoucí, děloha trénuje. Kdyby šlo jen o těhulku, ale vysazuje se to hlavně kvůli miminku.
No víš jak, chlapa nesmíš nutit, bylo by to k ničemu.
10. únor 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem asi nějaká divná, ale já chut na sex skoro vůbec nemám :confounded: Max. tak jednou za 14dní. Možná je to i tím, že je tu Kubík. S Kubíkem jsem měla chut pořád a ten ne...

Tak jsem vyluxovala, dala prát prádlo, který mi za chvilku dopere a pak půjdeme ven. Svítí tam punta, ale je docela zima, tak půjdeme na chvilku.
10. únor 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek teda 38 tt ty už to máš vážně za par:slight_smile: my jdem ještě v pondělí na poslední ko ke své doktorce, tak uvidíme jak to vypadá..na monitory tedy pujdem až později, jsem na to zvědavá:slight_smile: jinak s tím sexem to bude asi všude podobné, manžel se už taky bojí a když se nebojí začne prcek kopat a je taky po všem:slight_smile:
10. únor 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 kočárek je peknej a za super cenu! Tak snad brzo dorazí:slight_smile: já je měla taky zlustrovany ještě před tehu, ale nakonec jsme rozhodnutí změnili:slight_smile:
10. únor 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf nejsi divná:slight_smile: mám to tak taky:slight_smile:
10. únor 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 já se vždycky snažím trefit do doby, kdy malej spí :sweat_smile: zatím to vychází :slight_smile:

@verush89 tenhle kočárek má kamarádka, původně chtěla xlender, ale nakonec koupili ten a myslím, že jsou spokojení. Akrát nevím jestli už jezdí ve sporťáku nebo ještě v korbě.
10. únor 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Dekuju Kato, ja uz to brat nebudu, je fakt, ze u Kubika jsem mela vetsi poslicky a delaho fakt trenovala, ted nic :frowning2:
@petrita83 no, za par :slight_smile: ale pocitam, ze budu jeste 14 dni prenaset :slight_smile:
10. únor 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@luciasekf taky jsme se stavili párkrát na oběd, když jsme měli utz v Brně a já bych nestihla uvařit, semtam ho přemluvím i jen tak, když se mi nechce vařit :sweat_smile: ale moc se mu nechce:slight_smile: A s těma chutěma na sex, mám to podobně, dřív jsem mohla pořád ale teď ke konci se mi vůbec nechce a přítel má poslední dobou tolik práce, že se k tomu sotva dostanem jak je utahanej, tak snad se to po porodu zlepší..

@andelka no abych se přiznala, taky si musím psát seznam co potřebuju, jsem třeba na vaření strašněj puntičkář, mám na týden dopředu naplánováno co budu vařit a podle toho pak nakupuju, abych nemusela do obchodu desetkrát a taky co si nenapíšu, to nekoupím, mám sklerózu asi :grinning: ale na sladkosti taky nikdy nezapomenu, to je můj hřích :sweat_smile: Moje kamarádka má taky tenhle kočárek a jsou spokojení, tak snad budem taky, někteří mě od toho zrazovali, že je prý podezřele levnej ale to neřeším, znám spoustu holek, který mělý kočáry i za 20 tisíc a stejně se jim "kazily"..

@petrita83 já jsem ještě před těhotenstvím měla vymyšlený snad všechno, už jsem pár let chodila na všelijaký diskuze o těhotenství, zjišťovala všechno o kojení, příkrmech, hledala co všechno koupím, no prostě blázen...ale má to i výhody, mám hodně věcí přečtených, takže se kolikrát i doktorka diví, že o většině věcí vím a na nic se neptám :grinning:
10. únor 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jinak holky, dnes jsem skoncila s Kubikem na chirurgii, se mi nejak nezdala jizva po operaci, tak jsem zavelila a jelo se...chudak to mel cely zahnisany, tak mu doktor vyndal stehy, ale holky, ten plakal, to po operaci byl uplne v pohode a ted bylo videt, jak ho to boli :frowning2: ale uz je to za nami...ted jen pockat, co nam udela ten pupik, tam zatim stehy ma...
10. únor 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 jsem uplne stejna jako ty :slight_smile: musim si vsechno precist, vsechno nastudovat, naplanovat a pak muzu normalne fungovat :grinning:
10. únor 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 já mám tenhle kočárek taky ale máme jiný potah...... :slight_smile:
@deniskakubicek tak aby bylo Kubíkovy co nejdřív dobře,chudáček takhle ho týrají...
10. únor 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My to máme se sexem taky tak nějak podobně.Já mám chut ted pořád,ale přítel nechce,bojíse,aby mě nic nebolelo.
10. únor 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
My budeme mít tento.
10. únor 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verush89
@deniskakubicek já jsem úplně stejná :sweat_smile: u Dr už mě nepřekvapí snad nic, a ptám se na máloco :sweat_smile:

Deni, Kubíček je moc statečný, škoda že se to tak zkomplikovalo a bolí ho to, bobka. doufám že se všechno rychle zhojí.
10. únor 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek79
@andelka

holky, on se potom strasne rychle otrkal, usmival se na doktora i na sestricku, meli jsme smulu a blbou reakci na stehy :-/ ale snad je to uz za nami :slight_smile:

holy, co pijete malinik, kolik hrnecku si denne davate, ja se snazim splnit limit dvou hrnku za den, ale nekdy dam jen jeden...
10. únor 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek děti se rychle otrkají a zapomenou, to je dobře.
Já jsem ještě nezačala s maliníkem, až za cca 14dní, ale pamatuju si, že jsem většinou víc jak 2hrnky za den nedala, minule, až do konce.
10. únor 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé holky koukám, že jste probírali sex :slight_smile:)) tak ten u nás byl naposledy 1.července to jsem otěhotněla od té doby nic... a asi bude až po porodu, ne že by nebyla chu%t, ale nějak nám to nevychází a míjíme se... :slight_smile:) tak už to asi vydržíme. Ale je fakt že u předchozí těhu jsme spolu spát nemohli protože jsem krvácela a pak když to šlo už jsem byla pupkatá takže sex taky neprobíhal nějak často :slight_smile:) ale byl. ted vůbec...
10. únor 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii do porodu už je to chvilka, pak 6nedělí a pak...no nevim jestli to bude vycházet líp :sweat_smile: s dvěma prckama...ale pořád věřím že to nějak půjde, zas na to nepotřebujem dvě hodiny, že :sweat_smile:
10. únor 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek já piju teď jeden :slight_smile: ale když jsem byla 38 a víc tak jsem ho pila snad celý den :slight_smile:)
10. únor 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka já chtěla dřív než po 6tinedělí ale MM nechtěl, až když jsme měla razítko od dr že můžu :grinning: tak třeba si teď nechá říct :_)) teda samozřejmě pokud bude vše v pohodě jako při prvním porodu, což věřím že bude :wink:
10. únor 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii jo, tak to zas já bych do toho bez "požehnání gyndr" nešla. :sweat_smile: ale u nás to bylo jedno, že, první rok po porodu sex v podstatě nebyl. Po druhém to doufám bude jinak, a taky věřím že bude vše OK a snad i bez nástřihu. Teď jsem četla na epinové diskuzi, že jedna porodila krásně, a měla natrénováno 33cm - já mám respekt i z těch 30ti :sweat_smile: ale je to velká motivace :slight_smile:
10. únor 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka týjo rok ještě po si teda nedokážu představit :slight_smile:) já jsem jinak hodně sexuálně aktivní, ale ted s tím balonem jsem lenoch už :D
Týjo 33 to mi přijde vážně přehnané a zbtečné, stejně jak 30 mít miminko hlavičku nebude... respektive se směstná do těch 30cm :wink: já měla 29 a porod se taky povedl. Záleží prostě na všech okolnostech. A ber v potaz i to, že je to druhý porod a mělo by to jít snáž :wink:
10. únor 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a přidávám svůj pupek :slight_smile:) první je teď s malým a druhý je ve 41tt s Helenkou :grinning:
10. únor 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, jak tak pročítám diskuzi, tak mi to nedá nenapsat. Nechápu jak někdo může mít vztah bez sexu. A už vůbec nechápu, že je to tady ve většině případů na přání partnera...nestačím se divit. Vždyť přece když nejsou žádné komplikace jako krvácení nebo nehrozí předčasný porod, tak vám to každý doktor jedině doporučí... :wink: Nedovedu si vůbec představit jen tak si lehnout vedle někoho koho miluji a jen usnout :astonished: taky už nejsem s tím břichem nijak aktivní, ale vždyt tu aktivitu teď odvádí jen partner a nám stačí jen ležet :grinning: z vlastní zkušenosti vím, že když si někdo zvykne mít sex tak málo, tak už se k normálu vrací horko těžko :frowning2: Nemyslím to nijak zle, jen nechápu, že to vůbec někdo vydrží...
10. únor 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska vydrží :slight_smile:)) a k normálu se vrací lehko, teda aspoň u nás :grinning:
Jo a taky by musel manžel usnout dýl než já :grinning:
10. únor 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zdeniii teda ten váš prcek si zařídil poradnej domeček:slight_smile: a jak je vidět mezi nima rozdíl:slight_smile:
Jinak přesně já přijdu domů a usnu:slight_smile: a manžel už ví, že je lepší mě nebudit:slight_smile:
11. únor 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek teda ten váš kluk je statecnej! Ještě, že se rychle otrkal:slight_smile: bála bych se, že ho k doktorovi už nedostanu.ale Kubík je evidentně bojovník!
Jinak přenášet 14 dní?:slight_smile: tak s tím fakt nepočítám!! A jdu mrnousovi domluvit ať se tam tak dlouho nevyvaluje:slight_smile:
11. únor 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verush89 já to tak měla taky, ale když se to čekání protahlo na 4 lety boj, zakázala jsem si to..a tak teď vše řešíme jak to přichází:slight_smile:
Jinak kočárek u nás čeká taky:slight_smile:
11. únor 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 u nás právě manžel když lehne do postele tak hned spí :grinning:
11. únor 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAkhle vypadá náš kočárek, teda hluboká korbička - dcerka ji musela hnedka prubnout :grinning:
11. únor 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek