• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@verush89 -super!

@andysek79 - tky držím palec, aby vyšel nakonec ten přirozený porod
Já jdu na ko ve středu :slight_smile: tak jsem zvědavá, hlavně na váhový odhad malé, jinak hlavou dolů už ji mám fakt strašně dlouho, snad od začátku, asi se jí tak líbí, přesně už poiznám, kde má jakou část a hlavně teda jak škytá, tak vím, kde je hlava :slight_smile:
13. únor 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak my máme za sebou poslední kontrolu dopadla super! Malej hlavičkou dolů, váhový odhad 2660 g, placenta se nám vytáhla, tak že to vypadá že budeme moct rodit normálně:slight_smile: jsem nadšená!:slight_smile: jinak se malej zase nechtěl fotit tak že tradičně víme, že má hezké jedno ucho a ruku:slight_smile:))
Jinak na monitor se u nás chodí až ve 38 tt, vy jdete nějak dřív, ne?
13. únor 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verush89 teda taky parádní bejvak:slight_smile: jo s tím dýcháním je to u mě taky horší, ale jinak je mi nejlíp za celé těhu:slight_smile:
13. únor 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek79 držím palce ať se placenta vytáhne, já jí měla v porodních cestách do 34 tt a dneska ejhle překvapení vytáhla se:slight_smile: tak uvidíš, já počitala s cisarem na 100% a dneska jsem v šoku:slight_smile:
13. únor 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verusa.j ty máš ale malé bříško:slight_smile:
13. únor 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 - tak to je super, že se placenta vytáhla, já jdu na kontorlu teď ve středu a to mi říkala, že budou dělat ozvi, ale monitor asi ne, vůbec se v tom neorinetuji
13. únor 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 - mě přijde velké :slight_smile:
13. únor 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j já se taky cejtim jako nemotornej hrosik a pak kazdej říká, že mám malé bříško:slight_smile: ale to tvoje mi přijde krásné mini:slight_smile:
Taky se v tom moc neorientuju:slight_smile: ještě, že dávají instrukce:slight_smile: taky jsem dneska zjistila, že už jsem na mateřské, prostě samé příjemné překvapení:slight_smile:
13. únor 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 - :slight_smile: tak to je dobré zjištění, asi jsi byla před na nemocenské že? To pak hezky splývá, mě začíná ve čtvrtek, už se těším :slight_smile:
13. únor 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j přesně před tím nemocenská a teď už jsem 5 dní na mateřské a vím prd:slight_smile: a máš vše nachystané? Já furt finishuju a finishuju:slight_smile:
13. únor 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 - tak nějak jo, akorát ještě čekáme na autosedačku, věci do poirodnice mám v kočárku, ale nev tašce, uvidíme ještě, co mi řekne na kontrole :slight_smile: ale už se to fakt blíží :slight_smile:
13. únor 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verusa.j .... hezké bříško :dizzy_face:

@verush89 .... gratulka ke kontrole :slight_smile: a držím palce na dobré výsledky kultivace a krve :wink:

@andysek79 .... s placentou mě to mrzí, ale držím palce ať se to ještě upraví a ty můžeš mít přirozený porod :wink:

@zdeniii .... držím palce na zítřejší kontrolu :wink:
13. únor 2012 v 16:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 .... taky gratulka ke kontrola, a hezký odhad váhy miminka :slight_smile:
13. únor 2012 v 16:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 jo joo jsem ráda, že tak pěkně roste :wink: no jsem zvědavá jak ještě porostu já :slight_smile:
13. únor 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verusa.j no blíží se to krásně, jen se bojim že se to teď povleče :unamused: u nás se zatím nic nechystá, tak uvidíme co pak ten monitor..nechcu přenášet :grinning:
13. únor 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 taky super zprávy z poradny :dizzy_face: na ctg se obvykle chodí od 36tt jednou týdně
13. únor 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
My právě teď vyklízíme jendu skříňku, ať ji můžem posunout a dát na její místo komodu a místo komody složit postýlku. Kromě podhlavníčku do sedačky už mi asi nic nechybí, tak jen pochystat tašku a hotovo :slight_smile:
13. únor 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j ... já jsem myslela,že ovzi tak to je vlastne ten monitor, vždyt vlastně na něm ti kontrolují ozvičky, tak nevím.... :confounded: zítra budu chytřejší, když mám jít na monitor :slight_smile:
@petrita83 ... už se může jen břiško zvětšovat, uvidíš :slight_smile: mě sestřička říkala,že teď už moc přibrat nemusím, nebo vůbec,že malá si bere ze mně,tak uvidíme :slight_smile: hlavně ať nemám zacpu,protože to mi jdou kila nahoru hodně rychle :angry:
13. únor 2012 v 17:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana8 - taky se v tom nevyznám, zítra napiš
13. únor 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já dnes poprvý poradna v porodnici, vše ok, akorát mám míň plodovky, takže mě dr poslala na monitor (to je to samé jako ozvy :wink: ) a nakonec prý dobrý a další poradna za týden. Naštěstí je stále hlavou dolů a 12 kg :slight_smile: Ale jestli tyhle návštěvy budu muset ještě několikrát absolvovat, tak mě trefí. S Willíkem mi to přišlo i zábavný, protože to bylo první těhu, ale teď jsem byla už od začátku naštvaná. Nejdřív mi po telefonu řeknou, že si nemusím zakládat kartu, když jsem tam v 16.tt ležela, a pak po čekání na sestru mi řekne, že to byla gynekologická karta a já si musím založit těhotenskou. Takže další čekání (45minut) v kartotéce, návrat zpět a zase čekání na sestru. Pak čekání na dr, pak čekání na monitor, na monitoru malá spala a potom vítězný odchod domů po kontrole monitoru od dr. Suma sumárum - 3,5 hodiny :angry: :angry: :angry:

@petrita83 super, gratuluju k placentě :wink: Na monitor se v podolí chodí od 37+něco, ale já dnes šla, protože se dr nelíbilo to menší množství plodovky.
@andysek79 škoda tý placenty, ale ještě se může vytáhnout. Ale pokud ne, tak je jasný císař. Myslím, že nikdo nebude riskovat krvácení :confounded:
@andelka u nás tady taky skoro nikdo neví, že jsem těhotná. Dokonce jedna mámina známá jí říkala, že s manželem chodíme večer popíjet do hospody - když jí máma řekla "a to tam chodí i s tím předporodním pupkem?", tak se zarazila a došlo jí, že si mě s někým spletla :grinning: :grinning: Ale i když je to malý, tak se to těžce tahá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j ...jo,jo dám vědět :wink:
13. únor 2012 v 17:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka .... no tak jsem si to myslela správně s těmi ozvami :slight_smile: tak to já zatím chodím ke svému dokt. , tak to co říkáš ty neznám, ale monitor mě zítra čeká, ale nějaká těhotěnská karta,tak o tom nic nevím :unamused: hlavně,že kontrola dopadla dobře, blahopřeji :slight_smile:
13. únor 2012 v 17:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka - takže to bude asi to samé :slight_smile: taky gratuluji, že je vše v poho. Jinak tu známou bych asi nakopla, takové blbé kecy, takhle se pak šíří drby
13. únor 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka super všude se finishuje :grinning: no zkusim si tam ještě zavolat, ale pořád mi řikají 38tt, tak nevim :angry:
13. únor 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, ozvy = záznam = monitor = ctg
Někde to dělají v nemocce, někde to dělá gyndr.
Jo a já jinak furt vyplňuju nějaké papíry, kdykoliv přijdu do nemocnice, ať už se sebou nebo s Danym, pořád je to to samé a už mi to leze krkem.
13. únor 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana8 jasně, to si říkám taky, je fakt že od minula jsem přibrala tak kilo a celkem mám asi 10kg, tak snad se to tak udržé, protože i tak mě bolej nohy, kolena atd..no tak zétra napiš, ať jsem chytřejší taky :grinning:
13. únor 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 já budu, doufám, rodit v pražském kolosu, takže tam ty postupy jsou komplikovaný a vůbec nejsou logický :angry:

@verusa.j jo, takhke se šíří drby. My jsme koupili byt v místě, kde jsem vyrostla, takže mě tady hodně starousedlíků zná - jenže pamatují si mě, když jsem měla o 10 let míň a dlouhé vlasy. Teď už mě někdy ani nezaregistrují, ale drbat - to jim jde. A co bych asi dělala s Willíkem? No, radši no comment :angry:
13. únor 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka ahaa, ale nakonec vše ok..a ještě se nic nechystá :sunglasses: to bylo pořád starostí aby se malá nenarodila dřív a teď se tam zabarikádovala a nikam hned tak nepůjde :grinning: :grinning: a řekli ti váhovej odhad? jinak ten čas tam...síla!!brrrrr, byla bych dooost nevrlá, nebo spíš zoufalá :wink:
13. únor 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 no, teď by už to nebyl předčasný, takže nic dr neřešila. Já už nečekám porod - vidím, že vydržím tak do další zimy :grinning: Jo, čekání je děs :rolling_eyes:
13. únor 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 .... neboj,už kila nepujdu moc nahoru :wink: ale o tý bolesti mi ani nemluv :slight_smile:
@verbalinka ... aha,tak to je jiná káva,pražský kolos to musí být něco vždy extra :slight_smile: hlavně ať to vše dobře dopadne :wink:
13. únor 2012 v 18:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verbalinka přesně, budem jak sloni :grinning: furt to utíkalo viď? a teď se zastaví čas..no musim si naplánovat nějáké akce ať to utíká..ale ty už jsi aspoň pokročila s tou hlen.zátkou :wink: do další zimy to nakonec teda nebude :grinning:
13. únor 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek