• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
autor
@andelka
@verbalinka
@zdeniii určitě ho nebudu nutit a nechci mu ani nic vyčítat, kdyby odešel, sám ví nejlíp co zvládne...každopádně pokud tam bude, tak si ho snad přivážu, aby zůstal jen u hlavy a nic jinýho neviděl :grinning:

@jana8 vítám tě:slight_smile:

Jinak holky jdu dneska na kontrolu, tak mi prosím držte palce, ať je ten náš prcek hlavičkou dolů, stále jsem jeho polohu nepoznala, tak bude muset pomoct doktorka :slight_smile:
13. únor 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf To fakt divná nejsi ja jsem na tom stejně a když na to přijde, tak manžel ví, že to dělám kvuli němu. Doufám, že pak po porodu a za nějakou dobu se to zase nejak vrátí do nirmálu jak to bylo před těhotenstvím. A ke všemu jsem byla 2.2 na kontrole a Dr. sex zakásal uplně a taky mi dal magnesko. Na další kontrolu jdu tedka ve čtvrtek, tak jsem zvědavá co mi řekne.
13. únor 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 jasně, tak je to nejlepší, ať ví že záleží jak se bude cítit a nebudeš se zlobit, kdyby něco. Jen si pohlídejte ať má vše potřebné na svém stanovišti a bude to OK :slight_smile:
Na kontrolu držím moc moc palce. :slight_smile: Já teď absolutně netuším jak tam malej je, takže taky čekám na kontrolu za týden, pak už by se točit neměl.

Jak jsme se bavily o těch bundách, tak tady jsem s prckama o víkendu, bunda už je jen tak tak :sweat_smile:
13. únor 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka .... to máš pravdu, ráno je to lepší, ale se slizem tě obdivuji :wink:
13. únor 2012 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 .... děkuji za přivítaní :slight_smile: držím palce na kontrolu a taky ať je hezky miminko připravené hlavičkou dole :slight_smile:
13. únor 2012 v 10:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka .. jeeej, na tobě neni ani vidět,že si těhu na těch fotkách :slight_smile: jinak já mám ted na zimu už jen dlhý kabát, který mi zatím je,ale už je to fakt jen tak tak....a břiško roste a roste, tak doufám,že vydržím :slight_smile: ale moc ven nechodím, na procházky už přítel nechce abych s ním a se psíkem chodila, protože se bojí abych neuklouzla :sweat_smile: , no plašák jeden :sweat_smile: ,ale taky je pravda,že když jdou,tak mi zas neni až tak nejlépe,tak to nechávám raději tak....a procházek si pak užiju,když se malá narodí :dizzy_face: , jinak je to jen cesta k dokt., na nákup a tak...ale aspon něco :sweat_smile:
13. únor 2012 v 10:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 no tak v tom počasí to stačí - já musím vlastně každý den. Mamka mi dneska donesla svoji bundu, tak bude zas volnooo a pohodlno :slight_smile:
V baráku teď už všichni ví, že čekáme druhé, ale kdybych jim to neřekla,tak se asi zase diví, kde jsem to dítě vzala - jako minule :sweat_smile:
13. únor 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka .... tak to ja nemusím ven i pár dní, hlavně když je přítel doma tak jsem zalezlá jen doma :slight_smile: , tak to je super,že už mám bundu od maminy :dizzy_face: a můžu se zeptat proč musíš každý den ven? nebo to že chceš?
13. únor 2012 v 10:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 taky bych byla, ale chodím do obchodu, nakupovat věci pro mimi a tak, no a taky kvůli Danymu, jak jsme jeden celý den doma, tak to je děs už. Venku čas rychleji uteče.
Jj, bude to príma, my máme stejnou, ale ona o číslo větší :slight_smile:
13. únor 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jéé prej jen tak tak, ani není vidět že tam břicho máš :slight_smile: já jsem jak s melounem :slight_smile:)

jéé já bych taky ráda chodila ven furt aby se dcerka vylítala ale je to náročný :slight_smile:

@verush89 tak jak kontrola?? já jdu zítra
13. únor 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii no však manžel taky všem sousedům a známým co jsme potkali aktivně sděloval, že čekáme brzo druhé (on se rád chlubí :grinning: ), páč samotné by je to asi nenapadlo. Ale jak jsem navlečená tak to cítím že už je to nafest, takže se těším na změnu :slight_smile:
Dany ještě vydrží v kočárku, stačí mu koukat, kdyžtak ho pak vytáhnem až před barákem, ať si pochodí. V pátek jsme měli dopolední program - návštěvu kadeřnice. Původně jsem se chtěla jen objednat, ale nakonec mě vzala hned.No a než tam člověk dojde, to je 40minut, pak jsme byli tam, pak cesta zpátky a půlden je pryč. Zítra jdem dopoledne na setkání maminek, ve středu jedem nakupovat do shopping parku...málokdy jsme celý den doma.
13. únor 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka ...... myslela jsem si že kvůli Dannymu :dizzy_face: , proto jsem taky psala,že když bude malá tak to bude jiné....takhle se mi fakt už nic moc nechce, když mě vše bolí....tak stačí když něco málo udělám doma :slight_smile: koukám,že vy budete mít doma dvě D :sweat_smile: Danny a Dominik ...hezké jméná :dizzy_face:
13. únor 2012 v 11:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 jj, to bude. I když byl malej tak jsem byla hodně venku, líp ten den utíkal :slight_smile: jen pěkně odpočívej, dokud to jde :slight_smile:
Děkujem, původně to ani nebyl plán, prostě se nám jiné nelíbilo, i tak to byl mor než jsme na jedno jméno přišli. víc kluků už mít nemůžem :sweat_smile: manželův tatínek je taky od D i jeho ségra :slight_smile:
13. únor 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka .... takže převaha D :dizzy_face: supr...to se ještě nechte překvapit, aby nebyl další klučík :sweat_smile: a jinak máš hezké programy přes den jak jsem koukala :wink:
13. únor 2012 v 11:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@andelka já už bundu nezapnu asi 14 dní a i předtím to bylo jen tak tak a sotva jsem dýchala :grinning:

@jana8 děkuju:slight_smile: já zatím na procházky chodím, než byly ty mrazy tak jsme ušli asi 4 km každou neděli ale já jsem byla zvyklá před těhotenstvím, tak mi to ani nepřišlo:slight_smile: Ale teď se to nedá, tady u nás strašně fouká a ještě ta zima do toho, takže se ven nehrnu:slight_smile:

@zdeniii pádím za chvilku, doktorka začíná až v 1, tak se pak ozvu :wink:

A jinak přidávám jednu aktuální fotku bříška, dýchá se mi hůř a hůř ale podle fotek mi to zas nepřijde jako velkej rozdíl, tak nevím :grinning:
13. únor 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@verush89 tak papa, dobře pořiď a dej vědět :slight_smile:
Bříško krááásnééé :dizzy_face:
Mně teda stačilo těch 40minut s kočárem do mírného kopečku a pak zpátky dolů a teda pánev a kyčle a vůbec spodek jsem cítila fest :unamused:
Podle předpovědi by už takové mrazy být neměly, u nás ve st dokonce nad nulou :slight_smile:
13. únor 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 .... hezké bříško :wink: , budeme čekat na zprávy od dokt. :slight_smile: a s tím počasím je to děs, kdyby bylo lépe,tak jsem venku aspon na zahradě,ale takhle se mi fakt nechce vystrčit nos z baráku a taky při těch bolestech....s tím dýchaním to znám :wink:
13. únor 2012 ve 12:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 - moc hezké bříško, ať ko dopadne dobře
TAky přidám svoje aktuální břicho :slight_smile: Se mi zdá, že roste přes noc, naštěstí pohybovat se ještě můžu :slight_smile: jen se mi hůře dýchá a nemůžu tak rychle, jak jsem zvyklá
13. únor 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak budnu už mám natěsno, takže budu mít půjčenou od manžela, sice ne úplně zimní, ale bohužel do jiné se nevlezu :slight_smile:
13. únor 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@verusa.j taky krásné bříško :dizzy_face: s těma svrškama je to děs, ale už to doklepem :slight_smile:
13. únor 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 taky krásnej domeček pro mrňouska :slight_smile:
13. únor 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j taky parádaní břuch :slight_smile:
13. únor 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo doklepem, já klepu pěknou kosu :slight_smile:) ale dneska jsem se hecla a vyrazily jsme s Helenkou za dětma na hudebku, ta měla ale radost :slight_smile:) jen je pro mne lepší jet teď s kočárek, to se můžu hezky držet a odpočívat :slight_smile:) ale bez něj už procházky s Helí fakt nedávám :frowning2:(
13. únor 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem zpátky z kontroly...opět jsem přibrala, takže dohromady už 12 kg, dělali mi stěry na toho streptokoka a brali krev, ani nevím na co...na kontrolu jdu už příští pondělí, poprvé na monitor...jo a brouček je hlavičkou dolů! :slight_smile:
13. únor 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@verush89... krásné bříško!! :o)
13. únor 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte moc pěkné bříška...... :wink:

Já dnes byla na kontrole tak jsem měla pravdu že se ten náš mrňous otočil zpátky hlavou dolů.Dneska říkala dr.že by už tak měl zůstat že už tam nemá dost místa aby se otáčel ale kdo ví .Dneska je teda fest aktivní už od rána .......ale musím ho pochválit nechal mě vyspat :slight_smile: Vážíme asi 2,3Kg a bohužel placenta stále zavazí v průchodu malému na svět tak že tak na 99% jdeme ven císařem.Jediná možnost je že při otevírání porodních cest ta placenta ustoupí a malej bude moct projít .......ale to si prý rozhodnou až v porodnici tak uvidíme.... :slight_smile:
13. únor 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina86 děkuju:slight_smile:

@andysek79 budu držet palečky ať přirozený porod vyjde :slight_smile:
13. únor 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 děkuji....
13. únor 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 no tak paráda!! tohle mi čeká zítra taky všechno :slight_smile:) super že je dolů!!

@andysek79 tak paráda že je taky tak jak má být :slight_smile: nu a u porodu se uvidí, holt je to napínavé až dokonce viď :slight_smile:
13. únor 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 to je skvělé :dizzy_face: krev, asi teprve na ten poslední krevní obraz...tak příště máme "spolu" první monitor :slight_smile:
13. únor 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek