• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@andelka ...no jo,dušičky se nezadržatelne blíží, co neni moc příjemný svátek,ale jak se to vezme, má to své proti, i když je takový smutný :frowning2: ......taky si užívam svátky už od 1.adventu :dizzy_face: , To budeš mít perné svátky ...udržet Danyho aby nezhodil stromeček :sweat_smile: .....
25. říj 2011 ve 20:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 já mám ráda dušičky, vzpomínání, chodíme na hřbitov a doma zapalujem svíčky :slight_smile:
No to jo, loni to fakt byla pohoda.
25. říj 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ....ja to myslela tak,že je to takové smutné vzpomínaní.... :frowning2: , ale jsem ráda za ten svátek....je to taková úcta zemřelým...dle mého názoru...
25. říj 2011 ve 21:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 to ano, je to smutné, ale patří to k životu a nemělo by se zapomínat. Letos půjdem i s Danečkem, kytičky a svíčky se mu budou líbit.
25. říj 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka .....to 100% nesmí se zapomínat....i když si člověk popláče,ale patří to k životu máš pravdu...
25. říj 2011 ve 21:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 moje babička má zítra 3leté výročí úmrtí, určitě zavzpomínáme, zapálíme svíčku, plakat nebudeme, měla dlouhý zajímavý život a už se má krásně. Z dětiček co se od té doby v rodině narodily by měla velikou radost. A že jich je :slight_smile:
25. říj 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka ...má maminka měla 9.10. 6výročí úmrtí a bylo to hodně náhle a člověka to bolí stějně jak kdyby se to stalo včera.... :frowning2: , ale věřím,že teď je jí lépe....jinak bych se s tím asi nevyrovnala.... :frowning2: .....ale to je bohužel život
25. říj 2011 ve 23:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se týká mého dr,chodím na ultr každý měsíc,vždy mi řiká co se děje a kontroluje mímo,placentu,všechno,je divné že to někdo nedělá:(
A jinak holky dejte pokoj s vánocema ještě :D když si zas přestavím ten frmol v obchodech a jak se tam budu motat s pupíkem nic moc teda :slight_smile:
26. říj 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja se desne tesim na vanoce, ale fakt strasne moc, miluju ty svetylka, cukrovi, nacancany byt, snih, proste vsechno! Za me by nemusely byt ani darky, jen ta pohoda u pohadek...achhh :slight_smile:
26. říj 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@deniskakubicek jéé já se taky těšim jak malé dítě..a taky miluju dárky :grinning: u nás je vždycky rozbaluje ten nejmladší v rodině a věřte nebo ne..letos snad naposledy já :grinning: :grinning:
26. říj 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kosticka32 přesně..já mám teď problémy z nízko uloženou placentou, tak o to víc se to musí kontrolovat a jsem ráda, že moje doktorka je tak pečlivá a přišla na to..ale chápu, že někdo má vše bez problémů a stačej jen předepsané kontroly a UTZ...my jsem rádi, že ho měsíc co měsíc vidíme..jsme klidnější a za to mi to stojí :slight_smile:
O těch vánocích to bude sranda, budeš prorážet davy :grinning: my neradi nakupujem tak asi co půjde zařídím přes net a co nepůjde tak v nějáké méně frekventované hodiny :grinning:
26. říj 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 u nás taky rozbaluje, resp. rozdává nejmladší v rodině, a i loni jsem to byla já, i když Dany pomáhal. Letos asi bude rozbalovat všem :grinning: .

Loni jsem nakupovala s mamkou, vždycky počkala s kočárkem venku a já koupila co jsem chtěla. Nebo jsem nakupovala v obchoďáku, a taky dost přes internet. Ty davy mi zas nebudou dělat moc dobře. Ale my už letos dáváme u tchánovců dárky jen dětem a doma co budeme s mým bráchou, švagrovou a mamkou přímo na štědrý den, tak každému jeden dva dárky, užijem si hlavně stromeček, klídek, večeři, cukroví a to že jsme spolu a dárky jen tak pro radost.
26. říj 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem se zase nedozvěděla co to vlastně bude!! :frowning2: Prcek se nám tak smotal, že to prostě nebylo vidět!! :slight_smile: Ale krásně rosteme a jsme podle pana Dr. zdraví. Tak jsem ráda. Tak už nám zbývá je to 3D!!! .-) Prý je to možná kluk, ale neví jestli to třeba nebyla pup.šňůra?? Takže 50:50!!! :slight_smile: Nevadí, tak si ještě s tatínkem počkáme!!
26. říj 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pavlína 86: je to stydlínek :wink:
26. říj 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86
to je teda stydlivka :slight_smile:

Já jsem byla dneska taky v Genetu na UZ ... naštěstí jsme zdraví ..jupí ... miminko jsme museli budit aby ho MUDr.mohl prohlédnout celé ... čekáme chlapečka :slight_smile:
26. říj 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meluzina Tak to je super,a gratuluji :sweat_smile:
26. říj 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 ....gratulka ke kontrole :wink: , kdy jdeš příšte na KO ? tak snad se malé ukáže brzo a vy budete vědět jaké pohlaví jste spolu splodili :sweat_smile:
@meluzina ....gratuluji k chlapečkovi :dizzy_face: už máte jméno? mě dokt. na genetice taky hezky jezdil po břichu,aby se nám malá lépe ukázala :dizzy_face: a byla jsem ráda,že jsem si předtím odskočila :sweat_smile:
26. říj 2011 v 18:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana8
jo jo jména máme už asi 10 let :slight_smile: Adéla a Filip :o)
26. říj 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meluzina ...jéééj 10let, to je báječné....to už tak dlouho plánujete mimi :slight_smile: ....jak dlouho se poznáte s partnerem ?
26. říj 2011 v 18:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8
jsme spolu 14 let a 7 let jsme se snažili o miminko .... nakonec to klaplo v době kdy jsem už to pomalu vzdávala :o) mám za sebou 2x neúspěčné umělé oplodnění a pak najednou přirozeně :o)
26. říj 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meluzina ....och , tak to promiň :frowning2: , myslela jsem že si to napsala tak trochu s nadsázkou, netušila jsem to...vím,že jsi si musela projít hodně těžkým obdobím :frowning2: ....tomu se říká zázrak, člověk se snaží, chodí po dokt. a stále neuspěšně a když už hodí skoro flintu do žita,tak se zadaří....moc ti blahopřeji a přeji hlavně pohodové těhu :dizzy_face: ....my jsme se taky snažili 3,5roku a měli jsme 4IUI a 1IVF a nakonec se zadařilo taky přirozeně,když jsme to vůbec nečekali a brečeli jsme od štěstí :dizzy_face:
26. říj 2011 v 19:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8
Jani uplně v pohodě vůbec se neomlouvej :o) ... ted už jsem jenom vysmátá :slight_smile: a nemám problém o tom mluvit :slight_smile: jak píšeš teď už jsme jen štastni a po dnešním UZ jsem i začala věřit že už to klapne :slight_smile:)) akorát mě štve ta moje MUDr.jak mi UZ nedělá a proto chci ještě změnit MUDr. Taky ti strašně moc gratuluji je to paráda !!!! příroda je fakt mocná čarodějka .. já si řikám že všechno má svůj důvod ... a ted přišel ten čas hold budu mít miminko "až" ve 34 letech :o)
26. říj 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meluzina tak to móóc gratuluji!!!! :slight_smile:
26. říj 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 na KO k mému Dr. jdu 23.11., ale po neděli si chci zavolat na 3D a objednat se. Tak myslím, že to stihnem ještě před KO u mého Dr. a budeme konečně vědět co to je!!! Už se moc těším!!! Tak snad to bude co nejdřív!! :slight_smile:
26. říj 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meluzina ....taky bych na tvém místě změnila dokt., i když jak holky píšou tak povinné jsou jen asi 3utz,ale co to dá dokt. na chvilku kuknout a vědět,že je vše ok....věřím ti,že teď už se ti o tom vše lépe mluví....taky jsem v tom období nechtěla o tom všem moc mluvit a říkala jsi,jak je to nespravedlivé.....ale teď jak říkaš,tak jsem si pak řekla,že asi to je ono,že všechno má svůj čas a až teď nám Bůh dopřál děťátko ....všechno má asi svůj čas.... :dizzy_face: , taky jsem chtěla mít mimi už tak kolem 25 ale to se ještě nedalo ....chtěla jsem být skrátka mladá mamina :slight_smile: ,ale teď ho budu mít ve 31letech a jsem ráda,že se to povedlo :dizzy_face:
26. říj 2011 v 19:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina86 ....já když jsem volala na genetiku a i ve správě jsem měla napsáno že na 3D ve 21týdnu,tak jsi tam skus zavolat i zítra možná to urychlí a za týden budeš vědět co se v bříšku ukrývá :dizzy_face:
26. říj 2011 v 19:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kosticka32 stydlínek??? No jo, ale po kom?? Po tatínkovi rozhodně ne!! :slight_smile: :slight_smile: A po mě?? Taky ne!! Spíš si s náma hraje prcek, už teď nás má obmotané kolem prstu!! Co bude až se narodí? :slight_smile:
26. říj 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jana8 já se musím domluvit s manželem. Jezdí totiž na celý týden pryč, kdy mu to bude vyhovovat. Aby tam mohl jít semnou. Samotné se mi tam nechce! :frowning2:Chci aby tam byl! My budeme teď v sobotu 20.tt, takže potom během těch 14 dní, kdyby to vyšlo. Uvidíme.
26. říj 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kam pujdete na 3D ?? já jsem přemýšlela nad Podolím, ale tam to dělají až ve 27tt tuším ...
26. říj 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meluzina Tak my jdeme do Zlína na Prediko. :slight_smile:
26. říj 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek